Vaša duševná láska k jedinečnosti Boha strádanosťou vašej viery v Božiu moc a silu sa stáva neplatná.

03.11.2019 10:05

Vaša duševná láska k jedinečnosti Boha strádanosťou vašej viery v Božiu moc a silu sa stáva neplatná.

07.03.2016  

Dokážte vy všetky duše na tejto zemi žijúce preukazovať cítenosť svojej lásky k Bohu nezväzovanou šatom nedôvery do patriacej sily jeho všemoci a odovzdajte celý svoj život dušou aj telom bezpochýb do mojej Božej náruče, v zovretosti ktorej vás vždy bezpečne ochránim a zahojím výhrevom svojej Božej lásky každú z vašej duše bolesť, keď len vaša duševná láska viazaná vzájomne s vašou vierou v Boha a v tú skutočnosť poznania, že vám dokážem ja váš všemocný a milostivý Boh vždy pomôcť, môže zahojiť každý váš duševný bôľ. Prestaňte ma len milovať a modliť sa ku mne bez pevnej viery v to, že vám dokážem pomôcť vo vašom akomkoľvek trápení, lebo len čistá láska ku mne vo vašich prejavoch nestačí ak vaša dôvera hraničí na nulovej pozícii. Majte na pamäti, že stvoril som celý vesmír, celú vašu zem, milióny duševných bytostí vsadil som do žitia na zemi vrátane všetkých zvierat, zastavujem vojny ak je to moja Božia vôľa a preto vaše trápenie, aby bolo navždy zastavené sa pre naplnenosť v mojej moci nestáva pre mňa Boha ani tá najmenšia námaha ak prosíte dostatočne dlho a úprimne mňa vašeho Boha o pomoc vpečatenosťou tej najsilnejšej a neochvejnej viery v moju Božiu silu a moc. Preto keď počúvam od mnohých z vašich úst vyznania lásky odosielané do mojej Božej náruče, ale vnútro vašej duše je vystlané nedôverou a pochybovačnosťou do mojeho vyslyšania vašich prosebných o pomoc volajúcich slov tak ich nevypočujem, nakoľko nestačí mne Bohu len vaša čistá láska ku mojej Božej existencii, ale musí byť viazaná vzájomne spolu aj s vašou vierou mne Bohu a mojej moci, ktorá vám bude vždy poskytnutá v každom vašom trápení, ak vaša viera v silu mňa Boha bude neochvejná a bezhraničná a ak dokážete v svojom každom aj tom najväčšom životnom trápení pokorne a bez reptania svojej duše mojej Božej vôli sa odovzdať a pochopiť, že aj tá bolesť ktorou v určitom životnom čase prechádzate je darom od Boha pre vaše duše, aby ste zastavili svoj uponáhľaný životný krok a porozmýšľali, za aký svoj zlý prehrešok v tomto období trpíte a následne ho oľutovali pred Bohom, čo bude karmickým odľahčením vašej duše včasnou pochopenosťou svojich zlých skutkov a následnou ich ľútosťou pred vašim láskavým Bohom, čo Boh odmeňovať bude odnesením vašeho životného trápenia vašou pochopenosťou toho, že vám Boh ukazuje ako má vaše duše veľmi rád, lebo keby nezažívali ste životné trápenia v istých časových životných etapách a nespomalili svoj krok do zástavy včasnými úvahami prečo je to tak, tak by ste sa bez odoslaného trápenia vašim dušiam Bohom nikdy nepoučili zo svojich duševných chýb a nikdy nenaprávali opravnými skutkami, čím by vaše duše boli aj naďalej karmickým nánosom zašpinené a vaše trápenie ako trest od Boha za ne by muselo pokračovať ďalej a nikdy by ste neprišli na to, za čo a prečo ho máte keď svojeho Boha predsa milujete, ale nie vždy správne tak ako by sa z vašich duší odovzdať pravostnú lásku k Bohu malo, nezakalenosťou jej čistoty vašou nevedomosťou. Amen.

Komentáre:

 1. Renáta R. | 07.03.2016 

  Drahý môj láskavý BOŽE moja láska k tebe je úprimná milujem ťa ľúbim ťa si ten najdôležitejší v mojom živote. Neviem či je moja duša chorá. Niekedy si myslím ako keby ani nebola moja. Ja som šťastná, mám všetko po čo som túžila aj keď niektoré veci nevyšli nevadí snažím sa ísť inou cestou a viem, že mi pomôžeš a budeš pomáhať. Som niekedy veľmi smutná a ani neviem prečo strašne sa všetkého bojím len niečo buchne a strhnem sa ako keby sa neviem čo stalo. Ja viem OTECKO že mi pomáhaš nie jeden krát som to zažila. Niekedy sa v mojej hlave také myšlienky mihajú že fakt neviem či som normálna. Každému sa snažím pomáhať tak ako si mi napísal a nie vždy z toho mám dobrý pocit. Snažím sa myslieť na pekné veci. Ako svoju duši presvedčiť, že ty si ten jediný a najdôležitejší. Vždy keď ma niečo zlé začne napadať tak to zaháňam, veď mám teba BOŽE nemám sa čoho báť. Milujem ťa OTECKO môj a vždy budem nedovolím svojej duši aby sa oddeľovala a budem na sebe pracovať neskutočným spôsobom. Otecko si môj život a veľmi ťa prosím pomôž mojej duši lebo ja ťa milujem a viem že aj moja duša ťa miluje, ale potrebuje pomôcť k svojej dokonalosti aby sa vedela ozdravovať. Prepáč mi OTECKO môj keď som neverila, ja už verím všetkému čo nám odošleš po pani Laure ktorú mám veľmi rada. Ľúbim ťa môj milovaný milujem.

 2. Elena | 07.03.2016

  Otče Bože ďakujem Tvojej dokonalosti za krásne krédo, vždy poučné. Ako ja hovorím na Božiu stránku chodím dennodenne na doučovanie. Otecko môj láskavý, veď ako Ti nedôverovať!??! Veď Tvoja vôľa, Tvoja všemohúcnosť, dokonalosť nemá hraníc. Si najmocnejší, najláskavejší, najspravodlivejší! Veď si stačí pomyslieť, že túto zem, po ktorej chodíme pretočíš v okamih, keď bude Tvoja všemocná vôľa. Kde bola zem, bude voda a kde bola voda bude zem!
  Otecko a ja Ti všetko dám na plecia, každý deň, aby si to Ty poriešil a viem, že to bude s láskou, prozreteľnosťou, spravodlivosťou.
  Otče Bože s Tebou sa ničoho nebojím, s Tebou všetko zvládnem! Nesmierne Ťa milujem.
  Pani Laura ďakujem vám za tie denné služby, ale aj nočné aj Vladkovi. Mám vás rada a nekonečne si vážim vašu námahu.

 3. daniela | 07.03.2016 

  Milovaný môj Bože, si mojim jediným a najlepším lekárom na celom svete...môj život zverujem do Tvojich rúk a to bezhranične!! Tvoja náruč je milujúca a je pre všetkých, keď o to stoja. Uverila som a Ty si mi ukázal....Som smutná, že veľa ľudí chce najprv dôkazy a potom uveria. Nefunguje to tak...Vdaka Tvojej drahej Laure som sa veĺa naučila a všetko pochopila. Spoznala som pravdu a ani na okamih som nezaváhala, či to nie je inak. Táto stránka je to najkrajšie a najpravdivejšie čo som kedy čítala. Ďakujem!

 4. Simona | 08.03.2016 

  Láskavý moj milovaný Bože,
  Milujem ťa z celej svojej duše a ďakujem ti za každučkú tvoju pomoc. Ďakujem ti za to, že si ma oslobodil od kliatby a vyliečil zo zákernej choroby, ktorá mi ničila život. Ďakujem, že ma denne sprevádzaš a ochraňuješ ma aj keď si to mnoho krát nezaslúžim. Ďakujem, ďakujem a tisíc krát ďakujem. Ano občas je ťažké pochopiť nám dušiam, že je aj to trápenie potrebné, no je to tak. Sama to vidím práve teraz, že si ma chcel nasmerovať na správnu cestu z ktorej som odbočila. Každý deň sa zamýšľam nad svojimi skutkami a snažím sa byť láskavejšou dušou. Snažím sa naprávať všetko čo som pokazila. Tebe sa denne zdoverujem so všetkým a viem, že ty jediný dokážeš učiniť akýkoľvek zázrak ak je to v tvojej voli. Viem, že ti musím viac veriť a menej reptať :)
  Milujem ťa Bože...

 5. Peter C. | 11.03.2016 

  MILUJME BOHA CELÝM SRDCOM.

  Drahý Otče nebeský, ďakujeme za krásny odkaz aj Vám pani Laura, za bezchybné prijatia. Je to naozaj neskutočné, akú silu má Božia láska. Je dôležité milovať nášho Boha, on jediný nám neublíži.
  Nestačí však veriť v Boha, ale veriť Bohu srdcom. Veľa ľudí tvrdí, že verí v Boha. Ale je to naozaj tak? Pani Laura sprostredkúva Božie písmo, nevymýšľa si ho. Môžeme byť radi, že je tu a že ju máme tak blízko.
  Ja som toho pravého Boha stretol pred pár rokmi a môj život sa od základu zmenil, a len v dobrom. Cítim neskutočnú silu Boha, rodiny a priorít, ktoré som si konečne vedel zoradiť a to len v vďaka pánu Bohu. Samozrejme, že to nebolo jednoduché a prešli sme si všeličím, ale život s Bohom je nádherný. Na neho sa môžete obrátiť vždy, či je deň a či noc, či prší, alebo svieti slnko. Je to ten najlepší priateľ, ktorý stojí vždy pri vás.
  Dal mi úžasnú manželku, s ktorou si každé ráno môžem zacvičiť Božie cviky, ktoré nás naštartujú. Potom každodenné studené sprchy a deň sa začína hneď reskejšie. Ďakujem aj za krásne modlitby, ktoré nám pomáhajú duševne aj zdravotne a netreba sa modliť pol dňa. Stačí, ak sa pomodlíte pár modlitieb, prípadne aj svojimi slovami, keď sa inak nedá, ale treba dať do toho srdce. Presne to o čo nás Boh žiada, aby sme ho nemilovali len navonok a len vtedy, keď nám to vyhovuje. To tak nefunguje, nedávať nič a brať všetko.
  Samozrejme, že treba obetovať zo svojho času, ale komu, keď nie Bohu? A verte mi, dá sa to. Božie modlitby a liečby, sú zázračné a viem to podľa seba. Každý večer varíme momentálne 4čaje z bylín, do toho vitamíny, liečby, snažíme sa modliť, cvičiť, máme aj detúrence a stíhame to (a to nemám od rodiny z mojej strany žiadnu pomoc, lebo vlastná matka ma prekliala a chcela rozbiť moju krásnu rodinu, ale Boh ma cez pani Lauru varoval, tak sa nestretávam s nikým a to žijeme pár 10tok metrov od seba).
  Preto milujme pána Boha celým srdcom a on nám to vráti x-násobne.
  Ďakujem Bože, ďakujem pani Laura, ďakujem žena moja-deťúrence zlaté. Milujem Vás!!!

Kontakt