Už sa normálne zastavuje rozum...

22.03.2015 11:10

Už sa normálne zastavuje rozum...

Maťa | 15.03.2015

Ahojte všetci Boží bojovníci, chcela by som sa s vami všetkými podeliť o konverzáciu s mne blízkym človekom, chcela som jej otvoriť oči a poslala list od Petra pre CIRKEV. Mne sa už zastavuje rozum nad myslením až takto vymäteného mozgu? Čo myslíte vy? 
ODPOVEĎ:
Maťka moja, nesúďte a nebudete súdení. Ani v rodine to všade nie je ideálne a na základe jedného človeka majú posudzovať všetkých ostatných? Keď každý začne od seba, začne sa meniť aj svet. Hoci aj večer malou modlitbou za hriešnikov. To koľko dobra robia iní kňazi, nevidí nikto?
A čo taký Kufa, ktorý sa stará o závislých na alkohole a bezdomovcov, nášho nového kaplána už bezdomovci čakávajú aj vzadu v kostole, lebo chodí medzi nich a nosí im jedlo a oblečenie a matka Tereza a Don Bosco,...
JA: 
Ty si z toho zrejme nepochopila to podstatné a jedine....
ODPOVEĎ: 
Maťka nechajme to tak. Boh už v starom zákone prisľúbil poslať Mesiáša a aj najvyšší rabín, ktorý bol u Židov priznal, že to je Pán Ježiš. A Boh by si nenechal 2000 rokov len tak skákať po hlave, veď všetky takéto národy zanikli. Kto ma právo okrem Boha súdiť? Vieš takéto maily ma rozčuľujú, lebo takíto ľudia vyčítajú všetkým naokolo ich nedostatky, no seba hodnotia ako spravodlivých, ako tých čo majú plné právo súdiť iných. A to je pýcha. Tri Božské osoby tu nepochopíme, preto ak máš väčšiu dôveru k Otcovi obracaj sa na neho, Ja prosím aj Pána Ježiša, on mi ie učiteľom a lekárom keď sa trápim a Ducha prosím o múdre a rozvážne srdce. Dôležitá je sila a úprimnosť modlitby a hlavne nesmieš mať žiadnu nenávisť v srdci, lebo tá blokuje Božie plány s nami. Čo chvíľu sa Ti narodí malé, nenechávaj sa s takýmito mailami znepokojovať a inšpiruj sa láskou Boha a Jeho milosrdenstvom aj k tomu najväčšiemu hriešnikovi, ktorému je vždy pripravený odpustiť, keď ho o to pokorne poprosí.
JA:
Ježiša Krista nikto nezapiera, ani sa nesnaží poprieť, len sa snaží vysvetliť, že on nie je Boh, tak ako ho uznáva celá cirkev, farári a ich poslušné ovečky, ktoré balamutia a medzi ktoré sa tak hrdo hlásiš. No podstatu nechápeš, že Boh bol a je a navždy bude len jeden jediný, nepotrebuje sa roztrojovať na vymysleného ducha svätého a syna Ježiša. No keď to nechápeš, je to len tvoj problém, modli sa naďalej k soche panenke Márii a zomrelému telu Ježiša, ktorý tu mimochodom na zemi učil ľudí milovať jediného Boha. Rúhaj sa aj naďalej Bohu keď to tak cítiš ty.
ODPOVEĎ:
Maťka, nechajme to tak, ja som sa v živote BOHU NERÚHALA. To si to malé ani nedáš pokrstiť? Ja verím v živého Pána Ježiša a ak ho niekto takto osočuje a vyvoláva toľko nenávisti k Cirkvi, tak to určite nie je od Boha, lebo on je láska. Boh pozerá do srdca ľudí a verím, že nenechá zatratiť žiadneho dobrého človeka. Je veľa falošných prorokov a cez nich sa zlý snaží zviesť čo najviac ľudí. Ja som mala po Tvojich prvých mailoch od Laury hrozný nepokoj, ale mala som sen o tom, akoby jedna časť niečoho neznámeho sa spojila s niečim druhým a po tomto spojení sa vytvorila okolo toho krásna žiara. V Písme stojí, že Otec a Syn sú jedno a cez ich vzájomnú lásku pôsobí Duch sv. Ten sen mi to potvrdil. Už mi na túto tému maily neposielaj.
JA: 
Ako len môžeš veriť tým dristom. A tej klamárskej cirkvi. Veď Laura len odkrýva pravdu, nikoho neosočuje, učí ľudí milovať jediného Boha, to ty ju dávaš za služobnicu satana a osočuješ ju. Čítaj po sebe tie kraviny, je mi to ozaj na smiech. Vieš ty vôbec prvé Božie prikázanie? JA SOM PÁN BOH TVOJ, NEBUDEŠ MAŤ INÝCH BOHOV OKREM MŇA, ABY SI SA IM KLAŇAL! Ty sa klaňáš Ježišovi, ktorý nie je Boh, Márii a jej soche, ku kadejakým zomrelým, ktorých cirkev vyhlásila za svätých a nemá to od Boha dovolené, čím odvádza ľudí aby sa modlili k JEDINÉMU BOHU. Tak odpovedz si sama, kto učí zle? Laura, ktorá ma ozaj žehnané schopnosti od samotného Boha a učí ľudí milovať Jeho jediného? A asi keby bola vedená satanom, kázala by milovať Boha? Ktorý bude súdiť raz aj tvoju dušu? Alebo učí zle cirkev, ktorá je plná falše a vedome zavádza ľudí. Kto je vedený a klamaný satanom, Laura ktorá vyzdvihuje Boha a prosí ľudí, aby pokľakli vždy len pred tvárou Boha a milovali a uctievali len Jeho jediného alebo ty, ktorá si nikdy nezastala Boha, jediného Stvoriteľa živého a neživého a celej zemi. Ani raz si neuznala, že len Boh si zaslúži lásku každej duši. Vždy vyzdvihuješ len Ježiša a nezmyselného ducha, vymysleného cirkvou a samozrejme zastávaš si celú falošnú cirkev. Tak kto je totálne oblbnutý satanom? Podľa teba len Laura, pre ktorú je BOH JEDINÝ a vlastne podľa teba je falošný prorok, ktorý je vedený satanom a takto ide satan sám proti sebe a káže ľuďom modliť sa k Bohu. Cirkev o nej vie a bojí sa jej ako čert kríža a preto posiela takéto informácie pre vás cirkevné ovečky! Kto ťa stvoril a poslal žiť na túto zem, aby si si odpykala svoje hriechy? Asi Ježiš s duchom na čele s cirkvou.... ach jaaaj, presne ako tam aj píšu na Laurinu stránku ľudia, že ste len vymätené cirkevné ovce....
ODPOVEĎ:
Aj Satanisti na 100% veria svojej biblii. Čítaj radšej Písmo a vyhneš sa psychickým problémom, ktoré spôsobuje hnev a nenávisť. Všimni si aký vyrovnaný výraz a pokoj majú na tvári ľudia, ktorí sú srdcom pri Bohu, konajú dobro, neprajú nikomu zle, modlia sa ešte aj za nepriateľov a často pristupujú k sviatostiam. Máš deti, neútoč na nikoho až raz netrpia, lebo píše sa, že beda tomu z koho pohoršenie vychádza. Pán Ježiš nás bude na konci súdiť a to sa zlému nepáči, preto keď sa mu nepodarilo zničiť ho, robí to teraz rafinovaným útokom na Cirkev, kňazov, rodiny,...Ja si neviem predstaviť žeby nebolo kňazov a nemohla by som chodiť na sv. prijímanie z ktorého čerpám silu stále pri všetkých problémoch. Naučila som sa nespoliehať sa na ľudí. Moja ranná modlitba je: "Vezmi Pane dnes všetko do svojich rúk." A on sa naozaj stará. Kto zvažuje, posudzuje a spolieha sa na ľudí nikdy nezažije zázraky. On sa stará a naozaj koná. Tieto starosti ktoré máš kvôli Cirkvi sa mi zdajú smiešne a zbytočne strácaš energiu na iné podstatnejšie veci.
Takže vlastne z toho celého nepochopila nič a ja mám psychické problémy :-D

 

RE: Dana | 15.03.2015

Ahoj Maťka, prečítala som si rozhovor s Tvojou blízkou osobou, zííram neveriacky nad reakciou Tvojej známej.Tu sa nedá k tomu čo dodať, len to, že je totálne ohlúpnutá rečami farárov a všetci ostatní jej podobní. Proste sú to ich ovce! Bohu ľudia nechcú veriť, Jeho odkazom. Pre mňa je to také neuveriteľné......Pýtam sa-prečo? Pane Bože.........Vieš Maťka je mi to ľúto, že Tebe blízka osoba sa ani len nepozastavila a nepouvažovala a ani si určite pozorne a s pokojom a vyrovnaným výrazom v tvári a srdci, ako ona hovori, že to ľudia blízki Bohu majú, neprečítala stránku pani Laury, ktorá je tak pravdivá .....a pani Laura je tak láskavý človek, že len Boh vie prečo si ju vybral za posledného Božieho proroka...... možno celá cirkev očakáva, že to bude niekto z ich radov, alebo z cirkevných oviec......Pane Bože prosím, osvieť Tvojim Božím svetlom celú túto špinavú mašinériu, ktorá vedie ľudí do pekla a nie do neba. PANE BOŽE PROSÍM POMÔŽ NÁM ZACHRÁNIŤ TENTO SVET.