Tvoja duša je zlá.

22.07.2015 17:38

Tvoja duša je zlá.

Laura | 22.07.2015

Veď sa mi Boris len nevyhrážaj a konečne to urob a naplň! Odhalila som Tvoje duševné vnútro. Bolí to, však? Lebo Tvoja duša je veľmi špinavá a zlá. Tvoji kamaráti duševnú špinu v tvojom vnútri nevidia, ale Boh áno! Už ma viac neotravuj výhražnými e-mailami! Koľko Vás ešte bude tých, čo obhajujete pedofíliu? Boha sa bojíte, len keď ťažká choroba príde. Som Laura, ktorá Bohu bude slúžiť vždy a verne až do svojej smrti. Beh na dlhé trate? Môj beh to určite nebude. Ale Váš áno.

Vaša Laura, Bohu vždy oddaná láskou a oddanosťou duše až nadosmrti.

 

RE: Golianová Elena | 20.07.2015

Pani Laura, ste tá najvzácnejšia, tá najlepšia duša, čo chodí po tejto zemi! Viem, že si vás Boh nedá! Ideme ďalej! Vydržíme!!!! Možno neprejde veľa nášho pozemského času a bude lepšie, aj keď to bude trvať dlhšie aj to vydržíme! 
Veľa z nás vie, čo je kliatba, ako udrie, sáca do kolien a odosielateľ sa veľmi často nachádza blízko pri našej duši. 
Vždy prosím nášho Pána Boha, aby vás ochraňoval, lebo len On to dokáže a zvládne a verím, že pokiaľ pôjdeme správnou cestou, tak sa báť nemusíme. Náš Otecko nebeský všetko zvládne. Táto cesta je najťažšia, ale jediná správna. Boh vám pomáhaj, ochraňuj aj celu vašu rodinku. 
s láskou, veľkou vďakou 
Elena

Bože Otče, prosím ochraňuj nám našu drahú, vzácnu Lauru, Tvojho posledného proroka na tejto zemi aj Vladka a požehnaj ich duševnou aj fyzickou silou, aby to zvládali. Z celej hĺbky duše Ťa Otče Bože prosím. Vrúcne Ti za všetko ďakujem a celou svojou dušou len Jediného Teba milujem.

RE: miro | 20.07.2015

Tak poďte do boja Vy smradi cirkevní!!! Ukážte svoje falošné tváre a poďte! My sa nebojíme!
My sa nebojíme nikoho, len BOHA!
Tak do toho!

RE: Silvia | 21.07.205

Milá pani Laura, je mi naozaj ľuto že dostávate takéto správy. Ktoho vie prečo to tí nešťastníci robia a takto vás osoču jú. Pána Boha sa neboja lebo je pre nich neviditeľný a nedotknuteľný. Čo pre nás je už dávno opakom a za to len vám pani Laura vďačíme. Náš Otecko nebeský je spravodlivý pre všetkých a to je asi jediná útecha pre mňa a možno aj pre vás. Je mi to nesmierne ľúto že ešte aj takýmito chrapúňmi sa musíte zaoberať. Nech vám milá pani Laura za každý takýto e-mail Pán Boh tisícnásobne dodá silu a chuť bojovať proti takýmto hlupákom. Aj za nás ostatných vyprosujem aby sme boli statoční a odvážni. Otecko náš nebeský chráň tvojho-nášho posledného proroka Lauru a jej manžela Vladimíra, od takýchto nevďačníkov, preklínačov, hlupákov a chrapúňov každého druhu. S láskou Silvia

RE: Zuzka | 21.07.2015

Ja to nechápem, kde sa v ľuďoch berie toľká nenávisť, a za čo vlastne??? Laura nikomu z vás neublížila, tak čo jej nedáte pokoj, keď odmietate veriť pravde, ktorú vám hádže pred slepé oči!! Bezhlavo urážať dokáže každý, ale veľkosť človeka sa meria niečím úplne iným...kto nepochopil, toho mi je ľúto. Pani Laura, máte môj nekonečný obdiv, ako to všetko zvládate, prajem Vám veľa veľa sily a trpezlivosti od nášho Otecka, On si Vás nedá a aj my ostatní sme stále s Vami. Zuzka

RE: Dana K. | 21.07.2015

Nadávajte si koľko chcete, našou ochranou je Boh a naša láska k Bohu jedinému a tú nám nevezme nikto ani Boris a jemu podobní ani katolícka skazená cirkev.

RE: Ľubo | 21.07.2015

Je až neuveriteľné, že Laura ktorá 15.rokov uzdravuje telá a duše ťažko chorých žne kritiku a hanu od ľudí, ktorí v svojom živote nikomu nepomohli a nemajú ani žiadny dar od Boha. A je zaujímavé, ako sú sfanatizovaní tí, čo lížu farárom, biskupom a pápežovi zadok za žiadnu pomoc a ešte im za to zaslepenci aj platia.

RE: Erika Ďugelová | 21.07.2015

Takí čo napíšu pani Laure emaily, ako dnes čítam tak toho zožiera satan. Čo dodať je to choré. Dokedy ešte chcete urážať? Pani Laura myslím na Vás a prajem veľa síl.

RE: Tomáš | 21.07.2015

Ten záškodný hajzel má už dávno roztopený mozog od pekelného ohňa, preto má vôbec neprekvapil, je preňho prirodzené určovať vôľu Božiu vo vlastný prospech a myslenie. Ako to robí jeho „láskyplná“ Katolícka cirkev, ktorá naozaj rozdáva veľa „lásky“ hlavne maloletým deťom pri držaní ich genitálií, ktoré sa voči tomu brániť nedokážu. A viac toho tie pomätené hlavy, pochopili po svojom.... Ak niekto, dokáže brániť takúto satanskú pôrodnicu, liaheň zla a nadať pani Laure za to, že proti tomu bojuje, písať jej výhražné listy, maily alebo inak ohrozovať jej poslanie. Je to cirkevný prívrženec ktorý plne súhlasí s pedofíliou, rozkrádaním mamonu a hlavne s rúhaním sa voči BOH-u. Tá nechápavá duševná zdochlina, ktorá nadala pani Laure, má takú lásku k BOH-u, že ani nevie slovo BOH napísať s veľkým začiatočným písmenom. A nejaké dvere ty uctievač pedofilov sú pre teba dokorán otvorené a budú to dvere tie, kde skončíš aj s tvojou celou katolíckou kreatúrou. 

RE: Maťa | 21.07.2015

Súhlasím Erika, zožiera ich satan. Vedia len útočiť a urážať. Jediný, koho ospevujú, zastávajú si, je pápežko Ferdo, farári, všetci svätí a blahoslavení, Ježiš a Maja. Nepocítil si milý Roman asi ešte nikdy Božiu lásku, však? Na základe čoho si dal tak hnusný titul pani Laure? Že píše o Jedinom Bohu? Že skutočne dokáže pomôcť a vyliečiť? Aby si nepadol tak na hubu, že prilezieš k pani Laure žobrať o pomoc. Vy všetky vymleté ovce, čítajte už poriadne, o čom je táto stránka a odpovedzte si sami na otázku, koho si donekonečna zastávate vy a koho my. Na otázku, koho si zastávame my hneď odpoviem: jediného Stvoriteľa, Nášho Otecka Nebeského a ním poslaného Božieho posledného proroka, ktorý okrem pokornej obety a pomoci druhým má za úlohu odkrývať faloš celej slávnej cirkvi! To vás žerie? Zverejňovanie pravdy? Ty satan, tvoja snaha útočiť je márna, na Boha a Lauru si prikrátky!!!!

RE: Peter | 21.07.2015

Takto môže písať len chudák s vypatlaným mozgom cirkevnými lžami a ten čo mu nevadí, že tisíce detí musia trpieť kvôli pedofilným kňazom, je to totálny úbožiak a tak ho aj Pán Boh odmení.

RE: Ľudmila K. | 21.07.2015

TAK TOTO JE TÁ ICH KATOLÍCKA INTELIGENCIA - TOTO JE VYSOKÁ ŠKOLA - ZVANÁ VATIKÁN. HANBITE SA - ÉRA VAŠEJ MOCI KONČÍ.

RE: Erika Ďugelová | 21.07.2015

Takí čo napíšu pani Laure emaily, ako dnes čítam tak toho zožiera satan. Čo dodať je to choré. Dokedy ešte chcete urážať? Pani Laura myslím na Vás a prajem veľa síl.

RE: Jaro | 22.07.2015

V každom príbehu vyhrá dobro nad zlom a nebude to inak ani v tomto našom......Satan sa teraz nad hlúpostou ľudí smeje ale jeho plač ešte len príde. Pána Boha si nikdy nedáme.

RE: Renata Reinová | 22.07.2015

Silné slová Boris. Ja by som nerýpala môj zlatý lebo sa ti to neskutočne vráti a to mi ver, že toto by som neriskoval. Ja poznám pani Lauru a poznáš ju aj ty? Ja neľúbim hamburger, ale došla som na to až vtedy keď som ho ochutnala. Poznáš Lauru? Tak Pán Boh s tebou môj zlatý tak teraz si v peknej sračke a bude sa to zhoršovať. Bože môj urob prosím Ťa niečo s týmito ľuďmi, lebo hlúposť a agresia začína neskutočným spôsobom na piedestáli stáť a toto nikdy nedopusť BOŽE môj milovaný, aby Tvoja múdrosť a láska neboli IN. Ďakujem môj milovaný Otecko. Laurinka je silná žena už toho prekonala dosť. Spláchne ťa svojou múdrosťou tam kam patríš a ver mi bude ťa to veľmi bolieť. Nech ťa Boh miluje ináč si v úplnej /prdeli/. Milujem Ťa Bože tvoja Renata.