Bratku, modlím sa za Teba.

22.03.2015 11:35

Bratku, modlím sa za Teba.

13.03.2015

Bratku, modlím sa za Teba, ale nebudem reagovať na tie hlúposti, čo si popísal s mnohými pravopisnými chybami.
Pán s Tebou!
Daniel
PS: Tvojím Bohom je asi internet, ktorému výhradne veríš...

 

RE: Robo | 13.03.2015

Počúvaj farár.Ty sa modli sám za svoju dušu a nie za statočného a Bohu oddaného Petra, ktorý tvojej prehnitej cirkvi a tým pádom aj tebe chrstol pravdu do očí. To že nechceš reagovať na Petrov článok je len preto, lebo proti faktom a nevyvrátiteľným skutočnostiam, ktoré sú v článku písané nedokážeš nájsť argument taký, ktorý by ich poprel alebo vyvrátil. To že vaša cirkev je najbohatšia na svete je pravda a nevyvrátiteľné. To že v minulých storočiach od doby svojho vzniku rozpútavala vojny za účelom získania väčšej moci a peňazí je tiež nevyvrátiteľné. V svojej celej histórii doslova bojovala s kráľmi a panovníkmi, kto bude mať väčšiu moc v krajine. Cirkev vždy len vraždila, mučila a utláčala chudobné masy ľudí. Tiež nevyvrátiteľné. To že zneužívate mladé deti, je tiež nevyvrátiteľné. Už verejne sa o tom vie po celom svete. Takže preto ty farár držíš hubu a svoju neschopnosť protiargumentov zastieraš kamuflážou nezáujmu tvojej reakcie. Si taký istý farizej a falošný klamár ako celá tvoja cirkev. Tých desatoro v Petrovom článku, ktoré presne vystihuje činnosť a správanie sa tvojej cirkvi na vás pasuje na 100%. Len počkaj, raz vám bude koniec vy služobníci samotného satana!

RE: miro | 13.03.2015

Nedá mi nereagovať na Váš "plnohodnotný a inteligentný" príspevok. Asi len toľko, že ste zas tou jednou vašou vetou ukázali zastretosť cirkevných pohľadov na skutočného Boha.
Vy ho jednoducho nechcete vidieť! Vy sa v prvom rade hanbite, nie modlite, ale hanbite! Lebo si zakrývate oči pred pravdou pravdúcou a to je jedinečnosť nášho Boha!
Vy ste preste ako celá cirkev, krásna ukážka, bravó! Radšej idete kritizovať pravopisné chyby a robiť si srandu kde človek zohnal pravdivé informácie, z ktorých ide 
taká pravda, že ste museli padnúť na kolená keď ste ich čítali. To že pochádzajú z internetu si myslím že je normálne, lebo žijeme v roku 2015 a nie 1015! 
Takže ak sa čudujete kde sa dnes hľadajú informácie, ja sa potom čudujem Vám, lebo asi ste zaspali dobu. Vitajte, je tu internet, moderná doba a nájdete na ňom mnoho 
užitočných informácii ako ste mali možnosť vidieť v Petrovom pravdivom príspevku.
Viac nejdem dodávať, mám dôležitejšie veci, idem sa pomodliť, nie za Vás, poviem úprimne, ja sa modlím za záchranu tohto sveta od takých ako ste VY!!! 
Za Vás by ste sa mali modliť Vy sami, ale k Bohu, lebo tie vaše ježišovské modlitbičky sú tak na dve veci. To keď sa modlíte si predstavujete Ježiša ako sedí vedľa Boha
a prosíte ho, aby tie vaše prosby predložil Bohu alebo odkázal alebo ako??? Prečo to rovno nepoviete Bohu?! Prepáčte smiešne mi je z Vás, z celej zahnívajúcej rímskokatolíckej mafie! Fuj! Pokrytci.

RE: Peter | 13.03.2015

Ak je podľa teba hlúposť a výmysel to, čo Peter napísal vo svojom príspevku: Otvorený list, cirkvi katolíckej. Dokedy? Tak potom asi nežiješ na tejto planéte, alebo máš IQ húpacieho koníka, alebo proste nechceš priznať čo je cirkev zač. Tieto informácie sú reálna a skutočná pravda o cirkvi a jej histórii a ty s tým nič nespravíš. Celý svet sa dozvie a aj musí, čo je cirkev zač: Jeden veľký Hnus!
Budeme sa za teba modliť bratku, nemaj obavy.

RE: Lucia| 13.03.2015

Je ešte veľa pobláznených ľudí, vašimi dristami a Vám podobným pán Daniel z farnosti. Vy a Vám podobní sa viete tak akurát človeku vysmiať, keď Vám povie, že verí v jediného pána Boha a tomu len verí, že je žid. No židia sú na rozdiel od Vás pravoverní jednému pánu Bohu a Biblia, čiže starý zákon, história, je práve od židov a nie od farizejskej cirkvi, ktorá vznikla dávno potom ako Ježiš zomrel za svoje hriechy, lebo zaprel Pána Boha, čo mi dobre vieme všetci. Lebo dedičný hriech nie sú hriechy všetkých duší, ktoré ešte ani nespáchali, lebo nežili a teraz žijú. Satan ovláda Vašu dušu a to že si žijete v prepychu, kým chudobné matky nemajú, čo dať svojim deťom do úst. Hanba Vám.