SPOVEĎ.

26.03.2018 20:28

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt holy places
SPOVEĎ.

Marek R. | 26.03.2018
Pred niekoľkými dňami mi kamarát rozprával, ako bol na spovedi. Ako hovoril farárovi o tom, že hreší na politiku a utečencov. Farár mu odpovedal, že utečencov je potrebné ľutovať a prijímať medzi seba. On mu na to odvetil, či niekedy videl čo všetko utečenci vyčíňajú po západnej európe a cirkev z Františkom nič proti tomu nerobia. Podľa jeho slov sa farár hneď ostro ohradil, že aký František, snáď svätý otec. Kamarát mu odvetil, že keby bol svätý, neničil by všetko čo sa dá a pre neho je len Fero a odišiel zo spovedelnice. O pár dní sa dozvedel, že farár o jeho spovedi a názoroch napísal článok do akýchsi novín. Keby vraj vedel jeho meno aj to by tam napísal. Že porušil spovedné tajomstvo to tomu farárovi nevadilo, ale to že si povedal niekto svoj názor na fungovanie cirkvi a na pápeža, tak to mu vadilo prenáramne . Apropó pápež. Odporúčam každému čitateľovi, aby si pozrel fotografiu pápeža Františka. Zvlášť si dobre pozrite detailne kríž, ktorí má na krku. Názor na to čo má pápež vyobrazené na kríži si musí urobiť každý sám.

 

Komentáre:

  1. Peter K. | 30.03.2018
    Podľa tohto farára, ktorý tak ľutuje utečencov a treba im pomáhať,som zvedavý koľkých by prijal on ku sebe do fary, alebo falošný pápež Fero do svojho mega luxusu, aby im pomohli,čiže ani jedného, lebo cirkev nerozdáva chudobným ale berie aj od chudobných ,tu je len vidieť že trápny farári budú obhajovať cirkev a jej nedotknuteľnosť a nedajú si svojho satanského vodcu na čele skazenej a pedofilnej cirkvi.Tento príspevok jasne ukazuje, že cirkevná spoveď je len fraška a v tej trápnej skrini sedí obyčajný klamársky, mamonársky farár, a bolo by asi najlepšie naložiť túto cirkevnú haraburbu aj so všetkými ostatnými a odviezť najlepšie na smetisko aj so všetkými s prepáčením sra....i, ktoré v tejto bedni tento farár pri bezcennej spovedi nakydal svojim oklamaným poslušným ovciam,ktoré oklamal že im Boh odpustil ich hriechy a že sú čisté ako ľalie.

  2. Marek M | 29.03.2018
    Veľmi zaujímavý príspevok ozaj ale mám pocit, že podaktorým hlupákom čo chodia do kostola aj keby vedeli, že farár ich tajomstvo niekomu povedal tak miesto toho aby ho poslali niekde do p... tak by si povedali, že to len tento farár, že ostatný sú iný....

  3. Julia L. | 29.03.2018
    Perfektný príspevok .Totižto farári keď sa oslovia hoc akou témou utekajú kade ľahšie a druhá vec keď ľudia povedia názor tiež nevedia odpovedať ukončia komunikáciu a bežia kade ľahšie .Treba tiež prispieť článkom do novín o Porušení Spovedného Tajomstva a rovno do Taliasnkých nech si Fero prečíta príspevok -adrenalín stúpne .