Spoveď Bohu.

20.01.2016 01:44

Spoveď Bohu.

miro | 09.12.2015
Otče Bože môj láskavý, pomôž mi ostať dobrým v tomto svete plnom vlkov a hadov. Nemám to tu rád ani trochu. Najradšej by som miloval všetkých ale nejde to. Ľudia sú zlý a ubližujú. Tento svet je hnusný a mám chuť vyskočiť hore k Tebe, objať Ťa, ostať pri Tebe a ogrcať z hora celý tento skazený svet. Je zlý. Ale iný nemáme, ja viem. Ja to dokážem, s Tebou to dokážem...
A ľudia sú ešte horší. Človek ktorý má záujem tento svet zachrániť a šíri lásku je tak často bodaný, vidíš to hlavne na tvojej pani Laure a pánovi Vladovi. Tí najláskavejší ľudia možno na celom šírom svete a majú to také ťažké. Svet len čaká kedy môže dobrým ľuďom ublížiť. Som slabý Boh môj, som teraz slabý,
ale modlím sa, kľačím a verím Ti naďalej, že ma postavíš na nohy, ktoré budú ešte silnejšie ako predtým. Neviem čo sa deje, ale viem že to je len dočasné. Otče Bože, chcem aby si vedel, že sa spolieham IBA na Teba a Tvoju ochrannú náruč. Milujem Ťa a aj keby čokoľvek bolo, vždy Ťa milovať budem...amen.

RE: Dominika Č. | 09.12.2015
Mirko zdielam tvoj názor, lebo sa cítim veľmi podobne ako ty. Už veľmi zriedkavo pociťujem lásku k ľudstvu, nech sa nikto na mňa nehnevá ale väčšina z toho sa mi veľmi hnusí, keď vidím tie ich čierne duše plne nenávisti, zloby a posadnutosti. Ľudia ktorí sú slabší, citlivejší a vnímavejší, ktorí sa momentálne liečia s Božiou pomocou alebo sú odkliati, tak to majú oveľa ťažšie sa dlho zdržiavať vonku pomedzi týchto novodobých upírov a neprajníkov, lebo zlo sa ľahko na takýchto ľudí nalepí. Hlavne my Boží bojovníci to nemáme ľahké, každý deň čaká na nás niekde za rohom nová peklena nástraha, ktorá nás vyzýva do boja a berie nám silu a energiu. Aj keď to neviem s plnou istotou, ale určite sa nájdu medzi nami slabší aj silnejší bojovníci a každý z nás to prežíva trochu inak. Ja radšej ani nebudem nič hovoriť, lebo neni skoro ani jeden deň, v ktorom by som nevidela nástrahy, ktoré ma tak oslabujú, či už cez prekážky alebo cez ľudí, ktorí slúžia satanovi, že mi je z toho zle a do plaču, lebo už nevládzem isť ďalej. Ale Boh ma miluje a ochraňuje, tak isto ako aj ostatných bojovníkov a nedopusti horšie, dáva nám obrovskú silu a lásku, aby sme sa postavili a bojovali ďalej, šírili Božiu pravdu a pomohli ľuďom nájsť tu správnu cestu. Preto aj ty znovu naberieš silu a pôjdeš ďalej. Svet je krásny, ale ľudia ho ničia a zožierajú, ako taká kyselina. Stačí sa len pozrieť na pani Lauru a pána Vladimíra, koľkému zlu musia každý deň čeliť a to už nehorázne veľa rokov a stále majú silu a odhodlanosť bojovať proti zlu. To je len ďalší dokaz toho, že pani Laura je Boží prorok, dostáva najviac síl a lásky od Boha. Kto z vás zbabelcov by toto vydržal a dokázal činiť z dôvodov, ako sú napríklad láska, mier a pravda? Zamyslite sa a prebuďte sa. Prajem si, aby bol každý jeden Boží bojovník zdravý, silný a šťastný ( samozrejme aj pani Laura a jej manžel) a aby každý z vás ani sekundu nepochyboval a nevzdával to, ani v tedy keď už nevládzete žiť. Je to veľmi tažke ale verte mi, človek sa dokáže s Božiou pomocou pokažde postaviť a ísť ďalej. Milujem Ta Bože.
RE: Zuzana | 12.12.2015
Už dosť dlhú dobu sa cítim podobne. Potom ma to všetko skolí, aký je tento svet hnusný a rozprávam sa s Oteckom nech ma radšej vezme k sebe ak si to zaslúžim nech už tu, na tomto skazenom svete nemusím byť. Bojím sa nástrah , viem že som slabá a mám strach, že by som Ťa Otecko môj zradila a sklamala svojím schybením Teba , pani Lauru a ostatných silných bojovníkov. No potom sú tu moje deti a musím ich učiť milovať len Teba Otecko môj . Je tak krásne počuť, keď moja trojročná dcérka sa k Tebe ráno modlí a keď mi povie mami popros Pánbožka nech to alebo ono... Som tu , aby som ich učila milovať len Teba. Prosím Pane Bože posilni ma a aj ostatných bojovníkov a daj silu našej Laure nech sa jej nesprotiví tento svet , tak ako väčšine z nás . Je to obdivuhodné , ako neúnavne bojuje aj za nás a za celý skazený svet. Pán Boh jej zaplať za všetku lásku k nám.
RE: miro | 12.12.2015
Ahoj Bože môj láskavý. Chcem sa ti veľmi poďakovať. Pred pár dňami som sa cítil úplne mizerne. Až tak, že som to sem napísal na stránku, ani neviem presne dôvod, ale už dlho mi nebolo tak "nanič". Dnes je mi už znova dobre a to iba vďaka Tebe Boh môj! Nečakal som že tak rýchlo zakročíš a že už po pár dňoch ma to prejde. Vedel som že keď sa spoľahnem na Teba a budem veriť že mi pomôžeš, tak to prejde ale nečakal som že tak rýchlo. Už po pár dňoch mi tie problémy prídu smiešne. Neuveriteľné!
Viem že si mi pomohol Ty, lebo jediné čo som robil inak, bolo že som sa modlil asi tak 3x viac ako sa bežne modlím. Vypočul si ma Bože, navrátil si mi pekné myšlienky a zas mi je dobre. Môj život je vďaka Tebe taký krásny, že ani nie som zvyknutý na zlé veci. Takže keď raz za rok príde niečo, čo sa mi nepáči, som z toho veľmi smutný. A to sa stalo pred pár dňami. Ale už je dobre, hlavná vďaka patrí Bože Tebe jedinému.
Ďakujem!