Spamätaj sa!

09.04.2015 22:51

Spamätaj sa!

Veriaci | 08.04.2015

Vážená,kajajte sa a Verte Evanieliu!

Opuste cestu Satanavu po ktorej kráčate!

Modlite sa k nášmu Bohu a budete spasená!

Vám už pomôže len Božie milosrdenstvo!

Modlite sa svätý ruženec k Božiemu Milosrdenstvu a nájdete spásu!

Pane Ježišu,zmiluj sa nad ňou,lebo nevie čo činí!

Nech Vás žehná Boh-Otec,Syn A Duch Svätý!

 

RE: Daniel

Vážený, kajaj sa a ver Pánu Bohu jedinému!

Opusti cestu cirkvi satanom riadenú po ktorej kráčaš!

Modli sa k jedinému nášmu Bohu a budeš spasený!

Tebe už pomôže len milosrdenstvo jediného Pána Boha!

Svätý ruženec si strč vieš kam... zopni ruky bez neho a modli sa k jedinému Bohu a nájdeš spásu!

Otče Bože láskavý, zmiluj sa nad ním, lebo nevie čo činí, keď sa modlí k modlám a nie k Tebe jedinému!

Nech ťa žehná jediný všemocný Pán Boh, syna a ducha svätého si  môžeš tiež strčiť vieš kam...!

Nech ti Boh dá zdravého rozumu, aby si prestal byť modlárom, uctieval a klaňal sa iba jedinému Pánu Bohu a prestal žrať cirkevné dristy!

 

RE: miro

Vážený, čo si hovoríš Veriaci, vieš v čo si v skutočnosti veriaci?

Ja ti to poviem: Si veriaci v Cirkevné dristy! 

Veríš tomu, čo ti odmalička vštepovali do hlavy rodičia alebo farári, ja už neviem kto, ale podarilo sa im parádne ťa osprostiť! pogratuluj im.

A raz po tvojej smrti zistíš, že tvoja duša nestúpa ale sa rúti rovno dole do pekla, potom si na nich spomeň, že to "vďaka" tým ľuďom si bol celý život na zlej ceste a že vďaka nim si uctieval falošné modly ako Ježiš, Mária, duch svätý a iné nezmysly. Bohu to potom už nevysvetlíš. 

Boh sa už ani pýtať nebude. 

On ti dal teraz, práve dnes, obrovskú šancu! Priviedol ťa sem na Božiu stránku, máš tú česť, pani Laura - posledný Boží prorok na zemi. Zoznám sa a predtým ako napíšeš ďalšiu kravinu, dopredu viem, že to bude kravina, tak uvažuj, aby si si nepohneval Boha - skutočného Jediného Boha! Toho Boha, ktorý aj pred rokmi dávno poslal na zem svojho proroka Ježiša, ktorého ty tak uctievaš. 

Rozmýšľaj, aby nebolo neskoro. Si tu, tak uvažuj.

RE: Peter Burica

Presne takéto oslovenia a slovosledy formulujú cirkevní hodnostári. Skúste moju radu a spravte pokus na sebe, veľmi by som chcel vedieť ako sa budete cítiť po tomto: kľaknite si a zopnite ruky prežehnajte sa Otče Bože žehnám svoju dušu, v Tvojom Božom mene a sláva Tebe až na veky vekov. Amen. Takto nás to učí náš jedinečný láskavý Boh a myslím si, že už v tomto musíte pochopiť že sa nejedná o žiadnu satanovu cestu

1. Poďakujte Pánu Bohu ak v neho veríte za dnešný deň a za to, že ešte tento svet je svetom, za svoje zdravie, za rodinu a možno aj za deti ak ich máte.

2. Poproste ho za odpustenie Vašich hriechov(je to tá najkrajšia spoveď, pretože je úprimná a súkromná medzi Bohom a Vami), posťažujte sa mu zo svojím trápením ak nejaké máte, poproste ho o ochranu a Vaše zdravie i Vašej rodiny

3. Poďakujte sa mu za všetko a povedzte Bohu že mu veríte, že vypočuje Vaše prosby a že budú naplnené.

4. Pomodlite sa Otčenáš. Len Otčenáš, žiadne zdravas a žiadne sláva otcu.

5. Opäť sa prežehnajte tak ako na začiatku: "Otče Bože žehnám..."

 

Ak Vás obleje teplo, ak budete mať zimomriavky, ak budete mať z toho príjemný pocit a nebodaj Vám vytrysknú slzy, vedzte, že je to Božie pohladenie..viem o čom píšem!

 

Moja rada: myslite pritom len a len na Boha, hovorte len a len k Bohu... a ja dúfam že to pochopíte a pocítite. Možno sa potom Bohu ospravedlníte za to, čo ste si dovolil napísať o Laure. A vedzte že to čo píšete jej, tým nás verných Bohu oslovujete rovnako, ale pohladenia sa od nás nedočkáte.

Ak to nepochopíte, tak sem už nepíšte a nelezte na tieto nádherné Božie stránky plné pravdy a lásky!!!

RE: Valéria

Spamätaj sa ty, ktorý si toto napísal a vôbec sa odvážil napísať takéto slová! Kto verí v jediného PÁNA BOHA, NIKDY by nenapísal aby sa Ježiš zmiloval na človeku!! Svätý ruženec neexistuje! Zapredávaš sa a ani nevieš komu a ako veľmi! Opláchni sa studenou vodou, pozri do zrkadla a polož si otázku kto ťa stvoril a kto je PÁNOM NAŠIM JEDINÝM!

RE: Lucia

Keď si veriaci pane, uvedom si, že si vymenil správnu vieru v jediného Pána Boha za uctievanie matky Božej, ktorá nikdy nebola matka Božia, Pán Boh náš milosrdný najmilovanejší je a vždy bol jeden. Pozri, pozri sa pravde do očí, keď nahliadneš do Starého zákona a ideš históriou svitne ti, že Pán Boh je jeden a potom dobre pohľadni na to desatoro, to sú zákony Božie, dané nám od nášho Stvoriteľa. Prosím neuznávaj ľudí nad Božiu milosť, Pán Boh je s nami veľmi trpezlivý, miluje nás, prosím neurážaj Ho ešte aj ty. Pán Boh si zvolil pani Lauriku ako svojho proroka, ty nemáš čo do toho hovoriť. Ježiš chodil po zemi ako ty a nestvoril ani pána Boha ani seba. Veď ty uznávaš viac bohov a pritom špiníš meno Božieho proroka verejne, prosím spamätaj sa, čím skôr, veľmi si týmto škodíš aj ľudstvu...