Sobota ako Boží deň.

14.02.2016 23:30

Sobota ako Boží deň.

Gabriela|14.02.16
Dobrý deň. Predovšetkým sa chcem poďakovať Bohu za silu, ktorú dáva mne aj mojej rodine. Život našej rodiny je veľmi náročný - nemáme svoje bývanie, neustalý problém s financiami a prácou. Verím a viem, že kliatba má veľkú silu. Boh dopustí, ale neopustí, keď prosíme.
Pred 3 rokmi by som nedala na katolícku cirkev dopustiť. Nedeľa - kostol, ruženec a modlitby k Ježišovi a k matke Ježišovej. Život sa nelepšil a mala som pocit, že nie som zlý človek. Odpoveď od farára bola aj Ježiš trpel tak aj ľudia majú trpieť......
Boh mi poslal do života pani Lauru a začali sa mi pomaly otvárať oči. Modlitby, ktoré sa modlím k Bohu pôsobia na mňa ako balzam na dušu a cítim veľkú pomoc.
Veľmi často sa mi stávalo, že keď pani Laura prijala odkaz od Boha napr. o bylinkách - koriander (vedci zistili veľké účinky - dokument ) alebo článok o jablčnom octe, ktoré len to potvrdili. Božie odkazy sú na 1000% pravdivé.
Boh nám často zdôraznil, aká dôležitá je sobota, kde máme tento deň zasvätiť Bohu a modliť sa proti satanovi. Cirkev sa obhajuje tým, že apoštoli zmenili sobotu za nedeľu. Jeden veľmi zaujímavý dokument toto vyvracia: Pátranie po sobote vo Vatikáne na YooTube. Dr. Samuele Bocchiocchi - adventista siedmeho dňa - uznávajú sobotu ako Boží deň. Bol to jediný nekatolík, ktorý mal možnosť študovať na univerzite vo Vatikáne v rokoch 1971 až 1975 a obhajoval dizertačnú prácu - Sobota ako Boží deň. Mál možnosť nahliadnuť do Vatikánskeho archívu a našiel dokument, ktorý potvrdil, že do zač. 4. stor. bola sobota ako Boží deň. Pápež zmenil sobotu na nedeľu koncom 4.stor. Keď dokázal, že Katolícka cirkev nemá pravdu bola veľmi "pobúrená". Od vtedy na univerzite vo Vatikáne už nesmel študovať žiaden nekatolík.
Je to nádherná výpoveď človeka, ktorý veľmi trpel tým, že rodičia, ktorí žili v Ríme uznávali sobotu ako Boží sviatok. Kňaz zakázal ostatným deťom sa s ním hrať, lebo je kacír. Veľmi odporúčam toto video, lebo viem že veľa ľudí hľadá pravdu.
Chcem sa ešte raz poďakovať Otcovi Nebeskému, že mám možnosť poznať pravdu a pani Laure a jej manželovi Vladimírovi, za všetku trpezlivosť a ochotu pomáhať ľuďom.
Boh nech Vás opatruje a ochraňuje od všetkého zlého.