Sem-tam aj farár rozum dostane.

10.06.2017 14:33

Sem-tam aj farár rozum dostane.

Monika|17.03.2016
Kamarátkin synček mal včera narodeniny, tak sme boli pozvaní na oslavu do detského zábavného parku. Nie som v situácii, aby sa mi chcelo zabávať a oslavovať, no pozvanie som prijala kvôly svojim deťom, pretože oni nemôžu za prehrešky svojich rodičov a tak veľmi tam chceli ísť. Hrala som sa tam so svojim malým synčekom a pozerám a vedľa mňa si poletuje bývalý farár z našej dediny kde som pred tým bývala. Poletoval si tam krásne za svojim asi 6ročným synčekom.Tak šťastný a usmievavý. Tak mu to pristalo. Je to starší pán, ale pestovaný, šak od roboty sa nepretrhol. Celý život bol farár, toľko som sa ho musela napočúvať na náboženstve jeho somarín až sa jedného dňa zaľúbil, priateľka otehotnela a pekne krásne cez všetky dedinské pletky sa oženil, vymenil rúcho za mikinu a tepláky a prišiel sa hrdo hrať so svojim synčekom do detského parku.

Ronald reaguje:
Bodaj by všetci farári dostali takto rozum ako píšete Monika. Bodaj by všetci počúvali hlas svojho srdca a nie hlas satanom ovládaného Vatikánu. Verím tomu, že Pán Boh absolútne nevyžaduje od kňazov celibát aby sa trápili a celé noci prehadzovali v posteli ovládaní erotickými snami v horšom prípade pre nich pornočasopismi pod svojim matracom. Lebo ako je všeobecne známe každý kňaz je najskôr od prírody chlapom a až potom kňazom. Podľa toho ako ste písala, tento človek musí byť veľmi šťastný, že sa rozhodol vystúpiť z cirkvi a že má malého synčeka ktorý ho obdarúva v jeho živote veľkým šťastím a spokojnosťou, ktoré mu cirkev nedopriala. Bez urážky, lebo to bol Váš otec som sa dobre pobavil vo vašom predchádzajúcom článku na vašom konštatovaní ako sa matka modlila za to, aby Váš otec zaspal keď prišiel domov opitý aby nerobil „bordel“ a on zaspal ale naveky. Nehnevajte sa, ale myslím že Pán Boh matkine prosby vypočul dôkladne, raz a navždy.

Peter reaguje:
Zaujímaví príbeh pani Monika, to mi pripomína ako som sa minulý rok stretol s jedným mladým chalaniskom ohľadne nejakých stavebných prác a išli sme spolu autom pozrieť jednu prácu.
Bol veľmi výrečný a o všeličom mi rozprával a hovoril že aj naše stretnutie nie je náhoda a že to tak malo byť a a mali sme sa stretnúť a podobne, tak som sa ho spýtal ako sa dostal ku stavebným prácam, keďže bol vyučený kuchár a naraz z ničoho nič začal robiť obkladačské a murárske práce a on na to, že pôvodne sa učil za farára a bol na seminári, tak som zostal trochu zaskočený a potom pokračoval, že po nejakom čase zistil, že ho to nenapĺňa duševne, že túžil mať v živote lásku a mať deti a niečo dosiahnuť a pracovať na sebe, proste opak toho čo by mal, teda nemal keby bol kňazom.
Hovoril, že asi po troch rokoch odstúpil s tohoto seminára a ostatní čo študovali za kňazov ho odsúdili a hovorili o ňom že zišiel so správnej cesty a podobne .
Po nejakej dobe sa stretol s jedným s týchto svojich kamarátov, čo študovali za kňazov a vyrozprávali jeden druhému ako sa im darí a ako sa majú. Tento dotyčný, čo som sa sním viezol v aute rozprával tomu druhému, už vyštudovanému kňazovi, ktorý slúži cirkvi, že sa oženil, má už 3 deti a postavil si dom a snaží sa stále napredovať a byť lepším a niečo dosiahnuť v živote a snaží sa pozitívne myslieť a verí Pánu Bohu a všetko sa snaží dosiahnuť cez pozitívne myslenie a Boha.
A tento už farár mu hovoril, že nevie čo má robiť ,lebo tiež túži po láske a niečo v živote dosiahnuť a že proste žije svoj život v každodennom nepokoji a v depresii, že prečo sa tak zle v živote rozhodol ,lebo už nevie s tejto inštitúcie vycúvať a začať žiť svoj život normálne, tak ako normálni zdravý človek čo má svoju polovičku a majú spolu deti a spolu ich vychovávajú tak ako Pán Boh povedal :milujte sa a množte sa a naplnte túto zem.
Takže aj tento mladých chalan pochopil, že keď chce byť šťastný a slobodný, musí sa rýchlo vzdať toho čo mu chce totálne vziať, jeho slobodu, jeho zdravý rozum a obrátiť ho proti Pánu Bohu a to je rímskokatolícka krvilačná a navždy mamonárska cirkev a on to pochopil... Vďaka Pánu Bohu, pochopil to skoro, skôr než na zlú cestu zviedol niekoho iného, keď už by slúžil cirkevnej moci ako farár.
Ako píše Roland,bodaj by takýchto uzdravených farárov bolo tisíce a tisíce a dostali by rozum a prestali by veriť tej sekte meno cirkev a verím tomu, že by si partnerky určite našli ako tento chalan s ktorým sme spolu po ceste o týchto veciach rozprávali a nemusel by sa celý svet pozerať na nekonečné množstvo znásilnených nevinných malých detí pedofilnými kňazmi, vďaka cirkevnou mocou vymyslenému celibátu, ktorý slúži aj tak len na mamonárske účeli cirkvi, čiže je to pretkaná sieť diablom a nič iné ako zlo sa od tejto inštitúcie od jej vzniku, až po súčasnosť čakať nedá.
Zbavte sa preto všetci, čo slúžite cirkevnej moci zla a cirkvi a bude aj váš život naplnený a plný Božej lásky, ak pochopíte, že len Boha potrebujete na to, aby ste boli šťastní a slobodní dušou každý jeden deň, lebo len Pán Boh všetko stvoril a nám všetkým život dal,
on jediný a neverte viac tej sekte, ktorá upaľovala ,drancovala a mučila milióny nevinných ľudí, len aby mohla konfiškovať majetky a byť stále mocnejšia a vlastniť najviac na svete.
BOH JE LEN JEDEN!!! Tak sa spamätajte všetci čo veríte nadovšetko cirkvi a rozmýšľajte nad tým aké kaleráby Vám táto katolícka prehnitá cirkev tlačí do hláv, aby Vás oblbla a odvrátila od lásky jediného a pravého Pána Boha!