Satan vládne cirkvi.

25.10.2015 15:03

Satan vládne cirkvi.

miro | 25.10.2015

Dnes som znova prišiel na to, aké je ťažké vysvetliť pravdu o Bohu ľudom, ktorí uctievajú modlu menom Ježiš Kristus. Považujú tohto pána vo svojich mylných predstavách za Boha a je takmer nemožné im vysvetliť že sa mýlia, že veria cirkevnej rozprávke, že sa chytili do pasce a že to čo skutočne robia, že kľakajú pred sochu Ježiša je modlárstvo toho najhrubšieho zrna. 
Je veľmi ťažké zachrániť týchto ľudí a vysvetliť im že Ježiš nie je Boh, nikdy nebol a ani nikdy nebude.
Ťažko niekoho vytrhnúť z pazúrov satana, keď ich pevne drží. Satan je síce podliak, podrazák a hajzel. Ale sprostý nie je. To mu treba uznať, pretože cez cirkev má chytených do svojej pekelnej pasce toľko miliónov ľudí že to až nie je pravda ako sa to tomuto pekelnému hovadu podarilo.
Preto že ich tak pevne drží a nepustí, preto sú títo katolíci tak ťažko zachrániteľní. 
Ale ja ti satanisko skurvenisko falošné psisko niečo poviem: Končíš! Končí tvoja trápna hra, už dlho ťa Boh necháva len tak bez potrestania, ale teš sa ty buzerant satanský, tvoj koniec je blízko a ten kto ťa nakope do zadku sa volá Boh a súdiť bude spravodlivo. Tento boj nikdy nevyhráš ty prašivý potkan. 
Aj keď ti veria milióny katolíkov po celom svete a ty sa z nich tešíš, oni síce skončia v pekle ale ty skončíš ešte horšie ty prašivec!
My Boha milujeme a nikdy si Ho nedáme a bude nás stále viac a viac! 

RE: Zuzana | 25.10.2015

Super príspevok, až ma zimnica striasala. Stotožňujem sa s Mirom a už aby prišiel ten deň, keď ťa ty hnusná satanská sviňa náš Otecko potrestá , za všetky tie nevinné ohlúpnuté slepé a hluché ovce, ktoré si odklonil od Neho. Otecko ďakujem za pani Lauru, ktorá nás priviedla k Tebe. Milujeme Ťa ...

RE: Hela | 25.11.2015

Ano už deti učíme že sa narodí Ježiško.A tieto veci si deti mýlia od mala. Učme deti že veriť máme iba v Boha a k nemu sa máme modliť. 
Na cirkvi sa mi nepáči že v kostole nedeľa čo nedeľa ťahajú z ľudí peniaze raz na opravu kostola, potom na kúrenie na-to, na-to, ale aké obrovské majetky má cirkev a stále sa to hromadí sú obrovsky bohatý a ľuďom vymývajú mozgy že majú ctiť chudobu.Je mi z toho nanič.