Roky som nevedel pribrať až kým nezasiahol Pán Boh.

18.09.2017 09:14

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sunflower hd

Roky som nevedel pribrať až kým nezasiahol Pán Boh.

Marek M|18.09.17

Ako už je uvedené v nadpise tak moja snaha pribrať trvala 10- 15 rokov no márne.Navštívil som aj odborníkov na tento problém no všade mi bolo povedané , že mám všetko v poriadku len že som taky typ ktorý nepriberie.Nieže by som nejedol ale naopak pchal som do seba čo prišlo . Ked som napísal jednému lekárovi čo zjem za týždeň tak po prečítaní mi povedal keby toľko zjedol on tak by sa dosral..Začal som užívať aj vitamín B12 ale v injekčnej forme no síce som pribral ale cítil som , že to nebolo to zdravé pribratie.Raz pri rozhovore s pánom Vladom som mu to spomenul a ako vždy ich ochota pomôcť bola rýchla.Pani Laura sa opýtala Pána Boha na môj problém s priberaním a po chvíli som si už písal liečbu :) ten pocit radosti bol veľký lebo som vedel ,že priberiem keďže mi každá liečba zabrala na 100 % (mal som poruchu metabolizmu s dôsledku dlhodobého stresu) a môžem Vám povedať že mám 1 mesiac liečby za sebou a pribral som necelých 6kg :) .A je pravda , že som sa za liečbu poďakoval ale ani som sa neopýtal čo som dlžný..v tej chvíli ma to ani nenapadlo a to mi Pán Boh pomohol vyriešiť dlhoročný problém.
Ďakujem Ti drahý Bože za každú liečbu a radu ktorú mi odovzdáš.Milá pani Laura a pán Vlado aj vám ďakujem za vašu ochotu a snahu mi pomôcť .
Každý má vlastný rozum a slobodnú vôľu sa rozhodnúť či bude alebo nebude napĺňať Božie liečby alebo odkazy a ja viem , že som sa rozhodol správne !!

Vďaka Ocinkovi Bohu za dar, ktorý dal pani Laure.

Júlia P.|08.08.17
Dnes by som chcela spomenúť dve veci, za ktoré som vďačná. Ďakujem dobrému Oteckovi Bohu za to, že mi dal možnosť privyrobiť si aj v auguste, aj keď som si žiadnu prácu nehľadala. Cez školský rok doučujem dvoch chlapcov. Začiatkom leta som si len povzdychla, že škoda, že si tieto dva mesiace nič nezarobím, ale tak nejako prežijem. A pred týždňom mi píše jedna pani, že potrebuje na august doučko pre dcéru, deň na to mi píše druhá pani to isté. Zázrak pre mňa je, že našli na stránke, na ktorej denne pribudne zo päť inzerátov, akurát ten môj z pred pol roka. Ďakujem tatíčko za skvelú prácu. Ľúbim Ťa za všetko. Veľmi mi pomáhaš, robíš pre mňa zázrak za zázrakom. Som šťastná, že Ťa posledné dni môžem opäť viac cítiť a že si so mnou.
Druhá vec: Volala som po dlhšej dobe s pánom Vladimírom a nablízku bola aj pani Laura. Poprosila som o rýchlu pomoc a aj keď pani Laura chvíľočku pred mojim telefonátom prijímala inú liečbu, venovala zo svojej sily aj na radu pre mňa. Nebudem spomínať o čo išlo, ale viem, že mi to veľmi veľa vecí objasnilo a do budúcna mi to pomôže sa lepšie rozhodovať. Hneď napíšem pointu a píšem ju preto, že niekto po internete šíri klamstvá o pani Laure. Okrem toho, že mi pani Laura pred vyše dvomi rokmi hneď po vstupe do ich domu vrátila 20€, ktoré som dala ako zálohu, aby sa pani Laura nenamáhala zbytočne pre ľudí, ktorí sa nakoniec ani o svoju liečbu nezaujímajú, tak mi včera pomohla, len tak z dobrého srdca. Najprv mi pán Vladimír hovorí, že mi pomôžu a nemusím posielať žiadne peniaze. Tak hovorím, že ale predsa pošlem, z vďaky a za ochotu. Po chvíli mi pán Vladimír hovorí, že mi pani Laura odkazuje, že nech sa neopovážim im poslať žiadne peniaze, že ak im pošlem, tak už nikdy pre mňa neprijme žiadnu radu. Tak som sa z chuti zasmiala, ako ma pani Laura odzbrojila. Zakázala mi posielať peniaze. Viete, to je len jedna z maličkostí, čo pre mňa pani Laura už spravila. To je jedno z milióna situácií, ktoré potvrdzujú, že pani Laura je dobrá žena, a nebaží po peniazoch. A to, že dar má od Boha, o tom sa presvedčíte tiež na vlastnej koži. Každá jedna liečba, každá rada. Ak počúvate svoj vnútorný hlas, tak sa postupne dostanete k záveru, že pani Laura je Boží prorok. Nech hovorí kto chce, čo chce, žiadať o pomoc je dobrovoľné, čítať stránku, je dobrovoľné. Nikto nikoho do ničoho nenúti. Pán Boh aj život tak zariadil, že každý dostáva individuálnu lekciu. Každý sme iný, každý vykonal niečo iné, každý žije inak. A preto každý dostáva do života tie náznaky, aby práve on pochopil, že láska je to najdôležitejšie v živote. Že Pán Boh existuje. Že Pán Boh je láska. My by sme mali teda počúvať, čo nám „život“ chce povedať. 

Ďakujem Vám za tlmočenie Božej odpovede pre mňa a môjho syna.

Margita|04.08.17

Drahá pani Laura, viem že mám poďakovať najskôr nášmu Láskavému Pánu Bohu,  to som už urobila ako prvé, ale chcem aj Vám z celého  srdca poďakovať za silu, ochotu, trpezlivosť ktorú ste pre mňa vynaložili, aby ste mne, ale aj môjmu synovi tlmočili  odpoveď  od nášho Jediného a Všemohúceho Pána Boha. Odpoveď, ktorá je pre nás veľmi dôležitá a ktorou nám Pán Boh ukazuje možnosti. Som nesmierne vďačná za všetko čo som dostala od pána Boha, ale najviac som vďačná za Vás, že mi Pán Boh doprial poznať Vás osobne a prostredníctvom Vás mi odovzdávať  všetky rady, liečby, modlitby. Chcem Vám vyjadriť poklonu, ste úžasná, silná žena, mám Vás rada a prosím Pána Boha o požehnanie pre Vás a pre Vášho Vladimíra.
Ešte sa chcem ospravedlniť, že som nereagovala na margo Lucia - nepoznám ju, na facebooku nie som, a Lucia a jej údajné kolegyne" si netreba všímať, ani reagovať  na ich zlomyselné výmysly, to je môj názor. Nikto s ľudí jej ústa nezatvorí, ani ruky neskriví, aby nemohla písať. Vám je škoda plytvať Vašou  energiou na hlupaňu, nespratníčku, ktorá nevie čo s volným časom tak vymýšla sprostosti. reakcie na ňu sú len prilievanie oleja na oheň. Zlo temné sily sú tu na zemi, ale Boh je tu tiež a Boh má rozhodujúce slovo. Ja nášho Tatíka milujem a verím že tej Lucii a jej podobným už tie ich papule zatvorí čoskoro. 
Vy ste pomohla a pomáhate ľuďom v ich trápení, chorobe, neistote učíte ľudí milovať Pána Boha, ďakovať a prosiť o odpustenie,Vytvorila ste úžasnú Božiu stránku,ktorú keď si ktokoľvek prečíta musí pochopiť čo je pravda a toto je to čo ľudí pomaly smeruje na správnu cestu, lebo tu zisťujú ľudia kde je pravda, veď o tom svedčia aj ďakovné príspevky.
Milujem Pána Boha, ďakujem Mu za všetko a prosím o odpustenie.
S láskou, vďakou a pokorou  Margitou.