Reakcia od farára na Petrov otvorený list katolíckej cirkvi.

02.04.2015 00:34

Reakcia od farára na Petrov otvorený list katolíckej cirkvi.

farár 

Peter, je jasné, podľa vás Jehovistov, že iba vy máte pravdu. Najmä v v predpovedaní zjavenia sa Ježiša Kr. Tie strelené predpovede, ktoré sa účelovo do stratena menili. Alebo tie stavby pre Abraháma a ostatných patriarchov, budované v dvadsiatich rokoch minulého storočia, len voľajako podľa vašich predstav neprišli... o Ježišovi, ktorý je podľa vás pôvodne Michal Archanjel...O katolíckej cirkvi, ktorú považuješ za diablov produkt, si napísal veľa. Pracovitosť ti nemožno uprieť. Veľa otázok, na ktoré si si dal aj vlastnú odpoveď. Ale kde niet lásky, tam niet ani pravdy.

 

RE: Peter 

Pozor, dôležitá správa:"V Seredi nás odhalili"!!! Opakujem, sme odhalení! Týmto pozdravujem všetkých nás Jehovistov, a následne aj Liehovistov!
S pozdravom Peter

RE: Daniel

No prúúúúser. Tak sme fakt odhalení my liehovisti alebo jehovisti, ako nás to nazval pán vymydlená hlava? Peter nemáš doma náhodou výtlačok Strážnej veže, že by si mi poslal, aby som si o nás prečítal čo sme zač a v čo veríme alebo neveríme? Musím si riadne naštudovať podľa farárovej dutej hlavy, aby som vlastne vedel, čo sme to za sekta. 
Odkaz pre prázdnu farárovu hlavu:
Máš pravdu, kde niet lásky tam niet pravdy. Takže vy katolíci musíte mať obrovskú pravdu vo všetkom, lebo toľko lásky koľko vy dávate svojim miništrantom mladým chlapcom, toľko takej lásky a nezabudnuteľnej pre nich na celý život im okrem katolíckej cirkvi nedáva nik, dokonca ani vlastní rodičia. Vy ste sami o sebe len jedna veľká pravda a nič viac, podľa toho ako milujete našu a najmä chlapčenskú mládež. Nech vám za to Boh žehná podľa vašich zásluh a vašej nekonečnej lásky k blížnemu svojmu!!!

RE: miro

Prečo aspoň štipku rozumu nepreukážeš ako zástupca tej vašej cirkevnej mašinérii tým, že si aspoň túto stránku neprečítaš, nenaštuduješ poriadne? Keď už sa tu hovorí o Bohu, malo by ťa to zaujímať. Ak chceš milovať Boha, prečo ho jednoducho nemiluješ? Prečo si myslíš že na to potrebuješ nejakú inštitúciu - mám na mysli cirkev. Myslíš že bez nej to nejde? Prečo ste Vy farári tak vypatlaní a tak klamete ľudí a sami viete že žijete v omyle? 
Tvrdíš jehovisti? To len ukazuje akí ste všetci cirkevníci povrchní a ľahostajní k skutočnému Bohu! Vám to takto vyhovuje, máte úctu ovečiek, peniaze, ako takú trápnu moc nad hlúpymi ľuďmi čo Vám zožrali návnadu menom Ježiš aj s navijákom. Boh nech ťa osvieti, aspoň 2 minúty stráv tým, že sa úprimne pokúsiš nájsť Boha, lebo toto je Božia stránka a ty to raz zistíš. Len aby nebolo neskoro. Odváž sa, buď statočný, miluj skutočného Boha a kopni cirkev do riti! Tak si zachrániš dušu. To sa bude Bohu páčiť!
Určite sa mu nepáči keď drístaš o Ježišovi v kostole a zabúdaš na BOHA!

RE: Zita

Práve som dočítala článok farára a reakcie k nemu. Nedá mi nereagovať. Mám iba jednu otázku na pána farára a tá znie: prečo sa tak upäto cirkev drží štátu? Prečo sa neoddelí? Že by skúsenosti zo susedných krajín, kde to je už dávno zavedené, kde sú prázdne kostoly a tie sa predávajú? Na galérie, hotely, alebo excentrické privátne domy? A určite viete aj prečo je tam cirkev v takom stave. To sú tie spreneverenia cirkevných peňazí, to sú tie sexuálne delikty, aj tie utajené deti farárov- otcov ...a za to mali ľudia platiť? Prestali to robiť. Tvrdá realita. Cez ekonomiku všedných dní odzbrojila cirkevnú demagógiu. Ľudia si sami vybrali Boha a uložili do svojich sŕdc a žijú s ním a cirkvi pomaly zvoní a zvoní a akosi nikto neotvára...žeby sa náš Pán Boh bez cirkevného povolenia presťahoval? Pozitívne na celej veci je to, že keď niečo končí, niečo nové začína..a to je naša šanca oživiť vieru a každý z nás môže začať sám od seba...keď to zvládneme, budeme šťastní, lebo náš Pán Boh bude s nami, bude s nami žiť a myslím, že o tom je budúcnosť viery....musí byť živá...asi je to ako so šťastím. Nikto ho nevidel, ale všetci ho cítime. Keď budeme cítiť Božiu lásku je to určitý druh šťastia, s ktorým budeme stále v spojení s naším všemohúcim Pánom Bohom...

RE: Valéria Lalinská

Ty farárko, takéto blbosti by si tu nepísal, keby si poznal pravého Boha a jeho Božiu silu. Od pravdy máš veľmi ďaleko. Ako Boh zbavuje ľudí kliatieb na duši o tom nemáš ani najmenšej šajny čo je to za sila! Netrep tu sprosti a radšej kľakni a pros Boha o odpustenie lebo nevieš s čím sa zahrávaš! Nie je to rozprávočka ale realita zla a dobra, spamätaj sa.