Rastislav, neuč moju dušu falošnej viere!

22.11.2015 14:18

Rastislav, uč sa modliť z tejto Božej stránky a neuč moju dušu falošnej viere, ktorej si Ty sám podľahol.

14.09.2014

Dotyčný pisateľ Rastislav ma chce naučiť ako sa mám modliť k Bohu a poslal mi e-mail s piatimi modlitbami ku Kristovi, ktorých úvod Vám predkladám v tejto ukážke:

Som údom Kristovho Tela a chrámom Ducha Svätého, povolaný k zmŕtvychvstaniu. Pane Ježišu Kriste, rozkáž týmto zlým duchom, aby ma opustili; aby sa tebe podriadili a nikdy viac sa ku mne nevrátili.
Pane Ježišu, očisť svojou predrahou Krvou. Očisť moje oči, uši, nos, moje hmatové zmysly, moje ústa a môj jazyk, moje ruky, nohy a pohlavné orgány.
Pane Ježišu, zošli mi od svojho Otca, Ducha Svätého - Ducha pravdy, Ducha svätosti.
Bože, Duchu Svätý, udeľ mi svojich sedem darov - ducha múdrosti, rozumu, rady, sily, poznania, nábožnosti a bázne pred Pánom.


Moja odpoveď:

Prečo sa nepomodlíš k svojemu jedinému Bohu a neprosíš Boha o pomoc, ale falošné modly cirkvou vytvorené. Tvoja modlitba oslobodenia stojí za veľký prd a je falošná. Účinná nikdy nebude. O akom svätom duchovi pletieš v tejto nesprávnej modlitbe. Čítaj moju stránku lepšie a pochopíš kde je pravda. Ja by som tieto modlitby zahodila okamžite a začala sa modliť len k svojemu Bohu. Máš ty vôbec rozum??? Touto modlitbou vrháš svoju dušu do ťažkého hriechu.! Chceš skončiť v pekle s touto modlitbou a navigáciou ľudí proti Bohu Rastislav? Zmenil si si adresu svojeho internetového portálu. Alebo nie? Modli sa ku Kristovi a duchovi svätému, a budeš naveky zatratený. Kde je v Tvojich modlitbách Boh. Ani jedno slovo Boh v Tvojich modlitbách spomenuté nebolo. Podľa Teba sa máme klaňať Kristovi a panne Márii. Nevieš aký si moc hlúpy. Nebudem šanovať slov hany pre Teba, lebo si nekonečné hlúpa duša a Ty ma chceš naučiť aby Ježiš Kristus bol môj Boh? No nikdy Tvoj sen nesplním, lebo Bohu slúžim a Ty vieš Tvoja duša komu? Kráľovi pekla satanovi. On Tvojej duši do Tvojej dutej a sprostej hlavy vložil tieto slová akože modlitieb ku Kristovi, lebo dobre vie, že keď sa ich budeš modliť má Tvoju dušu kúpenú a zaistenú do prípravnej cesty zvanej pekelný oheň. Ty ma ideš presviedčať, zo svojimi modlitbami, ktorým ja hovorím že sú odpad? Ty ma chceš poúčať. Si taký hlupák a o tom som v duši presvedčená, že Ty pochopíš až po svojej smrti. Toto si si vybral dobrovoľne, nech pekelný žiar z tvojho mozgu navždy vypáli hlupotu a sprostotu a v akej si na tejto zemi žil ak sa včas nespamätáš. Myslím si ja Laura, že ako pýtaš Krista o dar múdrosti, už si ho mohol dávno mať Kristom vyslyšaný a prečo si stále tak sprostý. Prečo Tvoju dušu Ježiš nepočúva a smeruje Tvoju dušu do horiaceho pekla? Rozmýšľaj. Alebo si ozaj taký hlupák, že máš cirkvou a ich debilnými a falošnými postulátmi vymytý mozog? Asi hej. Začni poznávať Boha Ty duša zablúdená a rozum sa Ti určite vráti. Je mi Ťa ľúto. Laura