Rakovina pankreasu.

14.10.2017 18:06

Rakovina pankreasu.

Marian|14.10.17

Milá pani Laura. Pravdepodobne si ma už nebudete pamätať. Bol som u vás ešte na vašom starom bydlisku. Je to 12-13 rokov dozadu. Mal som rakovinu pankreasu. Môj stav bol natoľko vážny že lekari ma vtedy odpísali, fakticky som čakal ma smrť. Dostal som od vás božiu pomoc.ako vidíte doteraz žijem a som zdravý. Ďakujem sa preto až teraz, lebo som čakal či sa mi choroba nevráti ako to býva u drvivej väčšiny onkologických pacientov, že aj keď ich lekári uzdravia za pár rokov dostanú rakovinu naspäť.Mne sa však doteraz nevratilo nic a myslím že keď som už tak dlhý čas zdravý že to bude vporiadku aj nadalej. Vašu stranku navštevujem stále celé tie dlhé roky a posledné dni som dostal silný pocit sa podakovať touto cestou vám aj Bohu za to že sa nadalej možem tešiť zo svojho života, svojej rodiny a vnučat.Ste zázračny Bohom obdarený človek. Veľmi si vás vážim a ešte raz hlboká vdaka.

Katka|17.07.2017 (Prosba k Bohu o liečebnú pomoc.)

Chcela by som sa opýtať láskavého Pána Boha, či by sa dalo pomôcť môjmu synovi Jakubovi. Keď mal asi tri roky, lekári povedali, že buď nemá nadobličky, alebo ak ich aj má, tak mu nefungujú, netvoria potrebné hormóny. Lekári ho liečia liekmi, ktoré musí pravidelne užívať. Ak by bola možnosť vyliečiť chorobu alebo aspoň zmierniť negatívne účinky liekov, bola by som, ani sa nedá opísať ako, vďačná. Ďakujem.

 

Ďakujem ti Pane Bože za liečebnú procedúru.
Katka
|23.07.2017 
Moje dieťa je vážne choré, čo ma veľmi bolí, ako každú mamu. Chcela by som mu pomôcť, a preto som požiadala Pána Boha prostredníctvom pani Laury o pomoc. Pán Boh vo svojej nesmiernej dobrote mi poslal liečebnú procedúru pre syna. Ďakujem Ti Pane Bože láskavý za Tvoju pomoc, nekonečne Ti verím a budem Ťa navždy milovať. Si moja najväčšia opora, ochrana a nádej. Moja veľká vďaka patrí aj pani Laure, bez ktorej by sa ku mne táto receptúra nedostala.

 

Ďakujem ti Pane Bože.

Katka|13.10.17
Drahý Bože, Otče láskavý. Chcela by som sa Ti poďakovať veľmi pekne za pocit istoty, ktorý mám v živote. Vždy som si myslela, že mám iba šťastie v nešťastí. Ale dnes viem, že si to Ty Pane, kto pri mne stojí, kto stráži moje cesty. Tebe vďačím za pomoc a ochranu. Ďakujem Ti Pane za liečbu pre môjho syna. Je to pre mňa niečo ako zázrak, v ktorý som už nedúfala. Ani neviem, ako vyjadriť svoju veľkú vďačnosť Tebe Pane. Hoci nie som dokonalá a bez chýb, chcela by som svoj život prežiť tak, aby si mal drahý Bože zo mňa radosť. Pane Bože, ďakujem Ti za všetko v mojom živote. Pani Laura, aj Vám chcem veľmi pekne poďakovať, pretože ste láskavá a vždy ochotná pomôcť. Bez Vás, by som žila v tme. Ďakujem veľmi, veľmi pekne za svetlo, ktoré ste mi priniesli do života.

Katka|21.04.2016 (Prosba k Bohu o liečebnú pomoc.)

Prosím o pomoc pre syna Mateja (narodil sa.....), ktorého už dlhšiu dobu bolí pravé koleno. Lekár nám povedal, že sa mu rozpadáva kosť na mieste kde sa pripája šľacha na kosť. Prestal cvičiť v škole, chodí sa bicyklovať takmer každý deň na radu lekára, ale zatiaľ žiadna veľká zmena nenastala. Chcela by som poprosiť Pána Boha o radu, ako mu pomôcť. Ďakujem pekne.

 

Ďakujem Bože za vyliečenie kolena môjho syna.
Katka|6.5.2017 
Bože drahý, láskavý. Chcela by som sa Ti veľmi pekne poďakovať aj touto cestou za vyliečenie kolena môjho syna, ktoré súviselo s nedostatkom vápnika v jeho tele. Liečbu sme pred pár dňami ukončili. Bolesť kolena ako aj problémy, ktoré s tým súviseli, zmizli. Vďaka Pánu Bohu a pani Laure, ktorá nám liečbu sprostredkovala,  sme mohli pomôcť  chlapcovi. Chcela by som povzbudiť aj ostatných – ak ešte stále pochybujete, nemusíte, nebojte sa poprosiť Pána Boha o pomoc a zažijete niečo neuveriteľné...  Verím Pane, že Ty si jediná istota a na Teba sa dá vždy spoľahnúť. Ty si tu stále pre nás - vo dne, v noci, pomáhaš a vedieš naše životy tým správnym smerom. Všetko čo mám, mám vďaka Tebe. Všetko čo viem, viem vďaka Tebe. S Tebou som sa prestala báť. Ďakujem za všetko Pane. Ďakujem pani Laura aj Vám za Vašu pomoc nám všetkým.

Gabika|07.08.2017 (Prosba k Bohu o liečebnú pomoc.)

Milovaný Boh môj, chcela by som Ťa poprosiť o liečbu pre moje zuby. Už asi 3 roky mám veľké bolesti, keď som si chcela dať vymeniť čierne plomby za biele a odvtedy ma každý zub s bielou plombou strašne bolí, už som zmenila aj zubárov a aj viac krát plomby, všetci zubári mi chcú len nervy ťahať zo zubov. Prosím Ťa milovaný Bože o pomoc.
Tvoja dcéra Gabika

 

Ďakujem.

Gabika|24.08.17
Láskavý Bože, ďakujem TI za liečbu na moje zuby, už tretí zubár nevedel čo má spraviť, keď mi opäť zo všetkých zubov vybral plomby a dal nové, všetci mi chceli len nervy zo zubov ťahať, pretože mi nič nepomáha a bolesti mám zo dňa na deň horšie. Už som len čakala, kedy mi budú chcieť vytrhať všetky zuby. Ďakujem Bože opäť za tvoju pomoc, za liečbu, ktorá ma zbaví bacila, ku ktorému mi pomohla zubárka so špinavým náradím. Teším sa keď sa budem môcť konečne najesť bez bolesti :)
Milujem ŤA Bože nadovšetko na svete.
Ďakujem aj Vám pani Laurika aj Vám pán Vladimír za každú pomoc, podporu, lásku a všetko čo pre nás robíte, mám Vás rada, ďakujem :)

 

Ďakujem otče Bože za to, že si pri mne.

Gabika|14.10.2017
Drahý Bože, chcem sa ti veľmi znovu poďakovať za tvoju pomoc pri zvládaní mojej liečby na bolesť mojich zubov. Myslela som si, že liečba bude nesmierne ťažká a ja to zvládam úplne hravo. Ešte som neni ani v polke liečby a mňa tie zuby už skoro vôbec nebolia, a to som už ani minútu nemala bez bolesti a pri jedení som mala vážne strašné bolesti. Ďakujem Ti z celého srdca Bože.
Pani Laura a pán Vladko ďakujem, že ste tak skvelí ľudia, som strašne šťastná, že som Vás mohla spoznať

daniela|18.07.2017 (Prosba k Bohu o liečebnú pomoc.)

Prosím o Božiu pomoc na silné bolesti hlavy a migrénu.

 

Ďakujem Ti Božíčku môj.

daniela|01.10.17
Môj najdrahší Bože, touto cestou sa Ti chcem zo srdca podakovať za požehnanie liečby a toho času vlastne aj za jej úspešné ukončenie. Liečil si moje preťažené nervy, ktoré vyústili až do neznesitelnej migrény. Dnes som vďaka Tebe šťastná, že som liečbu naplnila a vďaka Tebe sa teším na život bez migreny...milujem Ťa celým srdcom❤️ Ďakujem aj Vám drahá Laura ❤️