Prehovorila žena, ktorá má od kňaza dieťa.

01.10.2015 11:16

Prehovorila žena, ktorá má od kňaza dieťa: Spoveď o živote v pekle!

Prehovorila žena, ktorá má od kňaza dieťa: Spoveď o živote v pekle!

Peter | 1.10.2015

30.9.2015, „Zničil mi celý život!“ To vraví nešťastná žena (26) o bývalom duchovnom zo severovýchodného Slovenska.
Po rokoch sa odhodlala prehovoriť o hrôzach odohrávajúcich sa za bránami fary. Tvrdí, že kňaz Anton Pavlíček (49) ju od jej dvanástich rokov zneužíval celé roky. Počala s ním dokonca dieťa, na ktoré už suspendovaný farár platí výživné. Farár sa v pondelok prvýkrát postavil pred súd.

Mladá žena prišla na súd v sprievode príbuzných. Miešali sa v nej pocity odhodlania i zahanbenia. „Začalo sa to v dvanástich rokoch. Obchytkával ma už vtedy, keď som prvýkrát prišla na faru. Po čase došlo k tomu, že ma znásilnil. Mala som ešte len dvanásť. Sexuálny styk bol zo začiatku pre mňa šok. Potom som ho už brala tak, že to tak má byť. Ale dosť ma to zraňovalo,“ prehovorila zlomená žena (26).

Priznala, že postupne sa do zvrhlého kňaza zaľúbila. Nerovný vzťah vo svojej naivite začala brať ako samozrejmú vec. V Pavlíčkovi videla oporu. „Kupoval mi všetko, čo som chcela. Dal mi kľúče od fary. Mám s ním jedného syna. Narodil sa, keď som mala 20 rokov,“ pokračuje žena. S farárom udržiavala pomer, až kým sa nevydala. O trápení rozpovedala všetko svojmu mužovi. Vtedy pochopila, že sa stala obeťou zneužívania.
Bývalý farár Anton Pavlíček (49) stojí pred súdom za sexuálne zneužívanie a znásilnenie.Ďalšia 1 fotografia v galérii.
Bývalý farár Anton Pavlíček (49) stojí pred súdom za sexuálne zneužívanie a znásilnenie.
Autor: ee
Kňaz jej nedal pokoj

„Rozbíjalo nám to manželstvo. Muž nedokázal žiť s farárom za chrbtom. Musela som mu dávať syna, mám to určené súdom,“ spomína žena. Tvrdí, že má dosť dôkazov - fotky, cédečká aj svedkov. Dianie na fare podľa nej videlo aj veľa kňazov. „Ten farár mi zničil život! A teraz zo seba robí neviniatko. Každý na mňa ukazuje prstom. Ľudia sa vyvršujú na mne a na synovi. Nemôžem normálne žiť, ani sa zamestnať,“ vraví ustarostene. Najradšej by sa aj so synčekom (5) presťahovala, no nemá na to peniaze. „Vždy keď v noci idem spať, rozmýšľam nad tým, prečo sa to stalo práve mne. Stále bývam neďaleko neho. Každý deň vychádzam so strachom, že ho môžem stretnúť...“ zverila sa.

Má ďalšie deti

Duchovný bol suspendovaný pre prehrešky v roku 2012 a teraz je na invalidnom dôchodku. Podľa našich informácií už žije s inou družkou, s ktorou má ďalšie tri deti. Muž obžalovaný zo sexuálneho zneužívania a znásilnenia prišiel na súd sám. Celý čas sa tváril nezúčastnene, hoci mu hrozí až 12 rokov väzenia. „Nebudem sa vyjadrovať,“ odvrkol stroho. Sudca Ivan Roháč až na hlavnom pojednávaní zistil, že bývalý kňaz nemá obhajcu a pojednávanie odročil.

V Nevidzanoch dostal chlípny kňaz len podmienku
To, čo sa malo diať na fare v Nevidzanoch od novembra 2011 do septembra 2012, sa
azda nedá ani pochopiť. Kňaz Pavol K. podla zápisov v denníčku vtedy iba 11-ročnej Kristínky dievčatko bozkával, a to dokonca aj „francúzskymi“ bozkami. Okrem toho ju hladil po tele a ohmatával na prsiach! Telefonoval jej na mobil aj večer a posielal SMS
správy. Volal ju dokonca i na spoločnú dovolenku do Grécka, ktorú jej chcel zaplatiť.
Sudkyňa kňazovi vymerala trojročný trest s podmienkou na tri roky. Zároveň mu uložila zákaz vykonávať pedagogickú a pastoračnú činnosť pre maloleté deti a nariadila
aj sexuologické liečenie.

 

Toto je odkaz na článok kde to vyšlo aj s jeho fotografiou:  

http://www.cas.sk/clanok/331581/prehovorila-zena-ktora-ma-od-knaza-dieta-spoved-o-zivote-v-pekle.html

Bývalý farár Anton Pavlíček (49) stojí pred súdom za sexuálne zneužívanie a znásilnenie.

Peter | 1.10.2015

Úchylné prasa, čo na to povedať. A tá poondiata cirkev ho z toho ešte vyseká a skončí s podmienkou. A opäť sa bude len čakať na nejaké zneužitie nevinného dieťaťa??? Veď to je choré? Ako ten chlap môže vôbec behať po slobode? 
Toto je presne problém tejto doby, veď si povedia, mňa sa to netýka, mne je to jedno. Som zvedavý, keby sa ten či onen sudca dozvedel, že tam na fare bolo jeho dieťa? Tiež by mu dal len podmienku? Prečo si ľudia nevidia ďalej od nosa. Pevne verím, že ľudia v Nevidzanoch o tom vedeli, šuškali si o tom, ukazovali prstom, ale potom pokojne nacupkali do kostola a velebia “pána farára“ . 
Ani neviem čo písať. Veď sú tisíce prípadov a dôkazov po celom svete o zneužívaní kňazmi a potom ukážu v novinách, že sa tam v Ríme vystrčí na pár minút nejaká postavička, niečo zamrmle a státisíce ľudí ho počúvajú. Na to nie je čo ani ďalej písať. Ako také ovce v stáde...všetci za jedným baranom! Chce sa mi z toho vracať!!!! Ale nedá mi spomenúť, čo sa stalo tu nedávno v mojej blízkosti. Prišlo k znásilneniu mladej dievčiny. Jej otec neváhal, vyhľadal ho, dorezal a odrezal mu gule!!!! Sedí síce v base, ale čo myslíte, načo si každé ráno spomenie dotyčný??? Myslím, že je to jasné. 
Nevravím, že máme plodiť zlo, súdiť má právo len Pán BOH!!! Ale ruku na srdce, otcovia, matky, čo by ste spravili v podobnej situácii ..........?