Prečo ľudia neveríte, že Boh existuje?

11.06.2017 15:10

obrazek

Prečo ľudia neveríte, že Boh existuje?

miro|17.05.2016 
Je strašné ako niektorí ľudia dokážu odmietať Boha. Dnes som sa musel až pohádať so zákazníčkou (čo ja nezvyknem) lebo nevedela pochopiť že Boh je. Asi to už nebude moja zákazníčka:-) Ale to je mi jedno.
Najradšej by som bol v tej chvíli keby Boh zostúpil z nebies pred ňu a dal jej jednu "výchovnú" aby pochopila Koho vlasne zapiera. Kam sa z ľudí podela láska k Bohu? Otče Bože si si istý že si skutočne všetkým ľuďom vštepil poznanosť Boha do ich duší? Lebo pri niektorých ľuďoch mám zúfalý pocit že si na nich zabudol keď si všepoval do duší lásku k Tebe. Samozrejme to žartujem Bože, ja viem že áno.
Aj keď na druhej strane, a to je na tom paradoxné, že ja som bol taký istý zarytý ateista ako tí, na ktorých mi to teraz vadí... Už len prísť na spôsob ako to tým ľuďom vysvetliť po dobrom, lebo keď im to začne "vysvetlovať" Boh, tak ich to bude sakra bolieť.

 

Simona reaguje:

Keď neverí ateista,ktorého sa snažíš presvedčiť tak to sa ešte dá pochopiť,no nerozumiem len jednej veci,v čo alebo koho veria ludia ktorí chodia do kostola,pretože nie raz sa mi stalo,že som sa dohadovala s takými ľudmi.Na jednu stranu tam chodia pretože sú akože veriaci ale na druhú stranu neveria.Tak sa pýtam o čom je to celé?Verím v Boha a neverím jeho moci,neverím v zázraky,neverím v nič..takáto je cirkevná viera-jedno veľké nič.
Ja verím v zázraky každý jeden deň,pretože verím v Boha jediného,vládcu a stvoriteľa všetkého.Aj keď som ho sklamala nikto ma nepresvedčí o opaku a budem ho milovať celou svojou dušou celý svoj život a verím že aj ten ďalší,ďalšie ..
Videla som pekný citát niektorý deň,ktorý ma oslovil a beriem si z neho príklad aj keď je to mnoho krát tažké,no našla som sa v ňom..,možno sa nájdete aj vy milí čitatelia..: ,,Nepros Boha aby zmenil tvoju situáciu,si v nej preto,aby si sa zmenil ty.."
Milujem ťa Bože a ďakujem za všetko čo mám..