Pre tých ktorí uveriť nechcú, nedokážu, je pre nich jednoduchšie ignorovať.

28.01.2016 13:14

Pre tých ktorí uveriť nechcú, nedokážu, je pre nich jednoduchšie ignorovať.

Tomáš|28.01.16

Som veľmi rád, že môžem čítať Božie odkazy a riadiť sa nimi, som nesmierne vďačný, že BOH mi dal šancu spoznať pani Lauru a dal mi toľko síl aby som sa dokázal rozhodnúť vôľou vlastnou a nie vôľou môjho kostolného okolia. Moje rozhodnutie som nikdy neoľutoval. Nebolo čo ľutovať, ľutujem všetkých ostatných, ktorí neuverili a mali možnosť si vybrať. Ja som len vďačný a čím ďalej tým viac, každým prečítaným odkazom viac chápem a BOH-a viac milujem. Pri každom nebezpečenstve sme tí čo pani Laure veria a BOH-a nadovšetko milujú vopred varovaný pred chorobami, chemickými nebezpečenstvami,... a mnoho ďalšieho. Preto vravím nemám dôvod ja ľutovať.

Jeden katolícky somár mi povedal samozrejme so značnou dávkou sarkazmu, že prečo si myslím, že ja som práve ten vyvolený. Z chuti som sa na tom zasmial. Pretože naozaj nemám pocit, že by ku mne BOH prehováral alebo by som vedel len ja niečo, čo by iní vedieť nemohli.  Stránka je verejne prístupná, prečítať si ju môže ktokoľvek, taktiež aj k pani Laure na liečbu sa môže objednať aj obyčajný žobrák, ale ak neverí v BOH-a a má len tak záujem zo zvedavosti prísť. Je jasné, že už je vopred poslaný pánom Vladkom do zadku...., preto nie som ja vyvolený som len rozhodnutý mať BOH-a na prvom mieste.

Ja len viem, že jediný kto bol Bohom poverený a nemal príliš na výber bola pani Laura. Ktorá dar dostala a musela byť ticho a robiť k čomu ju BOH navádzal. Všetci ostatný sme obyčajní ľudia, ktorí sa rozhodli pre skutočnú lásku k  BOH-u. A nepochopím dodnes ľudí, ktorí to nevedia akceptovať, že milujeme a uznávame jedine BOH-a  a akékoľvek modlenie k inému je pre nás modloslužba. A napriek tomu sú katolíci, ktorí dokážu povedať, že som kvôli tomu sektár.

No takýto katolícky ľud by mal mať na pamäti, dovolím si tvrdiť kolektívne, že my nebudeme nikdy vedieť pochopiť  ich kostolné zhromaždiská, kde majú povinnosť chodiť pravidelne pod hrozbou pekla, musia mať krst, prijímanie, spovede, mnoho ďalšieho, pod hrozbou pekla. Tomuto by sa malo vravieť sekta a veľmi rozšírená.

Za celé roky čo verím, že pani Laura je prorok Boží, som nezažil, že by som musel mať nejaké kolektívne zhromaždenie, kde by som musel odriekavať naučené texty alebo ich vyspevovať na povel. Vždy som v prístupe viery mal rozum vlastný a to tiež v mojich pravidelných v rozhovoroch s BOH-om (modlitby). Modlím sa len tie modlitby, ktoré potrebujem a ktoré sa mi páčia. Nehvizdám, len preto, že dirigent mi ukáže. Ale preto, že BOH-a skutočne milujem a je to vôľa moja.

Mnoho katolíkov má vo zvyku vravieť, že BOH-a milujú a desatoro si ctia, a pri tom držia v ruke ruženec a pomodlia sa 20 modlitieb za Máriu, pápeža, Krista. Preto každý katolík, by sa mal zamyslieť či láska ktorú odovzdáva nesmeruje omnoho viac k jeho cirkvi, ktorej slúži. Čo je aj výsledkom toho, že ju miluje omnoho viac než BOH-a.

 

Komentáre:

 1. Renata R.|28.01.16

  Super páči sa mi tvoj názor a som veľmi rada, že som bola vyvolená milovať nášho Otecka. A vždy budem milovať lebo toto je najväčšia láska na svete a to môžeme potvrdiť iba mi vyvolený. Som vyvolená a som šťastná ďakujem ti milovaný OTECKO že " som vyvolená"
  tvoja Renata

 2. Ronald|28.01.16

  Je pravdou, že katolícka cirkev je tá najväčšia sekta na celom svete. Je smiešne až trápne, že táto katolícka sekta označuje iné menšie skupiny ľudí s iným vierovyznaním za sekty. A to len preto, lebo ich katolíkov je najviac. A keďže ich je tak mnoho tak si myslia, že pojedli všetku múdrosť sveta. Ako píše Tomáš samé nariadenia, príkazy, obrady hraničiace s okultizmom ako je napríklad pri ich "svätom prijímaní" požieranie oblátky s tým, že je to telo Kristovo. Pripomína mi to kanibalizmus.Ako môže niekto uctievať mŕtveho človeka tým, že bude pojedať jeho telo aj keď to vo forme oplátky má byť symbolicky. To je jednoducho trafené. To je pravé sektárstvo, pripomína mi to čiernu mágiu. Pani Laura nikomu nič neprikazuje, nevedie žiadne zhromaždenia, skupinové seansy.....Odporúča ľuďom milovať Boha, modliť sa k nemu, robiť dobré skutky blížnym svojim a dodržiavať desatoro Božích prikázaní. Veľmi jednoduché a pritom to najdôležitejšie aby sme došli k Božej spáse. Cez podvodnú, mamonársku a pedofilnú cirkev sa dostaneme len do pekla!

 3. Margita|28.01.16

  Pozdravujem všetkých čitateľov Božej stránky, ale najsamprv nášho Jediného STVORITEĽA PÁNA BOHA, nášho proroka pani Lauru a jej manžela. 
  Páčia sa mi príspevky ktoré pribúdajú na Božej stránke a vždy mňa posunú dopredu. Pán Tomáš ďakujem, že ste to tak výstižne napísali. Naozaj cirkevníci nerozmýšľajú a preto nie sú vyvolení pochopiť DESATORO BOŽÍCH PRIKÁZANÍ, lebo sa tak rozhodli, ale stále majú na výber mať LÁSKU k JEDINÉMU BOHu alebo k modlám. Ja som si vybrala VERIŤ v JEDINÉHO BOHa prosiť o odpustenie len JEDINÉHO BOHA, prosiť o pomoc LEN JEDINÉHO BOHA. Som nesmierne šťastná, že mi BOH dal šancu a ukázal mi správnu cestu, že ma naviedol k pani Laure. Vyplatilo sa mi to mám spokojný život a OBROVSKÚ LÁSKU v srdci pre Jediného BOHA na prvom mieste, a pani Lauru ale aj obrovskú lásku pre svoju rodinu na druhom mieste a tiež mám lásku v srdci pre všetkých ľudí na tomto svete. Verte mi milí čitatelia lásku v srdci cíti každý človek nemusí nič hovoriť vyjadrí to očami a miernym úsmevom, lebo cíti že mu odovzdávam lásku, ktorá lieči, takto som to pocítila v mojej práci. 
  ĎAkujem TI PANE BOŽE za LÁSKU, POŽEHNANIE a za pani LAURU.
  S vďakou, láskou, pokorou Margita

 4. Oliver|28.01.16

  Katolíci a hlavne samotná cirkev označujú pani Lauru za satana a to len preto, lebo ich veľmi hnevá že odhaľuje pravú podstatu cirkevnej oligarchie na čele s pápežom. Chcem len pripomenúť, čo už dávnejšie na tejto stránke bolo písané a to je, že katolícka cirkev vedie ľudí tohoto sveta priamo do satanovej papule tým, že za Boha označuje Ježiša Krista a núti ľudí ho takto oslovovať a oslavovať ako Boha. Týmto nenápadne ale účinne odkláňa ľudstvo od pravej viery v JEDINÉHO všemocného a nedeliteľného Pána Boha – Stvoriteľa všetkého. To je obrovské bohorúhačstvo a modlárstvo. Nečudujem sa že koniec sveta sa blíži, lebo inak sa táto mohutná katolícka celosvetová mašinéria zlikvidovať nedá. Ľudia dobrovoľne a radi chú žiť v tme a slepí voči Božím pravdám na tejto stránke.

 5. Erika|28.01.16

  Presne napísané Tomáš. Ja tiež ďakujem Bohu že ma priviedol k Laure. Zahodila som modlitebné knižky, ružence, a je mi nádherne. Kostol mi nechýba. A o spovedi už ani nehovorím. Ja som sa tiež cez mojich známych dozvedela, že som v sekte. Ani oni neuverili a za to ich ja ignorujem. A viete čo?Je mi lepšie. Pomaly zisťujem, len a len vďaka Bohu, kto je môj naozajstný priateľ.
  A nepotrebujem sedieť v prvej lavici v kostole, aby boli moje prosby vyslyšané. Stačí tak málo, sadnúť si v izbe, zapáliť bielu sviečku a poprosiť Boha a vyžalovať sa mu zo všetkého čo Nás trápi.
  Majme Boha v srdci na prvom mieste, a vyhráme ja som o tom presvedčená.

 6. miro|28.01.16

  Tiež musím zareagovať, Tomáš napísal si to výborne. Chcem ešte dodať ako som tu už aj v minulosti písal... Ak si niekto myslí to, že pani Laura nás naučila milovať Boha a označuje to za sektu, tak je primitív. 
  Lebo ak je toto sekta, tak je to tá najlepšia a najliberálnejšia sekta na svete.
  Nikto nikomu nič nekáže, nikto nemusí nikam chodiť, žiadne príkazy, zákazy, jedine Božie desatoro, celosvetovo známe a uznávané, aj keď podceňované a prehliadané. To jediné Boh od nás chcel a aj dnes to stále platí. 
  A ak sa chce niekto modliť k Bohu, nech sa modlí! Čo koho do toho?! Keď sa nechce modliť, nech sa nemodlí. Laura nikomu nič neprikazuje. To čo kto robí, je to vec medzi každým jedným človekom na tejto zemi a Bohom. Keď sa rozhodnem že na túto stránku už v živote nepôjdem, je to moja vec. Lepšie povedané moja chyba, lebo to by urobil len hlupák, keďže táto stránka je plná Božích právd a odkazov svetu. Neprekvapí ma keď o pár rokov bude poznať túto stránku celý svet a bude preložená do stoviek jazykov. A na druhej strane keď sa rozhodnem že sem budem chodiť každý deň a čítať si nové a nové Božie odkazy, ktoré Laura príjma a odovzdáva svetu, je to tiež moja vec.
  A takisto k pani Laure sa už nikdy nemusím objednať pre Božiu pomoc ak nebudem chcieť. Je to na mne a aj na každom z Vás. Ale keď ma niečo bolí a ja neviem z čoho bolesť pramení a keď sa stav zhoršuje alebo pár dní bolesť neprechádza, je mi 100x lepšie zdvihnúť telefón a objednať sa k pani Laure pre Božiu pomoc ako čakať v čakárni medzi chorými ľuďmi 3hodiny na doktora ako na spásu, ktorý aj tak bude len tipovať čo mi asi je. A keď si bude myslieť že na to prišiel, tak si znova tipne lieky, ktoré by mi možno mohli zabrať. S prepáčením, ale seriem ja na celé takéto zdravotníctvo! 
  Už roky som u doktorov nebol, nepotrebujem ich. Mám svojho lekára a je ním Boh! A od nikoho iného ako od Boha pomoc ani nečakám ani nechcem. Boh nám vždy pošle varovanie pred vírusmi, ktoré sa blížia a keď je celá moja rodina potom chorá, tak ja som vďaka Bohu zdravý.
  Každý sa môže rozhodnúť sám či Boha bude milovať alebo nie, takisto sa môže rozhodnúť či verí Laure-poslednému Božiemu proroku alebo nie. No po mojich niekoľkoročných skúsenostiach s pani Laurou viem, čo dokáže, viem aký má nekonečný dar a ja osobne sa Boha a tejto Božej stránky nikdy nevzdám dobrovoľne a pokiaľ budem môcť, tak zubami-nechtami sa budem držať tejto stránky kým ma od nej sám Boh neodtrhne. Táto stránka je zlatý poklad ľudia, tak začnite si to uvedomovať všetci, nie len hŕstka slovenského tupého cirkevného národa!

 7. Daniel|28.01.16

  Tomáš to nemohol lepšie napísať ako napísal. Aj všetky reakcie ostatných prispievateľov triafajú do čierneho. Ale najviac ma pobavil článok od mira, kde som sa dobre zasmial na jeho výroku: seriem na celé zdravotníctvo. Úprimné a výstižné. Lebo ja tiež seriem na celé zdravotníctvo. Deväť rokov som nebol u lekára a celý ten čas chodím ja aj s mojou manželkou a celou rodinou iba k Laure. Už ani nedokážem spočítať koľko pomoci sme za tie roky od nášho milostivého Pána Boha dostali. Je až zázračné, že zakaždým Božia pomoc bola úspešná a priam perfektná. Tak isto sa budem Pána Boha, našej zlatej pani Laury a tejto stránky držať zubami nechtami, lebo takúto stopercentnú úspešnosť Božej pomoci by som u lekárov nikdy nenašiel. Lebo aj ja som sa na svojej koži a mojej rodine presvedčil čo Boh a pani Laura dokáže.

 8. Peter|30.01.16

  Tomáš,veľmi pekne napísané aj reakcie všetkých pisateľov sú výstižné ,Je to dobre napísané Tomáš a s tvojho príspevku jasne vyplýva, že si šťastný a slobodný človek,čo je obrovská výhra pre Teba, na rozdiel od tých všetkých čo veria nadovšetko cirkvi a sú v jej moci,čiže sú pripútaný okovami a reťazami a nedokážu sa z nich vyslobodiť.
  Tomáš je proste, milí čitatelia, tejto najkrajšej Božej stránky šťastný a slobodný človek, ktorí nie je v žiadnej krvilačnej sektárskej inštitúcii menom cirkev, na čele s pedofilom pápežom Františkom s čiapočkou na hlave.Tomáš si vybral žiť svoj život v slobode a šťastí ktoré mu láskavý a dobrotivý Pán Boh požehnáva a ochraňuje ho každú sekundu jeho života, tak ako aj nás všetkých čo Pána Boha milujeme a len jemu jedinému sa klaniame a modlíme prekrásne modlitby s tejto prekrásnej Božej stránky. je to také jednoduché !
  Ale ako to vysvetlíme mi, všetci šťastní a slobodní ľudia v srdci aj v duši,čo milujeme a veríme v jediného Pána Boha, že je treba kopnúť pedofilnú ,mamonársku, satanskú, darmožrácku, nenávistnú vraždiacu ,nevinné obete upaľujúcu cirkev do zadku a oslobodiť sa s pút okov, s pút satana menom cirkev?Ako im máme pomôcť, aby sa prebrali s ťažkej duševnej choroby, do ktorej, ich uvrhla táto zlá mamonárska cirkev? Je to ťažké! Lebo oni nechcú prijať pomoc v podobe Pána Boha a našej láskavej Pani Laury,ale radšej sa vrhajú do náruče modiel, ako sú napríklad: sošky za 10 až 100 eur,ruženčekov za 5 eur, obrázkom za 50 centov, krížikom a rôznym maličkým predmetom znázorňujúce ľudí, ktorí tu na zemi žili a už zomreli za 1 až 3 eurá, čiže modlám a modlia sa k týmto veciam a prosia tieto nemé neživé veci, aby boli šťastní, zdraví a slobodní a vyriešili sa ich ťažké životné situácie. A kto im to všetko káže ??? Samozrejme je to cirkev! A prečo? BIZNIS!!!
  Takýto zblúdenci, vážený čitatelia, sú stále nešťastní a nechápu prečo je to tak,veď chodia do kostola každú nedeľu, sedia tam už 1 hodinu pred začatím omše a z kostola po 3 hodinách v studenom kostole si prinesú akurát super reumu a zápal močových ciest. Nakúpili si všetky sošky od Márie po Ježiška aj zo zlatou korunkou na hlavičke, aj škapuliarik s obrázkami a ruženčekami a denne sa ku nim modlia a stále neprichádza šťastie a zdravie a nič sa nedeje.A oni nechápu prečo to tak je a prečo ich Ježiško nevypočul a nepomohol im v ich ťažkom životnom utrpení.Ale my Boží bojovníci samozrejme vieme, kde je chybička.Spravili chybu a to takú že obišli 1. Božie prikázanie a uverili 1. cirkevnému prikázaniu ktoré znie: nebudeš mať slobodnú vôľu,budeš jedine nás cirkev podporovať a podľa cirkvi žiť a aj svoje deti viesť ku cirkvi budeš a dodržiavať všetko čo ti cirkev nariadi budeš do konca svojho života na to prisahaj!Vážený tak kde je tu sloboda a šťastie? Takýto človek čo uveril týmto sektárskym slovám a bludom a žije podľa nich, si môže ísť kúpiť do obchodu smútočné oznámenie a napísať do vnútra som v rytiiiiiiii!!! A poslať si ho poštou na svoju adresu.Proste aby som to zbytočne nenaťahoval.Tomáš si vybral správne a odovzdal svoj život tomu láskavému Pánu Bohu, ktorý mu dal život ,dal mu dušu do jeho tela, aby s láskavým Pánom Bohom každý deň komunikovala a odosielal mu láskavé slová a modlitby do blízkosti Božej a preto všetko v živote hravo vyrieši a zvládne a teší sa zo života,narozdiel od tých čo sa klaňajú pedofilom v sutanách v kostole a veria tým žvástam, ktoré majú jediný význam a to je mamon, moc a nepochopiteľne veľký majetok, a takýto ľudia nedokážu byť šťastný, pretože im ich slobodu vzala moc satana, moc cirkvi, akože svätej, čo poupaľovala milióny nevinných obetí, len aby im mohla zhabať ich majetok ....
  Ale Tomáš je slobodný človek, pretože keď bude krásny nedeľný deň, vyberie sa aj so svojou rodinou do prekrásnej Božej prírody na krásny výlet a naberie energiu z hôr, z vôd ,z krásnych horských potokov a vychutná si do sýta scenériu farieb,vôní a zvukov prírody, pretože to ho za jeho lásku odmenil sám Pán Boh, aby sa mal krásne a bol dušou šťastný každí jeden deň a nemusí žiť v okovách a nemusí trčať v hladomorni menom kostol a počúvať toho pedofila v sutane nikdy, lebo vie že Pán Boh ho miluje, tak ako nás všetkých oddaných Pánu Bohu, lebo len Boh celú túto krásnu planétu Zem a celý vesmír stvoril a nám všetkým život a dušu dal.

 9. Tomáš|01.02.16

  Milý Peter, plne chápem vašemu podobenstvu a iba súhlasím, že cirkev je obyčajná otrokáreň, ktorá nám nasadila putá voči priamej láske k BOH-u.