Posvätená sviečka z kostola.

15.08.2019 12:16

Posvätená sviečka z kostola.

Elena | 20.02.16

Mala som problém a nie malý, prišla som do práce a tam horela sviečka, na tom by nič nebolo, ale akože posvätená z kostola. Hneď mi padla do oka, ak som vošla do miestnosti a v tú chvíľu som sa spýtala, čo to za hromničnú sviečku? Nuž a bolo mi povedané, že to je posvätená z kostola. Len ma pot zalial a hodila som poznámku, že to nie je od Boha, ale že zdola. Ako pracovné hodiny odbúdali a mne pribúdali v tej miestnosti bolo mi každú chvíľu horšie, už som myslela, že do konca pracovnej smeny to ani nevydržím. Boha som prosila o pomoc. Na druhý deň som si pribalila sviečky, aby som videla čisté svetlo a prosila Otecka nášho nebeského, aby zastavil ten oheň z kostolnej sviečky. Bohu vďaka za vyslyšanie, pomoc, ochranu. Viacej tá sviečka nebola zasvietená.
Otče Bože dobrotivý ďakujem za Tvoju pomoc, ochranu, vyslyšanie. Ďakujem, že sa o nás s takou láskou staráš. Nesmierne Ťa milujem Pane Bože.
Pani Laura, Vladko ďakujem, nech vás Otecko nebeský ochraňuje, pomáha, dáva sily, aby ste túto ťažkú, namáhavú službu zvládali. Mám vás rada
s láskou Elena

 

Komentáre:

  1. Margita reaguje:
    Sila bielej sviečky víťazí.
    Pozdravujem Ťa Pane Bože, Vás pani Laura aj Vás pán Vladimír. Chcem sa podeliť o zážitok. Pracujem v zahraničí a starám sa o veľmi ťažko chorú ženu. V rodine, konkrétne dcéry chorej matky každý deň zapaľovali sviečky- farebné, voňavé, čajové a naviac ich dávali do nádob, ktoré boli pomaľované, keď sviečky horeli ukazovalo to zvláštne tvary a veru nebolo to príjemné vidieť a hlavne večer keď zhasli svetlo. Opatrne som jednej z dcér sa snažila vysvetliť že nie je dobré páliť takéto sviečky, ale bolo to márne. Zdravotný stav ich mamy je vážny a ešte sa zhoršoval. Ja som každý deň prosila a aj prosím nášho Otecka-Pána BOHA o pomoc pri práci, ale aj o pomoc, odpustenie pre chorú ženu a jej rodinu. Keďže nepočúvali o sile sviečky, jedného dňa som zapálila bielu sviečku v izbe kde leží ich chorá matka, od vtedy nezapálili sviečku a zdravotný stav ich matky sa veľmi zlepšil. OTECKO môj DRAHÝ ďakujem Ti za pomoc pri práci a za úľavu, ktorú chorá žena pocítila. Aj takto si PANE BOŽE ukázal, že pri mne stojíš a ja viem že sila bielej sviečky je obrovská lebo je to LÁSKA od TEBA BOH môj.
    Pane BOŽE prosím ochraňuj nám pani Lauru jej pomocníka Vladka. Ďakujem za všetko.
    S láskou, úctou a pokorou Margita

Pridať komentár