Pomoc a záchrana pred úrazom.

26.08.2017 01:34

Pomoc a záchrana pred úrazom.

miro|25.08.17
Otče Bože môj láskavý, ďakujem Ti že si mi cez pani Lauru dnes odkázal odpoveď na niečo, čo som sa len tak mimochodom opýtal. Volal som s pánom Vladom ohľadne iných vecí a len som spomenul že zajtra by som chcel ísť na výstup do Rakúskych Rax Alpe na vrch Heukuppe. Ale už tretí deň váham či ísť či neísť, mal som takú vnútornú nerozhodnosť a už teraz viem prečo. Pán Vlado bol ochotný a požiadal pani Lauru o Božiu odpoveď či môžem ísť. A odpoveď bola že by sa mi niečo stalo, nejaký úraz. Nejdem viac o tom rozmýšľať, lebo mne toto ako odpoveď stačí viac než dosť. Keď Boh povie že niečo by sa stalo, je to fakt. Netreba vyzvedať že čo alebo rozmýšľať nad tým. Možnože by som spadol, podkol sa, zlomil si členok, nohu, to je jedno. Každopádne zajtra sa nikam nejde a chcem ti Bože poďakovať za záchranu. A ďakujem aj za cviky na zabrzdenú energiu v predlaktiach, cvik na zápastie, liečbu na posilnenie kostí a kĺbov a odporúčania ohľadne športových aktivít, ktoré si mi dnes poradil. Som rád že si zaslúžim tvoju lásku a pomoc Bože. Milujem Ťa a ďakujem.
Ako dovetok by som chcel konečne poďakovať takto verejne aj pánovi Vladovi že má vždy trpezlivosť s nami a vysvetluje nám veci až kým ich nepochopíme. Pani Laura a pán Vlado, klobúk dole ako výborne robíte svoje poslanie! Viem že sú to hodiny a hodiny čo nám venujete zo svojho času a vysvetlujete nám do detailov liečby, kúry a cviky. A pritom sami máte toho počas dňa veľa na práci, možno aj viac ako niektorí z nás. Každý z nás určite vie, o čom hovorím. Neviem prečo to píšem, cítil som to tak, aj keď neprináleží mi chváliť alebo súdiť niekoho, to môže len Boh, len som chcel vyzvihnúť trpezlivosť s akou sa nám pán Vlado venuje. Ja to obdivujem, vážim si to a aj za to Vám ďakujem! Nikto by to nevedel robiť lepšie!
Dobrú noc všetkým božím bojovníkom, dobrú noc pani Laura, dobrú noc pán Vlado, dobrú noc BOH náš.

Ďakujem krásne za veľmi milé teplé prijatie vami pani Laura a vašim mužom, ste nádherní ľudia.
lucia | 31.03.2013
Chcela by som velmi pekne podakovat za pomoc a vypocutie a prijemne stravene chvile u vas pani Laura a vasho starostliveho manzela zelam Vam naozaj vela stastia a spokojnosti ako dusevnej tak aj financnej aby ludia si len vazili co pre nich robite a kolko energie vkladate do vasich dni ktore travite s nimi aby ste im pomohli , idem sa modlit teraz a verim v skore uzdravenie vdaka vasej pomoci a samozrejme pana Boha najmocnejsieho a jeho vecnej lasky citenej k nam ludom , dakujem pekne este raz

Pred jedenástimi rokmi mi diagnostikovali vysoký krvný tlak a cukrovku.
Jozef | 28.06.2014
Milostivý, láskavý náš Otče všemohúci, z celého srdca sa Ti chcem poďakovať za všetko čo robíš pre mňa i pre moju rodinu. Ďakujem, že mi prostredníctvom pani Laury a jej manžela pomáhaš navracať zdravie.
Milí čitatelia pred jedenástimi rokmi mi diagnostikovali vysoký krvný tlak a cukrovku. Bral som veľké množstvo liekov, ktoré mi nerobili dobre, nielenže mi nevyrovnali tlak a cukor na zdravé hodnoty, ale ešte som mal z nich aj množstvo nepríjemných vedľajších príznakov. O pani Laure som sa dozvedel od dcéry, ktorej už pomáhala. Odhodlal som sa pani Lauru a jej manžela osloviť. Bol som milo prekvapený ochotou ma prijať. Prostredníctvom pani Laury som dostal liečbu na vysoký krvný tlak od Pána Boha. Okamžite som mal vysadiť lieky a dodržiavať určenú liečbu Pánom Bohom. Lieky som vysadil a dodržiavam celú liečbu.
Hoci som len v jej polovici, môj stav sa veľmi zlepšil a cítim sa podstatne zdravší. Krvný tlak si meriam pravidelne a už teraz ho mám taký dobrý ako za mlada, ba lepší.
Pane Bože, Otče Nebeský chcem sa Ti úprimne poďakovať za liečbu, ktorú som dostal cez pani Lauru.
Chcem sa aj pani Laure poďakovať za túto stránku, za jej modlitby a pomoc ľuďom aj keď sama často nemá čas na seba stále ochotne pomáha ostaným.. Veľmi mi pomáhajú a obohacujú ma všetky jej rady a modlitby.
Srdečná vďaka. Jozef

Poďakovanie za vyzdravenie očí a zlepšenie známok v škole.
Slávka | 03.06.2014
Chcem poďakovať Nášmu Láskavému Pánu Bohu za modlitby, ktoré nám zosiela cez Nebeskú Láskavú Pani Lauru. Môj syn mal problémy s očami, nevidel dobre do diaľky, musel nosiť okuliare a chodiť po všelijakých vyšetreniach. Objednali sme sa k Pani Laure a dostal liečbu od Nebeského Otecka. Bolo potrebné zvýšiť betakarotén v strave zo zeleniny. A ako väčšina detí, nie vždy mu to chutilo. A tak sme na Božej stránke našli modlitbu na posilnenie zraku, ktorú sa syn modlil každý deň a po niekoľkých mesiacoch odriekania modlitby, sám zbalil okuliare do púzdra a odložil ich, že on už dobre vidí. A keďže v minulosti mal vážnejšie zdravotné problémy a veľa chýbal zo školy, ťažšie sa učil. Aj tento problém sme riešili modlitbou z Božej stránky. Vždy ráno alebo aj pred písomkou si poprosí Nebeského Otecka a pomodlí sa modlitbu a z písomky miesto 4 alebo 5, ktorú očakával donesie 2 alebo 3. Aj vďaka tejto modlitbe si zlepšil prospech v škole.
Bože Otče vrúcne Ti ďakujem za Tvoju Božiu pomoc a vyslyšanie modlitieb, za lásku a všetko čo pre nás robíš. Zároveň sa chcem poďakovať Láskavej Pani Laure a jej manželovi Pánovi Vladkovi za nesmiernu obetu, lásku a trpezlivosť, za všetky rady a povzbudivé slová...
ĎAKUJEM !!!

Poďakovanie matky s dcérou.
Andrea | 01.06.2014
Chcela by som sa nášmu láskavému Bohu zo srdca poďakovať za pomoc pre mňa a moju dcéru, keď sme už nevedeli ako ďalej.
Moje problémy začali z jedného dňa na druhý, keď mi začalo byť zle od žalúdka. Tieto bolesti prichádzali a zas ustupovali, ale z týždňa na týždeň sa častejšie opakovali a silneli. Viedlo to až k tomu, že som nebola schopná jesť ako predtým, schudla som 5 kg. Bola som aj na lekárskom vyšetrení žalúdka a čriev, ktoré však bolo bez nálezu, podľa lekárov som bola zdravá. Napokon som sa objednala k pani Laure, mala som pocit, že cestu k nej už ani nezvládnem, tak zle som sa cítila. Pán Boh mi cez pani Lauru odkázal, že mám kliatbu na duši, dostala som rituál a modlitby na odstránenie kliatby. Na moje veľké prekvapenie už pri odchode od pani Laury som pocítila zlepšenie môjho stavu, ešte v ten deň som sa mohla najesť bez následných žalúdočných bolestí. Odvtedy sa cítim lepšie, moje problémy ustupujú a ja zas naberám na váhe.
Ďakujem Ti vrúcne Bože milostivý.
Ďakujem nášmu láskavému Bohu aj za pomoc pre moju dcéru. Moja dcéra začala mať zrazu nepríjemné pocity v hrdle, ako keby jej tam čosi vadilo, zavadzalo. Nemohla sa toho pocitu zbaviť, aj keď jej lekári v hrdle nič nenašli a mala vlastne všetko v poriadku. Cez pani Lauru nám bolo odkázané, že sa treba modliť za posilnenie jej duše. Na druhý deň ako sme tak učinili, mi sama dcéra s radosťou povedala, že už jej „to“ zmizlo. Cíti sa zas dobre a netrápi ju už denne tento nepríjemný pocit, ktorý nám všetkým znepríjemňoval život. Modlíme sa k Bohu a veríme, že s Jeho pomocou nám bude i naďalej dobre.
Aj keď by som pred istým časom ani neverila, že takéto zázraky spojené s vierou v Boha sú možné, teraz to viem isto a už o tom pochybovať nikdy nebudem.
Ďakujeme zo srdca nášmu milostivému Bohu a ďakujeme aj Vám pani Laura, pán Vlado za všetko, čo pre nás robíte, za to, že ste tu, keď Vás potrebujeme, za Vašu pomoc a ochotu. Prajeme Vám a Vašej rodine všetko len to najlepšie.:-)

Poďakovanie.
Georgina | 04.07.2013
Chcem sa poďakovať Pánu Bohu a pani Laure za pomoc. Od septembra minulého roka som mala vred ktorý sa nechcel zahojiť. Veľmi bolel a mokval. Mám aj iný veľký problém a zavolala som pani Laure že si vypýtam termín a po tom som spomenula aj ten vred a že musím ísť s ním na operáciu. Pani Laura mi odovzdala odkaz čo mám robiť, ako ten vred liečiť. Keď som k nej prišla na môj termín za dva týždne vred už bol celkom vyliečený za čo som veľmi vďačná. Aj môj manžel dostal liečbu na kríže, teraz je to už o moc lepšie ale ešte čaká na ďalšiu liečbu, čo budú cvičenia na posilnenie krížovej oblasti. Ešte raz Drahý Bože ďakujeme. Aj Vám pani Laura ďakujeme aj pánovi manželovi.

Veľké ďakujem.
Slávka Bahúlová | 27.06.2013
Ďakujem Ti Bože Otče láskavý celou svojou dušou i srdcom za pomoc v uzdravení môjho syna, ktorý mal veľké kožné problémy od narodenia. Vrúcna vďaka Bože Otče láskavý, že si mi dal do cesty Nebeskú pani Lauru a cez ňu si mi pomohol zbaviť sa tohoto veľkého trápenia, hoci som narobila aj veľa chýb. Ďakujem za odpustenie a za to, že si mi Otecko náš láskavý podal pomocnú ruku a pomohol mi zmeniť môj smer cesty mojím životom a celej mojej rodinke. Veľké ďakujem aj pani Laure a jej manželovi pánovi Vladovi za ich láskavosť, dobro a veľkú ochotu, že mi vždy s láskou odovzdávajú Božiu láskavú pomoc prijatú dušou pani Laury. Ďakujem aj za umožnenie prístupu na stránku pani Laury, za modlitby a vzácne Božie rady. Bože Otče láskqvý vždy sa budem utiekať v modlitbách a prosbách o pomoc ku Tebe. Prosím žehnaj našu drahú pani Lauru a jej manžela pána Vlada a obdar ich prosím láskou, silou, trpezlivosťou v ich krásnom, ale náročnom poslaní. Ďakujem.