Podpora mojej práce od čitateľov.

23.08.2017 14:18

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt coquelicot fond d écran

Milovanej láskavej pani Laurike, podpora pre Vás našu drahú a pána Vladka milého
Lucia G.
|26.05.2015

Láskavá pani Laurika, som veľmi rada, že ste sa nám zdôverili, ja viem, že ste určite veľmi sama, lebo ste výnimočná a nie je vám z ľudí iná duša rovná, ani nebude... tak skoro určite. Preto toľko nenávisti. Je to extrémne hlúpe prekliať osobu, ktorá denne venuje svoj čas na pomoc iným, nemyslí na to, ako na tom zarobí, čo z toho bude mať. Myslím na Vás denne, modlím sa za Vás, aj sa vás pýtam niekedy ako sa nám máte, ale neodpovedáte, lebo ma nechcete zaťažovať a som ja taká rada, keď mi napíšete, lebo nie som sama, aj keď to nemám vôbec také ťažké, vôbec nemám ťažké vôbec, v porovnaní s vami a to si veľmi uvedomujem. Odkedy ma začali roznášať po internete a že slúžim satanovi a tie blbosti, som si uvedomila, že to je odporné, veľmi a zabolí to. No nie je to tisíc hlúpych emailov denne, od hlúpych ľudí - no nedá sa to inak nazvať. Veľmi vás ľúbim láskavá pani Laurika. Som veľmi nesmierne Pánu Bohu Oteckovi nebeskému vďačná, že vás máme, viem že som jedna malá bodka, ale snáď niečo málo poteší sem tam. Myslím na vás. Je mi to veľmi ľúto, zaslúžite si to najlepšie a ten svet je tak slepý... S láskou Lucia, veľmi vás ľúbim a si vás vážim a poprosím email na tú kravu hlúpu, čo píše tie blbosti v markíze. Ako takýto človek môže mať prístup k médiam a čo ona vie o liečení??? Najprv by sa mala naučiť nestrkať nos do cudzích vecí, keď o nich nič nevie, nikdy nevie ako ju takto niekto ľahko môže prekliať ako nás a koho bude pýtať o pomoc, keď nie nášho najmilovanejší Pána Boha. Kto jej pomôže? Ako môžu byť tí ľudia takí slepí, neveriaci ako veriaci v dáku vymyslenú trojicu?? Tak sa len pýtam, lebo tomu denne nemôžem uveriť a pritom je to pravda, smutná.

Sme pri Vás pani Laura!

Peter|21.07.2014

Je to veľmi ťažké, vysvetliť a povedať ľuďom skutočnú pravdu a zvlášť tým ktorí sú cirkvou úplne pomýlení a zblbnutí, že Pán Boh je jediný a ten pravý náš Boh a len jemu jedinému sa máme klaňať, uctievať ho a milovať, veď choďte všetci čo veríte bezhranične len cirkvi a jej blábolom pozrieť sa do Vatikánu aké mega sídlo tam má cirkev vybudované a aké umelecké diela nevyčísliteľnej hodnoty má, čo im sa samozrejme máli, lebo cirkvi nejde o blaho ľudí ale o moc a majetky, veď mohli by pomôcť tým čo nemajú ani čo jesť a nemajú ani kde bývať a sú bez akej koľvek pomoci, ale cirkev nedá lebo len pre seba chce hrabať a hrabať až im puknú všetky pokladnice plné zlata. Tak toto naozaj nemá nič spoločné s Pánom Bohom ale naopak. Vy všetci čo sa vysmievate Pani Laure ste duševní mrzáci a nechcete prijať Boha, toho čo vás stvoril a potom si nezaslúžite ani jeho priazeň.
Keby nebolo Pani Laury a Pána Boha tak asi ťažko by som sa uzdravil z krvného zápalu čo mi bral všetku energiu a silu. A od koho som si mal pýtať liečbu, keď ani doktori nevedeli čo mi vlastne je, od pápeža? Ten by mi dal maximálne veľkonočné vajíčko, ako tým deťom trpiacim na rakovinu, lebo on má veľký majetok aj moc, ale len sám pre seba pre nikoho iného. Je to taký istý dedko ako môj sused čo býva oproti, akurát s tým rozdielom, že sused žije s 250 Eurového dôchodku a pápež chce mať moc nad celým svetom. A že Pán Boh prišiel ku nemu z nebies a povedal mu, že ty budeš môj zástupca na tejto zemi je taká istá sprostosť, ako keď niekto tvrdí, že Ježiš Kristus je Pán Boh a stvoriteľ všetkého. Tak to pochopte už, než nebude neskoro a prestaňte osočovať tú Pani Lauru ktorá stále musí bojovať s nevercami ktorí prísny trest zasluhujú od Pána Boha, že sa Jemu i Pani Laure vysmievajú. Veď kto Vás bude súdiť po Vašej smrti, len ten kto vám dal život a kto vás stvoril a to je jediný samotný Pán Boh.
Pani Laura pozdravujem Vás aj Pána Vladimíra a prajem pevné nervy a viacej podpory od všetkých, ktorým Pán Boh cez Vás pomohol. S láskou Peter 

Stala som sa zatrpknutou voči cirkvi.

Vivien|06.09.2014
Milá pani Laura, pochádzam z rodiny, v ktorej mama bola učiteľkou a otec členom KSČ. Nebola som prísne vychovávaná k viere v Boha. Moja babka bola katolíčka, a dala ma pokrstiť. Od nej som sa o náboženstve čo-to dozvedela. Ona mi ako dieťaťu rozprávala o Bohu, Ježišovi, Márii. Ako dieťa som v kostole bola len pozrieť sa na jasličky a keď som už bola staršia, tak na naliehanie babky som bola niekoľkokrát s ňou. Babka ma naučila 10 Božích prikázaní a ja už ako dieťa som pochopila, že toto sú jediné zákony, ktoré by mali platiť pre každého a keby ich ľudia dodržiavali, žiadne iné by neboli potrebné. Nevedela som pochopiť, ako môže byť Boh trojjediný, ani čo to vlastne je Duch svätý a prečo je toľko svätcov, keď 1. Božie prikázanie hovorí Nebudeš mať iných Bohov, aby si sa im klaňal,(neviem to doslovne). Už vtedy mi babka vravela, aby som prosila Boha o pomoc, aj keď sa modlila aj k Ježišovi a Márii, predsa vždy bol Boh ten jediný - Stvoriteľ.
Zaľúbila som sa do evanjelika. Mladí ľudia vôbec netušia, ako im náboženstvo môže skomplikovať život. A trápila som sa, pretože najprv rodičia chceli, aby manžel prestúpil na katolícku vieru. Po mojej argumentácii, že veď my predsa do kostola nechodíme a bolo by smiešne, keby sme trvali na niečom, čo ani sami nedodržiavame, prestali naliehať.
Moje kamarátky boli buď ateistky alebo katolíčky, a ja som si chcela dať tieto veci do poriadku. Začala som chodiť na predmanželskú náuku, ale bez manžela, ktorý to odmietal. Nahnevalo ma, keď som sa dozvedela, že keď si vezmem evanjelika, budem žiť stále v hriechu, lebo katolíci evanjelické obrady neuznávajú. Dokonca mi povedali, že ani nedostanem rozhrešenie, pretože chcem žiť ďalej s evanjelikom, tzv.chcem ďalej páchať hriech. To už bolo na mňa priveľa. Vari neveríme v toho istého Boha? Ako môže Boh chcieť také niečo? Chce to vôbec Boh? A vtedy mi došlo - to nie Boh, Boh ani cirkev nerozdelil, všetko to spôsobujú ľudia. Koľko lásky takto bolo ušliapanej, zničenej, to predsa nesedí s Božími prikázaniami. Stala som sa zatrpknutou voči cirkvi a keď sme boli potom s manželom niekoľkokrát v kostole, stať z modlitby Verím....v svätú cirkev všeobecnú - som úmyselne vynechávala.
Svadbu sme mali v evanjelickom kostole až pri krste našej prvej dcéry. U evanjelikov odo mňa nikto nechcel, aby som prestupovala, tak to bolo jednoduchšie. V manželovej rodina som považovaná za katolíčku, v očiach katolíkov však žijem v hriechu. Nevedela som, čo vlastne teraz som.
Moje dve dcéry sú už dospelé. Nikdy som netrvala na tom, aby chodili do kostola, aj ja som tam chodila len na sviatky. Ale nevštepila som im ani lásku k Bohu. Aj keď v súčasnosti je náboženstvo povinné, čo si myslím, že je chyba, nenaučí deti milovať Boha. Ak sa to nenaučia v rodine, škola ani kostol ich to nenaučí.
Len nedávno som natrafila na Vašu stránku. Úplne náhodou. Vracala som sa ku nej stále častejšie, jej obsah ma ohúril. Akoby ste mi odkrývali to, o čom som bola dávno presvedčená. Nevedela som, kam vlastne patrím, ale stále viac cítim, že patrím k Vám. Že toto je cesta, ktorou chcem ísť a že musím veľa urobiť, aby som na túto cestu dostala moju rodinu a blízkych, čo bude ale už veľký problém. Obe moje dcéry majú priateľov katolíkov. Sú to dobrí chlapci, ale ak sú u nás v nedeľu, utekajú do kostola. Pochopila som moju úlohu? Ja neviem, či sa mi podarí priviesť dcéry a ich partnerov a nakoniec aj môjho manžela a priateľov na správnu cestu, ale budem to skúšať. A vy ste toho príčinou. Vy ste ten impulz, ktorý to začal.
Niekde na internete som čítala: "Svetlo nemusí bojovať, stačí, že je." Vy, pani Laura, a Vaša stránka ste pre mňa také svetlo, za ktorým treba ísť. Mne stačí, že ste.

Spojme sa slováci a zachráňme svet!

miro|05.08.2014
Slováci prosím Vás všetkých držme spolu, mali by sme ďakovať Bohu že nám poslal posledného proroka, práve nám na Slovensko, dobre vedel prečo to urobil, potrebujeme ho viac ako ktorákoľvek iná krajina. Prosím zobuďte sa včas, mne je jedno či toto číta človek ktorému pani Laura pomohla z kliatby, alebo ktorému zachránila život pred rakovinou, alebo či to číta policajt, bezdomovec, právnik, murár, farár, je mi jedno kto, ale prosím ZOBUĎTE SA UŽ, uvedomte si prosím vašim srdcom fakt, že Boh to myslí vážne! Čo cítite v duši keď zahrmí? Keď sa zablýska? Cítite strach? bezmocnosť? ... To je BOH! Ukazuje nám, že koniec je blízko ak nezačneme otáčať svoje srdcia k Nemu a milovať Ho a naučiť všetkých vašich blízkych, rodinu, aj nerodinu, čo najviac ľudí... naučte milovať Boha Vášho jediného! Veď je tento život taký krásny, chcete o to všetko prísť? Stačí tak málo, začať milovať Boha, nebyť pyšný, posmievač, zlodej, jednoducho byť dobrý človek a vedieť že je tu BOH a čokoľvek na svete sa stane, tak vedieť že je to ON a nikto iný, nie farár, nie Ježiš, ale BOH! A že je to všetko jeho vôla, že všetko na svete sa mu poddáva a ON všetko riadi. Spojme sa slováci prosím a zachráňme svet! Každý z nás sme v tomto boji dôležitý!!!
Keď sa vieme spojiť pri Majstrovstvách sveta v hokeji a spoločne všetci fandiť "ako jeden". Po celom Slovensku jazdia autá ovešané slovenskými vlajkami, z každej krčmy počuť krik a všetci slováci držíme spolu, prečo to neurobíme aj teraz? Veď je to ľahké! Čím viac nás je, tým cítim že je to ľahšie a ľahšie. Len už prestaňte veriť farárom a začnite veriť BOHU, Boh Vám dal život a ak sa nespamätáte, aj Vám ho vezme! Pre Neho je to maličkosť.
Koniec koncov veď aj tie zvony na kostole, veď to znie ako zvolávanie do pekla, to zvonenie je ako keď na vlakovej stanici odchádza vlak, lenže tento Váš vlak ide tam, kde Vás to bude veľmi boleť a nie pár rokov, ale večne! Volá sa to peklo.
Verte Bohu, verte Laure, spojme sa a zachráňme svet!!! Len to som chcel.

Vždy som vravela že verím v Boha no neverím cirkvi.

Veronika|02.09.15
Dobrý deň, pani Laura
navštevujem Vašu stránku už asi 2 roky, možno aj viac. Ešte keď bola sprístupnená stránka pre všetkých som si čítala hlavne Božie odpovede a Božiu lekáreň, skoro celú zimu som aj s dcérou pila čaj lapacho a skutočne sme boli zdravé.
Čítaním príspevkov od milovaného Boha som si postupne ukladala pravdivosti v hlave ako skladačku a všetko mi konečne zapadalo. Vždy som vravela že verím v Boha no neverím cirkvi a nikdy veriť ani nebudem. Najväčší zlom u mňa nastal vtedy keď ako rozvedená som mala ísť za krstnú mamu. Čo myslíte mohla som? Samozrejme že nie, predsa aký príklad by som dala dieťaťu ako rozvedená krstná mama. Pritom keby sme išli možno do iného mesta tak nemali by s tým žiadny problém. Tak koho sú to potom príkazy... Pána Boha? .... Nie... obyčajných farárov, ktorí si myslia že môžu manipulovať s ľuďmi a aj to robia no so mnou už manipulovať nikdy nebudú a v kostole som nebola viac ako dva roky.
Ďakujem Vám pani Laura za Vašu silu za Vašu odvahu a odhodlanosť bojovať aj keď sa vždy zľaknem keď ste bez síl a píšete že už nevládzete alebo že rušíte stránku. Ja si určite ani zďaleka neviem predstaviť koľko nátlaku zažívate, no prosím nevzdávajte to nemáte len pri sebe verných Božích bojovníkov, ktorí sú úžasní keď čítam ich príspevky, ale sme tu aj my, ktorí nemáme registráciu na Vašej stránke no sme myšlienkami pri Vás.
Za seba môžem povedať že sa každý deň modlím krásne modlitby od Pána Boha a ďakujem z celého srdca za ne.
Neviem to opísať no mala som už dlhšie pocit, že Vám mám napísať hoci som pri Vás nikdy nebola, takže nie som Váš pacient a s obrovským rešpektom by som Vás chcela poprosiť či by som mohla byť zaregistrovaná na Vašej stránke. Ak to nie je možné tak to plne rešpektujem určite sa neurazím a aj naďalej budem čítať príspevky a modlitby sprístupnené pre všetkých.
Pozdravujem Vás aj Vášho pána manžela a vyjadrujem veľký obdiv aj jemu.
S láskou Veronika

Boží trest na náš kraj!

Ľudmila|16.08.2014
Bola som hrdá, že žijem v nádhernej prírode a máme taký veľký kostol, ktorý je každú nedeľu plný veriacich. Veď v nedeľu máme 4 omše ráno 7, 8.30,10,hod dom dôchodcov, posledná 10.30 hod. Ja teraz ďakujem PÁNU BOHU, že som do toho kostola nechodila každú nedeľu, keď som tam aj bola nemala som z toho dobrý pocit, stále som bola vyrušovaná a teraz viem prečo. Lebo má Pán Boh varoval! Veď tam je len samé peklo a nie Božie Kráľovstvo som veľmi šťastná, že som od nich vypadla a našla Svojho Boha a tiež našu pani LAURU s manželom Vladimírom veľké ďakujem!!! K tomu trestu na náš kraj. Všetci, čo čítate túto stránku viete, že 16.7.2014 prišla na Zuzaninu otázku odpoveď od Ježiša Krista, bola som veľmi šťastná, že konečne pochopia aj ostatní, čo je pravda. V ten deň pod večer prišla veľká búrka a po búrke asi tak 19.45 hod. nám Pán Boh poslal nádhernú Dúhu po chviľke sa nad ňou ukázala aj druhá to som ešte nevidela ďakujem Ti Bože!!!! Ale potom prišlo Božie varovanie, a u nás bolo naplnené!!!.Terchová Vrátná zosuv pôdy, zatopená Terchová to bolo reči, niektorým to dochádza že je to Boží trest. Ale farári nevedia, že BOH JE LEN JEDEN a preto sa modlia, len k peklu a nie k BOHU a za záchranu ľudstva, veď toto, čo sa tu deje neni náhoda celé leto búrky, neskutočné hrmenie, blesky. Môj vnuk bude mať v decembri 4 roky a ten už chápe že Pánbožko sa veľmi hnevá, keď prší prečo sa ľudia nemodlia k Pánbožkovi a sú zlí veď ON nás má rád. Toto sú slová len 4 ročného chlapca. A teraz máme Božie Kréda čítate ich kresťania kostoly, čo keď ich Pán Boh pošle aj s Vami rovno do pekla a to je, že otvorí zem a pôjdete Satanovi rovno do papule na čele s vašimi farármi a ich akože vrchnosťou. Ešte, čo som zažila v robote v piatok skoro ráno bola debata, čo sa zas dialo Turiec búrky tie komentáre tu nebudem všetky písať ja som na to povedala, že to máme trest Boží prestaň aký BOH to si riadime sami ľudia, videla si HO a ja nato, že áno v Biblii a potom ostala ticho a to je už stará mama. Asi za hodinu a pol som išla na druhý stroj a tam sa každá chváli aké lieky užíva a ja zas máte sa čím chváliť, že čo majú robiť, už kedy som im povedala o pani LAURE ale im to asi nenatlčiem do ich hláv. Našťastie sme už štyri, ktoré sa o túto stránku zaujímame a držíme spolu. Bože pomôž nám v tomto boji!!! K tejto stránke je číslo 1,veď keby nebolo JEJ tak sme všetci už po uši v PEKLE. Bojovníci a bojovníčky som po Vašom boku za nášho BOHA A PROROKA LAURU tí pekelníci ma už nedostanú. Ďakujem všetkým, čo prispievate na túto stránku ste skvelí. Možno sa raz stretneme ako veľká rodina u PANI LAURY,TO BY BOLO RADOSTI A SMIECHU veď máme čo osláviť!!!

Cítim, že môj Pán Boh je stále pri mne.

Daniela P.|24.01.2015
Ešte pred pol rokom bolo všetko naopak, som vďačná pánu Bohu za šancu uzdraviť sa, za to, že mi dal odpoveď vždy, keď som chcela byť presvedčená o tom, že je to On, ktorý ma vedie správnosťou cesty. Teraz mám pocit, že je pri mne stále, nevidím ho, ale reálnosť toho pocitu je silnejšia, mám sa o koho oprieť, keď mi nikto nerozumie a viem, že pán Boh áno. A viem, že sa deje všetko z nejakého dôvodu. Aj to zlé, čo vidím ako prekážku, je len o tom, ako prekonať samú seba. Niekedy je to ťažké, niekedy sa nechám uniesť všetkým tým zlým čo ma bolí vo svojom vnútri. Začnem si vyčítať a akoby niečo vo mne chcelo zhasnúť svetlo a obrátiť ma ďaleko od lásky k Pánu Bohu. Práve vtedy, keď ešte vidím budúcnosť svojej existencie hmlisto, z oblakov vykukne hrejivé slnko a mne to stačí na uvedomenie si, že tu nie som sama, že pochádzam z Božej lásky, ktorá je snáď každého človeka podstatou.. Mám vtedy pocit, že je všetko v poriadku a že sa raz vrátim "domov". Práve preto vidím, aký je náš pozemský svet skazený a chorý.. A či sa to vôbec dá zmeniť.. Myslím si však, že každý človek by sa mal na záchranu našej matičky Zeme podieľať. Napadla ma už dávno taká myšlienka,.. keby každý obyvateľ tejto Zeme zasadil aspoň jeden strom.. urobiť niečo pre našu planétu, pre ďalšie generácie.. Myslím si, že keď človek raz pocíti, že urobil niečo dobré pre druhých, nie na úkor seba, zasadí vo svojom srdci lásku, mier a povzbudí ho to ku konaniu väčšieho dobra..

Nádej.

ivan|18.07.2014
Zdravím všetkých Boha milujúcich návštevníkov tejto stránky. Som jej pravidelným čitateľom, no prvýkrát prispievateľom... párkrát som sa zviezol pozdravom v príspevkoch mojej manželky. Nie, že by som nechcel, ale nie som taký zdatný pisateľ, ako iní. Chcem poďakovať Pánu Bohu, že máme takúto stránku, pani Laure za sprostredkovanie Božích odkazov a pomoci pre nás, pánovi Vladimírovi za trpezlivosť pri vysvetľovaní a za vytrvalú prácu telefónneho "operátora". Srdečná vďaka "manažérom" záchrany - Danielovi a Mirovi, ale aj všetkým prispievateľom za dodávanie odvahy v šírení Božej pravdy. Patrím ku skupine ľudí, ktorí boli vychovávaní v cirkevných klamstvách a ďakujem Bohu, že mi otvoril oči aj srdce a moja duša pochopila, kam patrím.
Pri čítaní včerajšieho odkazu od nášho nebeského Otca, sa ma zmocnili obavy, lebo mám rád život i ľudí, ale na druhej strane chápem Boží zdvihnutý varovný prst, lebo na svete je veľmi veľa zla a VEĽMI, VEĽMI veľa ľudí, ktorí nechcú prijať Božiu pravdu. Keď však vidím odhodlanie pisateľov, verím, že počet návštevníkov bude narastať a s ňou aj nádej na zachovanie a záchranu ľudí a tohto sveta. Ja sa tiež snažím šíriť Božiu pravdu v okruhu mojich známych, rozposlal som niekoľko mailov, denne sa modlím krásne Božie modlitby. Ľudia, máme toho veľa "na rováši", je ale na nás, aby sme napravili to, čo sme pokazili. Verím v Božiu lásku a milosrdenstvo a prajem nám, aby sme sa tu mohli ešte veľmi, veľmi dlho stretávať.
P.S. Chcel by som sa jedného dňa zobudiť a zistiť, že na svete existuje len dobro a láska...v tom nám Pán Boh pomáhaj.

Môj obdiv a vďaka.

Simona|10.07.2014
Drahá pani Laura,
Aj ja sa Vám chcem poďakovať za príspevky ktoré sem pre nás vkladáte a vyjadriť Vám svoj obrovský obdiv a úctu za všetko čo pre nás robíte. Ani jeden z nás si ani len nevie predstaviť aká náročná je vaša práca,vaše poslanie...,a napriek tomu,že ste pomohla a stále pomáhate mnohým ľudom sa stretávate s nepochopením a nenávisťou. Viem,že Vás to stojí mnoho síl a energie čo ja sama viem len podĺa toho, aké je ťažké niektorých ľudí presvedčiť o Božej existencii. Tiež sa občas stretnem s nepochopením, možno aj s výsmechom že som posadnutá alebo niečo také, ale je mi to úplne jedno. Ja sama som si prešla v živote peklom, hoci je pravda že mnoho ľudí trpí oveľa viac, no každý zvádzame nejaký ten svoj boj. Keby nebolo Boha, už by som tu možno dnes ani nebola...,On je jediný, kto mi ukázal, že sa oplatí bojovať. A preto ak niekto neverí a nechce ísť správnou cestou tak je zbytočné ho do niečoho nútiť, možno raz až keď ho postretne v živote ozaj veľké trápenie alebo choroba, až vtedy pochopí, že jediný kto mu môže pomôcť je náš láskavý pán Boh. Každý deň ďakujem pánu Bohu, že ma nasmeroval na tú správnu cestu a doviedol ma k Vám. Ste náš anjelik pani Laura :-)
Pozdravujem všetkých oddaných čitateľov
s láskou Simona

Verte odkazom na tejto krásnej Božej stránke.

Peter|14.12.15
Ja som už dávnejšie písal, že tí čo nevedia pochopiť túto krásnu stránku, nech si pozorne čítajú dookola Božie odkazy, aby ju pochopili a precítili to, čo nám láskavý Pán Boh odkazuje cez pani Lauru. A tiež som písal ,že ten kto to nechápe a útočí na pani Lauru, musí ísť urýchlene do ordinácie k docentovi Chocholúšikovi na vyšetrenie hlavy.
Ten kto verí V Pána Boha a číta si tieto krásne odkazy, cíti prílev energie a má krásny pocit na duši, lebo vie že Pán Boh nás miluje a dáva nám odkazy a rady, čo potrebujeme pre naše zdravie a šťastný život nás aj našich blízkych a je to zadarmo, tak ako keď ideme do prírody a nazbierame si liečivé byliny,šípky, a kamienky z potoka....., lebo to nám dal láskavý Pán Boh do darov prírody ,aby sme mohli byť stále zdravý a šťastní. To sú veci ktoré málo kto z nás ocení a ďakuje za to láskavému Pánu Bohu.
Veru je to smutné, že mnohý radšej veria skazenej, pedofilnej cirkvi a sú totálne posadnutí tím zlom ,ktoré sa volá katolícka cirkev a nútia aj svoje deti chodiť do kostolov a klaňať sa modlám.
A ak sa ma nejaký katolík náhodou bude pýtať, prečo nechodím do kostola a že konám zlo,tak mu odpoviem takto: Ja tým že nechodím do kostola a nepodporujem zlo menom cirkev nikomu neubližujem, ale farári a kňazi čo znásilňujú a zneužívajú malé nevinné deti ,zničia ich celý život a aj celej takejto rodine.
Tak si radšej vážení rodičia dávajte pozor, aby ste si raz nevyčítali to,že vaše dieťa sa budí v noci s hrozných snov,vďaka pedofilnému farárovi, ktorému ste tak dôverovali a uverili mu jeho lži,lebo potom si to budete do konca života vyčítať.
Verte odkazom na tejto krásnej Božej stránke a čítajte pozorne ako nás náš jediný láskavý a dobrotivý Pán Boh miluje a ukazuje nám ako byť zdraví šťastní a ako sa správne modliť a vedzte, že žiadny farár vám nikdy žiadnu liečbu nedá a neporadí,ale len kasičku nastaví a povie daj a nič nepýtaj!
Komu chceš teda veriť kresťan katolík? komu?

Svätá pravda.

Daniel|12.06.14
S Božím a aj Lauriným dovolením sa odvažujem tvrdiť, že som jedným z priateľov Laury a jej manžela. Poznáme sa už dlhé roky. Ďakujem Bohu, že som sa dostal do Božej a Laurinej priazne, že som jeden z tých „vyvolených“, ktorých pani Laura nikdy neodmietne a nekonečne si ju vážim ako Božieho proroka. Bože, veľká Ti vďaka, že sa môžem rátať medzi Božích bojovníkov a Lauriných ochrancov. Tento úvod píšem z toho dôvodu milí čitatelia, aby ste vedeli, že pani Lauru a Vladimíra poznám dovolím si tvrdiť za tie roky veľmi dobre. Preto viem a som presvedčený o tom, že Laura v žiadnom prípade nechcela a ani nechce byť Božím prorokom, netúžila nikdy liečiť ľudí a vôbec to nemala v svojom životnom pláne. Nie raz sme sa o tejto téme rozprávali a veľakrát sa vyjadrila v tom zmysle, že pre ňu samu je to neuveriteľné a bojí sa reakcie ľudí v tom smere, že ju budú vysmievať a myslieť si, že sa celá za týmto postom trasie, chce byť uznávaná a nekonečne slávna. Pritom opak je pravdou. Ako ja ju poznám je to veľmi skromná, prostá žena, ktorá sa sama bojí toho, čo bude v jej živote nasledovať. Ako som už písal, dovolím si tvrdiť že ju dobre poznám a preto je až na smiech tvrdenie od nejakých jej pochybovačov, že si slová o Božom prorokovi píše sama z pýchy svojej duše. Bolo by dobre aj keď viem že je to nemožné, keby všetci tí ktorí Lauru ponižujú, ju lepšie poznali. POCHOPILI BY!!! Za proroka sa nedá vyštudovať. Tento post sa nedá nikde naučiť ani vyčítať z kníh. Laura je veľmi jednoduchá žena a preto tí všetci, čo čítajú tieto stránky a keby ju poznali osobne pochopili by, že túto záplavu múdrych a pravdivých odkazov by nikdy nedokázala ona sama vymyslieť svojim rozumom. Preto keď si logicky veci pospájame, zdroj týchto právd na stránke publikovaných a zároveň aj tisícky liečebných pomocí pre ťažko chorých ľudí musí byť mimo nej. Od satana to byť nemôže, lebo skoro v každej vete spomína slovo Boh, velebí a ctí Ho. Každému pacientovi hovorí, že pomoc nie je od nej ale od nášho láskavého Boha. Každého kto navštívi jej dom s prosbou o pomoc učí milovať Pána Boha a iba Bohu ďakovať s vyjadrením: mne neďakujte, ďakujte Bohu On vám pomohol, ja nie. Toto by satan v hocijakej falošnej pretvárke neurobil, bol by sám proti sebe tým, keby viedol ľudí k Bohu a učil ich milovať Ho. Takže ja osobne som na tisíc percent presvedčený viac ako ona sama, že Laura je Boží prorok.
Preberiem od mira, je to veľmi výstižné: Keby teraz chodil Kristus po Slovensku všetci cirkevníci by pred ním kľačali a nohy mu bozkávali –veď to bol Boží prorok a ako prorokovi mu veria viac a tiež sa mu klaňajú viac ako Bohu. To by bolo slávy a uznania. Plazili by sa pred ním všetci po zemi. Keď je tu ďalší Boží prorok, nechce nikto veriť, lebo ho nikto nepozná, nevie o ňom a všetkým ľuďom je neuveriteľné že by sa na našom malom a úbohom Slovensku mohol ďalší Boží prorok zrodiť. To je pre nich príliš silná káva. ALE PREČO NIE?! Myslíte si že proroci sa mohli rodiť na túto zem iba v dávnej histórii? Prečo veríme len historickým zápisom a neveríme tomu, že Boh môže aj v dnešnej dobe zoslať na zem ďalšieho Božieho proroka na záchranu celého ľudstva a zrovna na naše malé a bezvýznamné Slovensko. Kristus sa tiež nenarodil vo vtedajšom centre svetskej moci v Ríme ale v malom Nazarete od Ríma v dosť vzdialenej malej židmi obývanej rímskej provincii. Prečo by mali proroci prichádzať na svet len v dávnoveku a teraz nie? Ba práve teraz je to najväčšia nutnosť a potreba pre ľudstvo, keď hrozí apokalypsa, ktorú už dávna Sibyla predpovedala do doby súčasnej epochy ľudstva. Ľudia, buďme hrdí na tú skutočnosť, že zrovna na našom malom nie Bohom, ale celým svetom zabudnutom Slovensku máme proroka, ktorý môže zachrániť a zvrátiť chod tohoto sveta. Môže byť že sa to podarí, ale k tomu potrebuje Laura vašu podporu. Čo keď o niekoľko storočí do budúcna budú podobne ako Ježiša Nazaretského masy ľudí celého sveta poznať meno Laury ako dávneho Božieho proroka a ako Božieho proroka aj uznávať. Prečo musia „všetci ľudia“ človeka, ktorý má mimoriadne, nadprirodzené schopnosti zaznávať, utĺcť svojimi zlými jazykmi a zašliapnuť do zeme?! Je to našou všeobecne známou zlou slovenskou povahou? Že tí, čo trčia z radu a niečo viac znamenajú v Božom a najmä ľudskom pohľade musia byť zatlačení späť aby nevyčnievali? Závisť? Neprajnosť? Strach z cirkvi a strach samotnej cirkvi z toho, že prídu o svoju moc nad ľudstvom a majetky? Skúsme byť hrdí a zároveň pozdvihnúť výnimočnú osobu na neznámom Slovensku ktorá verte mi moji milí, chce od Boha ľuďom iba pomáhať. Za to ju chceme špiniť a urážať ju? Že je niečo viac ako my ostatní aj ako samotná cirkev?! Zaslúži si to za navrátenie zdravia a Božej pomoci aj v iných životných problémoch pre nešťastníkov?! Nájdime už konečne v svojich srdciach my Slováci trochu lásky, čistoty, úprimnosti a chuti podporiť niekoho, kto nám chce len dobre a nie ho za jeho nefalšovanú a úprimnú pomoc nám ostatným len zašliapnuť do zeme ako je to u nás na Slovensku zvykom. Všetci uznávame hviezdy televíznej obrazovky, spevákov, hercov, moderátorov v zábavných speváckych súťažiach, politikov a iné tzv. „hviezdy“, ktoré nikdy nikomu v živote nepomohli, aspoň nie v toľkej miere koľkým ľuďom už pomohla pani Laura. A predsa „tieto hviezdy“ obdivujeme a škaredého slova na nich nepovieme. Sú slávni iba preto, že sú v televízii. Inak by po nich ani pes neštekol. Ľudia otvorte svoje srdcia a rozmýšľajte aby ste tí, čo teraz na Lauru Božieho proroka pľujete dávno po svojej smrti nemuseli za svoje pľuvance pykať a pred našim spravodlivým Bohom svoje slová a skutky ľutovať. Ja osobne verím, že pani Laura za možnože dlhé roky ale isto bude vo svete známa a ľuďmi uznávaná. Len sa bojím, aby to nebolo až po jej smrti, ako to u väčšiny prorokov býva, alebo až po blížiacej sa apokalypse, keď budú Laurine meno chváliť iba pozostalí preživší, keď ako Pán Boh písal cez dušu Laury bude chcieť vytvoriť nový svet a novú epochu ľudstva. Kedy duše zlých ľudí budú všetky v navždy uzamknutom pekle a prežijú len duše dobré Boha milujúce. Len to už bude pre Vás nenávistných a nepoučiteľných neskoro!
Ja Daniel Vás všetkých, ktorí navštevujete túto Božiu stránku prosím a zároveň vyzývam: ŠÍRTE SLOVO BOŽIE DUŠOU LAURY DO TEJTO STRÁNKY ZAPISOVANÉ MEDZI ĽUĎMI V SVOJOM OKOLÍ A PO CELOM SLOVENSKU. Robte to tak, že budete dávať adresu tejto Božej stránky všetkým, ktorých poznáte aj nepoznáte. Hovorte o Laure každému u koho vidíte, že má nejaké životné trápenie. Hovorte o nej pekne a s úctou a hlavne sa nehanbite za tento svoj počin. Nemajte strach z výsmechu a odsúdenia druhými ľuďmi. Laura týmto prechádza skoro každý deň a verte, má to podstatne ťažšie ako my ostatní. A NEVZDÁVA TO PRE NAŠE DOBRO! Keď to dokážem robiť ja s odvahou a bez hanby čo si o mne druhí pomyslia, mali by ste to dokázať aj Vy ostatní! Som taký istý človek ako Vy všetci ostatní. Šírte Laurine meno, jej stránku a Božie pravdy do nej zapísané medzi svojimi priateľmi na facebooku. Pripravte sa na to, že napríklad zo sto vašich priateľov 99 s Laurou a Vami nebude súhlasiť. Ale jeden jediný priateľ áno. Aj ten jeden zachránený človek stojí za vašu námahu. Pripravte sa na neúspech, aký dennodenne aj ja zažívam ale nevzdávam to a vždy sa mi podarí raz za čas niekoho priviesť na správnu cestu k jeho duševnej záchrane. Robte to s tým vedomím, že to robíte pre Boha a Boh sa bude z vašej nebojácnosti, odvahy a vytrvalosti tešiť. SOM PRESVEDČENÝ, ŽE BUDETE MAŤ „TAM HORE“ VEĽKÉ ZÁSLUHY!
Verte, že Boh vašu prácu pre Neho a Jeho Božieho proroka Lauru pre záchranu duší druhých ľudí odmení! Isto po vašej smrti ale s najväčšou pravdepodobnosťou ešte aj tu na zemi v cítenom šťastí a spokojnosti žitia tu na nej.

Gitka - Kutná Hora|13.06.14
Pán Daniel, nádherne napísaný článok... úplne sa stotožňujem s tým čo ste o pani Laure napísal, je to naozaj svätá pravda. Aj ja poznám pani Lauru a jej manžela pána Vladka už niekoľko rokov a považujem ich za výnimočných ľudí, ktorí sa radujú z každej zachránenej duše. Nekonečne ďakujem Pánu Bohu, že som dostala šancu ich osobne poznať. Skromnejšieho a obetavejšieho človeka s tak čistou a dobrou dušou ako je pani Laura som v svojom živote nepoznala.

Všetko čo som od Vás dostal sa naplnilo!

Peter B.|07.10.14
Pri čítaní odkazu od pána Boha pre Vás pani Laura, sa mi v hlave poukazovali obrazy v ktorých ste mi v mojom živote vždy pomohli /ale aby som to dal na pravú mieru/-pomohol mi Boh cez Vás.
A nebolo ich málo...
Všetko čo som od Vás dostal sa naplnilo, či to boli liečby, či to bola pomoc, alebo zdvihnutý varovný prst od nášho Jediného Kráľa od nášho Boha. A nič nebolo márne, všetko má svoj zmysel, všetko do seba zapadá.
Viete ja sa Vám priznám, bojím sa toho že sklamem Boha...lebo sa mi to už stalo. Čo si však zaslúžim, to dostanem... i napriek tomu všetkému, chcem patriť medzi tých ktorý pomáhajú tento svet zachraňovať snažím sa to všetko pochopiť, a zmeniť sa.... Vy ste naším kompasom v tomto pozemskom žití, Vy nám udávate smer svojim darom, ktorý je veľmi dôležitý pre smerovanie ľudstva na zemi. Preto Vám chcem touto cestou vyjadriť obrovskú podporu, a keby sa dalo, rád by som Vám daroval čo i len 1% z mojej fyzickej či duševnej sily...keby tak každý z nás ktorý navštevujú stránku „Liečiteľky Laury“ urobil, bola by ste fit lusknutím prstov... takto to asi nefunguje... a preto sa Vás snažím podporiť aspoň týmito pár vetami, aby ste vedeli že nás nie je málo, ktorý Vám dôverujú....
Možno som ja ten posledný kto by Vám mal písať, ale bojovať o miestenku k Bohu stojí za všetky nástrahy, a za všetko dobré i zlé čo v živote prežijeme...
S pozdravom Peťo B.

Drahá pani Laura...

Daniela P.|03.06.16
každému sa všetko raz vráti, slová, činy ľudí sú namierené proti nim samým.
Ja Vám prídem dať peniažky aj osobne, hoci-čo budete potrebovať. Prečo? Pretože už dva roky som neminula ani euro na lekára, vďaka Pánu Bohu mám lepšie platenú prácu a mám vlastne všetko, čo som si kedy priala. Zistila som však, že najväčšia radosť je pre mňa, keď viem urobiť niečo pre druhého, keď vidím šťastnú svoju rodinu, svojho psa, keď môžem zasadiť kvety, pozerať sa do neba a dýchať čerstvý vzduch s vedomím, že žijem a som tu a človek nevie, do kedy. Pána Boha nevidím, ale cítim cez vlastné vnútro. Čím viacej lásky mám, tým viac Pána Boha cítim, až mám zimomriavky. Vyzdravela som a stala sa šťastnou len jedným krátkym stretnutím a návštevou u Vás. Neviem si predstaviť, kto by toto dokázal, prijímať ťažko chorých, nešťastných ľudí. Dennodenne pracujete, píšete pre nás rady a liečby na stránku. Samotná stránka je tým dôkazom, koľko času jej venujete, cez víkendy prijímate ľudí do vlastného domu, za akýchkoľvek podmienok. My, obyčajní ľudia akurát tak premýšľame, ako zarobiť ťažké peniaze, ako mať najlepšie auto a kde sa vyvegetiť cez víkend pri vode. A aj tak sme nespokojní, stihneme poohovárať každého, čo prejde okolo..toto je realita dnešnej doby. Žijeme povrchne, naučene.. nepočúvame a nevidíme srdcom. Vy pani Laura nosíte toto bremeno ľudstva na pleciach a ešte ďalej nám pomáhate. Mojim želaním je, aby sa ľudia zobudili a uverili v Božiu silu a lásku.
Drahá pani Laura, ste pokladom na tejto Zemi, máte pri sebe skvelého muža ale hlavne to najviac, čo si len človek dokáže predstaviť. Máte to najväčšie srdce, ktoré bije za nás všetkých. Pán Boh nech Vám žehná a dá veľa veľa síl !
Asi to bude mať malú váhu, ale ja si veľmi vážim všetko, čo pre nás ľudí robíte.

Nedám na Pána Boha dopustiť, na Vás a pána Vladka tiež nie!

S úctou a láskou....

Boh mi pomohol so všetkým.

miro|05.11.14
Pani Laura, Boh mi cez Vás pomohol vo všetkých oblastiach života! Vyliečil ma z vážnej choroby, keby nie, dnes som na psychiatrii alebo chodím dookola po drahých doktoroch - špecialistoch po celom svete.
Boh mi cez Vás pomohol v podnikaní a preto sa mi dnes darí a mám úsmev na tvári od rána do večera - vďaka Bohu a Vám.
Boh mi poradil vo vzťahu, keby nie, ešte dnes žijem so zlatokopkou a nemal by som už ani cent, takže by som bol už asi sám a smutný, sklamaný a oklamaný.
Boh mi vyliečil slabú imunitu, prekrvil mi mozgové dráhy, prečistil mi krv, napravil mi metabolizmus, vyhnal mi z tela zápal keď ma poštípal kliešť, varoval ma a vyliečil v predstihu pred zápalom pankreasu, vyliečil mi dušu-strašné bolesti v hrudi, ked som trpel kvoli mojej mame a jej chybnému postoju k Bohu, vystríhal ma nebezpečným a pofidérnym biznisom, dokonca mi poradil pri kúpe auta, na ktorom som urobil odvtedy 40tisíc kilometrov bez jedinej väčšej chyby!
Boh mi pomáhal stále a ja si jeho pomoc cením viac ako všetko iné hmatateľné na tejto zemi. Milujem Ho a to vďaka Vám pani Laura!

Cez Vás mi pomohol vždy a so všetkým čo som potreboval a je ešte veľa ľudí ktorý potrebujú jeho pomoc, Pokračujte prosím kvôli nim. Oni sa odvďačia. Alebo pomáhajte už len ľudom, ktorý budä vďační. Boh Vám isto poradí ktorí to sú...
Bojujte prosím ďalej, mám Vás rád a nikdy Vám nezabudnem že ste ma naučili milovať BOHA!

Poďakovanie a prosba.

Marcel|18.10.14
Ďakujem pánu Bohu, za to, že poslal na túto zem svojho proroka pani Lauru a jej manžela Vladka, ktorí šíria medzi ľudí pravdu o Bohu, že Boh nie je trojjediný, ale že Boh BOL, JE a VŽDY BUDE JEDINÝ BOH, ktorý stvoril našu zem a celý vesmír a že jedine k tomuto Bohu sa máme modliť, prosiť ho o svoje priania a ďakovať mu za všetko dobré a zlé, čo nás v našom živote postretlo, lebo všetko dobré aj zlé, nás v našom živote posúva k poznaniu, že všetko v našom živote má zmysel a všetko vedie k poznaniu, že za všetkým je náš stvoriteľ, ktorý nás vedie k osvieteniu, ale len tých, ktorí veria v jeho všemohúcnosť. Preto by som chcel všetkých Vás, ktorí čítate túto stránku poprosiť, aby ste pomohli pani Laure a jej manželovi Vladkovi v ich práci, šíriť aj pomocou Vás pravdu, ktorú BOH odovzdáva pani Laure skrze jej písmo, do celého sveta cez internetové stránky, do celého sveta, medzi všetkých ľudí, ktorí majú prístup na internet, šíriť tieto postuláty, ktoré nám Boh skrze pani Lauru ODOVZDÁVA a z ktorých si máme brať ponaučenie. Ďakujem ešte raz pánu BOHU, za to, že poslal na túto zem pani Lauru a jej manžela Vladka, za ich odhodlanie v boji za nášho pána, nášho stvoriteľa, jediného BOHA. Modlím sa za ich zdravie a aby im náš Stvoriteľ dal silu do ich ďalšieho poslania, ktoré im bolo našim Bohom zverené ! Ako sa hovorí, " V jednote je sila ! " Je to pravda a čím nás bude viac, ktorí veríme v jediného Boha, tým bude celé ľudstvo bližšie k nášmu stvoriteľovi. Prajem Vám všetko dobré vo Vašich životoch !

Polovičná viera.

Silvia Zandler|1.10.2015

Dobrý večer,ako tak sledujem ľudí v mojom okolí a mne blízkych pri rozhovoroch sa často pýtam či veria v Boha,alebo úmyselne zavediem rozhovor na vieru takú či onakú.A čím ďalej tým viac som nesmierne vďačná za túto Božiu stránku,za tieto všetky Božie pravdy ktoré s nami pani Laura ochotne zdieľa a učí nás láske k Pánu Bohu.Rozhovory smeru chodim raz za čas do kostola su najčastejšie.Alebo počúvam od kamaratiek,chcem aby bolo moje dieťa pokrstené!A keď sa opýtam prečo väčšinou výjde z nich,že buď kvôli rodine alebo zo zvyku.A o svatbách zmýšľajú podobne.Veľa krát berú tých fararov ako bohov.Nikoho nenapadne že by bolo lepšie Pána Boha poprosiť o požehnanie vzťahu manželského alebo o ochranu dieťaťa.Ale pravdupovediac neviem či by to mňa samú seba napadlo.A preto som nesmierne vďačná za túto stranku.A keď tým ľuďom poviem že pomodli sa úprimne Panu Bohu popros o pomoc,zdá sa im to málo.Veľa z nich vyhľadáva pri snahe sa o vyliečenie aj iné možnosti.Liečiteľov,terapeutov,energetikov a im podobných.Strata času a penazí,teraz to už viem.A keď im to poviem vidim že ich viera v Pána Boha je slabá.Oni ešte potrebujú nejake potvrdenie od iných,že či sa správne rozhodli.Teraz po tom ako viem tieto Božie pravdy sa cítim byť najbohatšia.Ale ľudia tieto pravdy veľa krát nevedia a nechcú prijať.Tak načo im je celý ten kostol,ten krst atď.To je taká polovičná viera.Veria kedy im pasuje.Ale naučiť sa úprimne vrúcne veriť v Pána Boha,milovať ho celým srdcom a celou dušou je výhrou pre každého.Pani Laura vám patrí najväčie ďakujem a ešte väčšie patrí Pánu Bohu že vás zoslal medzi nás.Zaujímavé je čomu všetkému dokažu ludia veriť,bez ohľadu na to či je to pravda či nie,či to píšu noviny či ukazujú v telke,veria a nejdú sa presvedčiť či je to pravda.A takto to robia aj s vierou v Boha,nejdu sa presvedčiť o tom ako veľmi ich Pán Boh ľúbi.A prečo nie?Polovična viera im stači.Veď raz sa uvidí.S láskou Silvia

Verte Pánu Bohu, lebo len On jediný Vám diktuje všetky liečby pre chorých.

Elena|06.10.14
Bohom žehnaný večer naša vzácna duša Laura, náš poklad na zemi. Ľúbim vás veľmi, vy to viete, ale aj tak vám to pripomeniem.

Verte Pánu Bohu, že budete tá najslávnejšia na tejto zemi, ukazujete, ale ešte ukážete Svetlo lásky Pána Boha v nesmiernom rozmere tejto zemi. Máte od Pána Boha dary, ja viem, je to veľmi ťažká služba, ale ako som vám hovorila, Pán Boh si vás ochráni, pred každým a pred všetkým. On počúva každý váš nádych, bdie každú sekundu vášho života. Viete, aj keď ste mi diktovali liečbu vitamínom-zinok, ja som veľmi dobre vedela, že to vám diktuje sám Pán Boh, vôbec som nezapochybovala, že by ste sa mohli pomýliť. Vám sa to nedá.!!! Vaše myšlienky a každého z nás počuje Pán Boh a viem, že by nikdy nedovolil, aby ste sa v niečom pomýlila, lebo vám to vkladá do mysle jediný, všemocný, prozreteľný náš nebeský Otecko, Pán Boh. Ja si vždy poviem, Pane Bože ja si neporadím, ja som len nevedomá dušička, tak všetko moje trápenie, moje žiale odovzdávam Tebe, lebo Ty to najlepšie spravíš a zariadiš. Vieš ja som taká darebná duša.Za Tvoju pomoc Ti ďakujem. Keď sa budem radovať, tak budem s Tebou tancovať. Pošlem Pánu Bohu svojou dušičkou nekonečne veľa božtekov na Jeho Božiu tvár a svojou dušičkou Ho vrúcne objímam.
Túto lásku a vieru v Boha ste ma naučili vy a ukázali ste mi najvzácnejší poklad, ktorý som hľadala a dlho blúdila a to pravdy Pána Boha, Jeho odkazy, ktoré nám dávate na Božiu stránku. Bohu ďakujem za tie dary, že nám zoslal vás a že nám cez vás vysvetľuje, odhaľuje Božie pravdy. My vyhráme tento ťažký boj, pri nás stojí všemocná sila, láska, spravodlivosť, náš milujúci Pán Boh, ktorého milujem nadovšetko a nieto také vrúcne slová na veľké poďakovanie Jeho majestátu.
Pozdravujem, objímam a ľúbim vás svojim srdiečkom obidvoch
s láskou Elena

miro|21.09.14
Čudujem sa sám sebe že ma ešte vždy vie prekvapiť koľko debilov tu na Slovensku máme! Kde sa berú, kde sú? Z kade vyliezajú? Veď to už nie je normálne, skoro každý týždeň sa ozve iný a nový imbecil, ktorý sa naváža do pani Laury. Stačilo by keby si prečítali nejaké staršie debaty tu na stránke aby pochopili kam narazili, že táto stránka je neporaziteľná! Toto nie sú drevené dvere, že keď sem debil bude búšiť, tak sa rozpadnú. Toto je hotový pevný hrad vytesaný do skaly na vrchu hory. Toto len tak Vy sráči neprerazíte!!! Tu si natlčiete akurát vaše papule plné hnusných osočovacích a ponižovacích viet na adresu pani Laury. Keby ste si najprv prečítali PORIADNE túto STRÁNKU a články na nej. Rozumnému človeku musí stačiť 10minút a pochopí kde sa nachádza. Že táto stránka je od nášho pána Boha a príspevky vkladá jedna milá a láskavá a ochotná pani menom Laura. Prestaňte ubližovať niekomu kto roky iba pomáha druhým a skúste niekomu pomôcť aj Vy. Ak sa už hráte na dobrých ľudí, skúste niekomu zajtra pomôcť počas dňa. Nie tým že budete kydať hnoj na dobrých ľudí, ale tým, že z hnoja niekoho vytiahnete. To sa Bohu páči a nie Vaše sprosté reči, nech už smerujú k hocikomu, vždy ten niekto bude ranený vašim sprostým slovom. Tak rozmýšľajte hlavami skôr ako konáte. Na to Vám ich Boh dal na krk, nie na parádu! a čítajte stránku, sú tu Božie pravdy, ak sa Vám nepáči, choďte preč!

Tomáš|28.01.16

Som veľmi rád, že môžem čítať Božie odkazy a riadiť sa nimi, som nesmierne vďačný, že BOH mi dal šancu spoznať pani Lauru a dal mi toľko síl aby som sa dokázal rozhodnúť vôľou vlastnou a nie vôľou môjho kostolného okolia. Moje rozhodnutie som nikdy neoľutoval. Nebolo čo ľutovať, ľutujem všetkých ostatných, ktorí neuverili a mali možnosť si vybrať. Ja som len vďačný a čím ďalej tým viac, každým prečítaným odkazom viac chápem a BOH-a viac milujem. Pri každom nebezpečenstve sme tí čo pani Laure veria a BOH-a nadovšetko milujú vopred varovaný pred chorobami, chemickými nebezpečenstvami,... a mnoho ďalšieho. Preto vravím nemám dôvod ja ľutovať.

Jeden katolícky somár mi povedal samozrejme so značnou dávkou sarkazmu, že prečo si myslím, že ja som práve ten vyvolený. Z chuti som sa na tom zasmial. Pretože naozaj nemám pocit, že by ku mne BOH prehováral alebo by som vedel len ja niečo, čo by iní vedieť nemohli.  Stránka je verejne prístupná, prečítať si ju môže ktokoľvek, taktiež aj k pani Laure na liečbu sa môže objednať aj obyčajný žobrák, ale ak neverí v BOH-a a má len tak záujem zo zvedavosti prísť. Je jasné, že už je vopred poslaný pánom Vladkom do zadku...., preto nie som ja vyvolený som len rozhodnutý mať BOH-a na prvom mieste.

Ja len viem, že jediný kto bol Bohom poverený a nemal príliš na výber bola pani Laura. Ktorá dar dostala a musela byť ticho a robiť k čomu ju BOH navádzal. Všetci ostatný sme obyčajní ľudia, ktorí sa rozhodli pre skutočnú lásku k  BOH-u. A nepochopím dodnes ľudí, ktorí to nevedia akceptovať, že milujeme a uznávame jedine BOH-a  a akékoľvek modlenie k inému je pre nás modloslužba. A napriek tomu sú katolíci, ktorí dokážu povedať, že som kvôli tomu sektár.

No takýto katolícky ľud by mal mať na pamäti, dovolím si tvrdiť kolektívne, že my nebudeme nikdy vedieť pochopiť  ich kostolné zhromaždiská, kde majú povinnosť chodiť pravidelne pod hrozbou pekla, musia mať krst, prijímanie, spovede, mnoho ďalšieho, pod hrozbou pekla. Tomuto by sa malo vravieť sekta a veľmi rozšírená.

Za celé roky čo verím, že pani Laura je prorok Boží, som nezažil, že by som musel mať nejaké kolektívne zhromaždenie, kde by som musel odriekavať naučené texty alebo ich vyspevovať na povel. Vždy som v prístupe viery mal rozum vlastný a to tiež v mojich pravidelných v rozhovoroch s BOH-om (modlitby). Modlím sa len tie modlitby, ktoré potrebujem a ktoré sa mi páčia. Nehvizdám, len preto, že dirigent mi ukáže. Ale preto, že BOH-a skutočne milujem a je to vôľa moja.

Mnoho katolíkov má vo zvyku vravieť, že BOH-a milujú a desatoro si ctia, a pri tom držia v ruke ruženec a pomodlia sa 20 modlitieb za Máriu, pápeža, Krista. Preto každý katolík, by sa mal zamyslieť či láska ktorú odovzdáva nesmeruje omnoho viac k jeho cirkvi, ktorej slúži. Čo je aj výsledkom toho, že ju miluje omnoho viac než BOH-a.

Hriešna cirkev katolícka.

Ľubo|02.09.15
Je hrozné, čo všetko už dokázala katolícka cirkev za tie roky svojeho pôsobenia zničiť. Ničí prirodzenú lásku človeka k samotnému Bohu. Vštepuje ľuďom, aby verili v Ježiša, Máriu, anjelov, modlili sa k ním a aby tým kvalitne praktizovali modlárstvo- satanizmus. Nechcem si ani predstavovať koľko ľudí na svete musí byť za tie roky cirkvou ohlupovaných, klamaných a zavádzaných. Laura dostáva od nášho láskavého Boha presné informácie, čo treba napraviť a pochopiť, aby sme v Božích očiach žili správne a nerúhali sa, ale koľko ľudí na svete to chápe a verí tomu, že Laura je ten pravý Boží prorok, ktorý chce, aby ľudia výkladom od samotného Boha uverili a zobrali to vážne??? Táto žena ma veľmi ťažkú pozíciu. Je to prorok, ktorý učí ľudí správne žiť a vždy poukazuje na hriech, ktorý páchame. Vieme, že cirkev je pre ľudí cesta k rohatému, ale zároveň má veľkú moc na to, aby ľudí na tej ceste držala. Preto Laure patrí veľký obdiv za to, že nabrala odvahu útočiť na takého giganta akým cirkev bezpochyby je. To si môže dovoliť len človek, ktorý si je istý, že za ním stojí samotný Boh, lebo začínať si s vrahmi nie je žiadna sranda. Táto pre porovnanie malá myška sa pustila do boja s ozrutnými levmi, ale vždy si je vedomá toho, že má za sebou najväčšiu silu a tou je Stvoriteľ tohto sveta - BOH. Len na pripomenutie uvádzam úsek z modlitby, že okrem Boha nie je NIKTO hodný uctievania, Boh všemocný je najväčší, najsilnejší, slávny a hodný chvály. Preto viem, že ten kto stojí pri Bohu má vopred vyhrané, aj keď to tak z pohľadu obyčajného smrteľníka vôbec nevyzerá, ale je to na 100% tak. Budem Laure fandiť, držať palce a zároveň jej pomáhať v tomto ťažkom boji proti temnote, lebo nie som zaslepený, vidím, počujem a cítim čo sa deje zo svetom, no dobrý pocit z toho určite nemám. Ľudia nechcú počuť pravdu, vyhovuje im žiť si v klamstve a užívať si to tu, ale čo bude po smrti, to nechce nikto rozoberať. Mrzí ma, že človek nemôže zažiť ukážku toho, čo sa stane s jeho dušou po smrti, lebo taká ukážka by s dotyčným určite pohla a spamätal by sa okamžite. Tak mi ostáva len veriť, že dobro zvíťazí a tento svet bude opravený a zresetovaný. Amen.

A ešte pár viet odo mňa.

Peter|28.09.15
Moju rodinu ochraňuje výlučne a jedine len Boh a Laura!!! Za zhruba 7 rokov čo ju poznám, a naučila ma s Vladimírom milovať Boha, ja nemám najmenších pochýb o každom jednom odkaze. Preto som spravil to, čo som spravil. Robil som to preto, lebo som veril Bohu, a samozrejme aj Laure. Toto spojenie tu bolo, a vždy bude. Nikdy Ti Pán Boh nebude odkazovať len pekné veci, to si si už mohla dávno všimnúť na všetkých tých príbehoch. Med okolo huby, Ti namaže každá kartárka, pretože bude chcieť z Teba vytrieskať len a len peniaze. Tu Boh odkazuje PRAVDU a nič len PRAVDU. Ty si ju NEUSTÁLA, a ZLYHALA si na plnej čiare. Odsťahoval som sa z rodinou o ďalších 100km, ďalej od Laury. Jej je jedno kde bývam, ona odkazuje to čo Boh pre každého z nás má v živote pripravené. Keby túžila po bohatstve, bývam v susednej chalupe pri nej!!!! Aby sa mohla na každého z nás napichnúť….prečo by to robila, tá žena slúži výlučne Bohu!!! A ja jej budem veriť, pokiaľ moje srdce bude búchať, pretože žijem vďaka Bohu, a vďaka nej.
Posledná vec, je pre Teba veľmi frustrujúca. Si jediná, kto šteká na Lauru. Ani na tejto katolíckej stránke sa nenašiel ani jeden sráč, čo by Ti vystrúhal podporu. Zo súcitu si dostala od kamarátky 10 slov. Z ničoho iného, len zo súcitu. Takže, kde je pravda??? Nás čo sme Ťa usvedčili z klamstiev je neúrekom, ale Teba si tu nezastal nik. A ani nezastane. Sama si si odpílila konár pod sebou, z tej ťarchy klamstiev, a topíš sa v tom hnoji vlastnou vinou.

Peter, Bohu a Laure verný!!!

Nech vás náš láskavý Pán Boh ochraňuje a stále bdie nad vašimi dušami pani Laura, Vladko.

Elena|25.04.16
Nechcem vás oberať o váš čas, energiu, lebo máte  toho neskutočne veľa naložené na vašich pleciach od nebeského Otecka, je to veľmi veľa a žiadna duša na zemi by to nezvládla.
Keď ste nie raz písali, ako sa vám falošné duše  odmeňujú za Božiu a vašu pomoc vysielanými zlými myšlienkami, závisťou, nenávisťou, bolo mi ľúto, koľko zla sa na vás sype od takýchto zlom presiaknutých duší. Za pomoc, takáto odmena. Ťažko pochopiteľné! Uvedomujem si v túto chvíľu ešte viacej. Prešla som si kliatbou, veru bez Božej pomoci a vašej by  som tieto riadky nepísala. S Božou pomocou som prešla aj ďalším zlom, ktoré moju dušu zasiahlo a to čierna mágia, za odmenu, že som im darovala, to čo som mala viacej. V túto dobu zase prišla odmena, tiež zlom a to nenávisťou od ľudí, ktorým som chcela pomôcť, aby boli k Bohu bližšie a milšie. Keď boli odmietnuté prišla závisť- zlo na moju dušu od nich, nie aby hľadali svoje veľké previnenie voči Jedinému Bohu. Bohu vďaka, že ma to zlo nezabilo, ale zobralo veľa energii z mojej duše a bráni sa veľkým vyčerpaním tela, že som nie schopná ani len do práce chodiť. Bohu som vďačná, že mi dal vedieť pravdu, ich duševnú zlobu, lebo ja by som ich neodhalila, ale Boh áno. Boh vidí všetko.
Pani Laura teraz ešte viacej chápem akou ťažkou cestou musíte isť, aby ste naplnili Božiu vôľu. Obdivujem  vašu statočnosť, pokoru, lásku.....k Bohu aj k nám....... všetko čo pre nás Boh robí aj vy  , aký veľký nesmierny dar nám zoslal a to vás. O všetko sa náš láskavý Pán Boh postaral,lebo k vám na veľkú pomoc dal Vladka, ten má trpezlivosti a to hlavne so mnou. Uvedomujem si to a veľmi vám ďakujem.
Otecko Teba nesmierne milujem, za všetko Ti ďakujem  a bojujem. S Tvojou pomocou a požehnaním to určite zvládnem a prídem znovu do duševnej a telesnej sily.
Pani Laura, Vladko mám vás rada, ďakujem.

Čas ešte len nadíde.

Tomáš|21.07.14
Ahojte, prispievam na túto stránku prvýkrát a dalo mi to v celku dosť námahy, aby som sa na to vôbec odhodlal keďže môj pravopis a prejav nie je najlepší. A aj celkovo musím uznať, že nie je veľmi ľahké rozprávať ľuďom naokolo, že práve na Slovensku, práve v tomto čase tu žije posledný boží prorok a následne počúvať ako sa vám vysmievajú alebo slepo prikyvujú a v mysli, už len rozmyšľajú ako s vami prerušiť kontakt a rozširujú o vás reči, že ste v sekte, ktorá vás pobláznila a potrebujete odbornú pomoc. Hoci je to presne naopak a väčšinou ony sa nachádzajú v tej najznámejšej zvanej cirkev a už zväčša do nej, tak hlboko sú spadnutí, že za cenu aby sa neohrozila povesť pápeža alebo iných cirkevných mocných, sú schopní vás zničiť svojimi klebetami a vyhostiť z vašej doterajšej spoločnosti v ktorej ste žili. Ale toto všetko by malo raz a navždy konečne skončiť a preto sme sa s mojim bratom Jožkom rozhodli v sobotu noci vytlačiť BOŽIE VAROVANIE a poumiestňovať ho na kostoly a zastávky, nech vidia kde je skutočná pravda a hoci aj jediný človek nudiaci sa na zastávke si to prečíta a aspoň nazrie na túto nádhernú stránku, bude to pre nás úspech. Nech sa to tým ľuďom vsiakne do toho podvedomia a aj keď s tým nebudú súhlasiť, nebudú chcieť uveriť.., že áno aj napriek vášmu pochybovačstvu je tu ten prorok, ktorého nám zoslal samotný BOH, na ktorého niektorí zabudli v myslení, že žiadneho oni Boha nepotrebujú, veď sa pozri mám vynikajúco zabehnutú firmu a rodinu a pekné auto. A ty veriaci BOHU a laure, kde máš svoju odmenu? S tým sa stretával môj brat Jozef. No keď sa odrazu ocitli v situáciu kedy nevedeli kadiaľ kam ,odrazu ich to už začalo zaujímať. A preto vravím hoci človek nad touto stránkou kývne, keď ju prvý-krát zazrie, no s určitosťou sa ocitne v situácii v ktorej narazí na múr a odrazu mu už nepríde tak divné si ju pozorne prečítať a kontaktovať pani Lauru, ktorej prejavujem nesmiernu úctu a s láskou na ňu spomínam hoci som ju mal len raz možnosť uvidieť. A samozrejme veľká vďaka a úcta patrí aj pánovi Vladovi, ktorý bol tak isto mnohokrát už na kolenách, ale nevzdal to a naďalej s najväčšou spoľahlivosťou a Božou pomocou nám ochraňuje našu pani Lauru, ktorej čas ešte len nadíde, meno a jej poslanie bude známejšie, než akejkoľvek filmovej hviezdy..., samozrejme milí čitatelia a Boží bojovníci aj my sme súčasť tohto všetkého a je len na nás či sa budeme len naďalej prizerať...

Vytriezvenie.

Ľubo|12.03.15
Kto si prečítal dôkladne túto stránku a stále pochybuje o všetkých Božích odkazoch a odpovediach, dokonca aj oponuje, tak tomu ja vôbec nerozumiem. Ak niekto potrebuje ešte viac argumentov a informácií, jednoznačne mu to nepáli. Hovorí sa že človeku môžeš dať napiť a najesť ale zdravého rozumu mu nevieš dať. Naťahovať sa s farármi a ateistami sa dá aj ďalších 2000 rokov, no nikam by sme sa neposunuli, len by nás ich bludy unavovali. Najrýchlejšia a najjednoduchšia cesta je začať od seba, od svojej duše. Každý sa musí sám nad sebou zamyslieť či žije správne, lebo každá duša to hlboko vo svojom vnútri cíti a vie rozoznať dobré od zlého a pravdu od klamstva. Stále budem tvrdiť, že táto stránka je o pravde a nad slnko jasnejšie pravdivé Božie odpovede nikde nenájdete. Čítajte a rozmýšľajte. Milujem Ťa Bože a prosím Ťa zbav ľudí hlúpoty a zatrpknutosti čím skôr, aby pochopili a zvíťazili. Ďakujem Ti Bože za pomoc.

Svetlo v našich dušiach.

Marcel HANULA|17.11.2014
Všetko dobré a BOH VÁS ŽEHNAJ, pani Laura a Vladko, viem je pre Vás veľmi ťažké nebrať na vedomie ignoranstvo niektorých ľúdí a útoky, ktoré musíte pri svojej práci znášať od ľudí, ktorí neveria že hlásate BOŽIE odkazy a BOŽIE postuláty a je to ťažké najmä pre Vás pani Laura, keď Vám zavolá takýto človek a je ťažké sa s tým vyrovnať, ale chcem Vám povedať, že pre Vás sme tu MY, ktorí Vám veríme a dôverujeme a tí, ktorí neveria v JEDINÉHO BOHA a v to, že ste BOŽÍM PROROKOM, nestoja za to, aby ste s nimi strácali svoj drahocenný čas a oberali sa tak o svoju energiu, ktorú potrebujete pre svoju prácu, pre ktorú ste boli našim BOHOM VYVOLENÁ ! BOH bude súdiť každý skutok každého človeka, každý je zodpovedný sám za seba a svoje skutky, ako povedal Vladko, KAŽDÝ KOPE SÁM ZA SEBA vo svojom živote a tiež sa SÁM bude zodpovedať ! Preto pani Laura, nepreberajte zodpovednosť za druhých ľudí, je to na každom ako sa rozhodne a ako sa správa. Ste tu pre VŠETKÝCH NÁS, ktorí VÁM veríme a pre ktorých ste našim SVETLOM V NAŠICH DUŠIACH !!! BOH žehnaj VÁS pani LAURA a VLADKO !!!

Hlúposť ľudí je nekonečná.

Mária|21.08.14
Drahá Pani Laura, aj ja vás chcem podporiť vo vašej práci tak ako všetci ostatní a pevne verím že sa nedáte, pretože ľudia sú takí hlúpi a nepoučiteľní, že aj keby sa pred ich postavil samotný Pán Boh aj tak by stále neuverili. Veľmi vás obdivujem ako môžete zvládnuť všetky tie urážky, vyhrážky, všetky tie sprosté správy čo vám posielajú tí idioti, pretože ja by som nato nervy nemala a asi by som im niečo spravila. Sama dobre poznám aké to je keď niekomu rozprávate o Pánu Bohu pravdu, pravdu ktorá je čistá a nie zamazaná katolíckymi svinstvami ako si ju po celé stáročia sama formovala a nikto vám neverí, len vás uráža a posmieva sa vám že ste psychopat !!!Keďže ešte nie som celkom plnoletá a stále za mňa rozhodujú rodičia tak je až smutné že keď som mojej mame porozprávala o vás a o Našom Pánbožkovi pravdu tak sa mi začala vysmievať že ako vám môžem veriť, že som strelená! Bola som z toho až zronená že vlastná matka neverí svojmu dieťaťu ktoré by jej nikdy nechcelo zle! Do očí sa mi natlačili slzy a prosila som Pána Boha nech jej dá rozum, nech už konečne aj ona uverí a spozná čo je Božia láska. Ale jasné zdravý človek nikdy nepochopí ako sa cíti niekto kto to zdravie nemá, nikdy nepochopí to aké je to znášať to utrpenie, keď je človeku až tak zle že nevie či neumrie v tomto momente. Nikdy nepochopí tie stavy keď si človek môže byť istý že mu pomôže len BOH!!! Veľmi ma to ničí keď vidím ako sa mi niektorí blízki obracajú chrbtom a tak isto aj veľa kamarátov ktorým som rozposlala vašu stránku a vaše odkazy. Pochybujem že si ju vôbec niekto prečítal. Nikto to neberie vážne!.. Nikto nechce tomu veriť až kým nebude koniec, kým sa nestane to najhoršie až potom pochopia akú nesmierne veľkú ma Boh moc! Až potom ho budú prosiť o odpustenie ale on sa nad nimi nezľutuje! Všetci zhoria v pekle! Vy Pani Laura robíte čo sa dá, pomáhate naozaj každému komu Boh chce pomôcť, šírite Božie pravdy do celého sveta a nieže by sa ľudia tešili že konečne je tu niekto kto nám ukáže svetlo a pravdu, kto nás vyvedie z tej tmy a pomôže nám ale namiesto toho vás osočujú a urážajú, vyhrážajú sa vám lebo sa vás boja! Myslia si že ste nejaká bosorka, ale keby mali trocha zdravého rozumu tak by im aj samo docvaklo že žiadna bosorka by nikomu nechcela dobre, že by nikdy neospevovala Boha, že by nikdy nehovorila aby sme len jeho jediného milovali. Tento svet je taký zatratený a skazený že sa valí do záhuby a ešte sa čudujem že nám dáva Pánbožko stále čas aby sme sa spamätali. Pani Laura, všetci vieme aká je vaša práca nesmierne namáhavá a že už máte toho dosť, ale nevzdávajte sa. Vždy bude pri vás stáť Náš Otecko a my, a vedzte že my si vás nikdy nedáme a pôjdeme s vami do boja!!! Všetci vás máme radi a posielame vám našu podporu a lásku a veríme že dobro zvíťazí :)

Vy ste Božie srdce na zemi.

Mária|04.09.14
Naša drahá pani Laura, tak veľmi ma trápi a bolí hlúposť a totálna tuposť ľudí ktorý Vám berú z energie. Ak by sa dalo tak rada by som Vám venovala z mojej energie. Mám vás veľmi rada, vážim si Vás a Otecko Boh je jediný na svete ktorému venujem celú svoju dušu, celé svoje srdce a aj život. Svoje deti učím aby milovali iba teba drahý Otecko a to len a len vďaka Vám pani Laura. Vy ste mi ukázala správnu cestu k nášmu Oteckovi a nielen mne ale celej mojej rodine a mnohým ľuďom. Vy nám tak veľa dávate, za čo Vám ďakujem z celého srdca. Vaša stránka má neskutočný význam. Je to pre mnohých ako chlieb a sama za seba môžem povedať že príspevky od Vás si neskutočne vážim. Máte v sebe neskutočnú čistotu srdca a ani neviem čo povedať k tým všetkým zlým a zákerným ľuďom ktorý Vám takto ubližujú. Je to hnus a je mi z toho veľmi ťažko, PRESTAŇTE!!! Drahá pani Laura prosím zostaňte tu pre nás, nás ktorým Vaša láska, vaše Božie odkazy ukazujú správny smer cesty k nášmu Pánu Bohu. Mám vás veľmi rada pani Laura a ĎAKUJEM Vám za všetko, vaša Pána Boha milujúca Mária

Boja sa a za pravdu umlčať Vás Laura chcú.

Tomáš|06.11.2014
Milá pani Laura urobili ste aj s manželom taký kus práce, že aj keby sa pospájali všetci čitatelia tejto stránky, nedokázali by priviesť z nesprávnej viery k jedinému BOH-u toľko ľudí koľko, vy ani za 100 rokov.
Vaša práca nebola nikdy zbytočná a pomohla ste mnohým ľuďom z najrôznejších chorôb ako telesných, tak i duševných. Zrejme sa vám práca liečiteľky mnohokrát ukazovala akoby stále vaša snaha bola v bode nulovom, kvôli hlupákom, ktorých jedine v živote zaujíma, aby mali dostatok peňazí, uznanie od okolia aj cez mŕtvoly a úspech ,moc.. a ich ďalšie hlúposti, ktoré stavajú v živote ako priority a vôbec ich nezaujíma, že niečo bolo i pred ich narodením a niečo bude i po ich smrti. Tí čo vám píšu na stránku, len aby vám pohoršili, sú takí veľkí hrdinovia, že dokým na nich nepríde nešťastie sú veľmi hrdými, ale ako náhle sa začne ukazovať na ceste nesprávnej ktorú si vybrali, čo sa im zasluhuje za ich obmedzenosť a kritickosť akú odovzdávali oni, len sa položia a ich život stroskotáva a majú len oči v žiali s otázkami, prečo sa mi to deje?? Čo až také zlé urobil som, veď žijem ako ostatní...
A až potom začínajú vidieť svoje schybenia a snažia sa hľadať BOH-a, lenže oni sa pritúlia ku ich svetoznámej svätej cirkvi katolíckej, pretože to im je najznámejšie a tak sa celá oligarchia veľmi raduje, že do ich radov sa zatúlala ďalšia zničená duša, ktorá je tak zoslabená a snažiaca sa nájsť vieru vo svoj pozemský život, ktorý by najradšej ukončila, kvôli ranám jej zasluhujúcim, že uverí každému ich blábolu vypustenému z ich pokryteckých papúľ, ktorými oni reptajú aby boli chválení ľuďmi, no nie aby slúžili BOH-u jedinému. Pretože len to, čo už je spoločnosťou zaužívané, je pre nich veľmi ľahké hlásať a byť obdivovanými a naďalej sa oni budú odvolávať na písmo sväté nimi vytvorené myslený nový zákon. Oni nechcú ukazovať ľuďom BOH-a skutočného, oni mu ho chcú ukazovať, tak ako ho vytvorili, tak aby slúžil pre moc ich. Vy ste jediná v tejto dobe, ktorej BOH svoje slová odovzdáva a BOH-u slúžite pravoverne, snažíte sa nám i tieto slová odovzdávať ako to sama viete najlepšie a robíte to veľmi zodpovedne. No ak prácu svoju necháte, ľuďom bude pravda zamlčaná, pretože nás nik počúvať nebude, budú sa len pýtať kde je teraz vaša Laura, o ktorej si tvrdil, že je prorokom Božím, ktorý odovzdáva liečby i nevyliečiteľným? Pani Laura, nech vykonáte akékoľvek rozhodnutie , nik z ľudí, ktorí vás majú radi, podotýkam nie je ich málo, vám to brať za zlé môcť nebude, no vaša prax liečiteľky tu chýbať rozhodne veľmi bude. Nazvem to čiernym temným tunelom, ktorý ste svetlom osvetľovali a ľuďom správnu cestu ukázali, aby nezablúdili. Pretože mnohí zablúdení, ktorí cez ten tunel prechádzať ešte len budú, sa stanú kráčajúci v tme a na slepo poblúdia, a dôjdu na koniec tunela si mysliac ja som kráčal k BOH-u, no nájdu satana a až v jeho náručí, už neskoro pochopia. Toto je to najhoršie, že sú mnohí ľudia, ktorí naozaj chcú rozdávať dobro a BOH-a milujú, lenže oni bez vás pravdu nenájdu. Také je vaše poslanie dôležité a jedinečné. Pani Laura ste pre mňa úžasný človek. Za to aká ste a čo vykonávate a za vašu silu, ktorú vždy dokážete nazbierať, keď i už ďalej nevládzete a veľmi vám ďakujem za lásku k BOH-u ktorej ste ma naučila. S bratom pri vás vždy stáť budeme. Nech si hlupáci hovoria, čo len chcú. Veľká vďaka v prvom rade BOH-u a potom vám pani Laura a pánovi Vladkovi.

Priateľstvo a podpora
Marcel
|21.02.2017
Dobrý deň pani Laura a Vlado. Chcem Vám pani Laura v tejto Vašej ťažkej životnej situácií poďakovať za Všetko čo ste pre mňa a všetkých ostatných ľudí, ktorí Vám veria a veria nášmu jedinému Bohu, doteraz vykonali, za Váš neochvejný boj proti falošnej cirkvi a jej prisluhovačom a za to, že ste to všetko naozaj hrdinsky znášali, hlavne tie urážlivé a dehonestujúce útoky na Vás pani Laura. Ste človek ako každý z nás, samozrejme iná,pretože máte vzácny dar od nášho boha, chcel som len povedať, že každý človek zle znáša neprístojné útoky a urážky a každý takýto útok zanecháva v duši a na srdci rany, ktoré sa ťažko znášajú a Vaša duša a srdce už musia byť veľmi doráňané, ak ste sa rozhodli pre takéto riešenie. Samozrejme Vy ste jediná, kto rozhoduje o svojej ceste životom a verím, že sa rozhodnete správne, pretože Vám radí samotný Boh a on vie najlepšie, ktorá cesta je pre Vás najlepšia !!! Chcem Vám len povedať, že nech sa rozhodnete akokoľvek, ja VŽDY ostanem a budem Vašim PRIATEĽOM a VŽDY Vám pomôžem, ak to bude v mojich možnostiach !!! BOH VÁS OPATRUJ A OCHRAŇUJ !!!

Ľúbime Vás
Mária
|17.02.2017
Drahá pani Laurika a pán Vladko, tie kruté a stupídne slová ktoré Vám píšu sú len preto, lebo oni sú presne taký. Pred svoj prah sa nik nepozrie, lebo by to bolo pre každého kruté a neprijateľné. Každý chce na seba počuť iba všetko v dobrom, žiadna kritika a už vôbec nie niečo také o čom sú zaryto presvedčený, že to tak neni. A ľudí čo majú okolo seba sú taký istý, nik im nepovie že pani Laura má pravdu, si taký alebo taká. Jednoduchšie je pritakať tomu človeku, že vy sa mýlite a že on má pravdu. Fuj, hnus. Ale toto presne tu funguje na tomto svete. Každý chce počuť iba to, že vlastne v druhom je problém a nie v ňom.
Pani Laurika vy ste úžasná nebojácna žena, ste tu pre nás veľkým DAROM ktorý nám dal Pán Boh. Z Vás tá Božia láska sála a my s celou rodinou sme šťastní že sme spoznali Vás aj Vášho manžela. Ani neviem čo povedať na tú zlobu čo je na tomto svete. Prosím Vás nevzdávajte to, presne o to tým hyenám prašivým ide. Sú to svine a presne preto to robia, aby Vás odstavili. Ale ja neverím, že to zlo vyhrá, NEMOŽE!!! Každý kto miluje Boha si váži Vašu prácu, Vašu obetavosť a lásku s ktorou pristupujete ku nám a pomáhate nám. Prosím Vás nečítajte už tie hnusné texty, sú to prízemní ľudia ktorý sú nasiaknutý zlobou, sebectvom a pýchou. Im ide iba o to, aby ich každý chlácholil a ospevoval. A tá prehnitá cirkev a jeho primitívne ovce, to je jeden hnus. To je čistý grc. Presne takýto sú všetci kostolníci, tvária sa aký sú oni “úžasne veriaci“ ale stačilo by im úprimne povedať aký v skutočnosti sú vo svojom vnútri, ktoré schovávajú pod svojou haďou kožou a v sekunde sa úsmev na ich ksichtoch zmení na nenávisť. A tú si dokážu pestovať po celý život. To sú oni, obyčajný hnus.
Božinečku náš milovaný, prosíme ťa daj našej drahej pani Laurike veľa síl, aby si tých debilov nevšímala. Prosíme Otčinečku daj silu tej ktorú máme tak radi. Ja viem že nás je málo, ale ty vieš že stojíme pri nej. Ďakujeme Vám pani Laurika za všetko. Nevzdáme sa Nášho Otecka nebeského. Naučila ste nás milovať Pána Boha a to je to najviac. Vám patrí vďaka za všetko. Vy ste tá cesta ktorá nám ukazuje smer, veľmi Vás máme radi. Peter a Mária s rodinou

Vydržte ! Sme s Vami
Eva
|20.02.2017
Milá naša pani Laura, chcem aj ja povedať zopár viet na Vašu podporu. Nevzdávajte sa prosím Vás, pretože Vaši neprajníci čakajú iba na to. Vy ste jedna úžasná žena – silná a vytrvalá. Ja aj keď sme hovorili iba po telefóne, môžem Vám úprimne povedať, že z Vás vyžaruje pokora a láska a taká úprimnosť a milota a toto sa v dnešnej dobe nenosí. Osočujú Vás, pretože oni na to nemajú. Keď to vzdáte budú si spokojne mädliť ruky a tešiť sa, že zasa odrovnali jednu dušu, ktorá ich veľmi ohrozovala. Boja sa, pretože si uvedomujú Vašu silu-za Vami stojí náš Otecko nebeský. Ste priama a to sa veľa ľuďom nepáči. Nahlas a nebojácne kritizujete cirkev, ich nedostatky, ako zavádzajú ovečky pre moc a mamon. To každý trochu mysliaci predsa vie, že to nie je o láske k blížnemu ale o láske k moci a peniazom. Ale väčšina kráča ďalej lebo je pohodlnejšie. Váš dar od Boha liečiť a pomáhať sa im nehodí do karát. Pretože nie len liečite ale učíte ľudí láske k Bohu. Po vyliečení namiesto poďakovania Vás ohovoria a pourážajú, lebo vďačnosť nie je in. Toto je nepochopím ako môže človek namiesto vďaky za vyliečenie začať ohovárať a ubližovať. Pani Laurika, vydržte a nevzdávajte to . Tí , ktorí navštevujú Vašu stránku Vás má rado a verí Vám. Nečítajte tie nenávistné reči a nevšímajte si ich, to bude myslím pre nich najväčšie sklamanie. Bože milovaný podopri svoju služobníčku – svojho Božieho proroka a pomôž jej,daj jej silu prekonať a poraziť to zlo okolo nej. Nemám účet na facebooku ale aspoň takto Vám chcem vyjadriť svoju vďačnosť a podporu. Ľúbim Vás a vydržte.

Pani Laura,Vy to zvladnete
Dominika
|19.02.2017
Milá pani Laura, som smutná z toho,že znova prežívate ťažké obdobie,ale netrápte sa prosím kvôli hlúpim ľuďom,čo ani nevedia,čo píšu majú vymyté mozgy nestoja ani za povšimnutie.Nečìtajte tie blbosti ani sa tým nezaťažujte,veď my všetci,ktorým ste nám pomohla,či už v chorobe,alebo v trápení predsa vieme,kde je pravda.Nebuďte smutná máme Vás radi,ste naše slniečko,ktoré tak krásne žiari.Vy ste tá najláskavejšia najčistejšie duša na tejto skazenej zemi.Drahá pani Laurika, nevzdávajte to prosím ,veď Vy ste nás učila,ako máme bojovať proti zlu,ako máme ísť vpred aj cez tie najväčšie prekážky.Nesmierne Vám zato ďakujem aj za všetku pomoc,ktorú ste pre mňa aj moju rodinu prijala od nášho milostiveného Pána Boha.Preto hlavu hore ,Vy to zvládnete ste silná duša Pán Boh stojí pri Vás a vždy Vás bude ochraňovať .Okrem toho máte pri sebe milujúceho manžela,ktorý Vás vždy podporí.Prajem Vám aj s rodinou veľa síl,zdravia a radostí nech Vám Pán Boh žehná každý deň:-) S láskou Eva s rodinou.

Lúbim Vás!!
Daniela
|18.02.2017
Moja drahá pani Laura, je mi tak strašne lúto, že znova prežívate trápenie, až sa mi tisnú slzy do očí. Plačem s Vami a viem ako sa asi cítite. Tak rada by som to hned v tomto momente zmenila, ale žiaľ takú
moc nemám. Ale viem, kto tú moc má a preto prosím nášho Otecka Nebeského, aby Vám vlial do života čo najskôr novú nádej, veľa veľa síl a už len pokoj na duši a úsmev na perách!!!! Bože Otče láskavý, sprav pre duše všetkých božích bojovníkov taký malý zázrak, nech Tvoje dieťa Laura pocíti čo najskôr úľavu na svojej zranenej dušičke, nech necíti bôl, ktorý cíti v tejto chvíli. Lobe Lobe Lobe kričím tak silno ako viem do nebíčka a verím, že bude vypočuté. Lebo verím nekonečne len Tebe Bože a to ma naučila Tvoja nádherná Laura! Drahá moja Laura, veľmi Vás lúbim a vážim si moc čo ste pre mňa urobili. Nečítajte prosím tie nezmysly a klamstvá, čítajte len naše odkazy, pretože sú úprimné z hľbky našich srdiečok a sú len a len pre Vás. Lebo ste jedinečná, láskavá a ste pre nás poklad, ktorý sa ničím a nikým nedá nahradiť. A bude to už navždy, pokiaľ budeme žiť. Liečite naše telá, zachraňujete naše životy a naučili ste nás Boha milovať a ísť Jeho cestou. Toto zlo raz musí padnúť a dúfam, že to bude už zajtra. Vaša statočnosť a obetavosť raz bude zúročená.. Pán Boh to zariadi. Prosím vydržte tu s nami v tomto boji, lebo Vy ste našim vzorom ako sa nebáť, ako sa vzoprieť všetkým hyenám, len vďaka Vám sme schopní aj my bojovať a hájiť pravdy o Bohu o prehnitej cirkvi..Nezvládneme to bez Vás!!!! Nezvládame bez Vás ukočírovať niekedy ani svoje životy, nieto ešte bojovať proti najväčšej temnote a tomu hajzlovi. Prosiiim neopúšťajte nás!!!!!

do boja
Ľuboš
|17.02.2017
Ja sa normálne čudujem ľuďom, ktorí dokážu očierňovať a dokonca bojovať proti Laure, liečiteľke, prorokovi, ktorá má ten ozajstný dar od samotného Pána BOHA a ktorá už pomohla za svojej dlhoročnej činnosti stovkám rôzne chorým a v trápení žijúcim dušiam. Veď máme slobodnú vôľu a je na každom z nás na koho sa obráti v prípade zdravotných problémov. Niekto volí lekára, iný sa lieči sám a ďalší skúša alternatívne možnosti atď.. Ale keby mi nejaký lekár, alebo liečiteľ nepomohol, tak ho určite za to nebudem vláčiť po soc. sieťach. Preto vôbec nechápem ľudí, ktorí prijali Božiu pomoc sprostredkovanú Laurou, nenaplnili ju, neskôr začali o nej pochybovať a ich prístup sa zvrhol až k nenávisti, alebo závisti, osočovaniu a boju proti nej. Najlepšie sa vypisujú nezmysly na sociálnych sieťach. Veď dá rozum a logiku, že keby som nebol spokojný s Božou radou a liečbou, tak to tu zabalím a hľadám si iného liečiteľa. Na Slovensku je ich odhadom 1.800- nech sa páči. A to nehovorím o lekároch a rôznych iných terapeutoch. Určite by som nestrácal čas tam, kde sa mi nepomohlo a skúšal by som to ďalej. Možností sú neobmedzené. Prečo otravujú tí, ktorí nie sú spokojní s výsledkom- nechápem. Ja len ďakujem Bohu, že mám v týchto veciach jasno a nemusím to riešiť. Pani Laura, vykašlite sa na všetkých tých pomätencov, ktorí nevedia kde je sever a napĺňajte svoje poslanie aj naďalej z heslom: Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní! Takže plnou parou vpred a nech Vám v tom žehná samotný Pán Boh.

Pravda zvíťazí
Júlia
|17.02.2017
Niektorí ľudia sa presvedčiť nedajú. Ale oni zbadajú kde je pravda. Skôr, či neskôr. Pani Laura, oddýchnite si, teraz nemusíte nikoho presviedčať. Maily ignorujte a čo som čítala na facebooku, tak myslím, že sme si Vás pekne zastali a vždy zastaneme a jediný, kto trepe hovadiny, je Lucia. Pravda je očividná, Boh je pravda a verím, že keď si ho my všetci budeme hájiť kadiaľ pôjdeme, tak sa táto pravda rozšíri do sveta. Pán Boh vie ako, len musí prísť tá správna chvíľa. Ja viem, že Vy, pani Laura, to zvládnete, aj keď toho máte veľa aj na 100 koňov, ste silná a budete ešte silnejšia. Všetci vieme, že za Pána Boha sa oplatí bojovať. Želám Vám lásku, pokoj a oddych. Ďakujem za všetko, ďakujem za nezištnú pomoc, za nasmerovanie, za lásku. Vy ste dvíhali nás, dovoľte teraz nám podržať Vás.

Pani Laura ste naša záchrana, naučili ste nás milovať Jediného BOHA
Margita
|17.02.2017
Drahá naša maminka, pani Laurinka, posielam Vám touto cestou veľa lásky, silu, šťastie, vďačnosť,objatie na povzbudenie a uhasenie bôľu ktorý máte teraz vo Vašom srdiečku. Veľmi aj mňa bolí, keď Vám neprajníci ubližujú. Chcem Vás poprosiť skúste to zlé nečítať, nevšímať si to. Lebo hadie jazyky zastaví len Náš Jediný spravodlivý Pán BOH, ktorý ich určite uprace,ale to Vy viete. Ste veľmi vyčerpaná, lebo ste si vôbec neoddýchla,aj kvôli mne,lebo ste mi tiež odovzdala odkaz od Pána Boha a nie jeden.Srdečne Vám ďakujem za všetko.Chcem Vám povedať, že cviky na lakte zabrali po troch dňoch,česanie vlasov kefou tiež zabralo. Len Pán Boh vie čo človek potrebuje a len Vy ste vyvolená od Pána Boha počuť HO a nám to odkázať. Je to veľmi náročne,ale len Vy to dokážete, iný človek na vete nie je len VY.
Ja prosím Pána Boha o posilnenie Vašich síl,zdravia, o upokojenie Vášho srdiečka.
Modlím sa za Vás a aj budem. Prosím nevzdávajte to, ste človek, ktorého si vybral BOH, vážim si Vás, mám Vás rada a ďakujem Vám za obetavosť.
Pane Bože ďakujem Ti za všetku pomoc,milujem ŤA, prosím o odpustenie,prosím usmerňuj moje myšlienky, slová i skutky, ale aj všetkých ľudí, lebo len Ty Jediný BOH to dokážeš.
S láskou, vďakou a pokorou Margita

Ďakujem Otecko za vzácny dar, za našu Lauru.

Elena|10.06.16
Ďakujem Otecko za vzácny dar, za našu Lauru.
Pani Laura, to slovo  obrovské ďakujem je na vyjadrenie mojej vďaky k vám málo výstižné, ale ináč sa to v ľudskej reči nedá napísať. Som vám nesmierne, nekonečné vďačná. Dali ste mi pokoj do duše, lebo ste mi ukázali to, čo v tejto chvíli moju dušu bolelo a ťažilo. Modlím sa za vás a nikdy neprestanem, ďakovať a vyprosovať u nášho Otecka pre vás pokoj, silu, ochranu dušičky, pre vás. Ste to najlepšie, čo ma v živote postretlo. Ste moje svetlo na tejto pozemskej púti a žiarivo mi ukazujete jedinečnú, pravú cestu k Oteckovi, ktorého nadovšetko milujem a za všetko nesmierne ďakujem.
Mám vás rada svojim srdiečkom a máte v ňom stále miestečko obidvaja
s láskou, vďakou
Elena

Svet Vás potrebuje
Veronika
|17.02.2017
Pani Laura ,
máte na tomto svete tú najťažšiu úlohu, ale prosíme Vás nebuďte smutná, netrápte sa kôli zlým ľuďom a hlavne to nevzdávajte. Neurobte im tú radosť. Aj keď sa snažia Vám ublížiť v konečnom dôsledku ubližujú sebe najviac.
Ako sa píše v modlitbe. Karmická ľútosť duše k Bohu - ..."dobrotivý Bože ľutovať z celého srdca budem, že som Ťa do svojej duše vpustil ako nereálny tieň, za ktorým stojí len prázdnota ľudského poznania čakajúca na toho proroka tejto zemi Bohom poslaného, ktorý pootvorí tieto dvere nepoznanej ničoty tápania ľudského poznania a odhalí do pravdy Božej to, čo doteraz videné nebolo, aby sa do videnia duší tohoto sveta ako svetlo Božej lásky prienikom dostalo"... . Vy ste dvere otvorili pani Laura a tí ktorí chcú ostať stáť v tme nech stoja, ale kôli nim sa pani Laura netrápte lebo je ešte mnoho ďalších ktorí Vás potrebujú a chcú isť za svetlom.
Pane Bože prosíme Ťa daj Pani Laure a pánovi Vladimírovi veľa síl, premeň ich smútok na radosť a ochraňuj ich od zla.
S láskou a srdečným pozdravom Veronika s mamou.

VEĽKÉ ĎAKUJEME
Jaroslav
|17.02.2017
Mila Pani Laura. Ďakujem že ste mi zmenili život v lepšom. Ďakujem za záchranu života, zdravia, šťastia a ďakujem za to že moja duša miluje tie správne veci, že milujem ženu s ktorou som aj vďaka vám. Keby ste vy P. Laura nebola najčistejšia duša na tejto zemi, najpokornejšia, a najláskavejšia, tak by Pán Boh nedal dar tak krásny práve vám. Vy ste si ho zaslúžili, Vy jediná, Nikto iný. Aj keď to je niekedy ťažké. Tie roky čo ste stáli pri nás, pomáhali, viedli a učili tie krásne dni, mesiace a roky ktoré by sa bez vás nezaobišli za to vám všetci ďakujeme. Teraz je rada na nás aby sme mi vám pomohli a podporili a podržali. Povzbudili krok do predu. Keby nebolo vás tak by sme tu asi aj neboli. Všetci by sme možno boli niekde v pekle lebo vďaka vám sme sa zmenili a začali počúvať Pána Boha a milovať ho. A hlavne nežijeme v klamstve. Pamätáte sa keď som bol osobne naposledy pre liečbu ? Ako som sa na vás pozrel a povedal vám že ste nádherná ? Vôbec nebolo na vás vidno že ste mali nehodu. Ste nádherný človek a ešte nádhernejšia duša. Jedinečná na tejto zemi. A všetci vás Milujeme hneď po Bohu. Nikdy nechceme o vás prisť, lebo ste náš poklad , náš talizman, Naša Mama ktorá nás vychováva. VEĽKÉ ĎAKUJEME

Ste naša záchrana
silvia
|17.02.2017
Stotožňujem sa s príspevkami predomnou,milá pani Laura.Viem že to nemáte ľahké a asi to ani nikdy mať nebudete,lebo máte to najťahšie posolstvo na svete.Ale Pán Boh si vybral vás,a bude stáť stále pri vás,a my všetci čo ste nás zachránili a sme si toho vedomí,tiež.Prosím vas neupadajte na duchu,ešte je veľa neprebudených.My všetci vas ľúbime a potrebujeme.Nečítajte tie hlúposti hlúpich zavistlivých ľudí,Pán Boh je spravodlivý on už si ich naporiadok dá.
Sú to bezcharakterný chrapúni,čo takéto vypisujú.Ja si vas nesmierne vážim,a to čo ste mi vštiepila do srdca je najväčší poklad aký v ňom nosím.Prosím nevzdávajte to.
Pane Bože prosím Ťa úprimne naplň dušu pani Laury pokojom a odvahou,aby naďalej mohla vykonávať svoje posolstvo.Nedopusť milostivý Bože aby zlé jazyky takto ubližovali pani Laure.
Daj Pane aby aj mi sme boli pripravený byť oporou pani Laure zakaždým,tak ako bola ona nám.
S láskou Silvia 

NEVZDÁVAJTE TO
Marta B.
|17.02.2017
Drahá pani Laura, iba vy a Boh vie ako ťažký máte život a to (prepáčte za výraz) kurevsky ťažký.
No nikto iný by taký život ani neuniesol, pretože nikto na celom svete nemá tak silnú a úžasnú dušičku, plnú lásky tak ako vy.
Prosím Tatička nášho aby objal vašu dušu, pohladil vaše srdiečko a zahrial vás svojou Láskou tak ako to vie len ON. Vypnite telefóny, oddýchnite si a neberte síl, pretože svet vás potrebuje. Potrebuje počuť PRAVDU o BOHU. Kto iný by ju dokázal odkázať ak nie vy, kto iný by nás dokázal viesť po tej správnej ceste ak nie vy. Celý svet je ako SODOMA A GOMORA, ale je tu pár spravodlivých, ktorí potrebujú svojho vodcu a tým ste VY. Verím, že to zvládnete, verím vám, pretože bez vašej nekonečnej lásky by som tu nebola, zachránili ste mňa aj moju rodinu a preto vás chcem povzbudiť vo vašej práci, vo vašom poslaní.
Držte sa pani Laura, nevzdávajte to, nikto predsa nechce aby ten hajzel pekelný zvíťazil, ani vy nie. Verím, že to zvládnete, pretože Boh je vždy s vami. Ľúbim vás. Držte sa....

Drahá pani Laura
Peter K.
|17.02.2017
Pani Laura prosím Vás nevzdávajte sa prosím, nezaťažujte sa nad týmito nevercami a zlými ľuďmi,ktorý nevedia pochopiť kde je pravda.
My ktorý milujeme nadovšetko Pána Boha si tú pravdu nedáme nikdy vziať zo svojho srdca a vždy budeme hájiť Božie pravdy na tejto krásnej Božej stránke.
Nikdy si Vás nedáme pani Laura a vždy sa za Vás budeme modliť aby Vás Pán Boh žehnal aj pána Vladimíra a ochraňoval Vás od všetkých takýchto zlo prajných ľudí.
Ľúbim Vás pani Laura a vždy budem a vždy budem pri Vás stáť prosím nevzdávajte sa,sme všetci čo Vás máme radi pri Vás.

Podpora pre pani Laurinku.
Jaulienka
|17.02.2017
Pani Laurinka, spamätajte sa prosím a neklesajte na duchu pre nejakých nevzdelancov, ktorí Vás chcú vidieť ako padnete. Veď keby mohli, tak by Vás najradšej aj ukameňovali. Svet je plný zlých ľudí a Vy vždy budete mať závistlivcov a neprajníkov, ktorí Vám budú chcieť škodiť a viete prečo? Lebo v hĺbke svojich sŕdc tušia, že hlásate pravdu Božiu, ale najväčší problém majú oni, lebo nevedia pravdu prijať ani stráviť. Žerie ich to, že ste TOP medzi LIEČITEĽMI. Ale to je ich problém. Oni si za svoje chyby ponesú zodpovednosť pred Pánom Bohom.
Vy ste čistá a dobrá, ale krehká dušička, ktorá pomohla stovkám ľudí a toto nech Vás hreje pri srdiečku, drží nad vodou a nech Vás to posilňuje. My sme pri Vás, sme s Vami, podporíme Vás, aj Vás veľmi potrebujeme. bez Vás si nevieme naše životy už ani predstaviť. Ste našou súčasťou a našou rodinou zároveň. Tešíme sa na Vás, máme Vás veeeľmi radi a Vy nás neopustite prosím kvôli takýmto primitívnym kreatúram.
Ja viem, že Vás to veľmi bolí, veď koho by nie. Nečítajte prosím tie somariny a nevšímajte si ich. Viem, že je to ťažké, ale je to ich finta na Vás, aby Vás rozladili, aby ste nemohli pracovať. Aj tak to budú robiť ďalej. A zlo predsa nemôže zvíťaziť!!!!!
Ukážte im, že aj keby celý svet povstal proti Vám, tí zlí nikdy nič nezmôžu a Vy sa aj tak svojho Božieho daru nikdy nevzdáte a nikdy neprestanete bojovať proti nim a nikdy neprestanete prijímať Božie liečby, modlitby, rady...atď. A prečo? Lebo pri Vás pani Laurinka stojí samotný Pán Boh a s Božou pomovou zvládnete všetko, všetučko. K tomu Vám prajem veľa síl. Máme vás obidvoch radi radi.

Nedajte sa, pani Laura!
Miriam
|17.02.2017
Pani Laura,

vy nemusíte nikoho o ničom presviedčať, myslím, že tisícky uzdravených ľudí a ich poďakovania hovoria sami za seba.
Kašlite na všetkých neprajníkov a nenávistných katolíkov a ich jedovaté komenty a vôbec sa nimi nezaoberajte, prosím, veď im sa raz všetko zlo, ktoré zo seba vypľúvajú, vráti aj s úrokmi.
Ja som nesmierne vďačná, že som Vás spoznala aj s Vaším manželom, až vďaka odkazom, ktoré ste nám odovzdali od nášho láskavého Pána Boha, sme spolu s manželom našli silu oslobodiť sa od našej rodiny a odísť z domova plného zlej kliatby.
Verím, že ste z toho všetkého už unavená a znechutená, veď kto by nebol, ale tiež verím, že spoločnými silami porazíme zlo a hlúposť, ktoré tu kvitnú, vždy budeme pri Vás stáť a obhajovať Vás aj Pána Boha, kým to tie ich zatemnené mozgy konečne nepochopia. A ak ani to nepomôže, potom Boh buď milostivý k ich dušiam.
My si Vás nedáme, pani Laura, ste náš poklad na tejto zemi, otvárate ľuďom oči a ukazujete im pravdu, vďaka Vám čoraz menej a menej ľudí žije v omyle a modlí sa k falošným modlám, Vaše poslanie je neoceniteľné a nenahraditeľné.
Zo srdca Vám prajem veľa veľa sily, pevného zdravia, lásky a pokoja na duši. Pane Bože, stoj, prosím, pri pani Laure a jej manželovi a navždy ich ochraňuj.
S láskou, Miriam

Ľúbim Ťa
Gitka
|17.02.2017
Laurinka moja, prosím prosím nevzdávaj to, presne o to tým hnusným prašivcom ide aby oni zvíťazili. Je nás sice málo, ale tí čo píšeme na Božiu stránku poďakovania a príspevky stojíme pri Tebe, máme Ťa radi, potrebujeme Ťa, ukazuješ nám správnú cestu po ktorej máme v živote odvážne a odhodlane kráčať, si naša jediná nádej v tomto skazenom svete, naše žiarivé svetlo, naše zlatíčko. Náš láskavý Pán Boh nám odkázal, že zla sa nesmieme nikdy báť. Boh bude pri tvojej blízkosti stáť každú sekundu Tvojho života, ochraňovať a obhajovať Ťa, nikdy si Ťa nedá a bude to určite riešiť. Boh je láska, nekonečná láska. Láska je najsilnejšia zbraň proti každému zlu a Ty máš v svojej čistej dobrej duši a veľkom úprimnom srdci toľko lásky ako nikdo iný na svete. Otče Bože prosím Ťa pomož nášmu poslednému Božiemu prorokovi v jej ťažkom živote a trápení. Požehnaj jej veľa sily a zdravia, aby vládala bojovať proti zlu . S láskou Gitka

podpora
Renáta
|17.02.2017
Milá pani Laura, Pán Boh je na Vašej strane a my tiež, možno nás je málo a asi to malo vyzerať inak, mali uveriť všetci, čo si prečítali Božie odkazy, mali opustiť kostoly, mali nájsť pravdu...žiaľ, satan je úspešný a stále mu slúži veľa ľudí a cez nich Vás chce odstaviť z boja. Pán Boh si Vás vybral, Vás jedinú na záchranu tohto sveta, čo znie naozaj neuveriteľne, lebo ste silná, Bohu verná, odhodlaná, nezlomná, dobrá a čistá duša, len teraz potrebujete načerpať sily, potrebujete dušu nabiť energiou, aby ste sa preniesli cez všetky tie nezmyselné príkoria. Je mi to veľmi ľúto, že trpíte a tiež by so Vás chcela poprosiť, nečítajte to, facebook je niekedy ako smetisko, kde si hocikto len tak „kopne“ do niekoho, osočuje a zosmiešňuje druhých. Pretože ste taká čistá duša, ubližuje Vám to. Snažila som sa nájsť spôsob, ako ich zastaviť, našla som možnosť nahlásiť ich stránku za obťažovanie, tak som to urobila, ak niekto pozná lepší spôsob, ako ich zastaviť, nech to sem napíše, ale aj vy ostatní, by ste ich mohli skúsiť urobiť aspoň to, čo ja.
Pani Laura, prosím, nezúfajte, nebojujte s hlupákmi, nezaslúžia si Vašu pozornosť. Pane Bože, daj Laure stratenú silu, pomôž jej znovu postaviť sa „na nohy“. Nech znovu pocíti radosť zo života.

Boh Vás miluje a my tiež!!!
Peter B. and family
|17.02.2017
Vy ste tá ktorá nás vždy usměrňovala jako bojovať proti zlu najsilnejšou zbraňou-Láskou. Vy ste tá ktorá nám vždy odovzdala ten správny kľúč pre naše problémy od Pána Boha. Doslova ste nám zachraňovala holé zadky, manželstvá, deti, majetky. Skrátka čo Pán Boh uznal za vhodné. Ja by som bol už niekoľkokrát pod 2 kubíkmi země, bol by som rozvedený a sám. Vy ste nastavili zrkadlo mojej duši, aby som sa uvedomil aký som! A bolo to vždy len pre moje dobro.
Vždy sa nájde zradca, stále sa história opakuje. Tieto svine, ano svine bodaj by pocítili Božiu spravodlivosť v dohľadnej dobe! Prajem im to!!!
Nikdy ste nikomu neodovzdali nesprávnu liečbu, ak by sa tak malo stať, Pán Boh by Vás zastavil-viem to, lebo mi to povedal. To znamená že je tu 100% úspešnosť pokiaľ pacient nezlyhá a je jedno akým spôsobom. Nikdy ste nikomu neublížili, a ak boli odkazy pre kohokoľvek tvrdšie tak to malo svoj dôvod.
Okrem pár ľudí, nik nevie aký máte súkromný život. Čo všetko ste museli spoločne z manželom prekonať, a to nehovorím o posledních pár mesiacoch, ktoré boli veľmi náročné. Nesťažujete sa, máte na svojom chrbáte svoje bremeno, a ešte popri tom všetkom pomáhate aj keď máte odpočívať. Na svete niet liečiteľa jako ste Vy. Na svete niet takého lekára. Pretože BOH JE LEN JEDEN!
Verte mi, budem tu pre Vás kedykoľvek budete potrebovať pomoc. Tak ako ste tu boli vždy aj s Vašim manželom, keď som potreboval pomoc ja a moja rodina. Veľmi Vás aj s manželom ľúbim, lebo zaplatiť sa nedá to, čo všetko ste pre mňa spravili. Nie som dokonalý, ale snažím sa žiť tento život tak ako ste ma to naučili. Pomohli ste stovky ľudom, odovzdali ste nespočetné liečby, odkazy, modlitby rady…. Ten pocit radosti z dobře vykonanej práce neprekoná nič. Tá radost že ľudia sú zdraví, šťastný a utiekajú sa len vďaka Vám obom k Pánu Bohu, to je viac, jako hnusné podlé jazyky! Nikdy ste nestáli o slávu a bohatstvo, ide len a len o pravdu. Sme pri Vás, nevzdávajte to.

Povzbudenie
Lukáš
|17.02.2017
Drahá pani Laurinka s láskou v srdci Vás chceme objať a pohladiť v tomto ťažkom období. Veď sme predsa jedna rodina, pretože máme nad nami nášho milujúceho nebeského otecka, ktorý dáva na nás pozor aj keď vidí ako sa trápime. Sme pod jeho Božou ochranou a on si nás nedá. My máme pána Boha v srdci a on má naše duše rád. Veľa krát ste ma povzbudili a ukázali ste mi, že sa to dá a áno dá sa to zvládnuť aj keď je to veľmi ťažké. Aj ja Vás chcem teraz povzbudiť. Otče Bože z úprimného srdca Ťa prosím, daj silu našej pani Laure a premeň jej smútok na radosť. Myslite na mnoho Vašich pacientov, ktorý Vás majú radi a chcú aby ste i naďalej bola našim vzorom v znášaní utrpenia, bolestí, pokory a plná lásky ako Vás všetci poznáme. A čo sa týka ostatných tak nech len pľujú a pľuvať aj budú aj na nás všetkých, ale verím, že nás pán Boh naučí si pľuvance poutierať a možno ich to už potom prestane baviť. Prosím Vás pani Laura nečítajte tie hlúpe somariny to je ich problém a časom verím, že pochopia ako sa veľmi mília. S láskou, vďakou a podporou Lukáš s mamou.

Milá p. Laura
Marek M.
|17.02.2017
Milá pani Laura nevravím , že je ľahké čítať veci ktoré o Vás tie sračky píšu..no viem , že taký plevel ako sú oni vás nikdy nezlomia.Ste nesmierne silná a statočná žena , ktorá má v sebe toľko lásky žeby ste ju mohli rozdávať.Nikdy som nestretol nikoho kto by dokázal žiť s takou skromnosťou ,pokorou a láskou k Bohu.Ste živím príkladom toho čo znamená milovať a slúžiť Pánu Bohu a to za každú cenu.Verím že ste s tých urážok vyčerpaná lebo ste tiež len človek a určite to nieje nič príjemné . No nikdy vás také nuly neporazia.S toľkou láskou k Bohu čo máte vo svojom srdci porazíte všetko zlo.
Písali o vás, že "čarujete" ľudom no neviem ako komu ale mne vždy vyčarujete úsmev na tvári ..stačí keď mi príde od vás email a hneď mám krajší deň :)..Prajem vám veľa síl a pokoj na duši.

Bohu a pani Laure
Gita
|15.12.2016
Chcem touto cestou vyjadriť veľkú podporu pani Laure a jej manželovi v tomto pre nich nesmierne ťažkom období. Otče Bože, chcem Ti moc poďakovať za našeho posledného Božieho proroka Lauru, Tvoju najvernejšiu a najoddanejšiu Božiu služobnicu na celom svete, ktorú si nám poslal aby nás učila milovať len Teba láskavého a dobrotivého jediného Boha, aby sme sa dozvedeli Božiu pravdu a neverili zkorumpovanej a mocnárskej katolíckej církvi, ukázala nám tú správnú cestu ktorou máme v živote odvážne a odhodlane kráčať, nevzdať sa postaviť aj tým najťažším prekážkám, ktoré sa nám do cesty budú staviať od nástrah zlých síl. Je to neskutočne ťažký a náročný boj, ale zla sa netreba nikdy báť keď máme pri sebe nášho Pána Boha a jeho Božiu lásku. Boh je nekonečná láska a nebeský dar od Boha. Láska je najsilnejšia zbraň voči každému zlu. Otče Bože prosím Ťa pomož Laure v jej ťažkom živote a požehnaj jej veľa sily a zdravia, aby vládala bojovať proti zlu. Otče Bože verím v Tvoju všemocnú silu a verím v Tvoju všemocnú pomoc. Ďakujem Ti Otče Bože za Tvoju pomoc pre Lauru. Otče Bože nekonečne Ťa milujem a prosím Ťa stoj vždy pri mne a veď ma správnou cestou, aby som každý deň žila podľa Tvojich Božích zákonov. Milujem len jediného Boha a vždy budem.

Peter K.| 13.12.2016
Som smutný s toho, aký je svet pomätení,ako slepo verí cirkvi skazenej,krvilačnej a vraždiacej a posledného božieho proroka si neváži a osočuje ho a ponižuje.
Je mi to veľmi ľúto, lebo táto božia stránka je čistá pravda ,láska a dobro a cirkev je skaza tohto sveta a obrovské zlo ,čo ale žiadny kresťan katolík vidieť nechce, lebo tak je vychovaný a nedokáže už prijať pravdu Bohom danú a poslanú láskavou pani Laurou na tejto krásnej Božej stránke.
Kiež by som mohol všetkým čo neveria že pani Laura je posledný Boží prorok povedať, ako mi Pán Boh cez našu drahú pani Lauru pomohol a zachránil mi doslovne život,keby som mohol každému vysvetliť aké je to dostať sa do situácie, kde nikto nedokáže už pomôcť, len Boh jediný a láskavý.
Raz darmo, nie nadarmo sa hovorí, že pravá a jediná pravda je v pokore ,oddanosti a láske k Pánu Bohu a chudobe, tak ako žije naša drahá pani Laura so svojím manželom.
Kde teda hľadáte pravdu vy kresťania a neverci v Boha jediného?
V tých chrámoch a kostoloch za milióny,vyzdobené zlatom,do ktorých sa chodíte klaňať obrázkom a soškám a nazývate farárov, ako svätých, čo šíria pravdu a lásku?
Tak to je smutné, aký ste slepí a oblbnutí tou vašou cirkvou katolíckou a jej učením, lebo ste si asi nečítali históriu cirkvi, aká bola svätá a ako mučili,upaľovala a znásilňovala nevinných ľudí len aby si presadila na celej zemi svoju pravdu, ktorá ale sa volá čistá lož na základe ktorej má cirkev najviac majetkov a plno pedofilov v tých vašich kostoloch. ktorý môžu beztrestne znásilňovať deti,veď za to môžu oni samé farári sú predsa svätý podľa Vás kresťanov.
Pani Laura modlím sa za Vás každý deň a vždy budem a nikdy si Vás nedám,ľúbim Vás a vážim si Vás, vždy som tu pre Vás.
Ďakujem Vám za všetko z hĺbky srdca Pani Laura aj Vášmu manželovi a Pánu Bohu najviac ďakujem na celom tomto svete.

Boží Bojovníci
Jaroslav H.
|13.12.2016
Pre mňa osobne nie je dôležité koľko ozajstných Božích bojovníkov je, ale akú majú cenu. Ako príklad uvediem situáciu z filmu, kde 300 sparťanov porazilo milióny Peržanov. Aj keď nepriateľ bol v prevahe, nebáli sa a bojovali do posledných síl. Tak ako nám to ukazuje naša P. Laura s P. Vladkom. Laura je našim akoby vodcom do boja proti satanovi. Učí nás vedie za ručičky. A spoločne bojujeme jedine za Nášho Otecka nebeského. To je naše poslanie .Nás všetkých . Pani Laura, Vaša sila nie je zo zvládaní smútku z čítania škaredých a nepravdivých komentárov o vás ale, vaša sila je z radosti pravdu verných ozajstných bojovníkov ktorý sa kedykoľvek postava za Boha a aj za vás. Ako sa hovorí, príde na psa mráz. Na každého jedného hlupáka. A kým to hlupáci pochopia, my si budeme krásne užívať život s Bohom ktorý na nás poslušných dáva pozor. V prvom rade na vás P. Laura. Nerobíte nič zlé, vy zachraňujete svet. A to sa nedá ani opísať možno tak že ste najdôležitejší a najúžasnejší človek na tejto zemi. Nedovoľte hlupákom aby vás oberali o čas či o energiu. Tešte sa z toho že každý to konečne pochopí. Skôr či neskôr. Milí čítatelia príznávam sa, aj ja som bol jeden z tých čo za Božiu pravdu kliatbou ďakoval. To bolo to najhoršie čo som v živote urobil. Poučil som sa a začal ľutovať. Ľutujem dodes . Aj keď mi pán Boh už od vtedy viackrát pomohol, a povedal že už nikdy nesmiem byť duševný zradca, stále sa budem báť či mi kliatbu odpustil. Teraz, bojujem za Boha a za Božiu našu Liečiteľku Lauru. Ktorú milujem. Áno, Laura si zaslúži našu lásku. Podporu od nás aby celý ten nátlak a boj so zlom vydržala. Položil by som za P. Lauru život tak ako ona mi veľakrát pomohla a hlavne jej duša a telo ktoré pre mňa primali pomocné rady od Pána Boha. Pane Bože z celej mojej duše ľutujem moje zlé úmysly voči Laure, a priznávam pre tebou, že môj život na tejto zemi nie je tak dôležitý a cenný ako P. Laurin

JE TO VEĽKÝ BOJ
Peter B.
|13.12.2016
Chcem vyjadriť svoju podporu i ja, a vysloviť myšlienku že je to neskutočne veľký boj. Zvádzame ho všetci, ktorý sa snažíme hájiť si Pána Boha pani Lauru a jej manžela. Prichádzame o súrodencov, rodičov, ne/priateľov...Prichádzame o "nádherný" život v nevedomosti, ktorý sme mohli mať, tak ako ho má takmer celý svet oblbnutý stáročia cirkvou.My však máme obrovskú devízu-máme nášho láskavého Pána Boha pri sebe v tých najťažších chvíľach, máme sa o koho oprieť a som ale hlboko presvedčený, že to ako sa správame a to ako konáme nikdy neostane nepovšimnuté-tak nás to učí Pán Boh náš láskavý cez pani Lauru. Teraz je doba kedy musíme vydržať, lebo krvilačné šelmy si mädlia zuby aby sme boli nešťastný, aby sme boli na pochybách a robili nesprávne veci.

Dobre vieme že pani Laura si s manželom robia svoju prácu na milión percent, stoja pevne pri Bohu a nikdy sa nevzdajú, pretože "na konci bič plieska". Takých názorov bolo, a bude,
Teraz je na mieste vyjadriť Vám obom obrovskú podporu a uznanie za všetko čo ste museli doteraz z neprajníkmi na internete a s nami preskákať a vydržať. Ľúbim Vás za to aký ste, nikdy som od Vás nepocítil žiadnu faloš, nepravdu, závisť....skrátka nič negatívne....
Držte sa, sme s Vami!!!

Ďakujem Vám za všetko
Júlia P.
|17.06.2016
Pani Laura, ani sa Vám nečudujem, že už toho máte plné zuby. Gabriela a Michael to vystihli. Zlo sa snaží zo všetkých síl Vás poraziť a zraňovanie od nás ľudí sa ukázala ako najľahšia cesta. Tiež som nedávno rozmýšľala, aké to je hrozné poslednú dobu, akú má zlo silu, ako ho ľudia veľmi pustili k sebe.
Určite to máte najťažšie zo všetkých prorokov, teraz je najhoršie obdobie. Ale ľudia zlyhávali už za čias Mojžiša (keď už ho Miro spomína). Keď ich odvádzal z Egypta tak mu dôverovali, ale ako náhle sa im niečo nepozdávalo, už protestovali. Chlieb im padal priamo z neba, chceli mäso. Mojžiš vyšiel na horu a za tú dobu si postavili zlaté teľa a modlili sa mu. Keď prišli k moru, začali nadávať, kam ich to dostal, že sú v pasci. Až keď Boh rozostúpil more, až vtedy znovu uverili. Keď som to čítala, alebo pozerala, vždy som nechápala tých ľudí, že veria Bohu len, keď je to jednoduché, keď im pomáha, alebo Ho potrebujú. A to sa deje aj dnes, len v prenesenom význame na duchovný svet, ktorý nevidíme, len cítime. Vy nás vediete k Bohu pani Laura a my Vás nasledujeme.
Nechcem Vás nútiť, aby ste to nevzdávali. To je Vaše rozhodnutie. Ale chcela by som Vám odporučiť, oddýchnite si prosím, vypnite, nepracujte, nezdvíhajte telefonáty. A to takú dlhú dobu ako len chcete. Venujte sa len a len sebe, manželovi, Vašim zvieratkám, záhradke a samozrejme Pánu Bohu.
To, čo zažívate, je ako nejaký ten odvar všetkého, aký je celý svet, čo vidí Pán Boh. Málokto v Neho verí, niektorí sa k Nemu modlia len keď niečo potrebujú, iní Ho obviňujú zo svojho nešťastia.
Práve preto Vás sem Boh poslal, pani Laura. Zlo v dušiach ľudí ma veľkú moc. My všetky duše robíme chyby, nie sme také dobré ako vy. To nás samozrejme z ničoho neospravedlňuje, len sa musíme naučiť zlo porážať. Len je smutné, že si to všetko odskáčete Vy.
Veľmi sa mi páči ten text, čo je červeným hore na hlavnej stránke. Veľmi ste ma ním motivovali a pomohli mi zvládnuť tieto dni. „Láska je to najsilnejšie čo môžeš a aj musíš voči zlu použiť. Na lásku zlo nemá hybnú páku svojej sily! Pamätaj na to, že láska je nebeský dar, dar od Boha a používaj jej silu ako najsilnejšiu zbraň voči každému zlu.“ Odvtedy mám v sebe nádej, že to všetko sa dá zvládnuť. Ďakujem. Za toto obdobie som sa naučila, každú nesprávnu myšlienku poslať okamžite preč do pekla, ani ju neanalyzovať, ako som zvykla predtým. Povedať jej, že to nie je moja myšlienka, že ju nechcem. A ono to všetko spolu s láskou vďaka Bohu funguje. Budem bojovať tento boj nech to stojí čokoľvek. Viem, že si zaslúžite milión krát viac vďaky, ako dostávate, ale ja som Vám veľmi vďačná. Som zdravá a poznám správnu cestu k Bohu. Už sa jej len držať zubami nechtami. Bodaj by sme už viac nikto z nás neschybili. My sme Vám vďační. Ale zaslúžite si viac, to je pravda. Pán Boh Vás odmení. Oddýchnite si. Vašu voľbu budem rešpektovať. Prajem si, nech sú naše duše plné lásky.

Elena|12.12.2016
Pani Laura ste dar z nebies od nášho láskavého jediného Boha, ste na záchranu tohto prehnitého ľudstva. Po prečítaní vašich slov sa mi natisli slzy a smútok, aký dokážeme byť. Za všetko, čo pre nás robíte s láskou. Keď bolí duša, je to tá najväčšia bolesť, ktorú pociťujeme. Nikdy ste nikomu neublížili. Viem, že Božia spravodlivosť zasiahne každú dušu, tak ako si to zaslúži. Nikomu nikdy nechcem ublížiť, ani vedome, ani nevedome a ľutujem všetky moje duševné hriechy, lebo mám sa ešte veľa čo učiť, naprávať, ľutovať.
Pani Laura, Otecko nebeský si vás vždy obidvoch uchráni a dá toľko sily, aby ste naplnili najťažšie duševné poslanie, ktoré na tejto zemi jediná máte požehnané.
Pevne verím, že tieto ťažké chvíle čoskoro pominú a satanove údery na vašu vzácnu dušičku sú posledné. Pre Boha, Božie pravdy nám vždy Pán Boh dá toľko sily, aby sme Mu verne, oddane slúžili, lebo to je dar, nájsť Boha aj za cenu príkorí, ktoré len s Ním dokážeme preklenúť a kráčať silnejší.
Veľmi si vás vážim, ďakujem za všetko, mám vás rada a prajem vám čistú lásku posielanú na vaše duše od všetkých, aby sme navždy odohnali satana z tejto prenádhernej zemi a od našich duší.
Bože Otče prosím Ťa, úpenlivo s pokorou duše, nesmiernou láskou, vďačnosťou, vierou v Teba jediného o ochranu, pomoc každej ich chvíli na tejto zemi. Ďakujem z hĺbky duše.

Kvetena|12.12.2016
Je mi to veľmi ľúto, že stále sa nájde niekto , kto takto ubližuje nevinnému človeku , cítim s Vami naša láskavá a drahá pre nás všetkých ,ktorý Vás stále ľúbime a sme s Vami ,človek ,ked skutočne ľúbi preciťuje všetku Vašu bolesť . Božia ruka Vás ochraňuje , , ste siná osobnosť , pán Boh nedovolí Vám ublížiť ! Bezhraničnou láskou ľúbim Boha aj Vás a Vášho manžela , To strach a závisť hovoria z tých tupých katolíkov , lebo nevedia rozmýšľať , sú slepý a hluchý a tak aj dopadnú ako kameň na dno samého pekla Len Bohu vždy budem verne slúžiť , ctiť si Ho , s pokorou ,úctou a láskou . A Vás budem stále ľúbiť a vážiť si všetko čo pre nás robíte , nech sú požehnané Vaše kroky i kroky Vášho manžela v Božom mene . Pán Boh si Vás nedá , chráni Vás ,ale im sa domovom stane peklo horúce čo prajú Vám Tí Bezbožníci , lebo takí nemôžu ľúbiť čistou láskou Boha , v ktorého neveria !

Podpora Laure
Martina
|13.12.2016
Ja vás pani Laura neskutočne obdivujem aká ste silná veľmi túžim byť ako vy tak silno milovať Pána Boha nášho milovaného a z tých uboziakov si nerobte nič prajem vám veľa zdravia a nech vás Pán Boh ochraňuje od tých zlých ľudí viem že je to ťažké poznám to nech vás zehna Pán Boh aj vášho manžela

Margita|09.01.2017
Pozdravujem Vás pani Laura, srdečne ďakujem za Vaše prianie do roku 2017, Ste človek, ktorý nemá páru na tomto svete a ja ďakujem BOHU za to že nám Vás dal. Chcem Vám povedať že už je moje srdce kľudnejšie a ja srdečne ďakujem Všemohúcemu Pánu Bohu a Vám za pomoc, ktorá mi zachránila život.S láskou, vďakou a pokorou Margita

Prianie
Júlia L.
|09.01.2017
Dobrý večer milá pani Laura .Chcem Vám popriať do Nového Roka aj Vladkovi veľa zdravíčka ,sily, trpezlivosti ,lásky ,žiadne trápenie ,všetko to čo si želáte nech sa Vám splní .Nech Vás Boh ochraňuje ,opatruje od všetkého zlého .Nech vaša práca kvitne a čo najviac ľudí sa obráti k Bohu .Nech Vás ľudia len a len potešia a nikdy netrápia.Z celého srdca Vám za všetko len a len Ďakujem .Som štastná duša že sa môžem o Vás oprieť.Mám Vás rada .S Láskou Júlia

Mojžiš tiež neskončil
miro
|16.06.2016
Pani Laura, Vy nemôžete skončiť a ani neskončíte. My Vás podržíme. Aj keď je teraz ťažko, nečudujem sa Vám. Ľudia sú zlí, svet je zlý, ale práve preto ste tu. Aj keď ten svet nemáte momentálne v láske, on Vás potrebuje. Celý svet Vás potrebuje.
Mojžiš tiež v strede cesty kdesi v púšti nepovedal: "Dobre ľudia, končím, rozíďte sa, ja sa vraciam do Egypta, kašlem na to, robte si čo chcete"
To nejde, Vy slúžite Bohu a ten nechce skončiť. Pani Laura vydržte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milá pani Laura...
Dana K.
|16.06.2016
...prosím Vás, nevzdávajte to ,verím ,že vy to nevzdáte....Pán Boh s vami ! Mám Vás veľmi rada ....vďaka pánu Bohu! Som s vami milá pani Laura a ďakujem Vám za všetko čo pre nás robíte....keď som bola u Vás prvý krát v roku 2013 vtedy som pocítila akú máte krásnu dušu a to vďaka Bohu som cítila.Milujem Ťa otče Bože aj Vás pani Laura.

Lúbim Vás
Simona
|16.06.2016
Drahá Laura,
Neviem čo povedať na nekonečnú hlupotu a zlobu ľudí..nejdem sa hrať na hrdinku,sama mám mnoho chýb a zlyhaní..,viem že nie som vždy dobrou dušou,mnoho krát sa neviem prekonať a pohltia ma zlé myšlienky a zlosť..,no jedno viem tiež,a to,že Vám a pánu Bohu budem vďačná do konca svojho života,bez Vás by som nemala nič..,ste poklad pani Laura!!Lúbim Vás!

Bože ,pomôž našej drahej Pani Laure
Peter
|16.06.2016
Som veľmi smutný s toho aký sú zákerní ľudia ,ako si nevážia Boží dar, ktorým Pán Boh obdaril Našu drahú pani Lauru, aby pomáhala a uzdravovala chorých, doslova im zachraňovala životy.Kde sa berie toľká nenávisť ,nechápem to.
Pani Laura vie že máte teraz veľmi ťažké obdobie a ste veľmi vyčerpaná, modlím sa za Vás, aj za pána Vladimíra, aj za túto prekrásnu a pravdivú Božiu stránku. Nevzdávajte to Prosím, toľko ľudí vďaka Vám a tejto úžasnej Božej stránke sa odklonilo od cirkvi a pochopili že Boh je len jeden jediný a modlia sa prekrásne modlitby dané samotným Pánom Bohom z nej.
Veľmi mi je ľúto aký vedia byť ľudia hnusný a nenávistný, ja si Vás nadovšetko vážim a som Vám za všetko vďační Pani Laura a vždy budem, som tu pre Vás keby ste niečo potrebovali.
Prosím všetkých Božích Bojovníkov, modlime sa za Pani Laura, modlime sa ,aby zlo nezvíťazilo nad láskou a dobrom a aby táto nádherná Božia stránke ukazovala celému svetu jedinú pravdu ,že Boh je len jeden jediný aj naďalej.
Pani Laura je mi to veľmi ľúto, som z toho veľmi smutný, ak by ste niečo potrebovali, alebo čokoľvek iné, som tu pre Vás, mám Vás rád.

Otče Nebeský ochraňuj
Gabriela a Michal
|16.06.2016
Drahá paní Laura, satan chce úkázať akú má veľkú moc, preto Vám najviac ubližuje tým, že cítite poniženie a urážky od nás ľudí, ktorým pomáhate. Viem, že je to bolestivé, ale zlo nesmie zvíťaziť.
Prosíme Otca Nebeského, aby ochraňoval a posilňoval Vašu dušu, ktorá veľmi trpí.
Mám pocit ako keby celý svet sa zbláznil a zlo je na najvyššom bode, ale ja verím, že BOH nás neopustí a zlo bude porazené.
Chcem Vám napísať, že Vás máme radi a, že si Vašu prácu a obetu pre nás ľudí veľmi vážime.
Gabriela a Michal

Bože môj pomáhaj pani Laure
Marta P.
|16.06.2016
Drahá pani Laura,viem,že mate veľký bôľ na duši a nevzdávajte sa aj keď je nás málo myslíme na Vás.Verím,že dostanete od Otecka Nebeského veľa síl a pohladí Vašu dušu,aby sme mohli aj naďalej čítať túto stránku.Ja Vám zo srdca ďakujem za prijatie pre mňa receptúru a Pánu Bohu za obrovskú lásku k mojej duši.Napriek tomu,že mate smútok stále prijímate pre nás chorých receptúry.Prajem Vám veľa zdravíčka,pohodu a pokoj v duši.Dobrotivý BOŽE pomáhaj pani Laure.

Bože Otče pomôž, prosím.
Miriam
|16.06.2016
Pani Laura, myslím, že nikto z nás sa nečuduje, že s tým chcete praštiť, veď normálnemu človeku zostáva rozum stáť nad tým, čo všetko si musíte vytrpieť a s akými magormi máte do činenia.
Ale verte, že Vaša práca má zmysel, mnohým ľuďom ste otvorili oči a zmenili život, ja každý deň ďakujem Bohu za to, že mi ukázal Vašu úžasnú stránku.
Ľudia sú proste nepoučiteľní, ale skôr či neskôr určite zistia, akého omylu sa dopustili, len aby potom už pre nich nebolo neskoro.
Držte sa, pani Laura, ako povedala pani Renáta, sme tu pre Vás, nech už sa rozhodnete akokoľvek.

Lubim Vás
Daniela
|17.06.2016
Moja draha Laura, prosim Otecka Nebeskeho, nech usuší každú Vašu slzu, nech viac nedopustí tento bôl na Vašej duši....Ste tou najúžastnejšou osobou, akú poznám, ste naše spriaznené duše aj s Vladkom!!! Aaaach, moja duša plače spolu s Vami...myslím na.Vás každučký deň a modlím sa za.Vašu pohodu, za Váš úsmev na tvári a pokoj duše...Božíčku môj, vypočuj moje prosby!!! LOBE LOBE LOBE

Dar z nebies
Jana
|17.06.2016
Drahá Laura, Je mi smutno z toho,že sa znovu tràpite a prežívate sklamania od ľudí,ktorým pomáhate.Prečo je len tento svet tak skazený a nenávisť ľudí nepozná hraníc. Tí ľudia drahá Laura nevedia to,že Vy máte tú najväčšiu a najsilnejšiu zbraň a ani to,že ako sa im to zlo všetko raz vráti. Nevzdávajte sa drahá Laura. Potrebujeme Vás,ako aj túto stránku.Je to spojenie medzi nami božímy bojovníkmy a Vami.Len touto cestou máme možnosť sa tu stretávať a podeliť sa o všetko dobré či zlé. A veľakrát tie sklamania a zlyhania nás mnohých prosteedníctvom tejto stránky uvedú na správnu cestu a sú príkladom toho,ako kráčať a konať nechceme.Je smutné čítať príspevky kde mnohí zlyhali a schybyli,ale práve to nám otvorí oči a zatrasie svädomím,že takými nechceme biť.Nedovoľme aspon my,ktorý sme tu zostali,aby zlo zvíťazilo nad nami.Najväčšia zbraň proti zlu je láska a láska k Bohu tá najsilnejšia ochrana.Prosíme ťa Otče Bože daj Laure toľko sily,aby už nikdy necítila tú bolesť a sklamanie.A hriešnikom daj toľko lásky,aby v ich dušiach viac zlobu a nenávisť necítili.Drahá Laura ďakujem nekonečne za všetko čo ste pre mňa a mojich blízkych urobila. Prosím nevzdávajte to. Ste naša nádej a tá predsa umiera posledná. Aj keď nás je málo sme tu s vami a vždy budeme.S láskou Jana❤️

Janulienka|17.06.2016
Milá pani Laurinka, je smutné, že ľudia, ktorí nemajú ani najmenšie tušenie o tom, že akú úmornú a namáhavú prácu odvádzate pre chorých ľudí, tak takýto nič netušiaci a nevychovaní ľudia sa nevedia správať, vedie ich len zloba a nenávisť voči Vám. Títo ľudia by si mali urobiť poriadok v prvom rade najprv v svojej hlave a potom vo svojej duši. Ste veľmi statočná pani Laurinka a zotrvajte prosím vo Vašej práci aj naďalej. Potrebujeme Vás, ste náš anjel na Zemi a preto sa nám radšej vyžalujte z problémov, aby Vám bolo ľahšie, aby teda aj iní ľudia vedeli, že aké hrozné správanie neprajných ľudí Vás stretáva na Vašej pozemskej púti v tomto ťažkom poslaní. Láskavý Pane Bože požehnaj prácu pani Laurinky, aj jej manžela, posilni ich na duši a daj im nekonečnú silu pokračovať v ich práci.
Tie tri šestky v dátume asi pridali na Vašom znechutení od práce, ale na nasledujúci deň už bude lepšie. Všetko dobré vám prajem. Mám vás rada.

Jedna rodina
Peter T.
|16.06.2016
Drahá pani Laura a Vladko.
Píšem Vám v mene celej našej rodiny, môjho muža, seba a aj keď je ešte dieťa, aj syna.Ja by som Vám len chcela povedať v tomto nie ľahkom období, že Vám ĎAKUJEME. My osobne za veľa, ale to vy viete :-)Cítim to tak že to chcem povedať a napísať.
Ja verím v to, že láska je to najsilnejšie čo existuje, láska k BOHU, láska k druhým a preto Vám my posielame veľa veľa lásky aby ste sa rozhodla čo najlepšie, aby to zlé od ľudí tá naša láska prekonala. Aby sme tu nadalej fungovali ako jedna Božia rodina. Veľa síl, modlíme sa za Vás.
Peter, Michaela a Jakub

Pane Bože prosíme pomôž
Peter C.
|16.06.2016
Drahá pani Laurika a pán Vladko. Vieme že veľa ľudí je neprajných a takýchto zlých ako táto dotyčná osoba. My však vieme ako veľmi ste nám v živote pomohli a bez Pána Boha a Vás by sme tu neboli. Sme šťastní a náš život sa len vďaka Vám dostal na úroveň nami nepoznanú. Veríme že takúto pomoc potrebuje ešte veľa ľudí ktorý o tom ani netušia ako pred rokmi aj my. Vaša práca mala obrovský zmysel pretože ste nás priviedla k nášmu láskavému Pánu Bohu a za to Vám patrí obrovské Ďakujeme. Pane Bože prosíme ťa daj silu pani Laure aby túto obetavú prácu nevzdala a bola s nami navždy. Ďakujeme za všetko a ak čokoľvek potrebujete sme tu pre Vás. Ľúbime Vás Peter a Mária

Pane Bože pomôž pani Laure
Marek M.
|16.06.2016
No mám dosť ... ved to už je choré na hlavu ..neverím , že si niekto dokáže vôbec predstaviť to trápenie ktorým prechádzate .Nech Vám náš láskavý Pán Boh pomáha v každej ťažkej chvíli a každý Boží deň.Ste najdrahší poklad na tejto Zemi pani Laura

silvia|20.06.2016
Ach milá pani Laura ak by bolo v mojích silach odobrala by som vám to trápenie ktoré máte,tak ako vy ste odobrali moje keď mi bolo najhoršie.
Ani neviem čo napísať,všetko tu už bolo napísane.Len sa hambím za slovenský národ!Vôbec si neuvedomujú aký poklad majú vo svojej vlasti.Všetko chcu zadarmo a keď to aj dostanú tak si to nevážia.Strašne som z toho smutna ako vám ubližuju.Už len to,že som doteraz mohla byť a čítať všetko čo v tejto stránke je,je najväčším pokladom pre moju dušu a za to vám nesmierne ďakujem.Ak budete čokolvek potrebovať kľudne mi napíšte,urobím všetko preto aby som vám pomohla.Táto stránka je pre mňa ako biblia vlastne ešte viac,lebo ktojovie čo v tých knihach je pravdou,ale túto je všetko pravdou terajšou nie spred 2000 rokovRaz ste písala v Božej odpovedi že na slovensku je každý druhý človek prekliatý,aj to vystihuje myslenie slovákov.Hamba slovenskému národu!!!
Aj ja sa budem naďalej modliť aby Pán Boh ochraňoval vašu dušu od hlupákov,a preklínačov.Aby vám s manželom nastalo kľudné obdobie pre upokojenie duše od všetkých bôľov.
S láskou Silvia.

Dobro musí zvíťaziť.
Peter B.
|17.06.2016
Touto cestou vyjadrujem podporu pani Laure, tejto stránke, každému jednému slovíčku, ktoré ste nám odovzdali od nášho pána Boha. Za Božie kréda, pravdy, receptúry, a nesmierne veľa poučných príbehov, od každého jedného z nás. Nesmierne Vás máme všetci radi, ale ste tiež len človek ktorý má svoje radosti i trápenie.v živote, s tým rozdielom že Vy cítite nenávisť a osočovanie od ľudí intenzívnejšie. Teraz je obdobie, kedy sa Vám veľmi ťažko dýcha. Odpočiňte si, darujte si pár hodín, Teraz neide o nás, ide o Vás a Vaše poslanie tu na zemi.
V pondelok tu máme spln, včera bol dátum zo samými šestkami.Zajtra je sobota. Ja sám som musel korigovať rodinu včera, lebo to čo sa dialo, nemalo konca kraja. Neskutočná nervozita, no nebudem to rozvádzať.
Pred pár mesiacmi,na otázku aký bude rok 2016, Boh napísal: "Zlo bude mať silu, a ľudia budú zlyhávať." Týmto nikoho neospravedlňujem, vedeli sme že toto obdobie príde, musíme ale teraz zabrať a byť obozretnejší. Kopija sa neodkladá, i na vojne ak vojak nechal zbraň bez dozoru bol za to trest!!! Takto to platí i u Pána Boha!!!
Otče Bože, modlíme sa všetci aby dobro zvíťazilo, modlíme sa za našu Lauru. a jej manžela Vladimíra, aby jej bol oporou tak ako doteraz.
S pozdravom Peter.

Zla sa netreba bát, tak ste nás to učila pani Laura!
Daniela P.
|17.06.2016
Drahá pani Laura,
ja verím, že ste zo všetkého unavená a z ľudí sklamaná. Vy máte tie najťažšie skúšky pred sebou, ktoré by nikto nezvládol. Ste však silná a najlepšia duša na tomto zlom svete! Pán Boh však vie, ako vás pripraviť na ešte ťažšie úlohy, ako sú tieto. Nezabúdajte, že máte väčšiu silu ako si myslíte.
Nepochybujem, že sa zlo už zavesilo na vás a útočí na najslabších miestach! Nepochybujem, že Pán Boh si Vás ochráni a dá Vám ešte väčšiu silu! Nepochybujem o Vás ani o tom, že ste posledný Boží prorok! Nevzdávajte to! Odpoveď určite príde, nič sa nedeje náhodou! V mojom živote odkedy ste mi pomohli nie je nič náhoda, na stránke uverejňujete Božie kréda, ktoré sú odpoveďami na moje vnútorné pochody, chyby, že po prečítaní sa hanbím sama pred sebou. Vždy ich však pochopím a snažím sa polepšiť. To nie je náhoda, prečo sú tam také odpovede?
Drahá pani Laura, oddýchnite si, koľko budete potrebovať. Ak budete niečo potrebovať, máte právo si o to požiadať, nás, čo sme tu zostali. Mne na tom záleží. Aj keď si to tento svet nezaslúži a miliarda ľudí tiež nie, zaslúžia si to deti, zvieratá, stromy a to posledné zrniečko, čo držíte v dlani menom nádej a láska. Otecko nebeský, chráň nám tieto poklady, pána Vladka, aby aj naďalej bol drahej Laure takou veľkou oporou!

Obrovské poďakovanie
Gitka
|17.06.2016
Laurinka, zlatíčko moje, modlím sa za Teba každý deň, prosím nášho láskavého a dobrotivého Pána Boha aby čo najviac zmiernil veľkú bolesť, sklamanie, žiaľ a smútok v Tvojom srdci a duši, ktorá je veľmi smutná a plače. Myslím na Teba niekoľkokrát denne a moja duša plače s Tebou, lebo tú nenávisť a osočovanie si od ľudí, ktorým si v živote nesmierne pomohla nezaslúžiš. Ako sa hovorí za dobrotu na žobrotu. Títo ľudia Ťa nenávidia neprávom, za dobro sa Ti odplácajú zlom za to, že si pre nich konala dobre. Viem a som na 1000 % presvedčená, že si pre každého človeka vždy chcela spraviť len a len to najlepšie. Boh je spravodlivý, odpúšťajúci ale aj trestajúci a každému z nás nadelí to čo si právom zaslúžíme. Ja by som bez Boha na tejto zemi už dávno nebola, za tým si stojím a nesmierne si toho vážím a navždy vážiť budem. Nekonečná vďaka Bohu a Tebe Laurinka za pomoc, liečby, odkazy, varovania, modlitby, Božie kréda a celú túto prenádhernú, nevyčísliteľnú Božiu stránku. Laurinka, nikdy Ti neprestanem ďakovať za všetko čo si pre mňa a moju rodinu urobila. Prosím, nevzdávaj to, si naša jediná nádej, ukazuješ nám správnú cestu k Bohu, vedieš nás a učíš nás HO jediného milovať. Ste s Vladkom moje spriaznené duše, veľmi Vás ľúbim a vždy Vám budem pomáhať. S láskou a úctou Gitka

Podpora pre Pani Lauru a Pána Vladimíra
Peter
|14.06.2016
Ospravedlňujem sa že reagujem tak neskoro ,kvôli práci, chcel som už skôr napísať,v každom prípade by som chcel vyjadriť svoju podporu našej drahej pani Laure a pánovi Vladimírovi, za ich ťažkú a namáhavú prácu a za to ako ľudia ktorým bola podaná pomocná Božia náruč a pomoc od pani Laury, sa takto dokážu obrátiť a ešte robiť zle a vymýšľať si klamstvá .
Pani Laura a pán Vladimír je mi veľmi ľúto ,že tu na tomto Slovensku sú taký zákerní a nevďační ľudia, že aj keď ste sa im obetovali a pani Laura pre nich prijímala Božiu pomoc tak dokážu ešte prekliať a vymýšľať si sprostosti a klamstvá, som s toho smutný a jediné čo môžem urobiť je, že sa za vás pomodlím k Pánu Bohu, aby posilnil Vaše dušičky a ochránil Vás pred takýmito zlými ľuďmi.
Dar Ktorý má naša drahá pani Laura je dar od Pána Boha a ten kto dostane liečbu, alebo pomoc od Pána Boha prostredníctvom pani Laury a uzdraví sa z ťažkej choroby, alebo sa mu začne dariť v živote, by si mal nadovšetko vážiť tento Boží dar a ďakovať na kolenách Pánu Bohu za pomoc ,za vyslyšanie jeho prosieb a tak isto by si mal vážiť a poďakovať Pani Laure a pánovi Vladimírovi za odovzdanie liečby od Boha.
Tento svet je už načisto pomýlený a chamtivosť a závisť nepozná medze,ľudia sa preklínajú a za pomoc svojmu blížnemu si musíte dávať pozor aby Vás nepreklial.Pani Laura ja si Vás nadovšetko vážim a som Vám veľmi vďačný, za každú pomoc a radu od Pána Boha, ktorú ste mi odovzdali, je mi veľmi ľúto, že nie každý si vie uvedomiť aký dar mu Pán Boh požehnal, keď mu cez Vás odovzdal liečbu a pomoc do života.
Modlím sa za vás pani Laura aj za pána Vladimíra, nech Vás Nebeský otecko ochraňuje, nech premení Váš smútok v dušiach na radosť a pokoj a nech Vás Láskavý Pán Boh obdarí svojou Božou liečivou všemocnou a nekonečnou silou.
Ochraňuj Nám Láskavý Bože Otče, nášho posledného proroka našu drahú pani Lauru, jej manžela a túto prekrásnu Božiu stránku, plnú tvojich Božích právd,Božích liečivých receptov a prekrásnych modlitieb od Teba Bože a ukáž tým, čo si nevážia tvoju dobrotu pomoc a milosrdenstvo svoju spravodlivosť, keď za pomoc a uzdravenie trápia a urážajú našu drahú Pani Lauru ,ktorá pomáha ľudom a nehladí na seba ,žije v pokore a skromnosti a venuje svoj všetok čas trpiacim dušiam hľadajúcim pomoc.
Ďakujem ti Bože Otče za všetko, milujem Ťa a dôverujem len v Teba.Pani Laura a Pán Vladimír, mám Vás rád a modlím sa za Vás k láskavému Pánu Bohu, nech Vás ochraňuje a žehná každý jeden deň.

Smútok v duši
Jana
|06.06.2016
Drahá naša Laura. Je mi strašne smutno z toho,že znovu prežívate sklamanie a bolesť na duši. A o to viac to bolí,keď je to od človeka ktorému ste pomohla nejedenkrát v mnohom utrpení.Ako som čítala Váš odkaz tiekly mi slzy po tvári. Nad tým ani nerozmýšľajte,že nás znovu zaťažujete a že ste sa s nami podelila o Vaše trápenie a bôľ.Sme tu všetci v tejto Božej rodine a ja ďakujem nadovšetko Pánu Bohu,že môžem biť jej súčasťou a patriť medzi tú hŕstku vyvolených. Neskutočne veľmi si to vážim.Budeme stáť vždy pri Vás za každých okolností.To je to najmenej oproti tomu čo pre nás robíte Vy.Vaša náročná práca je nenahraditeľná ničím a nikým.Keby sa len v jeden deň celý svet dozvedel o Vás,že aký vzácny človek ste tu na zemi a s akým veľkým poslaním.Zvádzate ťažký boj,ale s hrdosťou a tou najväčšou pokorou. A k tomu pánovi čo povedal že ste bohatá len toľko, že sa "nemýlil".Áno ste ten najbohatší človek na tejto zemi.Máte to najväčšie bohatstvo sveta,ktoré Vám môžu len závidieť. Máte ten najväčší,najčistejší,najúprimnejší drahokam LÁSKU BOŽIU. S Láskou Jana❤️

Ďakujem
silvia
|30.07.2016
Milá pani Laura,ďakujem vám za krásne slová pre nás všetkých.Je mi ľúto že prežívate momentálne ťažké obdobie,ale som rada že ste si zobrali čas na oddych pre svoje telo a dušu.Oddychujte koľko len potrebujete.Budem sa za vás aj pána manžela modliť.Nech vás náš milostivý Otec nebeský ochraňuje od všetkých zlých ľudí a preklínačov.A nech vaše duše naplní pokojom.
Najväčšia vďaka patrí Pánu Bohu,a ja Mu ďakujem za vás lebo ste najväčši poklad na zemi a otvorili mi oči a tým zachránili moju dušu.
Ak budete niečo potrebovať,nezdráhajte sa,napíšte mi a ja urobím všetko čo bude v mojích silách,tak ako aj vy stále pre mňa.S láskou Silvia

Ďakujem
Júlia P.
|30.07.2016
Pani Laura, ďakujem, za Vaše milé slová, ktoré hrejú pri srdiečku. Ešte aj teraz, keď máte ťažké obdobie dokážete myslieť na nás, ako nám budete pomáhať, aj keď nám pomáhate stále a obrovitánsky. Je vo Vás toľko lásky a sily. Vážim si Vás. Keby hocičo potrebujete, dajte vedieť. Modlím sa za Vás pani Laura a pán Vladko a ďakujem za Vás Bohu. Milujem Ťa Otče Bože láskavý

S láskou pre Vás
daniela
|30.07.2016
Moja drahá Laura, veĺmi ma potešili Vaše slová. Nemajte obavy, sú plné nehy, lásky a úprimnosti. Ste úžasné a hoci krehké žieňa, odolávate všetkým nástrahám a prisluhovačom satana ako nik na svete. Ste tou najstatočnejšou z nás, a preto vždy budete našim vodcom a učiteľom. A preto Vás vždy budeme potrebovať. Je mi cťou byť Vašim priateĺom. Myslím na Vás a objímam Vás zo srdca..Vladka pozdravujem tiež..Nech vás oboch Pán Boh ochraňuje..Otče Bože, moja vďaka Ti patrí za všetko, čo pre mňa robíš, ale hlavne za týchto dvoch úžasných ĺudí v mojom živote.

Myslíme na Vás
Michaela
|29.07.2016
Drahá pani Laura, modlíme sa za Vás, aby ste toto nie veľmi pre Vás šťastné obdobie mali čo najskôr za sebou. Veríme, že ako po každej noci vyjde slnko, tak aj Vás čakajú po tomto období len krásne dni. Pre našu rodinu a určite aj pre všetkých ľudí na tejto Božej stránke ste strážny anjel, ktorý na nás dáva pozor. Sme Vám za všetko čo pre nás robíte nesmierne vďační a pri čomkoľvek, s čím by sme Vám niekedy v budúcnosti mohli a vedeli pomôcť sa na nás možete kedykoľvek obrátiť. Tak, ako ste tu vy s Vladkom vo dne v noci pre nás, rovnako to platí aj naopak. Myslíme na Vás.

poďakovanie
Peter
|29.07.2016
Bože Otče
ďakujem Ti v prvom rade, že táto krásna a úžasná Božia stránka stále žiari a že Naša drahá pani Laura je ochraňovaná tvojou všemohúcnosťou nekonečnou, ďakujem ti drahý Bože.
Pani Laura, vždy píšete krásne a od srdca a som veľmi rád, že ste nám odovzdali tento krásny odkaz pre nás, veľmi si to vážim.
Modlím sa za Vás pani Laura, nech vás nebeský Otecko ochraňuje aj pána Vladimíra, vážim si všetkého čo ste pre nás spravili... nikto na svete by to nedokázal, len vy jediná.Vždy sa za Vás budem modliť a budem pri Vás stáť. Táto Božia stránka je plná Božích právd a som nesmierne rád, že môžem biť jej súčasťou a podporiť ju.
Ďakujem ti za všetko Bože Otče môj láskavý a milujem Ťa.

Bože, ďakujeme!!!
Peter a Mária
|29.07.2016
Drahá pani Laura,
ako síce píšete, že sa vám vaše vyjadrovanie zdá iné, nie je to tak. Z vašich slov a riadkov, ktoré tu píšete ide neskutočný pokoj aj napriek Vašim nemalým problémom, ktoré v poslednom období máte aj s manželom Vladkom. Viem však, že Vaša láska k Bohu a samým k sebe navzájom je taká silná, že sa nikdy nezlomí. A keď ako sa hovorí, že život nám niekedy podlomí kolená, jeden druhého vždy podržíte, lebo pán Boh Vám žehná a je s Vami.
Toto cítim aj ja, k svojej milovanej žienke, ktorú mi pán Boh požehnal aj s rodinkou. Ďakujem Bože, za ten neskutočný pocit, že ich mám. Cítim v nej neskutočnú oporu, pretože cítim že Boh je s nami a ochraňuje našu lásku. Bože život s tebou je krásny a ďakujem, že som mohol spoznať jeho krásu cez teba Božinku náš jediný.
Ďakujem za našu pani Lauriku a jej manžela a daj im prosím pevnú vieru v teba Bože môj, zdravie a vytrvalosť bojovať!
My Vám prajeme krásne leto, oddýchnite si, nech vaše duše a telá naberú silu a ďakujeme za krásne slová.
Ľúbime Vás a ďakujeme

Ďakujem
Simona
|29.07.2016
Drahá Laura,
Teší ma každé jedno odkázané slovíčko ktoré sem pridáte,aspoň na chvíľu sme s Vami v spojení.Želám Vám vela síl,aby ste si dala do poriadku svoje veci a načerpala energiu,nech Vám pán Boh pomáha a ochraňuje Vás.Ste náš poklad na tejto Zemi.
Veľakrát keď mi je smutno a zamýšľam sa nad svojim životom,som nespokojná a stale niečo chcem a niekedy už ani sama neviem čo,tak v tých chvíľach myslím na Vás aká ste statočná a výnimočná osoba,ako sa predierate životom pokorne a bez reptania.Ani jeden z nás by nedokázal robiť a obetovať za iných to čo vy.Patrí Vám moja úcta a nekonečná vďaka.
Lúbim Vás...
Teba moj milovaný Jediný Boh milujem nadovšetko 

Renata R.|23.02.16
Pani Laura mám Vás rada z celého srdiečka a myslím to úprimne. Ja nie som bez chyby a asi nikdy nebudem ale Vás mám veľmi rada ste pre mňa anjel, ktorý nám všetkým pomáha a som na to veľmi hrdá som veľmi slabá a posledné obdobie je pre mňa veľmi ťažké ale ja viem že je tu náš milovaný OTECKO, ktorý vždy príde keď ho potrebujem počujem zvláštne zvuky a ten krásny pocit lásky a všetko je OK. Pani Laura ste pre nás veľmi dôležitá. Ja Vás veľmi potrebujem a myslím na Vás. Ste neskutočne silná žena a ja Vám vôbec nezávidím máte to ťažké sme ľudia a vôbec si neuvedomujeme že vy ste ten Da Vinci, ktorý nám maľuje náš osud na papier. Ja Vám vždy pomôžem keď budete potrebovať stačí zavolať a urobím všetko pre to aby som pomohla. Vážim si Vás a vždy budem. Veľmi by som chcela poďakovať za vašu úprimnosť lebo len tá nás vždy postaví do pozoru. Milujem ťa BOŽE môj láskavý a prosím odpusť mi moje chyby lebo ťa vrúcne milujem a za tvoju božiu lásku ti ďakujem.

Pani Laura, na vašu obranu proti všetkým neprajníkom…
Daniela P.|08.06.2015
Niekedy mi myšlienky nedajú, potrebujem ukľudniť myseľ a Božia stránka je ako balzam, no rovnako ma zaujíma dianie na stránke. Aj ja za vami stojím a uvedomujem si vašu zodpovednosť za nás ľudí, za bremeno tohoto sveta. Všade naokolo vidím pokrivené charaktery ľudí, ktorí sú veriaci len vtedy, keď idú do kostola. Je to pre mňa absurdné, keď vidím, ako tlačia deti na náboženstvo, ako ich dávajú krstiť ako tomuto všetkému slepo veria a pritom to nedáva logickú odpoveď, keď sa ich opýtam, prečo to robia. Odpoveďou je, lebo aj oni boli tak vychovaní. Najnovšie som sa dozvedela o svadbe, ktorá sa bude konať na matrike a neskôr v kostole. Z pohľadu cirkvi by mladomanželia svadbu v kostole mať nemali, ale keď sú peniaze, všetko sa dá. Toto je obraz toho, o čo vlastne ide. Preto sa znova pýtam, nie sme si pred Bohom všetci rovní? Keď niekto úprimne miluje, Pán Boh bude žehnať takému vzťahu.
Už len laik keď si prečíta Božiu stránku musí vedieť rozoznať pravdu od lži.
...zamyslel sa už niekto nad tým, čo všetko pre nás pani Laura robí? Dennodenne vkladá na stránku modlitby, príbehy len na naše uvedomenie sa. Prijíma ľudí ktorí potrebujú pomoc, každý víkend im venuje svoj čas, ale rovnako ten čas vynakladá aj na Božie receptúry prijaté od Pána Boha. Vôbec o tom nepochybujem, že je to tak, pretože v mojom okruhu ľudí je ich viac ako dosť, ktorí sme od Pána Boha pomoc dostali. Každý človek na niečo iné... Ja pani Lauru poznám už rok a viem, že pracuje bezo dňa voľna. Prijíma ľudí všelijakých, s ťažkými ochoreniami, s krutými osudmi... Chcela by som vidieť obyčajného človeka, ktorý by takto roky fungoval bezo dňa voľna, bez oddychu a robil toto pre druhých! Pre mňa je niekedy vyčerpávajúce už len to, keď je pri mne niekto negatívny. My, čo máme čas aj oddychovať, navštevovať príbuzných, chodiť na výlety, dovolenky. Takto konať môže jedine Boží prorok, lebo vie prečo to robí a nepripisuje si žiadne zásluhy, učí nás ďakovať jedine nášmu Pánu Bohu. Nepredpisuje nám žiadne bylinky, ktoré by sme si mali u nej kupovať o všetko sa už človek musí postarať sám.
V prvom rade by som si rozmyslela, či si obrátiť proti sebe lásku od jediného Pána Boha, alebo lásku Ježiša, ktorý nás má viesť k láske k Pánu Bohu. Ak si vyberiete za svojho Boha Ježiša, nie je to teda obrátenie sa chrbtom k Pánu Bohu? Ak sa modlíte k Pánu Bohu, Ježiš sa predsa na nič nahnevať nemôže.
Lásku k Pánu Bohu si nekúpite cez žiadneho farára alebo príspevkom do kostola. Radšej pomôžte tomu o kom viete, že to práve potrebuje. Láska a pomoc od Pána Boha je tu pre všetkých, len sa na neho treba obrátiť, priznať si vlastné zlyhania a byť vždy pokorný. To vaše rúhanie sa proti Bohu na tejto stránke sa otočí jedine proti Vám.

Helena|01.06.2015
Nebuďte smutná, to že nejaký redaktor sa potrebuje zviditeľniť prostredníctvom senzácií a urážok. Televízia je plná sračiek s prepáčením za toto vystižné pomenovanie s cieľom ovládať masy ľudí strachom, vymývaním mozgu a sústrediť pozornosť na čo oni chcú. Život človeka naučí, že nemá robiť názor na niekoho, na základe názoru nejakého človeka. Inteligentný človek si ho utvorí sám. Smutné je skôr, že ľudia Vás preklínajú, pritom ste vložili úsilie a svoj čas a námahu, aby sa vyliečili. Mňa by ani nenapadlo, aby som svoju neschopnosť ventilovala smerom k Vám. Táto druhá liečba bola náročná, ale pokiaľ by prosili Pána Boha, aby im pomohol prekonať samých seba, zvládli by to, ale my potrebujeme vinníka a vy ste ten najlepší terč, ste žena a ženy sú citlivejšie a zraniteľnejšie. Aj vy sa potrebujete vyplakať, ale vždy sa postavíte a nevzdávate sa, v tom ste silná a Pán Boh bude vždy pri Vás stáť, aj keď nezachránite celý svet, vaša práca má zmysel, že ste mnohým ľuďom vniesli svetlo, skrze seba s pomocou Nášho Boha. Ja som toľko sĺz vyronila, že niekedy neviem plakať, neviem či taká z kameňa alebo zcelená životom, ale musíme sa radovať zo života a Vy sa radujte tiež, prajem Vám veľa energie na Vašej ťažkej životnej ceste, aj Vášmu manželovi, pekný deň :)

Marek M.|30.05.2015
Milá pani Laura po prečítaní vašich riadkov mi zastal rozum.Tá nevdačnosť niektorých ľudí je priam nepochopiteľná.Banda odporná !!a ked tu čitam že na Vás ešte stále píšu že ste satan ta mi je zle z tých debilov debilných.
Milá pani Laura nech Vás náš láskavý Pán Boh ochraňuje pred tou ľudskou zlobou a nenávisťou pred ktorou musíte čeliť.
Prajeme Vám aj pánu manželovi pekný deň
s pozdravom Marek a Kvetoslava (mamka)

Lukáš Š.|30.05.2015
Milá pani Laura.
Po prečítaní Vášho článku, mi smútok zasiahol moju dušu, že práve Vy musíte na tejto skazenej zemi takto trpieť.
Veľmi rád sa pridám k ľudom, ktorý sa Vás povzbudia ..
Síce tak ako mi Vaším článkom prišiel smútok na dušu, tak ľudia ktorý Vám ho komentovali mi ten smútok zobrali, lebo každý jeden článok je písaný priamo od srdca.
Aj keď máte veľmi nepriateľov, tak vždy tu budete mať nás, ktorý pri Vás budu vždy stáť a ktorý si Vás nedajú ani za nič.
Ľúbime Vás pani Laura a ak sa Vám tým článkom uľavilo, tak nám to môže len úsmev na tvári vyčarovať, že sme Vám mohli takto pomôcť.
Máme Vás veľmi radi pani Laura a ak Vám toto dokáže pomôcť tak môžte dávať takýchto článkov aj viac, my si ich vždy radi prečítame a napíšeme niečo, čo Vás zase posunie ďalej :)

:...moja drahá Laura!!!

daniela|29.05.2015
...začnem vždy a vždy rovnako týmto pomenovaním, lebo pre mňa budete už navždy moja drahá Laura!!! Oči sa mi zarosili, keď som čítala ako Vám zase ubližujú. Ale použijem teraz vašu vetu, ktorou ste ma jedného času neskutočne podporili s manželom: Nebojte sa, my si Vás nedáme!!! Boh si Vás nedá!!! Tak to teraz odovzdávame my všetci Vám!!! Ste výnimočná, láskavá a obetavá pre nás všetkých. Som hrdá na to, že som vás s manželom spoznala, vlastne ste už nejako tak aj keď nepriamo súčasťou môjho života..A preto, čokoľvek budete potrebovať, som ochotná zo všetkých síl pomôcť aj ja vám. Zaplnila by som ešte mnoho riadkov tým, čo všetko ma už trápilo, bolelo a vďaka Vám som sa zo všetkého dostala. Takže teraz len toľko, že moja najväčšia vďaka a úcta patrí mojej "svätej trojici" do domčeka v Dvorníkoch: Boh-Laura-Vladko
s láskou daniela

Eva H.|28.05.2015
Milá pani Laura, chcem Vám tiež vyjadriť podporu a naozaj s pokorou sa pokloniť pred Vašou prácou. Vždy hovorím, že Vaše poslanie je veľmi ťažké, my všetci si vôbec nevieme predstaviť, čo zažívate. Ale náš drahý Otecko si Vás vybral a vôbec nie je pravda to, čo hovorí nejaká hlúpa redaktorka, zahľadená do seba a ktorá hľadá ako vyniknúť. Myslím, že je dosť "Božích bojovníkov" stojacich za Vami. Aj keď Vás Pán Boh vyvolil spomedzi nás smrteľníkov, ste tiež len človek, ktorý má svoje problémy a aj slabšie chvíle, tak ako my. Ale my si Vás nedáme. Stojím za Vami a prajem Vám len veľa sily, aby ste zvládala plniť toto Božie poslanie. Ale jedno je zaujímavé, že keď je niekto ateista, na toho sa nehrnie toľko nadávok, opovrhovania a zloby. Keď si niekto dovolí hlásať, že máme iba jediného láskavého Boha, tak to je podľa kresťanov strašná drzosť a opovážlivosť a nakoniec by ho aj ukrižovali. Toľko zloby som nevidela. A to hlásajú lásku k blížnemu. To je niečo, čo nás vracia spať do dôb dávnych, keď ľudia neboli takí rozhľadení a vzdelaní. Neviem, či je to pohodlnosť vzdelaných ľudí, že radšej budú húsť s davom tú istú pesničku /myslím tým že Ježiš vstal z mŕtvych a stojí po pravici Pána a Pán Boh je trojjediný/.Nerozumiem tomu. Mne viera v Pána Boha dáva veľmi veľa. Každé ráno keď vstanem bez energie alebo "bez vôle", po ceste do práce sa obzerám okolo seba a teším sa, že nám Pán Boh dal tú krásu okolo, kvety, vtáčikov, slniečko. Ďakujem Ti Bože za to, že si, že mám manžela, ktorý mi pomáha, že mám kde bývať, že mám prácu, že mám okolo seba zvieratká, dobrých susedov, dokonca som presvedčená, že keď sa s Pánom zhováram a to je často, vie kedy mi má pomôcť aj s finaciami. Ďakujem Pane, že som relatívne zdravá, ale keď náhodou spyšniem, tak ma hneď usadí a ukáže mi prst, takto nie. Pani Laura, ja som nebola u Vás, ale verím tomu čo hovoríte, píšete a to že máte tú schopnosť a liečite ľudí podľa Božích receptúr. Tej láske k nášmu Bohu ma učíte Vy. Postupne mi otvárate oči a verte, že ja sa už nášho Otecka nevzdám, nechcem sa vzdať. Viete takýchto ľudí podľa toho čo píšu na stránku je veľa. Mnohým z tej druhej strany sa Vaše liečivé receptúry nepáčia najmä preto, lebo sám človek musí prispieť k tomu, aby bol liečený. Viete u nás sa hovorilo,"pomôž si človeče aj Pán Boh Ti pomôže". Niekedy som si hovorila, čo sú to vlastne za reči ale dnes to chápem. Pán Boh nás postrčí nejakým spôsobom, radou, myšlienkou, ale my sa musíme pričiniť o to, aby sa dielo podarilo. Prepáčte mi, že som možno aj skákala z jednej témy do druhej, ale to hlavné je stále tu. Pani Laura, ste náš Boží prorok, ktorý pomáha ľuďom, alebo presnejšie: prostredníctvom Vás, nám náš láskavý Bože pomáha. Nie ste sama. Sme tu s Vami a budem sa modliť, aby ľudia začali rozmýšľať. Prajem Vám, nech Vám náš láskavý Boh dá veľa, veľa zdravia, sily a ochraňuje Vás.
Eva

Kvetena|28.05.2015
Krásny deň Vám prajem, drahá pani Laurinka, pozdravujem aj Vášho manžela, anjela strážneho od Boha Vám daného. Rozhodla som sa Vám napísať po dlhšom uvážení a to, viac krát si zvyknem prečítať niektoré stránky, od všetkých ktorí Vás máme veľmi rady, ale aj od tých provokatérov, ktorí sa pokúšajú všetko zničiť, čo sa im v žiadnom prípade nepodarí. My všetci Boží bojovníci Vás máme veľmi rady, nedáme Vás. Máte veľkú podporu od všetkých, tak krásne všetci napísali, je to niečo úžasné ako sme sa za Vás postavili, podporili a nikdy Vás nesklameme, vždy sa za Vás postavíme a nedovolíme haniť Vaše meno Proroka, našej Laury. Vy máte ten dar od Boha a ste aj darom daným pre nás od ľúbezného Nebeského Otecka. Viete, uvažovala som nad článkami, ktoré píšu neprajníci týchto stránok, že vždy keď je zamračené počasie a ľudia nadávajú, že aký je zas čas, vždy len prší, vietor zima, ale nezamýšľajú sa nad tým, že aj ony sú tvorcami toho počasia. Každý jeden na tejto Zemi. Sú to ich zlé myšlienky, zlé priania, porušovanie Božích prikázaní, tá hlúposť nás Slovákov, čo nevieme si vážiť to Svetlo, ktoré nám dal Pán Boh. Všimla som si, že keď je veľa toho zla, tých neprajníkov, ktorí idú proti našej pani Laure, vždy sa zmení počasie. Je veľa zla vo svete a tých neprajníkov, poviem len HNUS. Počínajúc od cirkvi až po obyčajných ľudí, tých ktorí sa boja svoj názor vysloviť. Takí sme a toto je výsledok, počasie. Tak treba sa zamyslieť nad svojím myslením, myšlienky sú veľmi silné, majú veľkú moc. Teraz sú už povodne, prečo asi? Postihuje to hlavne tie oblasti, kde sú tuhí katolíci, nepočula som že by niekto z nich spomenul BOHA. Len Ježiša a Máriu, no ony im nepomôžu, môžu volať aj rozhlasom. Keby sa konečne spamätali a použili svoje právo slobodného myslenia, Lásky k Bohu, všetko by sa zmenilo. Uvažovala som nad tým a ide to tak, že ľudia sú odvrátení od Boha a počúvajú len hlúposti diktatúry cirkvi, úplne zvrátené myslenie, na ich škodu. Sú to tiež útočné slová na našu Lauru, Boh im dáva znamenia, aby sa spamätali kým je čas. No hluchí a slepí nevidia a nepočujú, tak nech trpia a nesťažujú si. Všetci, ktorí píšete tak urážajúce články na tieto stránky plné lásky a dobrých prianí, liečenia, modlitieb, pre rady a pomoc ľuďom a všetko ostatné čo robí pani Laura pre nás všetkých, skrze dušu svoju čo posiela Pán BOH pre nás pre všetkých, ľudia zamyslite sa trocha nad sebou, kým nie je neskoro. BOH nám poslal svojho Posla z Nebeského Kráľovstva, neurážajte Ho, je naším požehnaním, je v zastúpení nášho jediného Pána Boha cez ktorého nám všetko posiela. Zobuďte sa ľudia, nespite,zhoďte tie okuliare z očí a používajte svoje myslenie, uvažujte, lebo aj ten mozog Vám skrpatie a stanete sa bábkami v rukách diktatúry cirkvi, tá Vás zničí na dobro. Tešte sa z každého nového dňa od nášho Boha nám daného. Aby ste raz mohli povedať, žiť je tak krásne a milovať BOHA ešte viac. Drahá pani Laurinka, Prorok náš, veľmi Vás mám rada a vážim si všetko od Vás, ste úžasný, zlatý človek, Svetlo naše, ste náš DAR pre nás od Nebeského Otecka a to nik na celom Svete nezmení. Nikdy Vás nezradím, ľúbim vás aj Vášho manžela, ste naši anjeli na tejto drahej Zemi od Boha nám danej. S Láskou Kvetena

Maťa|28.05.2015
Až dnes nám zapojili internet a čítam, čo sa udialo, kým sme boli mimo. Asi pred dvomi mesiacmi bola na markíze reportáž od jedného liečiteľa, ktorý liečil pomocou čistej vody, ktorú mal v džbáne položený na nejakých kryštáloch. Do tejto vody vkladal svoju myšlienku....no trápne, nasmiala som sa. Verím tomu, že takýto šarlatán, ktorý je skutočný šarlatán má odvtedy zástupy ľudí, ktorí pijú jeho odstátu vodu na krištáloch s jeho myšlienkou a nikto nepovie na neho krivého slova. Pani Laura, všetky útoky sú len dôkaz, že ste na správnej ceste, nikto tu zo stránky nepochybuje, že za Vami stojí sám Boh a verím tomu a sama si to veľmi prajem, aby celý svet pocítil a zažil vaše Bohom žehnané schopnosti. Mám Vás veľmi rada a teším sa veľmi na stretnutie s Vami a s pánom Vladkom.
Otecko môj drahý, veľmi Ťa prosím, aby si nedopustil už ani jeden útok na dušu svojho proroka, nedovoľ aby vypustila ani jednu slzu pre niekoho, kto si to nezaslúži, nedovoľ do jej duše už ani jeden kopanec a prosím Ťa za uvedomenie každej klamanej duše. Milujem Ťa Bože môj jediný, tvoja Maťa.

Gabika|28.05.2015
Pani Laurika, je mi to všetko tak strašne ľúto, že Vám takto ubližujú, sú to tupé hlavy, ktoré rozum vôbec nepoužívajú. Mám taký pocit, že keď ubližujú Vám tak si asi myslia, že im cirkev - akože Boh odpustia nejaké svoje hriechy. Možno keď sa budú spovedať pred svojim farárom, tak ich pochváli za ich nenávisť a zákernosť. Nerozumiem tomu, ako môže byť niekto takýto zákerný, a myslieť si dokonca pritom, že to všetko je v mene Boha. Pani Laurika máme Vás všetci veľmi radi a sme nesmierne vďační za všetko, čo pre nás aj s vašim manželom robíte. Síce sa satan snaží nás oslabiť, ale na Boha a na našu lásku k BOHU nemá. Bude nás viac a viac v pravého Boha milujúcich a raz nad ním s Božou pomocou zvíťazíme. Verím tomu, že sa nás všetkých už poriadne bojí.
Ďakujem Vám pani Laurika aj Vám pán Vladko za všetko, ste úžasní ľudia, mám Vás moc rada. Gabika

Podpora pre SRDCE NAŠEJ PLANÉTY LAURINKY
Júlia
|28.05.2015
Bože láskavý, veľmi Ťa milión krát prosím, nedovoľ aby zlí ľudia ubližovali našej Laurinke milujúcej opatrovníčke, cez ktorú posielaš nám chorým pomoc. Prosím láskavý Bože, nedovoľ nikdy aby jej duša plakala pre hlúposť ľudí. PROSÍM ŤA BOH LEN TY JEDINÝ TO MÔŽEŠ ZASTAVIŤ. Keď plače Laurinka aj my plačeme Bože a modlíme sa za ňu, aby si jej dal tu naj naj najväčšiu Božiu ochranu. Prosím Ťa láskavý Bože, nech naša milujúca Laurinka sa len usmieva, láskou žiari, šťastíčkom a srdiečkom plnej lásky každým dňom žiari, nech nikdy jej duša NEPLAČE BOŽE MÔJ, SLÚŽI TI VERNE A ODDANE, MILIÓNTE PROSBY POSIELAM TI BOŽE DO NEBESKÝCH VÝŠIN, OCHRÁŇ NAŠE SRDCE LAURINKU, OBETUJE TU NA ZEMI SVOJ ŽIVOT PRE NÁS ĽUDÍ. Ďakujeme Bože za pomoc každým dňom čo nám posielaš cez Laurinku len. Ďakujeme a zlo ju nemôže ničiť. ĽÚBIME SI LAURINKU AJ JEJ VLADKA. Ďakujem Ti Bože, verím a dôverujem vo všetko o čo Ťa Jediného Boha prosíme. Ďakujem Júlia

Tomáš|27.05.2015
Obdiv pani Laura a ešte obdiv. Takých redaktorov, je na svete mnoho, čo sa šplhajú po kariérnom rebríčku a myslia, len na svoj obdiv a prospech. Bez takých by svet nebol horším. Usudzujem to podľa toho, že redaktorke stačila, len výpoveď jednej matky a informácie o vzdelaní aby Vás odsúdila. Môže mať aj Harvard, no tuposť bude prekvitať. Tie poďakovania, na tie bola slepá.
Neni na svete ďalšia Laura, človek, liečiteľ. Veru, nie ako Vy. BOH vedel prečo Laura. Tiež už nemusím dlho rozmýšľať aby som vedel, hneď viem 10 dôvodov v okamihu počutia, prečítaní a vyslovenia LAURA. Hneď Vás vidím nesmierne silnú a statočnú, no ste človek, preto pri čítaní Vašich slov si Vás dokážem predstaviť aj zarmútenú, len BOH je dokonalý.
S pokojným svedomím môžem povedať, že ste naše Slnko, ktoré dáva život a to doslovne, na stránke sú čitatelia, ktorým ste Božou pomocou dali život (jedného mám doma, ktorému by som inak pokladal kvety na náhrobok), preto ak sa nájde odborník oceňovaný svetom od ktorého mi bude možná naskytnutá potrebná pomoc, ja radšej pôjdem za obyčajnou Laurou bez diplomu, ktorú omnoho radšej uvidím a viac jej dôverujem, než akémukoľvek odborníkovi.
Obdiv aj Vám pán Vladko, veď ste ochranca pokladu na ostrove pirátov.
Pekný večer Vám prajem.

Posielam LÁSKU
Elena G.
|27.05.2015
Moje pocity?! Smútok, žiaľ, bolesť, ešte väčšie sklamanie z ľudskej podlosti, zloby.
Posielam vám veľa lásky naša drahá pani Laura a nevynechávam ani Vladka, mám vás veľmi rada, vážim si vás a vrúcne ďakujem za Svetlo od Boha, ktoré nám nehodným stále držíte.
Verím Pánu Bohu a človeku na tejto zemi čo verím ste VY. Úprimne, ani sebe tak neverím, ako verím vám!
Pani Laura oceán je veľmi rozbúrený, veľké vlny nás kolíšu na našej lodi LÁSKA k Jedinému Bohu, ale verím, že nech bude akékoľvek vlnobitie mi ideme a plávame. Náš Jediný Boh si zaslúži aj cestu, ktorou teraz plávame, aby sme ju zvládli a zvládali. Pán Boh, náš milovaný nebeský Otecko je pri nás a On nás neopustí.
Pani Laura satana hneváme, lebo odchádzajú a keď v menšom počte z jeho pazúrov prebudené duše k Jedinému Bohu, tak tie ohlúpené mozgy viacej útočia, lebo ich duše driape svojou zlobou už tu na zemi, len oni to nedokážu pochopiť komu slúžia.
Bože Otče ochraňuj našu Lauru, tvoj dar pre nás, tvojho posledného Božieho proroka.
Milujem Ťa Otče Bože celou dušou, vrúcne Ti za všetko ĎAKUJEM.
S láskou
Elena

Podpora pre pani Lauru
Peter
|27.05.2015
Pani Laura prosím, neberte si tieto urážky od týchto nevďačníkov a nevercov tak k srdcu. Je veľa takých ľudí, ktorí Vás majú radi a to, sme všetci my, ktorí veríme v Pána Boha a modlíme sa ku Nemu s láskou a dôverou.
Veď tá redaktorka Vám nesiaha ani po päty a určite sa nevie ani správne prežehnať a pomodliť k Pánu Bohu, len si asi chce vyliať zlosť nad svojou obmedzenosťou a úbohosťou.
My, ktorí Vás máme radi dobre vieme, že máte dar od Láskavého Pána Boha a že cez Jeho všemohúcnosť odovzdávate tie najsprávnejšie a najúčinnejšie liečby pre naše telá, ja sám som živý dôkaz a tisíce ďalších ľudí tiež.
Sme s Vami pani Laura všetci Boží bojovníci a všetci budeme spolu bojovať za Božie Pravdy, aj keby sa všetci cirkevní fanatici mali na hlavu postaviť.

Sme s Vami, pani Laura naša
Dana
|27.05.2015
Drahá naša pani Laura, tak isto ako ostatných Vašich verných čitateľov – Božích bojovníkov, aj mňa veľmi dojal a rozľútostil Váš príspevok. Je mi to tak veľmi ľúto, ako sa k Vám správajú ľudia, ktorí Vás vôbec, ale vôbec nepoznajú. Je to fakt smutné. Ani si nevieme predstaviť, ako musíte trpieť, aké to je, čo to pre Vás znamená. Aj keď asi viacerí sme to vycítili z Vášho listu pre nás. Ste jeden výnimočný človek – Boží prorok a preto by sme mali byť veľmi vďační za Vás, že Pán Boh najdrahší nám dal takú obrovskú šancu, pomoc – Vás, drahá pani Laura. Ľahko sa mi píše, viem, ale nebojte sa, Pán Boh si Vás nedá a všetko dopadne tak ako má, my všetci Vaši verní budeme navždy s Vami. Vždy sa môžete na nás obrátiť a keď budeme vedieť, tak aj my určite pomôžeme Vám. Ja neviem písať tak ako viacerí pisatelia na tejto stránke – krásne vyznania, krásne listy, ale fakt to neviem ani opísať čo cítim. Máme Vás radi pani Laura aj Vášho manžela pána Vladka, naozaj, nebyť Vás, ja by som nič o Pánu Bohu nevedela, VY ste mi ukázali správny smer a cestu vo veľmi ťažkom životnom období a veľmi ste mi pomohli a život s Pánom Bohom našim najdrahším je ľahší aj keď prichádzajú niekedy prekážky. Ale Pán Boh nám vždy pomôže. Ľutujem každý jeden deň, ktorý som žila bez Nášho Pána Boha. Veď On tak nesmierne pomáha. Každý deň nás Bože Otče utvrdzuje, že je, že nás má rád, že nám pomáha a chce, len a len lásku od nás. Ale nie každý to pochopí, asi to tak má byť. Máte veľmi ťažkú úlohu pani Laura. Ale Vy to dokážete, ste veľmi silná. Ďakujem za celú moju rodinu, ako nám nesmierne pomáhate vďaka Bohu, za všetky liečebné kúry, modlitby, rady, pomoc, povzbudenia..... , ktoré nám odovzdávate od Pána Boha. Vy nepotrebujete žiadne vzdelávanie ohľadom liečenia pre nás ľudí, áno, my všetci veríme, že je to všetko od samotného Pána Boha. Veď ako by ste si mohla dovoliť, niekomu napísať takú receptúru napr. že 20 pangamínov naraz? Alebo toľko magnézia naraz? Och, ľudia, pani Laura je tak dokonalá bytosť, láskavá, ochotná, nehodnoťte ju, tí čo ju nepoznáte, keď neveríte a pochybujete o jej schopnostiach, tak sa do nej nenavážajte, pani Laura nikomu nikdy nič zlé neurobila, nikomu neublížila, to všetko čo robí, je z lásky k Bohu a k nám, obyčajným ľuďom, ktorých ani nepozná osobne. A vždy chce pomôcť. Koľkokrát to chcela vzdať, ale neurobila to, nevzdala sa a je tu stále pre nás. Vážime si Vás a ďakujem, že som Vás mohla spoznať aj osobne. Pozdravujem aj pána Vladka. Prajem Vám krásny a pokojný večer. S láskou Dana

Podpora, prosba k Bohu
Valéria
|27.05.2015
Ani neviem, čo napísať k tomuto článku a činu, ktorý táto žena vykonala. Sama som čítala článok zo slzami v očiach. Je v skutku neskutočné, akí sú len zákerní ľudia, respektíve to prašivé zlo, ktoré sa stále chce dostávať pod kožu jemnej, oddanej a láskyplnej ženy. Pani Laura nie ste v tom sama, sme s Vami a verím, že každý po prečítaní zdieľa s Vami smútok na duši aj keď vy o to viac, pretože sa snažíte pomôcť, vidíte ako Boh zasiahne, vidíte nevďak... a náš láskavý BOH sa tiež na to díva, je to smutné... Ja Vás pani Laura ľúbim aj Pána Boha, keby sa dalo zobrať si aspoň polovicu Vášho smútku hoc aj celý, aby ste sa tak netrápila, hneď by som ho vzala. Verím Vám aj Bohu a budem prosiť o Vašu ochranu a pomoc, veď si to zaslúžite najviac. Toľko lásky koľko je vo Vás som u nikoho nevidela.
Láskavý BOŽE, Ty to všetko vidíš koľko rán a opľúvaní musí znášať tvoja Laura a jej manžel Vladko, PROSÍM ŤA o ich ochranu, posilu ich duší, aby odolávali slovným útokom, vyhrážkam, aby sa to vracalo bumerangovo späť tam, kde to vzniklo, aby to ich duše nezraňovalo, netrápilo PROSÍM OTČE BOŽE.

Podpora pre pani Lauru
Erika
|27.05.2015
Slzy mi stekajú po líci, keď čítam pani Laura, aká ste smutná. Viem, že vaša dušička je teraz ubolená a smutná. Pre mňa ste Boží prorok - skromná žienka, ktorá pomáha ľuďom v trápeniach tela aj duše. Oddaná Bohu, žijúca skromne aj s manželom v malej dedinke. Bytosť, ktorá mi zmenila pohľad na život.
Ach, aký je tento svet, vyčítať a súdiť človeka, ktorého vôbec nepoznajú. A pani redaktorke, by som odkázala, že posielať emailom urážky, to robia iba zbabelci...
Pani Laura, myslím na Vás a modlím sa, aby Vám dal Boh veľa síl. Sme s Vami.
S láskou Erika.

Povzbudenie pani Laure a jej manželovi
Lukáš s matkou
|27.05.2015
Drahá pani Laura a pán Vladimír, chceli by sme Vás potešiť tým, že pri Vás stojíme a vždy aj budeme. Ďakujeme Vám za všetko, čo ste pre nás urobili, za Vašu trpezlivosť a odkazy od Pána Boha. Všetko sa stalo tak ako náš milovaný Pán Boh odkázal. Aj keď to máme veľmi ťažké nevzdávame sa, lebo vieme, že pri nás stojí a neustále bdie náš najväčší ochranca milovaný Pán Boh. Nevzdávajte sa pani Laura budeme spoločne bojovať proti zlu, tak nám Pán Boh pomáhaj. VEĽKÉ ĎAKUJEME.

Prosba
Margita
|27.05.2015
PANE BOŽE PROSÍM ŤA Z CELÉHO SRDCA ZASTAV VŠETKO ZLÉ, KTORÉ UBLIŽUJE TVOJEJ ale aj našej PANI LAURE. NEDOPUSŤ, ABY BOLA SMUTNÁ A S BOĽAVÝM SRDIEČKOM. SOM TI NESMIERNE VĎAČNÁ ZA ŇU. Zároveň Ti PANE BOŽE ďakujem a vždy budem ďakovať za to, že si mi poslal pomoc, liečby cestou pani Laury. Ďakujem Ti za to, že si mi dal tú možnosť vedieť pravdu, ďakujem že si mi požehnal stretnúť sa s pani Laurou a tak mne spríjemniť môj život. MILUJEM ŤA PANE BOŽE a vždy budem. S láskou Margita

 

Podpora pre našu maminku pani Lauru
Margita
|27.05.2015
Pozdravujem Vás pani Laura, prepáčte, že som Vás nazvala našou maminkou, len milujúca maminka svojim deťom chce len to najlepšie i keď nie všetky deti maminky sú rovnako vďačné, milujúce, majú pokoru a vďačnosť. Tak isto a ešte horšie sú ľudia a mnohokrát tí, ktorí dostali pomoc na všetky boľačky. Pani Laura veľmi si vážim prácu,ktorú pre nás robíte. Ľúbim Vás a chcem Vám povedať, NIČ SI Z TOHO nerobte. Voľakedy ľudia hovorili psí hlas do neba nejde, náš všemohúci Stvoriteľ všetkého, náš jediný Pán Boh Vás chráni. Viem, že to veľmi bolí, ale Vy ste silná osobnosť. Vy ste ten obyčajný človek, ktorý všetko vie preto, lebo Pán Boh si Vás vybral, aby ste svetu povedala pravdu. Pravda ale mnohokrát bolí, no nie všetci sú vďační, majúci pokoru a lásku. Žiaľ momentálne viac vládne medzi ľuďmi závisť, nenávisť a my, ktorým ste otvorila oči a ja za to ďakujem Pánu Bohu, my si Vás nedáme a viem, že Pán Boh má s každým plány. Na záver cítim s Vami, ľúbim Vás a vyprosujem pre Vás a Vášho manžela od nášho láskavého Pána Boha silu zvládnuť všetko bez ujmy na zdraví, nech Vám PÁN BOH ŽEHNÁ V KAŽDEJ OBLASTI. S láskou, úctou a pokorou Margita 

Podpora pre pani Lauru
Daniela P.
|27.05.2015
Vôbec nemajte obavy o tom, čo si ľudia budú myslieť na základe toho, čo tá pani o Vás písala niekam do Markízy. Práve naopak, aj zlá reklama je reklama, nech si píšu čo chcú. Aj to pritiahne záujem ľudí a budú čítať na Božej stránke pravdu. Žiaľ nie každému sa hneď otvoria oči, niekomu vôbec, no majú tú možnosť sa to dozvedieť. Rozumný človek si zráta koľko je 2+2. Ja o Vás, o stránke a o SILE od Pána Boha vôbec nepochybujem!!! A sú tu ďalší, ktorí sa od Vás drahá pani Laura tiež neodvrátia!!! Zlo bude pokúšať ďalej, no Vy ste silnejšia! Pán Boh mi dennodenne pomáha, veď už bude pomaly rok, čo som nemala ani nádchu, nie to ešte byť chorá! Naposledy ako som volala s pánom Vladkom, povedali ste jednu vetu, že nie som žiadny zbabelec. Dodalo mi to toľko sily, veľa vecí sa aj v práci urovnalo, až je to neuveriteľné. To, o čo som v modlitbách nášho láskavého Pána Boha žiadala, bolo do bodky vyslyšané a ešte oveľa viac....dennodenne mu ďakujem, som spokojnejšia a viem, že aj to zlé čo sa deje má svoj význam. Áno, niekedy ma prepadne strach, alebo ma okolnosti zabolia na citlivom mieste...vtedy viem, že sú to zásluhy satana, ale nepoddávam sa tomu, lebo strach je tma. A je tu Pán Boh a čoskoro to prejde, dá nám silu a pochopenosť...
Posielam Vám silné a úprimné objatie, STE SILNÁ PANI LAURA! :)

poznanie
Ľuboš
|27.05.2015
Pred piatimi rokmi som spoznal liečiteľku Lauru a to automaticky znamená, že od tej doby som spoznal aj Boha. Všetky informácie a odkazy, ktoré som za ten čas dostal od Boha prostredníctvom Laury sú mojim bohatstvom a obrovskou skúsenosťou. V svojom živote som si ,,prešiel peklom“, ale Boh jediný mi pomohol a zachránil mi život. Preto si myslím, že ten kto v živote nič ťažké a hrôzostrašné nezažil je veľký frajer s vysokým percentom sebadôvery a veselo si kritizuje, haní a uráža, lebo je v pohode a nič ho netrápi. Stretávam v živote ľudí, ktorí pri informáciách o Laure a jej schopnostiach prevracajú zrak a tiež si myslia, že mi ,,preplo“ a naletel som na podvod, ale sú aj takí, ktorí mi ďakujú a sú radi, že tu je ešte nejaká nádej a pomoc v núdzi najvyššej. Milá Laura, je to veľmi ťažké poslanie, byť liečiteľom - prorokom na tejto zemi. Niet čo závidieť a pritom ľudia Vám závidia, následne Vás nenávidia - preklínajú a sú veľmi tvrdohlaví a nepoučiteľní. Odpoveď prijatá od Boha pre Vás bola jasná - zvýšiť sebadôveru a nevzdávať sa. Svet je na tom stále horšie a satan si to tu pekne manažuje, ale proti všemocnému Bohu je jeho činnosť len prd do vody. V celej histórii ľudstva bol prorok vždy veľmi významnou osobou, ktorú treba počúvať a rešpektovať a ľud si takého človeka neskutočne vážil, no v dnešnej dobe mám z toho zlý pocit, že to tak nie je a to je obrovská chyba. Laura, fandím Vám aj Vášmu manželovi a modlím sa za Vás, aby ste vydržali napĺňať túto ťažkú životnú úlohu.
PS: Všetky odkazy a reakcie z tejto stránky pravidelne čítam, aby som bol v obraze aj keď prispievam menej - snáď to nie je hriech, ale stále sa tu niečo nové naučím, dozviem a viem, že len pravdu pravdúcu, podľa ktorej sa riadim aj v živote. S pozdravom Váš verný čitateľ Ľubo.

Podpora pre láskavú pani LAURU A JEJ manžela
Ľudmila Š.
|27.05.2015
Dnes ráno som ostala celá zmeravená, nemohla som sa ani pomodliť, keď som čítala aké poníženie, osočovanie, posielajú pani LAURE. Je nám to všetkým ľúto. AJ ja ostanem v tejto krásnej dedine Terchovej asi sama, tiež som už dostala, že som bosorka, striga a iné. Sektu som dostala v práci, ani si neviete predstaviť aká bola pani zelená od jedu, keď som im povedala, kde som bola a ako som sa liečila. Ostatné ženy, ktoré toto počúvali s úsmevom po krátkej dobe začali zdravotné ťažkosti opakované a dokonca skoro každá PN. Druhý mesiac som malá strašné bolesti pravej ruky a tak som povedala majstrovej, že zajtra neprídem do práce, tá začala po mne doslova revať, že všetkých bolí a musia pracovať. Ja som teda pre pokoj išla pracovať, ale pani majstrová dokonca aj s jej mamou do práce nedošli, lebo bola u nich v noci záchranka, odviezla jej syna ktorého nemohli prebrať. Tak bola doma ona aj s mamou a teraz je PN pani majstrová. Dokonca na pravú ruku, že ju veľmi bolí, mne neuznala ešte má dala pracovať pod okno, ktoré otvárala každú chvíľku, keď bola veľká zima. Viem, že vysmievačkám všetko vrátil jedine PÁN BOH. Toto isté dostane pani reportérka, ktorá nebude vedieť ako sa jej život môže zvrtnúť behom chvíľky, nebude urážať verejne BOŽIEHO PROROKA LAURU. Tak ako písal pán Vladimír, že každý sa nájdeme v JEHO článku, ja som sa tam našla tiež ponižovaná. Dlhé roky pestujem si kvety, veľa krát som si vypočula ty si dobrý človek, keď máš toľko kvetov lebo to pestujú len dobrí ľudia, teraz viem prečo radšej samé kvety, hoci ich ničia samé slimáky. Ako plnú dedinu katolíkov, zloduchov, tam sa šíri zlo ako plevel. BOŽE preto ŤA prosím, nedovoľ aby LAURE A JEJ MANŽELOVI ubližovali. Posielam Vám veľa BOŽEJ lásky. Cítim veľkú bolesť, mám Vás veľmi hlboko v srdci Ľudmila.

Pre Vás, pani Laura
Zuzka
|27.05.2015
Milá pani Laura, po prečítaní Vášho príspevku, z ktorého priam hmatateľne cítiť smútok a bolesť, sa mi tlačia slzy do očí. Všetci vieme, že novinári sú hyeny a ženú sa len za senzáciami, väčšinou sú to ľudia „bez chrbtovej kosti“. Jednoducho nedokážem pochopiť také konanie, že sa niekomu pomôže a namiesto poďakovania pošle kliatbu, to sa vymyká zdravému rozumu. Ale poznáte to, ako sa hovorí, za dobrotu – na žobrotu. A to bohužiaľ platí stále. Som neskutočne rada, že i ja mám sprístupnenú Vašu stránku, lebo tu vždy pookrejem a niekedy stačí len jeden článok či modlitba a môj deň je hneď jasnejší a krajší, aj keď sú na oblohe mraky. A to všetko vďaka Vám, ktorá ste pomohli toľkým ľuďom...kde by sme boli bez Vás? Boli by sme ako tie zadubené ovce vedené falošnou cirkvou priamo do záhuby. Ale Vy ste nám otvorili oči, za čo sme Vám všetci neskutočne vďační. Máme Vás radi, Vás aj Vášho manžela a budeme stáť pri Vás. Kedykoľvek budete znova cítiť taký smútok, napíšte na stránku, nikoho z nás to nezaťažuje, naozaj. Človek sa potrebuje vyrozprávať a potom sa mu aj uľaví na duši. Prajem Vám i Vášmu manželovi krásny a našim Oteckom požehnaný deň, sme všetci s Vami.

Podpora pre Laurinku
Gitka
|27.05.2015
Laurinka moja, je mi veľmi smutno z toho čo píšeš, ani nevieš ako Ťa chápem a rozumiem Ti, veď sa poznáme už skoro 12 rokov. Chcem Ti vyjadriť veľkú podporu a poďakovanie za všetko dobré čo si pre mňa a moju rodinu doposiaľ spravila. Prosím, pokračuj v tejto Bohu ľúbivej ale nesmierne ťažkej práci, pretože my všetci Bohu oddaní a verní Ťa veľmi potrebujeme. Nebyť Teba, ktorá si mi prijala od nášho láskavého Pána Boha všetky tie liečby a pomoc na zrušenie kliatobnej záťaže mojej duše, ja by som tu na tejto Zemi už dávno nebola. Pánu Bohu a Tebe za to, že žijem posielam mnohokrát ĎAKUJEM. Som s Tebou, Boh Ťa ochraňuj a opatruj a tiež Vladka, ktorý ti je v živote veľkou oporou. Držte sa a prajem Vám len všetko dobré. S láskou Gitka

podpora
Renáta
|27.05.2015
Drahá pani Laura, pri čítaní Vašich slov cítim bezmocnosť, existuje vôbec spôsob, ako to zastaviť?! Ako zastaviť tú sprostú Slovač v osočovaní a vyhrážaní? A tí vyliečení...neboja sa spravodlivosti nášho Pána Boha?! Podpisujú si tým svoju účasť na satanovom diele, keď bojujú proti Vám. Aj slovenskí novinári sú zvláštna kategória tupcov, majú asi svoje taktiky, ako vyprovokovať ľudí k reakcii, ktorú by využili na svoje reportáže. Namiesto toho, aby tá hlupaňa pátrala po pravde, robí zákernosti v domnienke, že uloví senzáciu. Podľa mňa ste urobila správne, že ste jej neodpovedala...určite očakávala odpoveď, aby mala o čom svoju reportáž robiť, lebo bez Vašej reakcie ju iste nespraví. Pani Laura, aj keď je nás málo, nestrácajte nádej, nie ste tu sama. Svojimi modlitbami bojujeme a budeme bojovať za pokoj a ochranu pre Vás. Som poctená a šťastná, že patrím medzi ľudí, ktorých nazývate priateľmi, že sa na nás s dôverou obraciate o pomoc v ťažkých chvíľach. Budem šťastná, ak vyjadrenia podpory mojej a ďalších spriaznencov pomôžu aspoň trošičku zahojiť rany spôsobené hlupákmi. Prosím nášho láskavého Pána Boha o pomoc a ochranu pre Vás a pána Vladimíra. Vaša verná renáta

Ľúbim Vás pani Laura!
Dana K.
|27.05.2015
Drahá milovaná naša pani Laura, bolí ma, keď Vám ľudia nadávajú do toho.... smrada, hada odporného proti ktorému sa modlím každú sobotu a každý spln mesiaca. Nezaslúžia si títo ľudia Vašu pozornosť ani na chvíľu. Sú to prisluhovači jeho .... toho hada......hlupáci zaslepení svojou dôležitosťou a obrovskou pýchou, nevďační zákeráci šliapajúci po najväčšom dare, aký nám Boh dal a to je LÁSKA. Pomoc ktorej sa dostalo ľuďom skrz Vás pani Laurika a teraz Vás opľúvajú, vysmievajú, ponižujú .....je mi z nich zle, ťažko......cítim Vašu bolesť pani Laura, stojím pri Vás a objímam Vás a chcem Vám pomôcť čo je v mojich silách od takýchto zloprajných, zákerných, zlých ľudí.
Pani Laura stojím pri Vás akoby dávny priateľ, lebo tak to cítim. Ľúbim Vás aj Vášho manžela a nie len ja, ale aj ostatní ...čo Boha milujeme zo všetkého najviac.
Bohu oddanná a milujúca duša.
Sme veľká Božia rodina a to je obrovská sila! Ľúbim Vás pani Laura! Ľúbim Ťa Pane Bože dobrotivý, jediný!

podpora
Zuzana
|27.05.2015
Milá pani Laura. Pri čítaní týchto riadkov sa mi tlačili slzy do očí. Je to neskutočný kolobeh ako sa vás dookola snažia zlovestní ľudia oslabiť a zničiť. Najhoršie je, že vyliečení pacienti namiesto poďakovania posielajú kliatby. Je to smutné a nechápem ako sa Otecko dokáže na tú nespravodlivosť pozerať. Určite mu to veľmi ubližuje, keď ľudia hania vás nášho proroka, našu spojku s Oteckom Nebeským. Veľmi mi je to ľúto, neviem čo dodať, len toľko naša najdrahšia Laurika, že my si vás nedáme a budeme zas a znova dookola denno denne prosiť Pána Boha o silu pre vás a vášho manžela. Veľmi vás ľúbime. Pane Bože osvieť tento hlúpy národ a nedovoľ tej redaktorke takto verejne zosmiešniť Tvojho proroka, lebo pre tento cirkvou zmanipulovaný národ, bude cesta k Tebe ešte ťažšia pre ich tupé mozgy. Pani Laura som tu pre vás a čoskoro dúfam, že aj konečne môj manžel - vďaka vám. S láskou Zuzana.

Podpora
Kvetena
|26.05.2015
Ešte som chcela dodať, že pre takých hlupákov nie je hodné ani slzu vyroniť. Robiť im radosť, nie. CHodila som po liečiteľoch a klamali vedome, vedela som že nemali pravdu. Sú TO PODVODNÍCI. A takí šarlatáni sa im páčia, ktorým pomáha Satan a ten má z tohto radosť, ale na každého príde. Neurobte radosť tým tupcom zadubeným. Sme všetci s Vami a máme Vás rady. S láskou Kvetena

Vladimír|26.05.2015
Milá pani Kvetena. Vždy máme na výber. Takže si môžme vybrať študovaného podvodníka s mnohými diplomami alebo neštudovaného jednoduchého človeka obdareného Božou silou. Podľa Laurou spomínanej redaktorky tzv. "inteligenti" si vyberú radšej tú prvú možnosť. Natíska sa mi myšlienka a prirovnanie: Vrana k vrane sadá, podvodník podvodníka hľadá. Laura je pre takýchto študovaných hlupákov preto nezaujímavá, lebo nevlastní hromadu certifikátov z rôznych pofidérnych kurzov, aby nimi mohla ohurovať svojich pacientov, aká len ona nie je študovaná a vzdelaná v alternatívnej medicíne. Totižto tieto veci sa nedajú naučiť. Skutočný liečiteľ ktorý naozaj pomáha, musí mať dar od Boha a nie diplomy. Čo ale všetci vieme. Ďakujeme za podporu.

Ľúbime Vás
Mária a Peter
|26.05.2015
Láskavá pani Laura, pri riadkoch ktoré ste nám napísala som pocítila neskutočný smútok a bolesť. Tak veľmi cítiť smútok a trápenie v tom všetkom. Čo sme to za ľudia, veď to je neskutočné. Ľudská zloba nemá hraníc. Tak veľmi ma to mrzí, nechápem prečo takému srdečnému človeku, úprimnému a nekonečne Pána Boha milujúceho takto ubližujú. Toľko ľudí prešlo Božími rukami a uzdravilo sa a to len vďaka Vám. Veď len Vy ste Pánom Bohom predurčená. Každému koho Pán Boh prijal dostal od Vás pomoc. Nikomu nebolo ublížené a predsa sa chovajú ako hyeny. Tak veľmi nás to mrzí, tak veľmi. Myslíme na Vás a my s manželom Vám neskutočne ďakujeme za všetko. Za každú radu a pomoc prijatú od láskavého Pána Boha. Ste naše zlatíčko.

Ľúbime našu pani Lauru a nedáme si ju !
Júlia P.
|26.05.2015
Naša drahá pani Laurinka. My, verní čitatelia, Vás veľmi ľúbime, ste úžasná žena a sme radi, že ste sa nám takto vyžalovali. Vy ste nám cez nášho láskavého Pána Boha pomohla už nespočetne veľa krát, vypočula ste nás, podržala, zmenila život. Pani Laura, videla som Vás zatiaľ iba raz, ale nikdy na to nezabudnem. Až ma hreje pri srdiečku, keď si na Vás spomeniem, aká ste milá, dobrá.
Prosím Pána Boha nech Vám naďalej a ešte viac dáva silu. Ľúbime Vás, máte v nás podporu.

Lítost
Irena
|26.05.2015
Drahá a milá paní Lauro,
je mi to moc líto, že zase prožíváte bolest a smutek. Moc Vás prosím, neberte to tak vážně. Novináři a redaktoři jsou dravci a slušnost jim nic neříká. Vymývají slabším lidem mozky. No a od té matky to byla podlost a zákeřnost. Ponížila nejen Vás, ale i svého syna a to je tedy rána pod pás. Snad ji časem dojde co způsobila a bude toho litovat, ale to už bude pozdě. Ztráta důvěry se těžko napravuje.
Paní Lauro, chtěla bych Vám udělat nějakou radost a ulehčit Vaší smutné duši. Nevím sice jak, ale chápu co nyní prožíváte. Tolik vyléčených a vděku málu......prosím, nevzdávejte to. Sice se dlouho neznáme, ale já Vám věřím a rozhodně mě také můžete považovat za svou přítelkyni. Budu prosit laskavého Boha, aby Vám dal hodně sil a aby Vás ochraňoval i pana Vladimíra.
S láskou a úctou Vaše přítelkyně Irena

smútok
miro
|26.05.2015
Pani Laura, tak ako ste Vy a pán Vlado tu pre nás, tak sme aj my Boží bojovníci tu pre Vás.
Modlíme sa za Vás, lebo vieme že to máte neskutočne, ale fakt neskutočne ťažké poslanie. Podľa mňa v histórii to nemal žiadny Boží prorok ťažšie ako Vy. Prosím Vás a prosím Boha - vydržte! Otče Bože daj silu pani Laure a pánovi Vladovi, sú to vynikajúci ľudia a vždy mi pomohli radami od Teba Bože.
Preto ak bude treba pomôžem aj ja rád Vám..aj keď len takouto malou formou podpory...
Bože dobrý, prosím Ťa, ochraňuj ich duše od všetkého zlého a od všetkých zlých ľudí! Urob už prosím Ťa poriadky s týmto nespratným svetom, hnusným svetom. Kde lásku treba hľadať doslova ako ihlu v kope sena. Hnus! Ale vydržíme to. Bože pomáhaj nám všetkým!!! Pane buď stále pri nás a nepúšťaj rúčku pani Laury, ochraňuj si ju celou svojou všemohúcnosťou. Ďakujem Ti.

Podpora
Peter B.
|26.05.2015
Tak ako ja, keď som vždy potreboval "vyspovedať" sa Vám a Vášmu manželovi so svojim trápením a viem, že nie som jediný, je teraz rad na nás/na mne, aby sme Vám dodali síl, odvahy, pochopenia a veľkú podporu.
Ak by bolo niečo v našich silách, čo by sa dalo spraviť-čokoľvek, obráťte sa kľudne na nás. I keby to mala byť ktorákoľvek nočná či denná hodina. Viem že ja možno nie som ten pravý čo Vám to navrhuje a Vy viete prečo to píšem, ale ja sa snažím odolať a nespadnúť tam, odkiaľ možno niet návratu... Všade naokolo to zúri, je to ako rozbúrené more, ktoré nemožno ničím iným zastaviť, len Božím zásahom.
Pevne verím že toto obdobie atakov a nenávisti čo najskôr pominie a PRAVDA konečne vyjde na povrch z tej všetkej nenávisti a hlupoty ľudí, ktorí nevedia vôbec čo činia.
Prajem Vám i manželovi Vladimírovi pevné zdravie a zároveň Vás žiadam o odpustenie. Mrzí ma to veľmi...človek by sa najradšej ráno zobudil a zistil že to bol len hlúpy sen. Žiaľ pravda je úplne iná...modlím sa za Vás a verím, že Otecko náš láskavý vypočuje tieto modlitby. S pozdravom a veľkou podporou Peter

Smútok...
Simona
|26.05.2015
Drahá pani Laura,
hovorím za seba ale verím, že aj za všetkých ľudí, ktorí majú sprístupnenú túto stránku. Už len to, že ste nás nazvala jedinými priateľmi je pre nás obrovskou cťou. Som nesmierne rada, že patrím medzi túto skupinu.
Je mi veľmi ľúto kam tento svet speje a ako sa k Vám ľudia nevďačne správajú. Nerozumiem prečo majú v sebe toľko zla a neprajnosti.
Som smutná keď ste osočovaná a nedocenená..
Vedzte že mňa vôbec neobťažuje a nezaťažuje čítať vaše trápenie, nemáte sa za čo ospravedlňovať. Koľkí z nás vrátane mňa samej sme Vás už nespočetne krát zaťažovali svojimi problémami a vždy ste nás vypočula a pomohla.
Ja Vám za všetko nesmierne ďakujem a vedzte, že keby som sa mala odvrátiť hoci aj od celého sveta, stála by som vždy pri Vás!
S láskou Simona

Veľká vďaka
Peter
|16.05.2016
Drahá pani Laura, najväčšiu vďaku si zaslúžite Vy aj s pánom Vladimírom, za nekonečnú pomoc nám Všetkým aj tým, ktorý si to nezaslúžia, za nekonečné modlitby k láskavému Pánu Bohu za Nás Všetkých, za celý tento svet, za prijímanie odkazov a liečebných kúr od Pána Boha každý jeden deň pre Nás........Ďakujeme za Všetko, čo pre Nás robíte a za to, že môžeme nadovšetko milovať Pána Boha Nášho jediného a láskavého, vďaka Vám Pani Laura a Pán Vladimír.

Nekonečné Ďakujem
Jana
|14.05.2016
Drahá Laura,pri čítaní vašich riadkov sa mi tisli slzy do očí,zahrialo ma pri srdiečku a pohľadilo dušičku.To my sme tí čo máme ďakovať Vám. Za to všetko čo pre nás robíte, Za túto nadhernú stránku, plnú vzácnych informácií a pokladov,ktoré ukrýva. Som nesmierne vďačná,že môžem denne čítať odkazy a pomoci od nášho láskavého Boha a byť súčasťou tejto Božej rodiny. A prispieť na túto stránku je mi cťou,pretože my sme tí čo pomoci žiadajú a Vy ich sem vkladáte pre nás s láskou a obetavosťou. Vaša náročná,mravenčia práca sa nedá zaplatiť žiadnymi peniazmy sveta,preto mi príde samozrejmosťou na stránku prispieť a vážiť si v nej každučké slovíčko. A Vy drahá Laura ich sem vo dne v noci vkladáte a my sme Vám za to neskutočne vďační. Akúkoľvek pomoc budete potrebovať prosím oznámte nám to vždy keď bude treba a s radosťou pomôžeme. Je to aj tak málo proti tomu čo pre nás robíte Vy. Najviac čo môžeme urobiť my je milovať Boha celým srdcom a celou dušou a denne mu za všetko ďakovať. Ďakujem ti Bože za všetko čo pre mňa a mojich blízkych robíš. Ďakujem ti Bože za tvoju a našu drahú Lauru a prosím opatruj nás všetkých. Ľúbim Vás drahá Laura❤️ Milujem ťa Otče Bože❤️

vďaka
Daniela
|12.05.2016
Ďakujeme drahá Laura za krásne slová...Ďakujeme za Vašu obetavosť, láskavosť a za všetku tú mravenčiu prácu, ktorú odvádzate len a len ķôli nam. Aby sa nám lepšie žilo, aby naše duše nebolelo nič a hlavne nám ukazujete, že bez láskavého Boha sa ďalej nepohneme...Veĺmi si vážim, čo pre nás obetujete..Vážim si Vás a strašne moc za všetko ďakujem! Nech vás s manželom Pan Boh opatruje, aby ste už nikdy kôli žiadnym hlupákom netrpeli, želám vám len šťastné a usmiate dni..Sme Vášimi oddanými božími bojovníkmi a aj my sme tu pre vás kedykoľvek!!! Lúbim Vás...Ďakujem láskavý Bože za týchto úžasných ľudí v mojom živote..Milujem Ťa Bože nadovšetko a navždy.!

Ďakujeme.
Miriam
|29.07.2016
Drahá pani Laura,
sme Vám nesmierne vďační za všetku pomoc a rady, ktoré sme Vaším prostredníctvom dostali od nášho najláskavejšieho Pána Boha.
Ak Vám to budeme môcť nejak oplatiť, prosím neváhajte ani sekundu a kedykoľvek sa nás obráťte.
Modlím sa za Vás každý deň a verím, že to ťažké obdobie čoskoro prejde a Vy sa vrátite v plnej zbroji silnejšia ako kedykoľvek predtým.
Nech Vás a Vášho manžela Pán Boh ochraňuje pred každým zlom a požehná Vám veľa veľa sily, zdravia a lásky.
S láskou a úctou,
Miriam

Sme s Vami
Jana
|29.07.2016
Drahá Laura,to my ďakujeme Vám za všetku tú mravenčiu prácu,ktorou pomáhate nám vo všetkých našich trápeniach.To Vám patrí tá nekonečná vďaka za všetko čo pre nás robíte. Keď už inak nevieme my pomôcť,tak aspoň peknými slovami sa odvďačiť a uctiť si Vás. Nás tiež vaše pekné slová potešia a zahrejú pri srdiečku. Je mi veľmi ľúto,že prežívate tažkè obdobie.Drahá Laura oddychujte koľko len potrebujete a my sa budeme modliť za Vás,aby ste znovu načerpala energiu a síl vo vašom náročnom poslaní.Nezabudnite,že sme tu vždy pre Vás a čokoľvek budete potrebovať buďe nám cťou pomôcť,ako to vždy robíte Vy pre nás.Nech Vás Náš Božíček chráni od všetkého zlého. Ďakujem za všetko. Otče Bože ochraňuj našu Lauru a jej manžela a daj jej silu pokračovať. Ľúbim Vás. Milujem ťa Otče Bože. ❤️❤️❤️

Ďakujem
Gabriela
|28.07.2016
Veľka vďaka pani Laura za krásne slová ktoré potešili moje srdiečko . Z vašich slov cítiť ako máte rada ľudí a ako im veľmi chcete pomáhať.
Som veľmi rada, že aj ja mám prístup na túto úžasnú stránku a že nás, nazývate svojimi priateľmi. Veľmi si to vážim.
Želám Vám, aby ste nabrala veľa duševných síl a nech Otecko nebeský ochraňuje každý Váš krok. Pozdravujem aj Vášho manžela.
S pozdravom Gabriela

Pozdrav
Ingrid K
.|28.07.2016
Som šťastná, že od Vás zase čítam tieto krásne slová. Myslím na Vás a želám veľa síl na doriešenie problémov. Ľúbim Vás a pozdravujem aj pána manžela. S láskou, Ingrid

Sme pri vás
Elena
|28.07.2016
Pozdravujem krásne láskavé, statočné dušičky, ktoré nám Pán Boh zoslal na túto zem a Bohu ďakujem, za tento vzácny dar pre celé  ľudstvo, čo táto zem v túto dobu nosí, ktoré sme z Božej vôli mali možnosť spoznať pani Lauru a Vladka. Budeme vyprosovať u nášho Otecka nebeského pre vás z Jeho Božej všemocnej náruče  veľa duševnej aj fyzickej sily , aby ste naplnili svoje nesmierne ťažké, namáhavé duševné poslanie, lebo u Pána Boha je tá najväčšia sila, pomoc, zázrak, požehnanie.... Ste pri nás nocou aj dňom a aj my stojíme vždy pri vás a kedykoľvek vám budeme na pomoci.
s láskou, vďakou k Tebe Bože aj k vám dušičky, krásne vzácne

V spojení aj na diaľku
renáta
|28.07.2016
Drahá pani Laura, stále si musím opakovať, že aj vy ste len človek a preto aj vy máte ľudské trápenia. Aj keď máte to najťažšie poslanie na svete, musíte sa boriť aj vlastným nie ľahkým životom a je mi to veľmi ľúto, že máte ťažké obdobie. Modlitbou Vám budem vyprosovať u Nášho láskavého Pána Boha, aby Vám tie ťažkosti pominuli a nabrali ste druhý dych do boja za Božie pravdy. Ak by bol spôsob, ako by som Vám mohla ja a moja rodina pomôcť, bude mi cťou. Pánovi Vladimírovi prajem veľa síl. Myslím na vás oboch s láskou.

Vďaka Vám
Renata R.
|28.07.2016
Pani Laura,
srdečne Vám ďakujem . Ja milujem túto stránku a ďakujem Vám za všetko krásne vo Vašich slovách.Ďakujem pánu BOHU za jeho lásku k nám všetkým ľuďom veriacim iba tebe BOŽE . Oddýchnite si s láskou a pokojom v duši budem sa modliť aby ste bola láskou naplňovaná od nášho milovaného OTECKA . Pozdravujem p. Vladimíra a keď bude treba zavolajte mi vaša medíková Renata

Janulienka|07.09.2016
Takže vážení a milí, konečne si otvorte oči a používajte mozog v hlave, lebo či sa to niekomu páči alebo nie, Pán Boh existuje, pani Laura je posledný Boží prorok na tejto skazenej planéte Zem a my ľudia by sme mali padať na kolená, utiekať sa k Pánu Bohu v modlitbách a mali by sme mu byť nesmierne vďační za to, že nám ľuďom stále dáva šancu žiť a polepšiť sa, že má s nami ešte stále trpezlivosť a že nám stále odpúšťa naše hriechy a previnenia. Ďakujem Pánu Bohu, že som ho našla prostredníctvom pani Laury a jej manžela a že môžem patriť do tejto zatiaľ malej „rodiny“. No verím, že časom bude s Božou pomocou cirkevníkov stále viac a viac ubúdať a Božích bojovníkov a ochrancov pani Laury s manželom stále len pribúdať.... Tak nám Pán Boh pomáhaj. Milujem Ťa Pane Bože.

nádej a podpora pre Pani Lauru
Peter
|31.08.2016
Drahá pani Laura,je mi ľúto že zase čítam, ako sa Vám odvďačili ľudia čo dostali od Pána Boha cez Vás pomoc a takto sa ku Vám zachovali,je to smutné.
Ja si nesmierne vážim vašej obety pre nás všetkých, zvlášť keď teraz oddychujete a naberáte nové sily,zvlášť keď ste aj mne poskytli pomoc od Pána Boha a obetovali ste sa pre mňa,si to nesmierne a veľmi vážim a stále sa za Vás modlím a ďakujem jedinému Pánu Bohu za pomoc a za to, že Vás máme a že nám Vás Pán Boh dal.Preto je mi veľmi ľúto že sú ľudia ktorý sú nevďační a neveria Bohu ani odkazom na tejto krásnej a pravdivej Božej stránke a nevedia sa poďakovať a odmeniť...
Sme tu pri Vás pani Laura, mi čo veríme v Pána Boha a modlíme sa za Vás.
Ďakujem Pane Bože za všetko s celého srdca a milujem Ťa
Pani Laura modlím sa za Vás a ďakujem Vám za pomoc a ľúbim Vás. 

Nedajte sa!
Miriam
|22.08.2016
Pani Laura, tiež si myslím, že nie ste naivná, len máte krásnu a čistú dušu, preto Vás stále zaskočí bezcharakternosť a nečestnosť ľudí, pretože Vám je takéto správanie úplne cudzie a nepochopiteľné.
Myslím, že satanáš Vám naschvál a s veľkou obľubou posiela do cesty práve takýchto hajzlíkov, aby Vám čo najviac znechutil a znepríjemnil Vaše poslanie.
Nedajte sa odradiť, pani Laura, stále sú tu ľudia, ktorí si nesmierne vážia Vašu neskutočne obetavú prácu a sú ochotní Vám kedykoľvek pomôcť.
Držte sa, pani Laura, nech Vám náš laskavý Pán Boh požehná veľa veľa síl do boja za nápravu tohoto sveta.

Sebeckosť
Renata R.
|22.08.2016
Pani Laura,

veľmi ťažko sa mi čítajú takéto slová keď sa trápite a trpíte. Som nesmierne ubolená a trápi ma Vaša bolesť. Sú ľudia , ktorí si to nezaslúžia . Vždy ste bola úprimná a povedala iba to čo Vám náš otecko nadiktoval . Ja som sklamaná z určitých ľudí lebo láska k ľuďom sa stráca neskutočným sebectvom a ľahostajnosťou. Oni nepotrebujú pomoc potrebujú hrabať , hrabať a nekontrolovane utrácať. Nič iné len mamon a mamon . Pomoc nepotrebujú iba ubližovať. Ale Laurinka a nech majú to čo chcú vy máte niečo čo nikto iný nemá a ja si Vás nesmierne vážim za Vašu ochotu pomáhať ľudom , ktorý to potrebujú . Mám Vás rada a vždy budem a modlím sa a prosím aby ste sa netrápila ale asi musíme prejsť cestou všetkého aby sme pochopili , že náš milovaný a láska k nemu je to najdôležitejšie čo musíme vnímať s láskou v duši. Hajzli boli a budú a nenechajte sa odradiť takouto zberbou odpadu. ďakujem Vám všetkým za vašu oporu a podporu. Milujem ťa Otecko môj milovaný.

Daniela|20.08.2016
Ako píšete drahá Laura, presne tak...príde čas keď všetci neverci pochopia Vašu existenciu a budú prosiť možno aj pred Vašim domom. A my vieme, že pre takých bude už poriadne neskoro! A presne tak! Budete si vyberať kto je hoden Božej pomoci a Vášho času. A tak ako sa smejú teraz Vám, budú v budúcnosti na kolenách a do smiechu im nebude. držte sa a objímam Vás

svet bude na kolenách
miro
|19.08.2016
Pani Laura, ja si myslím že príde čas a nie je to až tak ďaleko, že svet Vás bude na kolenách prosiť Božie výklady, odpovede, odkazy...
Dnes sa smejú oni Vám, ale uvidíme kto sa bude smiať posledný a kto bude plakať za to, aký život bez Boha žil. Budú plakať aký boli sprostí, ale či Boh ich plač bude počúvať, to už je druhá vec.
Ja sa sám niekedy Bohu divím že má s týmto svetom ešte trpezlivosť, lebo to až nie je možné čo sa deje.
Vás namiesto vďaky ľudia preklínajú, farári znásilňujú deti, muži spia s mužmi, ženy so ženami, mobil je ľuďom bližší ako ich vlasné deti alebo priatelia, Európa plná ozbrojených afričanov..

Nevďačnosť
Jana
|23.08.2016
A takto to bude so všetkými nevereckými hlúpimi dušamy. Keď im bude najhoršie a vyslovia Bože pomôž dostanú odpoveď. Pomôže im tak akurát spoveď u farára alebo samotná náruč Satana. A veru raz príde ten deň musí prísť keď sa budú chcieť k Vám Laura dostať a prosiť o pomoc ale bude neskoro. Tak ako sa teraz mnohí smejú nad Božímy slovamy a odkazmy tak sa potom budete smiať vy drahá Laura. Ale my sme tu s Vami vždy a budeme si Vás chrániť a cťiť kým budeme na tejto zemi žiť. Držte sa Laura ,Otče Bože ochraňuj nám Lauru ako aj nás od všetkého zlého. Ľúbim Vás a ďakujem tisíc krát za všetko čo pre nás robíte. Milujem ťa Bože môj.❤️❤️❤️

Renata R.| 14.12.2016
Milý môj Otče,

ja Renata Reinová Ti sľubujem , že ťa budem milovať , ctiť a lásku odovzdávať tým, ktorý to potrebujú a môjmu srdcu neubližujú . Ľúbim ťa láskou nekonečnou . Som bláznivá , milujúca a nepoučitelná . P. Laura toto všetko je ľudská závisť a hlúposť . Vy ste tá , ktorá nám je srdcu blízka . Vždy sa niekto musí nájsť , kto nám bude do hlavy búšiť tieto bludy . P. Laura ten kto nezažil pokoj v duši a lásku v srdiečku nikdy nebude veriť , pokiaľ nestretne Vás a to iba vtedy keď už nebude vedieť ako ďalej . Ste ten najväčší poklad na tejto zemi . Ste pre mňa ten najväčší diamant , ktorý bude vždy pre mňa žiariť . Ľúbim Vás p. Laura a nikdy to žiaden farár nezmení ani viera v hlúposť . Pane môj láskavý Otecko BOH môj jediný na tejto zemi prosím o tvoju lásku a odpustenie milujem ťa na veky vekov AMEN.

Júlia P.|12.12.2016
Pani Laura, držte sa. Potešilo ma, že ste napísali, aj keď nie dobré správy, ktoré ma však netešia. Mám Vás obidvoch aj s pánom manželom rada. Vydržíme, bojovať za Božie pravdy do posledného dychu. Ten kto ucíti lásku k Bohu, pochopí. Ďakujem, ďakujem Pane Bože, za to, že poznám tu najkrajšiu a jedinú pravdu o Tebe, že Ťa môžem milovať.

Helena|12.12.2016
Pani Laura,nech Vám Pán Boh dá tolko energie,o kolko sme Vás o nu pripravili.Kolko dobrého ste pre nás,naše duše a telá urobili.Je ťažké robiť niečo z čistých pohnutok a dostávať za to osocovanie. Ste žena čistá a citlivá,o to bolestnejšie sa Vás to dotýka.Zlo je hrozne utočné,ja viem že mám vela chýb a chybujem,ja len dufam,že Vám moje myšlienky neubližuju a moje priania su uprimne.Ak nie,nech mi to Pán Boh zráta,ked si to zaslužim...Dopustil,ale neopustil...Ak Vám ludia neveria,Vy sa netrápte,je to ich problém.Každý sme si strojcom svojho šťastia.Len sa nevzdávajte a dokončíte to,po čo vás tu Pán Boh poslal....Nech Vám Pán Boh pomáha a aj Nám...

Zuzana|12.12.2016
Ach drahá pani Laura.... Veľmi zle sa to číta, ako ľudia o vás škaredo píšu. No veľmi moju dušu bolí ,keď čítam tie ohavnosti , ktoré o sebe čítate. Modlíme sa s deťmi keždý večer k Oteckovi nech vás obchádzajú všetky tie neprajné skazené čierne duše, nech vás aj vášho manžela Otecko Nebeský naplní silou, energiou a zdravím, aby ste mohla celému svetu ukázať pravdu o jedinom Bohu našom stvoriteľovi. Verím, že naberiete silu a s veľkou enrgiou začnete v Novom roku vykonávať svoje poslanie a každému padne sánka , lebo náš posledný Boží prorok odhalí celému svetu pravdu o jedinom Bohu a vídu najavo všetky cirkevné lžy a celý Vatikán aj so svojími prisluhavačmi sa prepadnú rovno do horúcich pekiel. Veríme vo vás pani Laura ,ste silná ako nik na tomto svete a máte toho najväčieho ochráncu za sebou - Boha jediného nášho Otecka Nebeského.

Ďakujeme za všetko
Peter K.
|09.01.2017
Láskavá pani Laura a pán Vladimír,
ďakujeme za toto prekrásne prianie plné lásky a pokoja a nádeje do tohoto nového roka od Vás, požehnané láskavým Pánom Bohom.
Aj ja Vám prajem veľa síl v tomto novom roku, veľa lásky a požehnania od jediného Pána Boha všemohúceho.Nech ste zdravý každý deň a nech Pán Boh láskavý nad vašimi dušičkami bdie dňom i nocou. A nech je nás verných k pánu Bohu stále viac a viac vďaka tejto nádhernej a pravdivej Božej stránke plnej krásnych modlitieb a lásky.
S láskou Peter. 

Prianie
Zuzana
|10.01.2017
Pani Laura, jednoducho nádherné prianie pre nás všetkých, keď ho čítam, naskakujú mi tie príjemné zimomriavky...ďakujem a tiež Vám i p. Vladkovi prajem všetko dobré v novom roku, nech vás stále ochraňuje náš jediný Pán Boh. S láskou
Zuzka

Ďakujeme
Gita
|09.01.2017
Ďakujem Laurinka a Vladko za prenádherné , poslané zo srdca plného nekonečnej lásky k jedinému Bohu tie najúprimnejšie priania do nového roku 2017. Keď ich opakovane čítám, tak mám slzy v očiach. Prajeme Vám len to najlepšie a najkrašie v živote, veľa zdravia, šťastia, lásky, kľudu, duševnej spokojnosti a Božieho požehnania. Gitka a Bohuš

Ďakujem
silvia
|09.01.2017
Ďakujem vám pani Laura za krásne slova a novoročné prianie.
Aj ja vám a vášmu manželovi želám zo srdca do Nového roku len to najlepšie.Nech náš láskavý Pán Boh vas neustále stráži a ochraňuje,nech vám obidvom zdravie požehnáva aby ste naďalej mohli svoje poslanie vykonávať s toľkou odvahou a láskou ako doteraz.
Ďakujem pani Laura za všetko čo pre nás robíte.
S láskou Silvia

Prianie
Viera
|08.01.2017
Tak krásne prianie som asi ešte nečítala. Zo srdca ďakujem, a aj ja Vám prajem kopu splnených prianí, pekných zážitkov, dobrých a šťastných ľudí okolo seba no a samozrejme zdravie, šťastie, lásku a Božie požehnanie.

Poďakovanie
Júlia P.
|07.01.2017
Ďakujem pani Laura za nádherné a úprimné prianie. Vám a pánu manželovi takisto prajem všetko dobré, Pánom Bohom požehnané, do nového roku 2017. Nech ste zdraví, šťastní a nech Vám aj my, Vaši pacienti, robíme už len radosť. Vážim si všetko, čo pre nás robíte a nech sa Vám to dobro vráti. S láskou Júlia

Všetko dobre do nového roku
Martina
|07.01.2017
Ja vám tiež prajem len to najlepšie do života aj vášmu manželovi a veľmi ďakujem za vás a túto stránku ďakujem Pánu Bohu že som mohla do nej nahliadnuť ďakujem ďakujem ďakujem veľmi

Poďakovanie
Zuzana Š.
|07.01.2017
Pani Laura a pán Vladimír. Ďakujeme za krásne priania do Nového roku a taktiež Vám prajeme všetko len to najlepšie do Nového roka , veľa lásky , zdravia, šťastia , úprimných ľudí nech Vás oboch Otecko Nebeský ochraňuje od čiernych duší a naplní vás silou pri vykonávaní Vášho postu. Ďakujeme , že Vás máme a usmerňujete naše kroky. Ľúbime Vás.

Poďakovanie a novoročné prianie.
Janulienka
|07.01.2017
Milá pani Laurinka a pán Vladimír, ďakujeme vám za novoročné prianie, je také krásne, že som si ho musela prečítať aj viackrát. Vaše príspevky sú vždy povzbudzujúce, poučné, motivujúce a plné pokoja a lásky. Pri ich čítaní sa mi zastaví čas, cítim sa veľmi príjemne a čítala by som ich dookola.
Nesmierne vám ďakujeme za vašu trpezlivosť s nami, ste úžasní ľudia, ktorých som si od prvej chvíle obľúbila. Do smrti vám budem vďačná za to, že ste ma naučili milovať nášho láskavého Pána Boha, že ste mi ukázali tú správnu cestu, ktorou mám ísť. Vždy vás budem podporovať, nech by sa dialo čokoľvek.
Milovaný môj Pane Bože ďakujem Ti za Tvoju Božiu ochranu a pomoc v mojom živote. Len s Tebou a s Tvojou láskou má môj život zmysel. Milujem Ťa Pane Bože a budem Ťa velebiť do konca môjho života.
Milá pani Laurinka a pán Vladimír, ja a celá moja rodina vám prajeme všetko dobré v novom roku 2017, veľa zdravia, šťastia, lásky, pokoja, aby bol tento rok pre vás lepší, krajší, pokojnejší ako ten predchádzajúci. Nech vás náš láskavý a milostivý Pán Boh ochraňuje a požehná. Máme vás radi.

Poďakovanie a novoročné prianie.
Ľudmila
|07.01.2017
Pán Boh zaplâť za také krásne prianie do nového roku .Tiež Vám prajem a želám Božieho požehnánia,zdravia,lásky,spokojnosti,aby sme mohli nasmerovať k Vám ľudí,ktorí si Vás budú vážiť a aby našlo,čo najviac ľudí lásku k Jedinému BOHU.Ďakujem Pánu Bohu za všetko ,čo som od Ného dostala je toho veľa. Ďakujem Pánu Bohu,že nám dal posledného Božieho Proroka na Slovensko,lebo cirkev je tu ako vreteničie plemeno skázy.
Prajem aj všetkým čítateľom tejto Božej stranky všetko dobré do nového roku veľa zdravia,lásky,Božieho požehnania,spokojnosti .
S láskou Ľudmila.

Ďakujem
Jana
|07.01.2017
Drahá Laura,ďakujem veľmi pekne za krásne prianie do Nového roku 2017. Prajem Vám a Vášmu manželovi všetko len to najlepšie a najkrajšie.Prajem zdravia a spokojnosti,aby už Vaša krásna dušička nikdy nepocítila bolesť a trápenia. Želám všetkým ľuďom,aby našli lásku k Bohu jedinému. Aby celý svet jedného dňa spoznal Vašu hodnotu.Ďakujem nekonečne za všetku pomoc v živote.Ďakujem že ste ma naučila láske k Bohu. Ďakujem za túto Božiu prekrásnu stránku a za to,že môžem byť jej súčasťou. A tebe Boźe ďakujem za ňu. Za vzácneho človiečika v mojom živote za Tvoje dieťa LAURU. Prosím Bože ochranuj Nás všetkých a sľubujem ti,že nikdy sa ťa nevzdám. S láskou Jana ❤️❤️❤️

Poďakovanie
Eva
|06.01.2017
Drahá pani Laura a pán Vladko,
ďakujeme za krásne prianie do Nového roka 2017. Prajem Vám aj ja iba samých dobrých ľudí okolo seba. Veľa zdravia, sily, šťastia a lásky v roku 2017. Ďakujeme za všetky tie nádherné modlitby a ponaučenia od Pána Boha. Boh nech Vás opatruje a dáva Vám silu v ďalšej Vašej náročnej práci. Boh Vám žehnaj !
Eva

Ľúbime Vás
Mária
|06.01.2017
Drahá pani Laurika a pán Vladko,
chceli by sme aj my Vám popriať do tohto roku veľa zdravia, šťastia a lásky a veľa nových úprimných Božích bojovníkov. Aby ste mali veľa sily v boji proti satanovi a nech cítite, že ste tu na to neni sami. Ďakujeme Vám za všetko, ako nás oddane a trpezlivo učíte milovať nášho Otecka Nebeského. ĎAKUJEME

PF 2017
Jaroslav a Marta
|06.01.2017
Jeden rok skočil, a ďalší máme pred sebou počas ktorého veríme, že títo dvaja anjelikovia P. Laura a P.Vladko budú naďalej bojovať proti zlu, a pomáhať nám tým, ktorý cez P.Lauru prosíme nášho otecka nebeského o pomoc. Dúfam že každý Bohu ďakuje za to, že máme na slovenskú takú vzácnosť ako v rozprávke soľ nad zlato, a to pani Lauru. Vy aj s manželom, každý deň venujete veľkú časť dňa už x rokov aby dobro vyhralo nad zlom. Ste naši zachráncovia lebo bez vás by sme tu dlho neboli. Snáď tento rok 2017 bude lepši ako minulí, čo sa týka zdravia, pokoja aj lásky. Milujeme vás oboch a budeme za vami stáť keby sa dialo hocičo. Sme vašimi dlžníkmi. Pane Bože ochraňuj tieto naše poklady čo si nám poslal. S láskou Jaro a Marta

Prianie do Noveho roku
Gabriela
|06.01.2017
Mila pani Laura,
prajeme Vam aj Vasmu manzelovi do Noveho roku 2017 vsetko dobre, vela zdravia, lasky a pohody. 
Dakujeme za vsetko, co pre nas robite, nech Vas Boh ochranuje a Vam zehna. 
Gabriela a Jozef

Ďakujem
Elena
|06.01.2017
Pani Laura ďakujem za krásne slová želania, aj za všetku námahu, obetavosť lásku, trpezlivosť, za odovzdávanie Božích slov. Ste naše Svetlo tu na zemi, ukazujete nám smer cesty domov k nášmu láskavému Oteckovi nebeskému. Ste vzácny dar z Božej náruče a ďakujem láskavému Pánu Bohu, že vás máme obidvoch. Prajem vám od nášho dobrotivého Pána Boha požehnaný každý okamih, aby všetko zlé odišlo a ostalo len láska, zdravie, radosť, úsmev a všetci, aby našli správnu cestu k jedinému Pánu Bohu, lebo s Ním je aj nemožné možné. Ďakujem za všetko s láskou Elena s rodinou

Všetko najlepšie v Novom roku
Dana S.
|06.01.2017
Zlatá pani Laura, tak krásne ste to napísala, že mám až zimomriavky. Prajem Vám aj Vášmu manželovi Vladkovi šťastný a veselý celý nový rok, zdravie, šťastie, kopec lásky, stále úsmev na tvári, čo najviac dobrých ľudí okolo seba a ďakujeme Vám za každučkú pomoc, ktorú ste nám poskytli. Za všetko čo ste nás naučili, vždy ste poradili, pomohli keď sme o to žiadali. Nikdy nezabudneme :-) . A najdrahší Pán Boh je a vždy bude u mňa na prvom mieste. Je môj stvoriteľ, učiteľ, najlepší priateľ, lekár, láska, viera, nádej, spasiteľ a viem, že vždy sa môžem o Neho oprieť, viem, že On jediný ma vypočuje a učiní tak aká je Jeho Božia vôľa. Milujem Ho nekonečne celým svojím srdcom, celou svojou dušou a za to ďakujem pani Laura Vám a Vášmu manželovi Vladkovi, lebo Vy ste mi ukázali tú správnu cestu, po ktorej treba ísť. Drahý Bože ochraňuj pani Lauru a pána Vladka stále. S láskou Dana.

Ďakujeme
Veronika
|06.01.2017
Naša milá Pani Laura veľmi pekne Vám ďakujeme za krásne prianie a tiež
Vám aj manželovi prajeme do nového roku všetko len to najlepšie. Ďakujeme Pánu Bohu a Vám za vašu pomoc, ochotu, lásku, za všetku vašu prácu a nádhernú Božiu stránku. Vy ste naša cesta ktorá nás privádza k Bohu. A ten kto sa tou cestou rozhodne ísť už nikdy viac nechce z nej odbočiť, ale snaží sa byť čo najlepším človekom aby bol hodný kráčať tou cestou. Ďakujeme Veronika s maminkou a s rodinou.

ĎAKUJEME
Renata R.
|06.01.2017
Milovaná p. Laura s láskou Vám odovzdávam poďakovanie za vašu úprimnosť a lásku , ktorú k nám chováte. Ste milá láskavá a trpezlivá . ďakujem Vám za všetko a prejem Vám to isté a krásne aby ste už pocítili len tú najväčšiu lásku ľudí a pochopenie. Pane môj milovaný ďakujem Ti za našu Lauru z celého srdiečka až do konca svojho života Ti budem lásku odosielať z celého srdiečka ďakujem p. Laura

Poďakovanie
Lukáš a mama
|05.01.2017
Ďakujeme Vám drahá pani Laura a pán Vladko za Vaše prianie do roku 2017 a aj my Vám touto cestou chceme popriať veľa Božieho požehnania,veľa zdravia, pokoja, šťastia a lásky do Vášho života nech Vás náš milovaný pán Boh ochraňuje a posilňuje do každého dňa. Ďakujeme Vám za Vašu obetavosť a ochotu vždy pomôcť a poradiť, keď to potrebujeme a za vašu veľkú trpezlivosť.
Otče Bože láskavý, ďakujeme Ti za Tvoju Božiu pomoc, za Tvoju lásku, ochranu a prosíme Ťa stoj pri nás a ochraňuj nás od Všetkého zlého. S láskou a vďakou Lukáš a mama.

Ďakujeme.
Miriam
|05.01.2017
Pani Laura,
ja sa vždycky veľmi teším, keď nájdem na stránke Váš nový príspevok. Zo srdca ďakujeme za Vaše nádherné priania, ktoré zahrejú pri srdiečku, nech Pán Boh drží nad Vami a Vaším manželom ochrannú ruku každú sekundu Vášho žitia. Nech je takýchto krásnych príspevkov od Vás a poďakovaní od čitateľov čo najviac a nech pribúda ľudí, ktorí budú mať prístup na túto úžasnú Božiu stránku.
Otče Bože, ľúbim Ťa a nekonečne Ti ďakujem za to, že si mne aj môjmu manželovi ukázal cestu k Tebe a že sme mali tú česť spoznať pani Lauru a pána Vlada. Ďakujeme za všetko.
Boh Vám žehnaj!
S láskou,
Miriam

PF 2017
Ľuboš
|05.01.2017
Nekonečná vďaka Pánu Bohu za nespočetnú pomoc mne a mojej rodine. Laure a Vladovi patrí tiež poklona a obdiv za ich namáhavú odvedenú prácu a tou je odovzdávanie Božích rád ľuďom, ktorí boli a sú v životnom trápení. Po všetky tie roky idú stále vpred a bojujú proti zlobe a hlupote na tomto svete.

Poďakovanie
Erika
|05.01.2017
Pani Laura ďakujem za prianie od Vás a Vášho manžela.Aj ja prajem všetko dobré v Novom roku.Krásne ste to napísali ,aby sme sa vždy opierali o Pána Boha.To je jediná istota .Boh Vám žehnaj.

Ďakujeme
Daniela
|05.01.2017
Ďakujeme naša drahá Laura za nádherné slová a priania. Ďakujem za všetko, čo ste ma naučili, ďakujem za všetko čo ste pre mňa a mojich blízkych urobili. Vďaka Vám som si raz ešte v začiatku mojej cesty mohla prečítať jednu nádhernú vetu : "Milujem tvoju dušu Ja sám, Tvoj Boh". Je v mojom srdci uložená ako najväčší klenot. Je mojim zmyslom života, je mojou živou vodou, vďaka ktorej dokážem prežívať a prebíjať sa týmto životom. Sľubujem, že Boha sa nikdy nevzdám a za jeho pravdy budem bojovať ako najlepšie viem. Sľubujem, že Vás v tom nenecháme samú. Ďakujem za nádhernú stránku, ktorú spravujete. Ak by zanikla, v mojom živote by nastalo prázdno a tma. Ste naším učiteľom, vodcom a najlepším priateľom. Vážim si Vaše poslanie a post na tejto Zemi. Samozrejme, že ďakujem aj Vášmu manželovi, ktorý ma nie raz usmernil, ktorý ma nie raz povzbudil slovami, keď som bola v úzkych....Prajem vám obom veľa veľa zdravia, vytrvalosti a Božieho požehnania. Boh nám žehnaj!!!!❤

Niet pochýb
Jana Károlyiová
|11.03.2017
Ďakujem tiež Bohu milovanému za všetku pomoc,ktorú nám posiela. Nikdy som nezapochybovala o pomoci či už liečebnej, alebo o Božích pravdách nám odkázaných. Ďakujem ti Bože za všetky rady a pomoci,ktoré nám posielaš.Vám drahá Laura za ich odovzdanie a za všetku pomoc a obetu,ktorou nám pomáhate.vážim si Vás za všetko všetučko. S láskou Jana❤️❤️

Božie odkazy nám otvárajú oči.
Miriam
|08.03.2017
Presne tak, pani Laura, mnohí ľudia nanešťastie nepochopia Božie odkazy, nechápu, že to nie Vy im kážete prestať sa stýkať s ľuďmi, ktorí ich prekliali, ale že to sám láskavý Pán Boh im podáva pomocnú ruku v ich trápení a že je to vlastne len pre ich dobro ako aj pre dobro kliatobníkov, ktorí takto majú možnosť zistiť, že kráčajú zlou cestou a že jedine pokora a úprimná ľútosť im môže prinavrátiť ich blízkych.
Ja stále dúfam, že aj moji blízki to raz konečne pochopia a uvedomia si, ako schybovali.
Vďaka Bohu, že Vás máme, pani Laura, že nám ukazujete cestu, ktorou kráčať a ako sa stať lepším človekom. Ste pre nás svetlom v temnote, ktorá tu vládne. Boh Vám žehnaj!

Ďakujem
Simona
|08.03.2017
Ja ďakujem pánu Bohu,že ma zbavil kliatby a tým ma oslobodil..,dostala som už 3 liečby a nikdy som nepochybovala a ani nebudem pochybovať o jeho odkazoch..Milujem ho z celého srdca a duše.Tak ako aj Vás pani Laura úprimne lúbim a som Vám nesmierne vďačná za vašu námahu a pomoc..
ĎAKUJEM

Hurá nazbierať silu :)
Jaroslav
|28.03.2017
Chcem sa vopred poďakovať Pánu Bohu za to , že dal zákaz P. Laure pracovať. že jej dopril odpočinok ktorý veľmi potrebuje. Priznám sa, potešilo ma to, lebo som vedel že Laura to potrebuje. Dlhší čas som na stránku nenapísal, ale kým ja som bol neaktívny, tak Pani Laura písala a písala. Tak som si povedal že je čas na nás, aby sme my písala a P. Laura odpočívala. Prajem jej len veľa veľa síl a úsmev na tváričke. Ráno aj večer vás spomínam v dobrom v modlidbách aby ste mali nielen silu ale aj úsmev na tváričke.Viem že makáte ako včielka každy deň, a hlavne viem, že modlenie vám denne zaberie veľa času. Tak keď som niekedy večer riadne unavený, a už by som najradšej ľahol do postele, spomeniem si na Pána Boha, ako na nás dáva celý deň pozor, tak kľaknem, skloním hlavu a venujem mu aspoň 5 minúť. Chcem sa Pánu Bohu poďakovať za liečby ktoré som v poslednej doby dostal ako napr. na nervovú sústavu a jej posilnenie alebo na energiu po vyčerpávajúcom období ako aj kúru s medom, hroz. cukrom a pangamínom. S mojou  Martou to každé ráno berieme poctivo a je to fajnotka. Ďakujeme Bože. Si úžasný a mi ta Milujeme. Neodpustím si, sa poďakovať za dopravnú nehodu, ktorá sa mi nedávno stala, a ja som si ani len nohavice nepokrčil. Milujem ťa Bože.

Ďakujeme
Dominika
|27.03.2017
Drahá pani Laura,chcem sa Vám aj ja z celého srca poďakovať za Váš drahocenný čas,ktorý ste nám venovala miesto toho,aby ste oddychovala.Sme Vám nesmierne vďační za pomoc a všetky rady,ktoré ste pre nás prijala od nášho nebeského Otca.Prajeme Vám krásne dni plné šťastia radostí lásky,oddychuje a načerpajte veľa veľa síl nech ste zdravá silná a veselá.Nech Vás a Vášho manžela ochraňuje náš milostivý pán Boh a nech Vám žehná každý deň.Pane Bože ešte raz Ti ďakujem za všetko aj za Tvoje dieťa Lauru, veď nás tou správnou cestou,aby sme sa od Teba nikdy neodklonili.S láskou Eva s rodinou.

Ďakujem
Margita
|25.03.2017
Pane Bože ďakujem za všetku pomoc, ktorú si mi poslal, že počúvaš moje prosby a modlitby. Ďakujem, že pani Laura náš posledný Boží prorok už chce oddychovať a že v jej duši už nie je taký smútok, veľmi ma to potešilo.
Pani Laura za 17 rokov práce deň i noc ste vytvorila s Božou pomocou úžasnú Božiu stránku, odovzdala Božie odkazy, receptúry, pomohla a poradila mne a mnohým ľuďom. Teraz je naozaj čas na oddych.
Ďakujem za všetko, prosím Teba BOH môj o požehnanie, silu, radosť pre našu drahú pani Lauru a jej Vladimíra.
Pane Bože prosím o pomoc, ochranu a požehnanie pre mňa a moju rodinu.
Milujem Ťa Pane Bože, ďakujem a prosím o odpustenie mojich schybení z terajšieho života aj z minulých životov.
S láskou, vďakou a pokorou Margita

Ďakujeme za všetko
Andrea K.
|23.03.2017
Milá pani Laura, ďakujeme Vám i nášmu pánu Bohu z celého srdca za všetku pomoc a smerovanie našich duší na tú správnu cestu. Prajeme Vám i pánu manželovi všetko dobré, oddýchnite si a zotavte sa. Vážime si Vás a ďakujeme pánu Bohu, že sme mali možnosť Vás spoznať.
S láskou Andrea K. s rodičmi

Ďakujeme
Zuzana Š.
|23.03.2017
Pani Laurika aj my patrime k tým , ktorý vám ubrali síl,keď ste mala oddychovať. Nekonečná vďaka vám patrí za vašu pomoc na úkor samej vás. Tu sa mohli všetci presvedčiť o láskavosti a dobrote vašej dušičky. Nehľadiac na seba, na to , že máte oddychovať , ste vždy pomohla. No teraz zasiahol ten najvyšší a nariadil oddych. On vie najlepšie čo potrebujete. Preto vám prajeme s celou rodinou príjemný oddych a načerpanie síl. Posielame srdečný pozdrav aj Vladkovi. ❤❤❤

Poďakovanie s celého srdca
Peter K.
|23.03.2017
Drahá pani Laura,s celého srdca Vám ďakujem za všetku tú obetu pre nás všetkých za celé tie roky.Keď ste najviac potrebovali oddychovať, tak ste stále odovzdávali chorým a trpiacim dušiam liečby od nášho láskavého Pána Boha a ja som nebol výnimka. Boh mi cez Vašu dušičku poslal liečby, ktoré som nesmierne potreboval a zároveň oddych, ktorý teraz Vy tak veľmi potrebujete.Počuť od Láskavého Pána Boha cez Vašu dušičku ,že ma má rád a že mám využívať všetky dary a plody s prírody a oddychovať, bolo nádherné a plakal som od šťastia.
Pani Laura za všetko Vám patrí nekonečná vďaka a modlitby od nás všetkých za Vás aj Pána Vlada a aj keby sme pre Vás čokoľvek urobili, je to stále len zrnko piesku, oproti tomu ako ste nám Vy pomohli toľko krát,nesmierne veľa.
Prajem Vám zo srdca nekonečný pokoj a harmóniu,aby ste nabrali nové sily aj s manželom a nech Vás láskavý nebeský Tatinko ochraňuje a žehná na každom kroku,vo dne i v noci.
Prajem Vám zo srdca aby ste boli šťastná a netrápili sa kvôli hlupákom, ktorým pravdu nik do hlavy nenatlčie aj keby ju mali rovno pred očami.
Modliť sa za Vás vždy budem, nech Vás láskavý Tatinko náš všemocný ochraňuje a uzdravuje a keby ste čokoľvek potrebovali som tu pre Vás a vždy budem.
Príjemný a ničím nerušený oddych Vám prajem.

relax
Marta
|23.03.2017
Dobrý deň pani Laura, chcem sa vám poďakovať za všetku vašu prácu, za rady a liečby ktoré sme dostali, veľmi to pre mňa znamená.Ďakujem Pánu Bohu za vás a prajem vám požehnaný relax a ak budete potrebovať pomoc, finančnú,... akúkoľvek môžete sa na nás obrátiť.

Vďaka
Simona
|22.03.2017
Drahá Laura,
Pekne oddychuje a doprajte si čas na seba a manžela.Tolko rokov obety pre nás všetkých a podaktorí si to ani nevážia.Nikto z nás si ani lem prestaviť nedokáže aká je vaša práca nesmierne náročná a vyčerpávajúca.Patrí Vám moja obrovská vďaka ze všetko čo ste pre mňa urobila,čo ste ma naučila,za každú liečebnú receptúru.No najvačšia vďaka patrí tebe moj milovaný Bože,vďaka tebe viem aké je opäť žiť..milujem ťa tak velmi ako len viem..

Vrúcne poďakovanie od srdca
Kvetena
|22.03.2017
Drahá pani Laurinka, ste úplne vyčerpaná , už Vám to aj Pán Boh povedal , potrebujete oddych a nabrať nové sily a energiu , proti tým ,ktorý všetko len likvidujú . Aj ja som Vás vyčerpávala, čo ste mohla za ten čas si oddýchnuť .Som Vám nekonečne vdačná. ,ale bez Pána Boha a Vás by som si neporadila . Veľmi som Vám vdačná za všetky rady, liečivá od Pána Boha aj od Vás Na stránkach ktoré ste vytvorila je všetko , sú krásne. Kto bude potrebovať , nájde si tam všetko. Veľká vdaka a úcta Vám patrí naša drahá a láskavá Laurinka Prajem Vám, aby ste mali krásne dni v pohode a láske. Aby ste relaxovali a nabrali nové sily . Aby ste mali oddych dokedy budete potrebovať . Vždy a vo všetkom budem pri Vás stáť . Nedovolím , aby Vám niekto ubližoval. Už dosť bolo toho trápenia a Pán Boh to vidí Nedovolí Vám pracovať, tak relaxujte , odpočívajte. Každý deň sa budem modliť k Pánu Bohu za Vás aj Vášho manžela , aby Vás ochraňoval , ,aby ste sa zotavila nabrala nové sily a energiu. Ste ľudská bytosť, ktorá potrebuje aj oddych- odpočinok. Prajem Vám drahá pani Laurinka krásne požehnané dni, aby Vás chránila ruka Božia, aby bol každý Váš krok požehnaný ,tak ako aj každý nový deň. Boh Vás žehnaj .

Prianie príjemného oddychu :)
Lukáš|
22.03.2017
Tak ako mnohí aj ja patrím k tým, ktorý vyčerpávali pani Lauru keď mala oddychovať. Veľmi ma to mrzí, ale naozaj som si nevedel bez jej rád poradiť. Veľmi si Vás vážim pani Laura a som Vám veľmi vďačný za každé jedno slovo, ktoré nám odovzdáte alebo poradíte. Pani Laura viem, že Vás to veľmi vyčerpáva, ale Vaša snaha naozaj za to stojí, veľmi to pre každého z nás veľa znamená. Veď mne už teraz chýbate :). Najväčšia vďaka patrí Tebe Otče Bože láskavý, veľmi Ťa prosíme posilni a ochraňuj našu pani Lauru a jej manžela. Príjemný oddych Vám zo srdca želám a asi by som si Vás najradšej predstavil na pláži s manželom ako len tak oddychujete :). Myslím, že všetci by Vám to zo srdca dopriali. A ako ostatní píšu samozrejme aj my sme tu pre Vás, keď bude treba. S láskou Lukáš a mama.

Odpočinok a zdravie
Renata R.
|22.03.2017
Laurinka naša milovaná
ďakujeme Vám za každú Vašu radu od nášho Otecka milovaného a prajem Vám veľa oddychu a lásky . Užite si to tak aby ste vy bola v spokojnosti. Je dôležité len to aby ste sa cítili dobre vy a my budeme radi keď budete oddychovať a venovať sa sebe a p. Vladimírovi. Prajem Vám veľa lásky a spokojných dní .

Velké ďakujem
Daniela
|22.03.2017
Moja drahá Laura, aj ja Vám chcem poďakovať za všetko, čo ste pre mňa a mojich blízkych urobila. Za všetky prijaté liečby, za všetky rady a v neposlednom rade za nádhernú stránku. Prajem Vám už len samé krásne dni plné pohody, radosti a sily. Sily do ďalšieho boja proti cirkvi a ovciam. Tak ako Vy, aj ja prosím Boha , nech to skončí hneď aj zajtra!! Oddychujte, opatrujte sa s Vladkom a vedzte, že vás veľmi lúbime a vážime si vás oboch!! A nezabudnite, že aj my sme tu pre vás kedykolvek.

Odpočinok
silvia
|22.03.2017
Pani Laura nemusíte mať výčitky svedomia že chvílu nebudete pracovať,hoc ako dlho bude ta chvíľa trvať.Táto krásna Božia stránka obsahuje v podstate všetko,ak to budeme dodržiavať Pán Boh bude pri nás.Je to neskutočné množstvo informacii,Božích vykladov,modlitieb,cvičení atď...
Vaša dlhoročná práca pani Laura,tu na stránke a všeobecne urobili ste toho veľa pre celé ľudstvo.Patrí vám obrovske ďakujem.
Oddychujte koľko len potrebujete.Nech vás s Vladom Pán Boh náš láskavý ochraňuje každý deň,posilňuje a uzdravuje vaše unavené telo.
S pozdravom Silvia

Obrovské poďakovanie a podpora
Gitka
|22.03.2017
Milá moja Laurinka, posielám za seba, Bohuša a Ivanky obrovské poďakovanie hlavne za záchranu života, za Tvoju nevyčísliteľnú pomoc, obetavosť a všetko to dobré čo si pre nás doteraz veľakrát spravila. Vždy si nám včas aj v neskorých večerných hodinách odovzdala od nášho láskavého Pána Boha všetky odkazy, varovania a liečby. Do konca svojho života Ti budem nesmierne vďačná a nikdy na to nezabudnem. Vždy Ťa budem hájiť, ochraňovať a pevne stáť pri Tebe. Ďakujem a znovu Ti ďakujem za všetko čo si pre nás spravila, veľmi si toho vážím. Laurinka, teraz veľa spi a oddychuj, mysli len na seba a odpočívaj tak dlho ako bude potrebné aby sa Ti zase vrátila sila a energia. Každý deň budem prosiť láskavého a dobrotivého Pána Boha o Jeho pomoc a poslanie Božej sily pre Teba aj Vladka. S láskou Gitka

Poďakovanie.
Marcel
|22.03.2017
Dobrý deň pani Laura a Vlado. Chcem sa Vám obom týmto poďakovať za všetko čo ste doteraz spravili pre ľudí, ktorí Vás potrebovali vo svojich najťažších chvíľach a ktorým ste odovzdali Božie odpovede na ich trápenie. Vo svojom živote ste toho prežili už veľa a toho trápenia bolo asi viac ako radosti a dobrotivý Boh vie najlepšie, že nadišiel čas, aby ste si oddýchli a nabrali novú energiu, to potrebuje každý človek !!! Ako sa hovorí, všetko treba brať s mierou, všetkého veľa škodí, dobrého aj zlého. Prajem Vám pani Laura a Vlado VŠETKO DOBRÉ !!! Boh Vás ŽEHNAJ, OPATRUJ a OCHRAŇUJ !!!

Želanie všetkého najlepšieho
Ingrid K.
|21.03.2017
Dobrý ďeň pani Laura. Ďakujeme vám a pánu Bohu za to, čo stále pre nás robíte. Aj keď ste veľakrát mali odpočívať , vy ste napriek tomu mnohým nám pomohli. Určite si klud zaslúžite a my vám ho z celej duše prajeme. Ingrid

Želanie všetkého dobrého
Katarína M.
|21.03.2017
Milá pani Laura. To, čo ste pre mňa a moju rodinu urobili sa nedá slovami ani vypovedať. Vďaka Vám,Vášmu manželovi a hlavne nášmu Pánu Bohu sa všetko zlé v mojom živote obrátilo k dobrému. Prajem Vám skoré zotavenie a hlavne toľko odpočinku, koľko len potrebujete. Veď aj Vy ste len človek a nemôžete znášať všetky naše bôle.

Želanie pokojného odpočinku
Marek R.
|21.03.2017
Je potrebné, aby ste si oddýchli. Keď ste mali odpočívať, prijali ste len pre mňa niekoľko odkazov od nášho láskaveho PÁNA. A viem,že nás bolo určite viac. Touto cestou sa Vám chcem minimálne za seba poďakovať a zaželam Vám a aj pánovi Vladovi kľudné prežitie odpočinku, bez otravných telefonátov a e-mailov od "veriacich cirkevníkov". Ďakujem Vám a prosiť budem každý deň nášho LÁSKAVÉHO PÁNA BOHA o Božiu pomoc pre Vás pani Laura a pán Vlado. Z pozdravom a veľkou vďakou Marek.

Podpora
Peter T.
|21.03.2017
Drahá Pani Laura , oddychujte tolko , kolko len budete potrebovat a kludne ešte raz tak dlho :-) Do teraz ste prenás všetkých spravila toľko ako ešte nikto iný , slovami sa to povedat asi ani nedá.Mohly by sme sa strachovat že čo budeme robit bez Vás pri najbližšom probléme , ale my už nikdy nebudeme bez Vás pretože Vy a Vaše posolstvo tu už bude na veky a nezmaže ho nikto!A to znamena len jedno , vo všeobecnosti , pokial v Boha verime , báť sa nemusíme :-) Takže pokial nejde o život , zvládneme všetko a aj keby išlo , čo sa týka mňa ak by to tak náš otecko chcel prijal by som to rád.Takže nemajte obavy a kludne oddychujte kolko len potrebujete :-) Držíme Vám palce vo všetkom a rovnako ako to zvládnete vy , zvládneme to aj my :-) Ešte raz všetko dobré praje Peto Miška a Kubko

Erika|02.02.16
Chcem sa poďakovať Bohu za to čo pre Nás robí. Pani Laure za trpezlivosť pre nás všetkých ktorý tu kladieme otázky a pani Laura, aj pri toľkej namáhavej práci Nám odpovie. Tu som si uvedomila, ako nám Boh odokrýva pravdu či sa jedná o chlieb, soľ, maslo, cukor, mlieko atď. Všade Nás len klamú, a všade ide iba o biznis. Peniaze, majetky a ľudské zdravie ide bokom. Potom sa ľudia čudujú, že sú chorý, a majú nevyliečiteľné choroby. Veď my sa sami zahubíme. Keby nebolo tejto stránky, tak sme už dávno všetci v r..i. A mňa veľmi mrzí, že navštevujú túto stránku ľudia ktorý si ju síce prečítajú, ale neveria. Táto doba je ťažká, ale ja som tu a teraz, a ďakujem Bohu že mi poskytol túto možnosť spoznať pani Lauru, lebo len vďaka nej spoznávame pravdu.
PS: Pani Laura a pán Vladimír - Boh Vám žehnaj.

Len Pán Boh - Stvoriteľ sveta môže všetko zmeniť k lepšiemu.
Margita
|23.12.2015
Pozdravujem Ťa Pane Bože môj, aj takouto cestou -cestou Božej stránky. Vyprosujem u Teba PANE BOŽE môj pre všetkých ľudí sveta ZDRAVIE,ČISTÚ MYSEĽ, DOBROPRAJNOSŤ, LÁSKU, POKORU, POKOJ V DUŠI, DOBRÚ PRÁCU - jednoducho povedané POŽEHNANÝ život v každej oblasti. Tiež touto cestou aj ja s láskou v srdci prajem pre všetkých ľudí tohto sveta LÁSKU, POKORU, ÚCTU, ČISTÚ MYSEĽ a DOBROPRAJNOSŤ.
Pani Laura, pre Vás a Vášho manžela osobitne zo srdca vinšujem požehnaný život, aby Vaša ťažká práca nebola už dehonestovaná ľuďmi, ktorí majú v srdci hnev a ktorí stratili lásku, úctu k Vám pani Laura.
S láskou Margita


Pán Boh všade.
Martina
|20.12.2015
Dobrý deň. Ja som ešte nebola pri pani Laure ale odkedy čítam tú stránku za ktorú vďačím Pánu Bohu sa mi zmenil život. Za to ďakujem Pani Laura a našemu Láskavemu Bohu, že mi umožnil nazrieť do tejto stránky, ďakujem pekne.

Ďakujem Ti Bože.
daniela
|19.12.2015
Ďakujem Ti Bože Otče za každú vzácnu radu, za každú nádhernú modlitbu, za to, že ma počúvaš, za to, že mi pomáhaš a veľká vďaka za Tvoju jedinečnú a láskavú dcéru Lauru!!! Bože Otče, milujem Ťa celou svojou dušou a navždy aj budem...


Fakty bez komentára.
Peter Tary
|01.01.16
JEŽIŠ BOL BOŽIE DIEŤA tak, ako aj my ostatní. JEŽIŠ BOL BOŽÍ PROROK tak, ako je v súčasnosti LAURA. JEŽIŠ JE BOŽÍ HRDINA, lebo svojím umučením a smrťou, satanovi v najťažšej Božej skúške nepodľahol. JEŽIŠ VŠAK NEBOL, NIE JE A NIKDY NEBUDE BOH, lebo BOH JE LEN JEDEN.
Re: miro | 04.01.2016
pravda, pravda.
Len keby to bolo jasné všetkým ľuďom. Všetci cirkevníci majú plné papule modlitieb a plné ruky ružencov, modlitby za mier, modlitby za Paríž, bla bla... ale skutočného Boha odmietajú vidieť.
je jeden citát od E.W. Von Siemensa:
Nejde o to ísť hlavou proti múru, ale nájsť očami dvere.
na cirkev by sa to dalo aplikovať takto:
Nejde o to stískať v rukách ruženec, ale nájsť srdcom Boha.

Ťažko mi je, keď vidím ako všetci veria tak neoblomne cirkvi.

Elena|19.05.2014
Bože ďakujem Ti za trpezlivosť, za lásku za všetko. Ťažko je aj mne, keď vidím aj v mojej rodine, ako dokážu tak neoblomne veriť cirkvi. Je mi z toho smutno. Veď Ježiš na kríži sa modlil k láskavému Pánu Bohu, veď katolícka cirkev vznikla až po narodení Krista a Pán Boh dovtedy nebol??? Načo by Pán Boh potreboval pomocníkov, čo mu pridala katolícka cirkev. Veď Pán Boh, Stvoriteľ je dokonalý a večný. Pani Laura, viem, že vás to otravuje, také bludy a verte, že aj nás, ktorí sme pochopili naše schybenia, ale vďaka vám a odkazom od Pána Boha sme našli správnu cestu k láske k Pánu Bohu a Jeho Božej ochrane. Pani Laura, ste náš dar od Pána Boha, aby ste nás napravili na správnu cestu k Pánu Bohu. Ďakujeme Pánu Bohu za tento dar a verte, že v myšlienkach a v modlitbách a prosbách si zakaždým spomenieme aj na vás, aby vám dal Pán Boh silu, ochranu duše a zdravia, aby ste tuto službu k Pánu Bohu zvládli aj napriek takýmto zblúdilým dušiam, ktoré nechcú a bránia sa pochopiť zo strachu pred cirkvou a čo povedia ľudia na odkazy od Pána Boha.
Pani Laura všetci mi Bohu verní vám posielame veľa lásky a tak isto aj Vladkovi.
Elena

Pán Boh sa nám prihovára rôznym spôsobom, len musíme mať otvorené srdce.

Anka|08.05.2014

Vaša stránka ma duševne obohacuje. Niektoré články úplne hltám tak, že preskakujem riadok a potom ich musím čítať od znova. Veľa sa z príbehov môžem poučiť. Som veriaca, pokrstená ako evanjelička. Mám takú svoju vieru intuitívnu, verím srdcom. Snažím sa byť dobrým človekom vo všetkých oblastiach. Milovať Boha, ľudí, zvieratá, neničiť prírodu. Niekedy by som uvítala aj také napomenutie, čo robím zle, aby som sa polepšila -- prerobila. Mám aj zdravotné problémy. Vážim si vašu prácu a to, že o všetkom tak otvorene píšete. A aká je tá Vaša stránka krásna. Len tak dušu povznáša. Pán Boh sa nám prihovára rôznym spôsobom, len musíme mať otvorené srdce a toho dôkazom je aj Vaša stránka. S pozdravom Anka

Mária|13.05.2014

Draha nasa pani Laura a pan Vladko, s uctou k panu Bohu a laskou ktoru mam v svojom vnutri vam chcem z uprimneho srdca velmi podakovat za kazdu jednu radu, kazdu jednu odpoved, kazdu jednu sekundu kedy si mozem kliknut na vasu stranku a doda mi vela sily, energie a Bozej lasky. Dakujem vam slovami ale keby ste vedeli ako vas srdcom mam rada urcite by ste si povedali ze tato stranka ma vyznam pretoze su ludia ktorym zalezi na Bohu, zalezi na odkazoch, na tom aby konali dobro, milovali nasho otecka. Ste uzasni ako to zvladate, ako nam pomahate, ako nas drzite nad vodou. Pan Boh mi pozehnal cestu ku vam a za to dakujem. Som stastna ze poznam cloveka tak cisteho srdcom ktoreho zivot je o laske k Bohu. DAKUJEME cela rodina.

Karol|18.05.2014

Vážená pani Laura. Svojim príspevkom sa aj ja chcem zaradiť medzi vašich ozajstných fanúšikov. Moc ste pomohla mne aj celej mojej rodine a nikdy nedovolíme, aby vám iní ľudia takto ubližovali. Najmä takí, čo vás nikdy nenavštívili a nepoznajú vás osobne, čo ste za výnimočného človeka. Obdivujem vašu odvahu a búšte do cirkvi aj naďalej a mohutne. Mne a mojej rodine sa to veľmi páči. Súhlasím s názormi na tejto stránke. Nemám rád cirkev. Božie pravdy na vašej stránke mi otvorili oči a verte mi, že dlhé roky som ich mal zatvorené. Teraz s novým poznaním o Bohu a falošnej cirkvi sa mi úplne otočil celý život a život mojej rodiny do dobrého smeru. Aby sa ešte nestalo, že niektorí z tých kritikov čo vás osočujú v budúcnosti neboli donútení vás navštíviť, lebo lekári im nedokážu pomôcť tak ako kedysi nedokázali ani mne. A aby sa nestalo, že im Pán Boh pomoc odoprie za neoprávnenú kritiku vás pani Laura. Som presvedčený že Božia spravodlivosť existuje a tí čo najviac proti vám kričia budú spravodlivo potrestaní. Potom už huby určite zavrú. Vďaka Bohu aj vám sme po dlhých rokoch opäť zdraví a šťastní. Ďakujeme za Božiu a vašu pomoc pani Laura, stojíme pri vás a len do nich!!! Tam kde je tma treba zažať svetlo!!!

Barbora|22.07.2014
Pozdravujem všetkých na tejto Bohom požehnanej stránke. Chcem vám všetkým vykričať, aká je moja duša šťastná. Od malička ma priťahovalo niečo k Bohu. Chodila som sama do kostola, počúvala kázne farárov, ale cítila som že to nie je to pravé. Furt som stála medzi dvoma cestami. Moja duša bola chorá fyzicky ale aj psychicky. Boh sa na mňa hneval, ale aj tak mi podal pomocnú ruku a poslal mi Mirka, ktorý ma postrčil na tú správnu cestu. Cestu k Bohu a k pani Laure. A viem, že to bola správna cesta, pretože môj život sa mi zmenil k lepšiemu. Som šťastná, pozitívnejšia ale hlavne viem, že môj Otecko je pri mne.