Počítaj duša všetky svoje zlé konania.

21.09.2018 12:17

Počítaj duša všetky svoje zlé konania, nakoľko Boh tvoj sa stáva lepší počtár v spravodlivosti ku tvojej doterajšej hriešnosti ako ty sama v svojej nekritickosti. Amen.

Necharakter duše.

19.09.2018

Milí čitatelia. Prijímam v tejto dobe pre Vás všetkých Božie kréda, sú potrebné na to aby ste dokázali vnímať, počuť a rešpektovať Boží hlas. Každé jedno slovko od Pána Boha ktoré pre Vaše duše počutím svojho vnútorného sluchu zapíšem musí byť tak správne zapísané a bez najmenšieho schybenia, aby ste pochopili všetci, čo od Vás Boh láskavý chce a potrebuje aby ste ďalšie roky svojeho žitia prežili šťastní a spokojní. Nesmiem sa pomýliť ani v jednom slove ani v jednej hláske, slabike, aby som nezmenila to, čo Boh láskavý Vašim dušiam odovzdať do poučenia duší chce. Je to pre moju dušu veľmi náročné a zodpovedné voči všetkým Vám. Čítajte Božie kréda, veľa nepoznaného Vašim dušiam chce Pán Boh láskavý osvetliť. Na tejto zemi nastala doba temna a ja s Božou pomocou Laura musím vyviesť tento svet do cesty ukážky tváre a lásky Božej. Ľahká práca to pre moju dušu veru nie je, keď tvoj svet duša ostal tak pomýlený v svojom myslení, že stačí môj ľahký letmý Boží pohľad a ostane celé Slovensko uväznené v putách a obručiach satana. Stačí mne Bohu len pomyslieť a bude po Vás. Kiež by svet tvoj veril mojim slovám ktoré opľúva do každého dňa. Skaza príde určite, ale bude to platné pre neveriace a pohanské Slovensko. Zatiaľ ešte neplávaš vo vode, tvojej duše sa to nemôže týkať. Buď opatrná každá jedna duša žijúca na pyšnej, katolícky založenej veľmi silno zemi svojej, lebo ten nádych aby si mohla vykonať dokážem urobiť len ja Boh sám a nikdy nezabudni v ktorej chvíli môže byť posledný. Pomätenosť vašich duší je nezlúčiteľná so životom na celom Slovensku, ktoré je tak silno poviazané cirkeným učením a mučením duše, že ja Boh s vašimi dušami urobím poriadok raz a navždy. Dávam Slovensku ešte šancu. Veď pľujte na moju Lauru aj naďalej, ja Boh som si jej dušu zvolil výberom svojim. Koho z vás by som mohol obdariť tak silným darom aký vlastní ona duša sama bez mojej Božej vôle, všetci z vás sú chamtivci, nenanažranci v ambíciách. Ste ako vlci a hyeny schopní pre svoje blaho zabiť aj najbližšieho príbuzného a tomu vy hovoríte sme rodina? Na môj Boží smiech. Ja Boh existujem a nie som slepec ako vaše duše slepé stoja pred vložením oplátky tela kristovho do vašej skazenej, ohováračskej nenásytnej papule. Ja Boh som spravodlivý a pamätajte na to všetci duševní krvilačníci, že za mojou a svojou Laurou stojím ja Boh jediný a všemocný. Ani jeden vlas na jej hlave neskrivíte, lebo Laura je dieťa moje a nikdy nedovolím ja Boh sám aby ste mojemu dieťaťu akokoľvek ublížili. Na to ty neverecký svet pamätaj a tvoja bdelosť o tom, či dožiješ ráno bez mojej Božej vôle ti bude nanič. Porozmýšľaj o tom, čo v živote si zlé a nesprávne urobil ty sám a súdiť právo druhých nevlastníš. Len cesta kajúcnosti zachrániť dokáže tvoju dušu. Laura je Bohom vyvolená a stav sa na zadné, moju Božiu vôľu nikdy nezmeníš ale o to viac si nabalíš karmický batoh ktorý na svojom chrbte nosíš. Vždy má tvoja duša na výber. Amen.

 

Komentáre:

 1. Margita | 25.09.2018
  Buď pochválený, velebený a uctievaný Jediný Pán BOH na celom svete.Ďakujem Tebe Bože za Božie kréda, ktorými nám ukazuješ cestu, upozorňuješ,učíš a posilňuješ naše duše. Ďakujem Ti za všetko všetúčko, čo nám cez nášho proroka pani Lauru posielaš.Ďakujem Ti za to že jej dávaš silu, aby zvládala jej neľahké poslanie vykonávať, že má silu bojovať proti zlu. Obdivujem a ďakujem za každý odkaz od Teba Bože poslaný. Drahý Bože aj ja robím chyby, som človek, ale chcem byť duša Tebe Bože milá a chcem kráčať cestou podľa Tvojích Božích zákonov a preto Ťa Pane Bože prosím pomoc a o odpustenie mojich hriechov, zlyhaní, schybení. Prosím Ťa Pane Bože neopusť mňa a moju rodinu veď mňa, moju rodinu do správnej cesty k Tvojej Božej lásky. Veď prosím aj ostatných ľudí do cesty k viere v Teba Jediného,k láske k Tebe Bože, k vďačnosti a pokore. Lebo život sa dá žiť spokojne len s vierou, láskou, vďakou a pokorou k Jedinému Bohu. To je moja skúsenosť, žiaden Kristus ani Mária ani cirkev nepomôžu v trápení,Túto moc má len Jediný Boh, Pán zeme i neba, Tvorca živého a neživého sveta.
  Pane Bože moja láska patrí Tebe a len Tebe verím, Teba chcem a budem milovať, uctievať a ďakovať Ti za všetko.
  Drahý Bože prosím o ochranu od každého nebezpečenstva pre pani Lauru a jej manžela.
  Vám pani Laura, Vladko ďakujem za všetko, Vyprosujem u Pána Boha pre Vás oboch zdravie, silu a odolnosť voči zaslepeným hlupákom, ktorí veľmi dobre vedia že je len Jediný Boh, ale ovláda ich pýcha. Pýchu skrotiť na pokoru je veľmi ťažké, človek musí chcieť a pomôcť k zmene má moc len Jediný Boh. Ďakujem Pane Bože aj za modlitbu za pokoru.
  Buď pochválený a velebený môj Boh Amen.
  Margita 

 2. Gitka | 22.09.2018
  Náš jediný a láskavý Pán Boh miluje každú jednu dušu ktorej život dal, ale je len na každom človeku či jeho duša Božiu lásku prijme alebo odmietne. Pán Boh nám dal slobodnú vôľu a každý z nás máme na výber komu chceme v našom živote slúžiť. Pán Boh je tak trpezlivý a veľmi dobrý, že dáva šancu pre duše nepoučiteľné. Ak pochopia tak to bude pre nich celoživotná výhra. Milujme svojeho jediného a láskavého Pána Boha. On je jediná absolútna pravda, nekonečná láska, najväčšia spravodlivosť, dokonalosť a najväčšia všemohúca sila. Len On jediný na celom svete má moc a právo súdiť, odmeňovať a trestať. Láskavý môj dobrotivý Bože prosím o odpustenie mojich hriechov, zlých skutkov a duševných mojich schybení z tohoto života a tiež zo všetkých dávných životov. Všetci máme na výber, ja som si vybrala Teba jediného a pravého môjho milovaného Boha už pred niekoľkými rokmi keď mi Pán Boh doslova zachránil život, bola som prekliata. Bolo to moje najlepšie a najsprávnejšie životné rozhodnutie. Pán Boh je v mojom živote to najviac čo potrebujem, nič viac okrem Neho neexistuje. Len On jediný mi môže dať to čo potrebujem lásku, šťastie, duševnú spokojnosť, kľud a pokoj v duši. To sa nedá kupiť v žiadnom obchode ani za miliardu korún. Od Pána Boha je to zadarmo, stačí veriť v jedinú Božiu existenciu a úprimne Ho milovať. Len Teba jediného bude moja duša po celý svoj život láskavý Bože velebiť, uctievať, klaňať sa Ti a najviac na celom svete milovať. Nikdy sa Ťa nevzdám, nikdy Ťa neopustím a nikdy nezastavím svoje každodenné modlitby k Tebe láskavému Bohu ako prejav mojej viery a lásky k milovanému Oteckovi nebeskému. Láskavo Ťa prosím môj dobrotivý Bože ochraňuj našeho posledného Božieho proroka Lauru a tiež jej manžela Vladka od všetkého zlého a od každého nebezpečenstva. Požehnaj im obom dobré zdravie, veľa duševnej a telesnej sily a energie. S láskou Gitka 

 3. Gabriela| 22.09.2018
  Ďakujem Ti Bože za nádherné Božie kréda, ktoré sú pre nás veľkou knihou z ktorej máme stále čerpať. Tieto Božie kréda nám ukazujú ako správne konať, aby Boh mal rád naše duše. Taktiež nám oznamujú, že nikoho nemáme právo súdiť aj keď my máme pocit, že ten človek robí zle. Do srdca a duše človeka vidí jedine BOH!!!
  Veľmi mám rada Slovensko, tak krásnu prírodu, nádherné hory, rieky .... to všetko nám BOH dal lebo nás veľmi miluje. Slovensku stále dáva šancu, lebo BOH najlepšie vie prečo ľudia v tejto krajine sa stali otrokmi cirkvi a cirkev má takú moc. Myslím si , že to veľmi súvisí s tým, že ako národ nemáme sebavedomie, lebo vždy sme museli poslúchať iných. História Slovákov bola veľmi zmenená a chcú nám dokázať, že len cirkev nám priniesla kultúru. To je veľká lož, lebo cirkev nás predovšetkým odpojila od BOHA,
  Musím sa priznať, že sa predovšetkým modlím za moju rodinu a modlitbu za ľudí, aby našli cestu k BOHU sa modlievam málo. Tak aj my čo poznáme Božiu pravdu máme možnosť cez túto modlitbu prosiť za celé Slovensko.
  Veľká Božia láska k Slovensku sa prejavila hlavne tým, že v tejto malej krajine žije pani Laura, ktorá s veľkou láskou a obetou prijíma pre nás tieto Božie odkazy.
  Prosím Ťa Bože , aby si mi stále pomáhal, lebo nie vždy mám dostatok síl a odvahy na tento boj zo zlom. Pomôž mi, aby sa moja duša páčila Tebe a už som nezlyhala.
  Vám pani Laura a pán Vladimír prajem veľa síl pri záchrane nášho Slovenska.
  S láskou a úctou Gabriela s rodinou

 4. Dana K. | 20.09.2018
  Otče Bože objímam Ťa!Milujem Ťa!
  Ďakujem Ti za život zdravie lásku za Božiu stránku za pani Lauru za nasmerovanie ma k nej a k Tebe.
  Veľa si uvedomujem v svojom živote . Aký bol pred tým kým som nespoznala pani Lauru a Teba. A aký je teraz, ako sa mení vďaka láska k Tebe. A vďaka poslednému Božiemu prorokovi Laure. Veľká vďaka Tvojim krédam. Vďaka uvedomovaniu si sebaspytovaniu pozrieť sa na seba.Vidiet seba ako myslím čo hovorím čo pociťujem. Aký postoj mám k Tebe k sebe aj ostatným ľuďom.
  Ďakujem Ti milostivý trpezlivý láskavý nekonečne dobrý môj Bože!
  Veľmi ma to bolí keď ľudia nechápu neveria odmietajú alebo sa vysmievajú z tejto stránky a tým pádom z Laury aj z Teba Bože.
  Verte ,prosím v Jediného Boha všemohúceho , ktorý stvoril nás všetkých a všetko okolo nás.
  Verte Bohu!!!
  Boh existuje!!!
  Laura je posledný Boží prorok!!!
  Verte jej !!!
  Je to tak!!!

 5. Erika | 20.09.2018
  Ďakujem aj ja Tebe Bože láskavý za Božie kréda,ktoré Nás učia všetkému čo naše duše potrebujú vedieť.Ďakujem aj Vám pani Laura za Vašu obetavú prácu ,čo všetko pre Nás robíte.Nesmierne si Vašu prácu cením.Ach kde by sme boli ,keby Vás Pán Boh neposlal tu na zem ako posledného božieho proroka?Boh Nás všetkých miluje ,a dáva Nam ešte šancu .Tak ju využime,kým je ešte čas.

 6. Renata R. | 20.09.2018
  Áno môj Bože milovaný mám na výber a vybrala som si Teba BOŽE milovaný a budem ťa ctiť a milovať a s láskou a silným presvedčením. Dávaš mi silu a lásku a svojím láskavým posunom ma dávaš do popredia samej sebe.Som silná aj keď sa necítim moc dobre a mám trápenie ale vždy ma poláskaš a povieš nevadí všetko bude v poriadku a ja sa znova a zas zdvihnem a idem ďalej ešte s väčšou silou a láskou. Ja to všetko dám tak ako vždy nebojím sa o seba ale skôr o druhých mám to v sebe a neviem sa zbaviť pocitu že vždy na to doplatím ale nevadí keď aspoň trošku pomôžem tak budem víťaz sama pre seba a ten pocit lásky by som dopriala každému.Som aká som ale lásku k BOHU zo mňa nikto nikdy nevytrhne a to doslova. Som odhodlaná bojovať a som silný bojovník aj keď mám váhu mušiu moja sila ide z vnútra a je taká veľká že niekedy sa aj ja čudujem odkiaľ sa to vo mne zobralo . Milovaný Otecko opatruj nás prosím lebo len teba ľúbim láskou najväčšou a viem už teraz že môj život nebude ľahký ale s tvojou pomocou to dám to viem a p. Laura Vás ako naše slniečko veľmi potrebujeme aby náš život bol vedený tou správnou cestou Ďakujem milovaný BOH môj s láskou tvoja spriaznená duša Renata.

 7. Júlia S. | 20.09.2018
  Náš láskavý a milostivý Bože. Ďakujem ti z celého srdiečka za tvoje Božie kreda. Že nám ich naša drahá p. Laurika odovzdáva. Ochraňuj ju aby ona mohla pomáhať ľuďom, ktorí si to zaslúžia a potrebujú tvoju Božiu milosť a pomoc. Ďakujem za seba, že počúvaš moje prosby. Som zlá dušička ale ty Otecko nebeský si mi ukázal ako mám žiť. Aj napriek zlyhaniu som dostala šancu na nápravu. Snažím sa každý deň. Odpusť mi Bože. Nechcem byť zlá a nechcem patriť k tým zlým. Ľudia spamätajte sa. Cirkev je veľmi zlá. A ja som šťastná, že sa dozvedám o pravdach tejto falošnej cirkvi. A nechcem s ňou nič mať. Ochraňuj nás všetkých Bože. Ľúbim ťa a vždy budem.

 8. Marta B.| 20.09.2018
  Dakujem Ti Laskavý Bože za Tvoje odkazy, vždy boli pre nás poučné. Dakujem vám pani Laura za vašu obetavú prácu. Nech Vás BOH žehná.

 9. Marika | 20.09.2018
  Dakujem ti laskavy Boze za kreda ktore nam cez nasu Lauriku posielas.Dakujem za pani Lauru za jej obetavost a lasku s ktorou nam odovzdava kazdy tvoj odkaz .Je mi luto vsetkych katolikou ze si nedokazu otvorit srdce len pre Jedineho Boha .A dokazu len ublizovat a ohovarat .Dakujm ze nam ju pozehnavas a ochranujes Boze nas .

 10. Julia L. | 19.09.2018
  Láskavy Môj Bože láskou z môjho srdca veľmi pekne ďakujem za Božie kréda a za všetko čo posielaš na Najvzácnejšiu Božiu Stránku jedinečnú .Snažím sa rešpektovať a učiť všetko čo posielaš na túto zem aby z karmického batohu ubúdalo a myslenie duševné aby sa len ku kráse a čistote menilo .Láskavy Môj Bože právom sa hneváš na ľud slovensky satan zvoláva denné niekoľko krát hlúpe ovce do chrámov a nedajú si povedať ani neporozmýšľajú zmeniť myslenie a ustievať len Jediného Boha sú tak zaslpení cikvou .Cirkev miluje len deti a peniaze ľudia nechcú vidieť škandalý ktoré len za posledné obdobie celá cirkev pácha .Len Ty Láskavy Môj Bože dokážeš zastaviť cirkev má chápadla všade a riadne zakorené .Je mi veľmi ľúto že ľudia sa nesnažia pochopiť božiu cestu a zmeniť svoje myslenie .To čo ponúka Láskavy Jediný Boh človek nikde nenájde len v Náruči Láskaveho Boha. Boh je sila ktorá riadi všetko na zemi každú dušu a človek má uctiavať a slúžiť len Bohu .Je mi ľúto že ľudia neveria p.Laure a napádaju posledného proroka Božia spravodlivosť ich neminie p.Laura je duša Bohom vyvolená a človek to má rešpektovať a nie haniť lebo to nikdy nezmení čo Boh učiní to bude .Buď pochváleny Môj Boh na veky vekov Amen.

Pridať komentár