Pochvalu na moje príspevky som vôbec nečakala.

10.06.2017 01:04

Pochvalu na moje príspevky som vôbec nečakala.

Katarína|13.03.2016
Milí priatelia tejto stránky,
najprv chcem veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí si prečítali moje príspevky, a ktorým sa páčili. Menovite Júlii P., Petrovi, Zuzane a priznám sa, že najviac ma potešila reakcia od Daniela, ktorý napísal, že moje príspevky sú pútavé a dušu zasahujúce a že sa teší na ďalšie moje príbehy. Pán Daniel, ďakujem Vám, toto sú pre mňa veľmi silné slová! Takúto reakciu som nečakala, a akoby ma povzbudila k ďalšiemu písaniu. Ale ja aj tak, keby som nebola dostala od nikoho žiadnu reakciu na moje príspevky, by som určite písala ďalej.
Pretože táto stránka je miesto, kde sa rada neustále vraciam, kde sa môžem realizovať, vyjadriť slobodne svoje pocity, kam patrím - aspoň to tak cítim, a keď to Pán Boh schváli a dovolí, príspevok je uverejnený. Nechcem sa chváliť, to nie je môj štýl - predvádzať sa pred niekým, a už vôbec nie na tejto stránke, pretože táto stránke patrí p. Laure a Bohu  a nie mne, ale týmto sa pochválim: všetky moje príspevky a reakcie boli doteraz uverejnené/písala som už dávnejšie, ale pomenej, ale v poslednom čase, keď si prebehnete príspevky a reakcie pod mojím menom - bolo ich viacero, tak tie sú odo mňa, nie od inej Kataríny, pretože iná pani menom Katarína, tam za posledné obdobie príspevky nemá - túto poznámku uvádzam pre tých, ktorých zaujímajú konkrétne príspevky odo mňa a majú záujem prečítať si ich/,  to znamená, že boli schválené Bohom, aby boli zverejnené na tejto stránke a aby si ich mohli ľudia prečítať, keby boli o ničom, určite, by tu "neviseli". A to mi jedna pani minulý týždeň na jednom pracovnom pohovore povedala, že nie som komunikatívna! No, keby som nebola komunikatívna, tak by som asi nedokázala napísať to, čo som napísala. Tak vidíte, pre ňu nie som dosť dobrá, ale pre Vás som - ináč by ste nezareagovali kladne na moje príspevky. Tak potom kam patrím, medzi "božích bojovníkov" alebo k nejakej pani, ktorá možno nevie, ani kto je Boh. Vyberám si prvé   Vidíte, myslím, že aj takto mi Boh naznačuje, na ktorú stranu sa mám pridať a čo mám robiť - takže vidím to tak, že asi momentálne písať. Keď som pred tromi dňami telefonovala s p. Vladimírom, spýtal sa ma: /pretože sa osobne nepoznáme/  Vy ste tá Katarína, čo píše? Aha, už viem. A  píšte ďalej!, ja som mu odpovedala, že budem. A dúfam a verím, že svoje slovo aj dodržím. Budem písať zo svojej slobodnej vôle, lebo verím," že to čo má byť na tejto stránke zverejnené bude" a o tom budú aj moje články, /ani ja to ešte teraz dopredu neviem, ale  viem, že Boh áno, ten to vie už dopredu, takže tí, ktorí sa tešia na moje ďalšie príspevky - ja sa teším spolu s nimi. A čo nebude mať byť napísané a zverejnené nebude. To som si istá.  O tom rozhodne jedine Boh!
Zatiaľ to vypadá tak, že moje príspevky sa mu páčia. To sa teším! A ja osobne to vidím tak, že aj toto je jedna z mnohých mojich ciest k Bohu. Predpokladám, že aj o nich budú moje ďalšie príbehy, a ak áno - ak to bude Boh tak chcieť,  tak verte, že to bude veľmi zaujímavé.
Pôvodne som chcela napísať len pár ďakovných viet, no ale vidíte, neplánovane vznikol z toho takýto dhší článok.
Ešte raz ďakujem všetkým za pochvalné reakcie, ktoré ma veľmi potešili, veď koho by nepotešilo, keď ho niekto pochváli?  A  samozrejme ďakujem Bohu a p. Laure, že vytvorili túto prekrásnu stránku a za možnosť na ňu prispievať.
Ďalšie moje príbehy budem písať pod menom Katarína V., ale nie preto, aby som sa zviditeľnila na tejto stránke - to nemám za potreby, ale rozhodla som sa tak pre tých, ktorí mi dali dôveru a ktorí majú záujem čítať príspevky konkrétne odo mňa, pretože iba  pod menom Katarína môže písať aj iná pani. Dúfam, že mi to Boh dovolí. Ďakujem.