Odsúdený za pedofíliu.

17.06.2015 17:33

Odsúdený za pedofíliu.

Daniel | 17.06.2015

Posledné dni som sledoval v médiách správy o tom, ako celý svet chváli pápeža Františka za jeho boj proti zneužívaniu maloletých v jeho cirkvi. Preto lebo odsúhlasil odsúdenie bývalého pápežského vyslanca v Dominikánskej republike. Akože v histórii prvý vysoký vatikánsky hodnostár odhalený a odsúdený za pedofíliu.

Chcem poukázať na vyššie uvedený článok, ktorý som si dovolil prebrať z tejto rubriky pod názvom "Drahí čitatelia, chcem sa s Vami podeliť o túto stránku, je hrôzostrašná ako činy človeka v sutane."

 

www.darkage.sk/Badreligion/sucasnost_Vypovedeobeti.html

Tu vidíme, koľké tisíce kňazov bolo samotnou americkou biskupskou konferenciou odhalených, ktorí sexuálne zneužívali maloletých. A to je len v Amerike. Zoberme si do úvahy celý katolícky svet! Môj osobný názor je, že táto štúdia, keďže je to cirkevná inštitúcia nie je úplne pravdivá. Samotná cirkev sa snaží tieto zločiny svojich duchovných utajovať a nezverejňovať. Podľa mňa bolo odhalené len to, čo sa už nedalo zakryť. Je to iba špička ľadovca čnejúceho nad hladinou mora. Skutočný počet týchto zločineckých pedofílnych kňazov musí byť v konečnom pravdivom čísle niekoľko stonásobne vyšší. Myslím si, že sú to státisíce úchylných kňazov a státisíce týraných, zneužívaných detských obetí.

Preto si dovolím tvrdiť, že terajší pápež František je falošný človek a konkrétne v mojich očiach sa nekonečne zhodil a strápnil, lebo tým že odsúdil jedného cirkevného hodnostára sa chce ukázať pred celým svetom ako odhodlaný bojovník proti zneužívaniu detí cirkvou. V televíznych správach ho vykresľovali ako nejakú „hviezdu“ a zanieteného odporcu cirkevných zločinov páchaných na deťoch. Pritom je to len kvapka v mori čo bolo odhalené a bude potrestané. Pápež František obetoval jednu hlavu zo svojej vatikánskej mašinérie, aby sa zviditeľnil ako kladná postava v akčnom filme bojujúca za spravodlivosť. Ako ho v televíznych správach vykresľovali, tak som mal dojem, že celý svet musí híkať nad dobrotou a spravodlivosťou tohto vatikánskeho farizeja. Celý svet ostal spokojný a kľudný, lebo pápež František odhalil jedného z tisícov. Obyčajné pokrytectvo a snaha zakryť hroznú skutočnosť o obrovských a masových zverstvách páchaných na nevinných deťoch po celom svete. NEDOKÁŽEŠ OBLBNÚŤ A ZMANIPULOVAŤ ROZUMNÝCH ĽUDÍ SVOJIM FALOŠNÝM ÚSMEVOM NA TVÁRI!!!

 

Komentáre:

 • Ronald | 17.06.2015

  Pravda pravdúca! Daniel plne s Tebou súhlasím. Katolícky pápež Ferko chcel zmasírovať mozgy ľuďom celého sveta. Aj sa mu to podarilo. Presne ako si písal v televízii v správach redaktori híkajú nad obrovskou spravodlivosťou a dobrým charakterom pokriveného pápeža, aký len nie je úžasný. Názorný príklad toho, že aj médiá mu skočili na lep. A to som si myslel, že tam sú ľudia vcelku inteligentní a rozumní. Je hrozné ako dokáže cirkev vymyť hlavy ľuďom celého sveta a takisto je hrozné, ako sú ľudia celého sveta hlúpi a skočia na lep tomuto odpornému monštru, ktorým je Vatikán na čele so svojim šéfom satanom riadeným pápežom Ferkom.

  Zarazila ma suma za odškodnenie sexuálne zneužívaných obetí, ktorú bol ochotný Vatikán vyplatiť a ktorá bola uvedená v článku, na ktorý si Daniel upozornil. 750 000 000 dolárov, čo nie je malá suma. Verím, že pre Vatikán sú to len drobné. Tu vidíme, aký je Vatikán bohatý. Keby pápež Fero dal odhaliť a položil na „pranier“ hlavy stovák alebo tisícov úchylných kňazov a biskupov, tak by som sa mu poklonil. Ale on obetoval jedného, aby mohol zakryť zločiny tisícov iných. Aj ten jeden bol už asi vo Vatikáne „na odstrel.“ Pravdepodobne nežiadúci. Skutočne na smiech! Keď je Vatikán tak bohatý, že má toľké milióny dolárov na odškodnenie obetí pedofílnych kňazov, prečo nepomáha napríklad teraz, čo je aktuálne dnes: utečencom ktorí prchajú cez Taliansko do Európy. Európska únia zavádza kvóty pre jednotlivé štáty, koľko utečencov majú prijať.

  Celá finančná záťaž s týmito utečencami spojená je na bedrách vlád v konkrétnych štátoch kam prchajú. To znamená, že to platia daňoví poplatníci, občania v tomto štáte. Prečo cirkev neotvorí svoje brány pre týchto utečencov? Prečo nezriadi pre nich ubytovne, stravu? To sú dobré skutky, ktoré by mala najmä cirkev robiť pre týchto chudákov, lebo má z čoho! Neplatí dane z peňazí ľudí a ich milodarov štátu, ktoré pospolitý ľud cirkvi poskytuje. Ukážte mi jedného kňaza na Slovensku, ktorý príde na daňový úrad v pondelok a povie, tu je daň z vybratých peňazí od ľudí do zvončeka v nedeľu pri omši. Pracujúci občan tohto štátu musí každý platiť zo svojho príjmu daň. Farár z vybratých peňazí od svojich ovcí pre cirkev daň pre štát nikdy neodvedie za celý svoj život ale pritom berie ešte od tohoto štátu aj plat. Ukážte kde je tu spravodlivosť a kde je to ich katolícke: Miluj blížneho svojho ako seba samého? Občan tohto štátu chodí do práce, odvádza štátu dane, ten kto chodí do kostola odvádza daň ešte aj cirkvi, ale cirkev samotná neplatí nikde nič a keď príde na pomoc utečencom z Afriky, zas len platí štát, v podstate občan zo svojich daní. Chcel som sa len pripojiť k Danielovi a poukázať na zločiny a bezcharakternosť cirkvi, ktorá len bohatne a klame ľudí. A veriace ovce sa jej za toto klamstvo ešte v kostoloch klaňajú a ďakujú im za to, že sú cirkvou okrádaní. Slováci až na pár výnimiek sú veľmi sprostý národ.

 • Peter B. | 17.06.2015

  Jasná vec že je to tak. Pre mňa nepochopiteľné sú však dubové cirkevné hlavy ktorým to vôbec, ale vôbec nedochádza. A dúfam že si toto prečítajú všetci odporcovia Laury, ktorí na ňu na webe kydajú kde kade a čudujú sa prečo ide tak proti cirkvi. Stále sa pýtate prečo??? Na to už niet čo povedať. Ani by som sa nečudoval keby bola pravda, že samotný pápež má za sebou takéto praktiky, avšak zrejme dávnejšie mu našťastie zlyhal jeho orgán a tak bol vhodný kandidát na takýto post v tejto politickej, skorumpovanej, falošnej a samotným diablom vedenej inštitúcii. V žiadnom prípade sa tu nedá hovoriť o tom že slúži Bohu!!! A hanbil by som sa vstúpiť do takej strany/myslím tým ovečky ktoré chodia do kostola/, ktorá má také škandály do neba volajúce za sebou.Takže prite sa Bohu ktorý sám odkrýva tieto veci cez Lauru. Ono potom si môžete trieskať vaše ctené hlávky aj celé týždne!!!

 • Kvetena | 17.06.2015

  Pán Daniel, pripájam sa k Vám máte pravdu o Pápežovi Františkovi nikdy sa mi nezdal, cítila som skôr takú zákernosť, faloš. No nikdy som ho nepočúvala, lebo mi to pripadalo len také ako keď mláti slamu naprázdno. Dobre ste to vystihol, áno má satanskú tvár aj s tým úsmevom. Na YouTube je video od Pápeža naplňuje proroctvo. Je to hnus to sa nedá počúvať, pozerať, zničila by som si počítač, tak som to radšej zmenila a modlila som sa Božie modlitby. Kde až chce tá katolícka cirkev zájsť? Skúšajú trpezlivosť poriadnych ľudí. Ale musím povedať, že je to hajzel a nevyčistený. Bolo to medzi rozprávkami, niekedy si idem pozreť nejakú rozprávku, no bola som prekvapená kde sa to tam vzalo. No normálny človek, ktorý má len Lásku k najláskavejšiemu Bohu a je vďačný Bohu za všetko čo má a ľúbiť Ho môže, ten to nepotrebuje počúvať. Len ľudia, ktorí chodia do kostolov sú už takí zblbnutí. Prznia chúďatá deti, hanba im, veď ani svedomie nemajú, lebo keby ho mali nedokážu také svinstvo urobiť, veď je to ťažký smrteľný hriech do neba volajúci. Verím, že príde aj na nich, na všetkých. Ako by bolo krásne na svete bez kostolov, farárov, pápežov a neviem aké hodnosti si vymysleli mafiáni. Nikdy som nemala a ani nemám rada farárov. Sú to tupci. Všetko čo môžu utajujú, ale vždy sa na všetko príde a pred našim Láskavým Nebeským Oteckom neschovajú nič. Tam je ich koniec a rovno do pekelných sfér, aby ani smrad po nich tu neostal.

 • Lucia | 17.06.2015

  Áno milý pán Daniel, samozrejme, znova môžem len súhlasiť a ďakovať za pravdivý, múdry príspevok za celé ľudstvo. Je to neuveriteľné. Aj tu v Nemecku aj v Talianskej zmrzlinárni ukazujú priame prenosy toho pápeža Františka, pri ktorom jasne na fotkách deti plačú a nie je tých fotiek málo, lebo majú silnejší inštinkt sa mi vidí ako my dospelí, cítia to zlo a boja sa ho. Stačí si dať do googla jeho meno a vyhľadá sa plno fotiek s malými deťmi plačúcimi, keď sú v jeho blízkosti odfotené. Taliani sú z neho, z toho pápeža, zrejme veľmi šťastní, čože práve oni majú krízu a pomoc sa nedostáva im z vypasenej pokladnice Vatikánskeho zla? Veď za tie roky rokúce majú také majetky a áno so všetkými len súhlasím, čo tu píšu, je to pravda, dajú odškodovanie jednej rodine z Vatikánu a pápež je v očiach hrdina? Milióny isto je poškodovaných, veď boli čistky na ľuďoch, keď ich upaľovali, veď to mohol hociktorý kňaz, ktorému sa páčila hociktorá žena upáliť človeka, verím, že bolo aj upálených viac ako 50 000 ľudí a znásilnených detí, ešte viac. Minule nám došla pošta, že máme zaplatiť daň na kostol, išli sme do banky, že mi kašleme na kostol. Povedala som to už banke, že do kostola nechodím a Pána Boha milujem. V banke nám povedali, že sa nás tá daň netýka, že musíme zarábať veľa peňazí, aby sme povinne museli im odvádzať, ale aj tak, jaká blbosť? A na kostole hneď vonku, dajte na chudobných, pýtajú, koľko z tých peňazí ide chudobným, čo sa dáva daňou a to sú ohromné peniaze od ľudí a všetkých na Slovensku, biednym ľuďom? Veď to by už asi ani chudoba neexistovala, keby lakomí ľudia riadiaci Vatikán dali ľuďom, rozdali chudobným. Ozaj katolíci tú faloš Vatikánsku nevidíte?