Pani Laura ona je Bosorka a čaruje ľuďom.

16.01.2017 19:07

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt amazing

Pani Laura ona je Bosorka a čaruje ľuďom.

16.01.17  19:07

Z príspevkov Modlitba.sk od  eva lucia

Vazena Pani Erika . To co vy pisete nie je PRAVDA …….o tej liecitelke Pani Laura ona je Bosorka a caruje ludom ,,,,preco to viem lebo ja som jej nasla Telefone cislo na jej stranke v internete a som jej zavolala ze docestujem z Nemecka a chcem jeden Termin jej manzel povedal ze akee mam problemi som mu visvetlila potom mi povedal ze s kade viem ze mam pocerovane a ja na to lebo rozumiem sa takych veciah on potom povedal ze nech potom zavolam ,,,zavolala som a on na to ze ja nesmiem ku nim prist lebo oni take veci nevedia pomost ja na to dakujem a dovidenia ,,,,,o pol hodiny zacalo sa mi velmi tasko dychat a tlacilo ma nieco za hrdlo no to bolo strasno co mi poslali potom som pila svetenu vodu a po 3 hodin to vsetko odislo ,tak ze je bosorka ,,,preco bi som klamala musime sa modlit za nu nech sa oslobody od zlych sil co ona pracuje s nimi dablom ,,,,,,prosim modlite sa za nu inac jej dusa pojde do pekla ,,,,,,dakujem vam

 

Vladimír|17.01.17

Musím dementovať komentár evy lucie.

Moja manželka ani ja sme sa v celom svojom živote nikdy nevenovali čiernej mágii, okultizmu alebo nejakému inému bosoráctvu. Na rozdiel od Hucíka, ktorý to verejne v svojej prezentácii na internete uviedol, že sa takýmto praktikám on pán farár so záľubou venoval. Článok tejto ženy je výmysel. Preto, lebo si na telefonát s touto pochybnou ženou vôbec nespomínam. A pamäť mám chválabohu dobrú. Lucia, ty čo máš manžela poľského satanistu už nevieš ako by si Lauru zas ohovárala. Vidíš, že nemáš žiadnych stúpencov a preto si vytváraš ty sama ďalšie imaginárne postavy. Si smiešna a trápna osoba. Od Pána Boha vieme, že tvoje dieťa je mrzák a tvoj satanistický muž ťa s radosťou podvádza a ty to dobre všetko vieš a vidíš. Nezabudni, že Boh je spravodlivý a toto všetko je trest od Neho pre tvoju dušu za to svinstvo a klamstvo, ktoré si po internete na duši mojej manželky napáchala. A pamätaj, že to ešte neskončilo a bude ešte horšie, ako to moja Laura, dobrá vedma ďalej v tvojom živote od Boha vidí. Teš sa, tak ako sa ja teším Božej spravodlivosti na tebe vykonanej.

RE: Laura

Ty duševná kreatúra. Hodnoť v duši samu seba. Kto ti počaroval sa volá diabol, aby tvoju dušu odklonil z tej správnej cesty od láskavého Pána Boha a ukázal ti svoj falzifikát. Svoj portrét ktorým ti počaroval do slova a do písmena. Toto je diabol, ktorý chce aby sa tvoje telo potieralo neúčinnou svätenou vodou. Nikdy som tvojej duši neublížila, ale ako čítam teba prenesmierne baví a máš z toho veľkú radosť dostať ma do kolien, ale zabudla si na to, že ideš proti Bohu. Som bosorka v tvojom pohľade, tvoj názor nezmení nik, len ty sama v Božej odvete svojich slov Božou spravodlivosťou. Satan tvoju dušu kŕmi nezmyslami, ale tebe to nevysvetlím, lebo si nekonečne hlúpa a bez zdravého uvažovania. Ja poznám kde je pravda. Si obyčajný zbabelec, za svojeho Pána Boha sa nedokážeš postaviť, si ako obyčajná hus ktorá gága na povel gunára a ten gunár je v tvojom prípade satan sám a ty ho poslúchaš. Čítaš články na modlitbe.sk a to ťa fascinuje. Chceš byť znova zapojená a pripojená. Nech sa páči. Diabol je v tebe a dobre si tvoju dušu osedlal. Ja sa smrti nebojím, ale ty áno. Si chorá na nervy a určite veľmi. Je mi ťa ľúto. Ale satan ti určite pomôže, začni plávať v svätenej vode nie sa v nej len omývať. Ty duševná hlupota!! Daj sa liečiť a čím skôr dieťa satanove, lebo satan ťa pichol do tvojej hlúpej duše a rozum nedostaneš asi nikdy. Pán Boh láskavý dobre pozná tvoj necharakter aj zlé a skryté pohnútky. Boj sa Boha, zaručujem ti, že spoznáš Božiu spravodlivosť. Toto je pravda!!! Hanbi sa ty duševná zrúda, ktorá v svojom živote nikdy nič nedokázala ale jediné čo vieš je pľuť na všetkých okolo seba. Hanbi sa ukázaná pod prezývkou eva lucia. Viem kto si aj keď si anonym! Tvoje slová sú hovná padajúce z tvojich odporných a špinavých úst. V Božom pohľade tak ako ty konáš tak bude aj Pán Boh svojou spravodlivosťou voči tvojej skazenej duši. Si ako vrana, ktorá kráka dajte mi hlas. Určite ti ho dajú katolícki spriaznenci. Pokazila si si to na plnej čiare hrdinka. Veď váš farár je pre vás Boh. Nemám vás vy katolíci rada ja Laura, lebo ste zradné duše. Môj hlas s Božími pravdami nikdy neumlčíte, lebo slová ktoré počúvam a odovzdávam sú priamo od Boha. Začnite konečne ľúbiť a milovať svojeho jediného Pána Boha, týmto sa oslobodiť dokážete od svojich hriechov. Laura 

Marek|16.01.17  23:02

Eva lucia....ty teľa sprosté..ako môžeš nazvať tak odporne pani Lauru . Čo si myslíš , že ten tvoj trápny príspevok niečo zmení ? a pani Laura prestane učiť ľudí milovať jediného Pána Boha ? trepe ti ? Koľkým ľudom si v živote pomohla ty ? Banda skurv... osočujete ju ale pritom jej nesiahate ani po päty ...

Dana K.|17.01.17  09:52

Ty odpadlik Boži.
Prívrženec satana.
Ty čo chceš s pani Laurou? Ty teľa sprosté......vygumované.Oblievaj sa s vodou svetenou aj tak Ti to nepomôže....také drísty čo si dávate na seba a čo počúvate od pokryvených čiernych duší ,nechali ste sa chytiť do satanovej pasce , lebo neveríte v Boha jediného všemohúceho ,verite v Ježiša že je boh.... Ježiš nieje boh ani syn boží. Klame Vás vaša cirkev ..., už tisícročia,čo ste vy za ľudia? 
Presne, pani Laura veľmi dobre vie, kto si...Eva lucia....to,čo Ti napisala je pravda Božia.To mu ver, že áno!!!
Si úplne sprostá a v područí satana.Za pani Laurou stoji Boh jediný spravodlivý láskavý
Tak to je!!!

Renata R.|17.01.17  10:01

Tak toto bolo neskutočná blbosť už fakt neviete ako p.Laure ublížiť nikdy si ju nedáme je to človek milovaný a plný lásky. P. Laura sme na Vás všetci hrdý všetci čo Vás milujú nemusíte sa zaťažovať takými to rečami . Láska v týchto ľuďoch odumrela a je tam iba zlosť a snaha Vám ublížiť . Ja si Vás vážim ako človeka , ktorý mi pomohol priamo od Boha a takáto pocta je tá najkrajšia a pre mňa najdôležitejšia . Ľúbim Vás a toto som nikdy žiadnemu farárovi nepovedala a nikdy nepoviem . Boh a p. Laura vždy budete na prvom mieste v mojom srdiečku ďakujem Vám.

Silvia|17.01.17  12:52

Citala som jednu myslienku a strasne sa mi pacila,hned som pomyslela na pani Lauru.
Myslienka znela:
Ak sa na svete objavi skutocny genius,spoznate ho podla toho,ze sa proti nemu spoja vsetky hlupe hlavy.


Ako v pripade pani Laury,ako oznamila vsetkym,ako jej Pan Boh kazal,ze je posledny Bozi prorok,vsetky hlupe katolicke hlavy sa proti nej spojili.
Ale prd im to pomoze.

A k tomuto prispevku len tolko,uz pri citani mi bolo jasne ze to pisala Lucia,nikto iny takto nepise len ona.To by bola velka nahoda aby to pisal niekto iny.Chce sa len zviditelnit a inak sa jej nedari.
(prepacte pani Laura,ze pisem bez mäkcenov,a dlznov,na mojom pocitaci to ani nemam a chcela som hned reagovat na clanok.)
Je mi uprimne luto ze este stale musite taketo sracky citat.

Vazit si vas budem pani Laura do konca zivota.Moja mama mi dala zivot,vy ste mi zachranili dusu.Pan Boh vas bude vzdy ochranovat.
S laskou Silvia

Margita|17.01.17  13:36

No čo dodať, veď len takýchto ľudí ako táto osoba menom eva lucia potrebuje satan, čo nemajú slobodnú vôľu, nechcelo sa jej učiť, ani písať súco nevie, samé chyba vo vetách. Len takíto ľudia vedia osočovať nemajú súdnosť pokoru a živia sa len závisťou, nenávisťou a najlepšie vedia preklínať. Veď sa hovorí aký človek taká reč, vtáka poznáš po perí a človeka po reči. 
Pani Laura myslím na Vás denne, ďakujem Pánu Bohu za Vás a Vášho Vladimíra.Viem že takéto intrigy nikomu nepridajú nič dobré, ale Vás Pán Boh ochraňuje a škoda Vám je ničiť si Vaše zdravie a silu nad takýmto úbohým človekom. Veď je to na smiech ako píše,a čo píše. Každý rozumný človek s pokorou v srdci cíti že BOH je LEN JEDEN nikdy to nebolo inak a ani nebude. BOH je LEN JEDEN: Každý rozumný človek si musí uvedomiť, že za chyby v životoch sa platí,buď peňažne,psychickými chorobami,nezhodami v živote,nedostatok lásky alebo inak trpí, ale za niečo trpí. Väščina takýchto ľudí podpriemernej inteligencie ľahko sklzne do rúk satana a toto čo píše osoba menom eva lucia je toho dôkaz..
Pani Laura prajem Vám radosť v srdci, duševnú silu, zdravie tak isto aj Vašej polovičke. BOH Vám žehnaj.
S láskou, vďakou a pokorou Margita 

Elena|17.01.17  14:27

Lucia ti veľká hanba!!! Boj sa Pána Boha!!! Sám satan si osedlal tvoju dušu!!! Je mi z teba nanič. Nikoho neodkloníš od Pána Boha, lásky a vieru v Jeho Lásku, moc. Dokedy ešte budeš vypisovať takéto nezmysly, podlosti! 
Veľmi dobre vieš, že pani Laura je posledný Boží prorok a vždy bude.
Vážime si ju , ľúbime a vždy si ju pred vašimi zákernými dušami budeme obhajovať.
Nezabúdaj, že na každého je pripravená Božia spravodlivosť Jediného Pána Boha.

Daniel|17.01.17  17:35

Hanbil by som sa písať s toľkými chybami ako píše táto satanova dcéra. V každej vete má niekedy aj dve chyby. A tie do očí bijúce hrúbky nenapíše ani piatak v základnej škole. To ukazuje na primivituzmus tohoto človeka hraničiaci s negramotnosťou. Táto osoba má hanbu po celom Slovensku aj v celom svete. Čítal som na internete mnoho článkov, kde píšu s mnohými chybami ale táto osoba v svojej sprostote a debilizme vo vyjadrovaní nemá konkurencie. Viac k nej niet čo dodať, lebo všetko napísali ľudia už predo mnou. Len by som sa opakoval. Chcem sa vyjadriť ešte k jednej pisateľke z modlitby.sk. Lenka, ktorá píše že cez každého kňaza prehovára samotný Boh. Musím sa z chuti zasmiať a opýtať sa tejto lenky, či Pán Boh prehovára aj cez tých kňazov, ktorí zneužívajú malé deti?! A takých je viac ako tých ostatných. Po celom svete v médiách sa o tom dáva na známosť a to čo je odhalené je len špička ľadovca. V skutočnosti to naberá obrovské rozmery, čo sa pedofílie katolíckych kňazov týka. Som presvedčený, že cez takéhoto pedofilného kňaza Boh neprehovára a nikto mi to nevyvráti. A pretože žiaden farár tento hriech nemá na čele napísaný, tak ja nemôžem vedieť, ku komu sa v spovedelnici spovedám! Či sa spovedám pedofílnemu úchylovi, ktorý nemá s Bohom absolutne nič spoločného, alebo farárovi poctivému. Preto milá Lenka sa nikdy v svojom živote nepôjdem nič farára pýtať, lebo keď nevidíš alebo nasilu zatváraš oči pred touto mamonárskou od bohatstva napuchnutou a nahnito skazenou inštitúciou ako je katolícka cirkev tak si hlúpa a máš touto inštitúciou načisto vymytú hlavu. Keby cez katolíckych kňazov prehováral Pán Boh, isto by im nekázal žiť v blahobyte, isto by im nekázal zneužívať malé deti alebo akokoľvek ukájať svoje sexuálne chute. Kázal by im žiť v skromnosti, pokore a bez celibátu aby sa z nich nemuseli stať úchyláci nútení ukájať svoju prirodzenosť Bohom darovanú. A oni robia pravý opak. Toto je od Boha? Pohoršujete sa nad tým, že urážame katolíkov. Ale to nie sú urážky, ale je pravda keď povieme my Laurini sympatizanti, že katolíci sú hlúpe ovce zmanipulované a bez slobodnej vôle. Lebo ten človek, ktorý v dnešnej dobe bude ešte veriť tomu, že Ježišova matka bola panna, keď počala z ducha svätého, keď takejto kravine môže niekto uveriť, tak taký človek je naozaj vymletý hlupák. A môžte sa urážať koľko chcete je to tak! Áno, počala z ducha svätého ale iba ak tak v podobe riadneho pánskeho penisu. Vy somári!!! 

Peter B.|17.01.17  17:25

Voda na mlyn, peklu... My sa snažíme bojovať proti zlu, modlíme sa proti satanovi pravidelne, a takáto hnusná tlčhuba robí verejne pravý opak! To je teda jeden hnus a samá zvratka! Prajem jej aby pocítila Božiu spravodlivosť. Čo je však pre ňu najhoršie, že čím dlhšie to trvá-tým bude tvrdší trest! Ľutovať? Určite nie, pretože ona nemá zábrany...

Otočila sa Pánu Bohu a tým ktorý jej pomohli!!! Je presne ako ten padlý anjel-satan menom zvaný. Lásku Pána Boha zapredala, a to sa trestá. 
Hovorí sa že na každú sviňu sa voda varí!!! V jednom Božom odkaze bolo napísané, že zlo vycicia človeka na svoje ciele, a potom ho odkopne.... voda podľa mňa na Teba klokočí, a nebude to už dlho trvať.Pán Boh je nesmierne láskavý, a dáva vždy ľuďom čas na nápravu. Tebe čas vypršal - sama si si ho pre.....
A skoč si z nemecka do Vatikánu-máš to na skok-sám pápež Ti predá svätenú vodu...hlupaňa...

Kvetena|17.01.17  22:51

Zase  tá krava Lucia , ktorá už toľko zla napáchala , Skúša stále hlupaňa. . Satan si z nej spravil sluhu  vygumoval rozum  ,polial svätenou vodou  a spláchol aj poslednú kvapku  rozumu čo jej asi ešte ako tak slúžil . Jej duša je temná , Náš láskavý Pán  Boh dáva každému šancu, ,ale komu niet rady , tomu niet pomoci.  Zapredala si svoju dušu , cesty späť nie je aj keby si chcela ísť späť niet  jej už ! Ty nemôžeš  zničiť to, čo budovala naša láskavá Laura , pamätaj chráni ju ruka Božia , sám Pán  Boh ju ochraňuje a ty   krava  sprostá  si potrebovala sa  zase predvádzať . Pán  Boh je veľká  láska , bezhraničná , mala si  možnosť zmeniť sa a napraviť všetko čo si spôsobila  , ved toľko zla si napáchala , Ty už nie si človek si chodiaca bábka ovládaná  Satanom , jemu si zapredala svoju dušu , je čierna ako noc . ! Si  chodiace zlo!!! Tie bludy ktoré píšeš si nechaj pre takých ako si ty !!  Tebe už nepomôže ani psychiatria. !!! Satan si ťa dobre osedlal a ked ťa využije na všetky svoje účeli  , poletíš do naj temnejšieho pekla odkiaľ niet návratu na túto Božiu zem .Už nechod , nepíš na tieto stránky , Cesta po ktorej  chodíš pomali ale isto praská , až sa otvorí a ty budeš tam , kde patríš !!! A  tí kňazi sú taký istý ľudia ako  Ty , majú to vymetené , pedofili  , odporné svine . Si taká istá ako všetci farári  Pani  Laura je vzácny  Boží DAR  , ktorý sme dostali na našu  Slovenskú Zem !! Sme veľmi šťastný  že ju máme ,je to naše SVETLO, ktoré nás vedie jedinou , tou pravou cestou k Bohu jedinému , inej cesty niet!!!  Milujeme Pána Boha a milujeme aj našu drahú a láskavú Lauru nášho posledného proroka  vážime si aj jej manžela .Ale  Ty aj tak nič nechápeš a nepochopíš ,keby Ti aj lievikom  nalieval , . Daj konečne pokoj a hľadaj si takých ako si  Ty   !! Aj tak si nič nepochopila ani nepochopíš  ,ked je niekto tupý  iný nebude !                                                          Pani  Laura ,Vy ste náš anjel , naše Svetlo , Pán   Boh si  Vás  chráni , pred takými potvorami ako je Lucia .  Mám Vás veľmi rada , všetci Boží bojovníci Vás máme rady , vážime si všetko , čo pre nás robíte  . Ste jedinečný človek aj s Vaším manželom , tá krava dostane čo jej patrí .  Prajem Vám veľa, veľa zdravíčka , lásky , podpory aj pre Vášho  manžela .     

Zuzana|17.01.17  23:41

Každému zdravému človeku sa až rozum zastaví , keď číta tie bludy ... Skončia konečne raz a navždy tie osočovania na nášho posledného proroka ??? Zobuďte sa ľudia , Pán Boh vás všetkých obdaril slobodným myslením ,tak konečne počúvajte čo vám vo vnútornom hlase hovorí sám Boh. Započúvajte sa hlboko do seba, pustite z hlavy tie katolícke sračky čo vám natlačili do hláv a nechajte vnútorný hlas zvýťaziť a zistíte aké hlúpe ovce ste boli a už k nim nebudete chcieť patriť, lebo pocítite lásku , pravú lásku jediného Boha nášho stvoriteľa. Pretože Pán Boh bol jeden, je jeden a vždy bude len jeden a nieje žiadne katolícke kindervajco...
Pani Laura prajem veľa síl s neskutočnou ľudskou hlúposťou. Ľúbime vás

Erika|18.01.17  08:24

No jasné že to je Lucia.Ona si musí stále len vymýšľať.Drístať dve na tri.Klamstvá,klamstvá nič len klamstvá.Ja si myslím,že jej preplo.A keď vidí komentáre ,že si Lauru hájime,tak ju šľaktriafa.

Jaroslav H.|18.01.17  14:21

Milá Eva Lucia
Si hlúpa ako vagón hliny. To som ešte nepočul že piť svätenú vodu :D a kúpeľ to znelo tiež zaujímavo . Nestíham sa smiať z tých katolíckych bludárov a ich nápadmi. A čo tak vyskúšať tvoju svätenú vodu priamo do žili. Aby si ju mala priamo v krvi a plus používať ju ako ústnu vodu 24 hodín denne aby z teba nesmrdela tá tvoja mamonárka skazená katolícka cirkev. Špina jedna. Budem sa o tebe takto vyjadrovať, keď ty môžeš o ľuďoch pre teba cudzí ako je P.Laura a jej manžel. Keby bola Laura čarodejnica tak by už dávno skončila zle. Tak ako ježiš v bolestiach na kríži keď zradil Boha. To ty si čarodejka maximálneho stupňa. Predpokladám že nie len nosiť kríž nemôžeš ale ani pozrieť sa naň nevieš. Ty defka satanova. Tak tak veď to všetci vieme že Satan je tvoj pasák a ty si jeho majetok. A ty kým sa nepostavíš na vlastné nohy, budeš skákať ako on píska. A bude z teba troska ak už teraz nie je. Ale tebe to tak vyhovuje. Na každú sviňu už voda vrie a na teba tá tvoja presvätená. Boh ti dal slobodnú vôľu a ty si s ňou čo urobila ? Si sa otočila chrbtom a ešte ideš proti nemu ? Proti Božím zákonom ? A by si len žmurknutím videla čo je to pravé peklo, tak by si už nikdy netvorila oči, možno by si si ich vypichla od strachu. Ale to je už asi jedno po tom všetko čo si napáchala. Veď ty si tam zvykneš. Bude ti ešte tepľúčko.

Milá Eva Lucia
Si hlúpa ako vagón hliny. To som ešte nepočul že piť svätenú vodu :D a kúpeľ to znelo tiež zaujímavo . Nestíham sa smiať z tých katolíckych bludárov a ich nápadmi. A čo tak vyskúšať tvoju svätenú vodu priamo do žili. Aby si ju mala priamo v krvi a plus používať ju ako ústnu vodu 24 hodín denne aby z teba nesmrdela tá tvoja mamonárka skazená katolícka cirkev. Špina jedna. Budem sa o tebe takto vyjadrovať, keď ty môžeš o ľuďoch pre teba cudzí ako je P.Laura a jej manžel. Keby bola Laura čarodejnica tak by už dávno skončila zle. Tak ako ježiš v bolestiach na kríži keď zradil Boha. To ty si čarodejka maximálneho stupňa. Predpokladám že nie len nosiť kríž nemôžeš ale ani pozrieť sa naň nevieš. Ty defka satanova. Tak tak veď to všetci vieme že Satan je tvoj pasák a ty si jeho majetok. A ty kým sa nepostavíš na vlastné nohy, budeš skákať ako on píska. A bude z teba troska ak už teraz nie je. Ale tebe to tak vyhovuje. Na každú sviňu už voda vrie a na teba tá tvoja presvätená. Boh ti dal slobodnú vôľu a ty si s ňou čo urobila ? Si sa otočila chrbtom a ešte ideš proti nemu ? Proti Božím zákonom ? A by si len žmurknutím videla čo je to pravé peklo, tak by si už nikdy netvorila oči, možno by si si ich vypichla od strachu. Ale to je už asi jedno po tom všetko čo si napáchala. Veď ty si tam zvykneš. Bude ti ešte tepľúčko

Ľudmila|18.01.17  18:30

Lucia ,keď máš toľko času sedieť pri internete a stále písať tvoje blbosti a urážať Božieho Proroka Lauru , čo
tvoje sladké slovička to si asi zabudla môžeš sa triasť ,čo si stratila cestu Jediného Boha ,ktorý nám dáva pomocnú rúku cez Svojho Proroka Lauru .Teba to obrovský žerie ,ale zbytočne nezmôžeš nič ,lebo Pan Boh aj satana zničí a s tebou zatočí buď si istá.Pani Laura teba neuráža ani nikoho pomôže každému kto si požiada o Božiu pomoc ,a ty si bola medzi nami ty zradca svätenú vodu nos pri sebe aby si ju malá po ruke lebo má obrovskú moc. Lucia pani LAURA je BOŽÍ PROROK a nás bojovníkov za JEDINÊHO BOHA neodkloniš. 

daniela|18.01.17  19:44

Drahá Laura, dobre ste to tej hlupani vysvetlila. Som sa aj pobavila. Sama sa zamotáva do svojich sprostych klamstiev. Ale z nás nikoho neodradí žiaden takýto hlupák, aby sme Boha nemilovali a neuctievali. My všetci tu už vieme, že bez neho by sme neboli nikým a nemali by sme nič. Nenechajte sa znechutit takýmito idiotmi! My sme vždy s Vami v tomto boji a Boha sa nikdy nevzdáme.

Gabriela a Michal|18.01.17  22:52

Milá pani Laura veľa síl proti ľudskej hlúposti a zlobe. Je mi veľmi ľúto, že zas prežívate také silné útoky Viem, že to zvládnete s pomocou Božou a my ktorým pomáhate vieme, kde je pravda.
Veľa Božieho požehnania pre Vás a Vašého manžela.
S láskou a úctou Gabriela a Michal

Peter K.|24.01.17  19:50

Ako sa hovorí čert nikdy nespí, a je to pravda.Nechápem ako niekto kto Bohu veril a modlil sa ku nemu a vypisoval Pani Laure básničky ako ju má rád..., teraz ju očierňuje a vypisuje po internete nepravdy a obyčajné klamstvá.
Je to možné len tým že ty Lucia si viac verila svojmu satanskému manželovi, čo ťa teraz podvádza a vykašlala si sa na Pán Boha ktorému si tak dôverovala a modlila sa ku nemu a lásku ku nemu si vymenila za hnusnú katolícku cirkev plnú klamstiev, je to smutné a veľmi, ale pre teba.
Ja som sa s našou drahou pani Laurou rozprával v auguste minulí rok a okrem iného mi povedala ,že ťa začne tvoj super manžel podvádzať a pani Laura povedala aj s kým a teraz je to realita, mimochodom všetko čo mi pani Laura povedala sa naplnilo a prečo? Prorok Boží vidí všetko a vie presne čo príde a ako sa stane, nie je to náhoda a ty Lucia to dobre vieš, že pani Laura ti pomáhala ako sa dalo a od Láskavého Pána Boha ti posielala jednu pomoc za druhou, ale ty si sa obrátila od Boha a to je veľká chyba.
Odkaz od pani Laury a pána Vladimíra pre teba Lucia, by som bral veľmi vážne a nepodceňoval by som ani slovíčko, lebo ja viem že to je čistá pravda od Boha daná.Nájdi pokoru vo svojej duši a plač a nariekaj pred Bohom láskavým a spravodlivým za tie chyby čo si napáchala vo svojom živote.