Pane Bože, veľmi pekne Ďakujeme za to že si!

21.08.2017 22:59

Pane Bože, veľmi pekne Ďakujeme za to že si!

Peter N.|21.08.17
Pane Bože , veľmi pekne Ďakujeme za to že si!!!S Tebou všetko v živote ide ľahšie , viera v Teba nám dáva neskutočnú silu prekonávať zlé obdobia (pokušenia zla?)! Niekedy keď sa nám zdá že všetko sa nám rúca akoby pod nohami , Ty to stále skvele zariadiš a pomôžeš nám zo všetkým! Veľmi pekne sa Ti chcem poďakovať za to ako si nám pomohol s dovolenkou na ktorú sme sa po dlhej dobe s deťmi veľmi tešili a to ešte 10 dní pred odchodom sa nám pokazilo auto! Bolo to až neskutočné ako si mi v podvedomí šepkal skontroluj motor! Najprv som si myslel že nám niekto nepraje keď na hoc čo v aute som šahol sa začalo rozpadávať a to auto malo skutočne málo odjazdených kilometrov , ale keď som si všetko poskladal v hlave ako mozaiku (porucha, oprava ,predaj auta v deň dovolenky, nečakaná ochota od kamaráta požičať auto) vedel som , že všetko bolo tak ako má byť , pretože si vedel že nás čaká s deťmi v aute dlhá cesta (tour de europa)! Veľmi pekne Ďakujeme za ochranu! Ďalej veľmi pekne Ďakujeme za sprístupnenie Tvojej Božej stránky na ďalší rok , z ktorej čerpáme každý deň Tvoje rady , modlitby , recepty a že sa môžeme učiť byť lepšími! Vám pani Laura Ďakujeme za sprostredkovanie všetkého medzi Pánom Bohom a nami hriešnikmi a je mi ľúto že občas sa nájdu ľudia ako Lucia G. Ale Božie mlyny melú pomaly , ale isto a sme Vám všetci nesmierne vďačný , že kvôli takýmto hlupákom nás nenechávate v „štichu“! Vám p.Vlado Ďakujeme za odovzdávanie cenných rad , ktoré ste nazbierali počas celého obdobia pri pomáhaní s p.Laurou a pomáhate nám s vysvetlením Božích cvikov , receptov a pod.!Ešte raz z celého srdca veľmi pekne ĎAKUJEME! S pozdravom Peter s rodinou!

Vyznanie lásky a vďaky milovanému BOHU jedinému.

Gitka|24.08.17
Láskavý a dobrotivý Otče Bože, chcem Ti touto cestou vyjadriť svoju nekonečnú lásku a poďakovať Ti za všetko Tebe nášmu milovanému Stvoriteľovi. Si v mojom živote pre mňa to najdoležitejšie, najcennejšie, najvzácnejšie, najdrahšie čo mám a navždy budeš. Si moja láska, nekonečná láska, moje všetko, moj poklad nad všetky poklady sveta, moj talizman nevyčísliteľnej ceny v srdci, ktorý si budem chrániť do konca svojho života a nikdy si Ťa nikým nedám z mojej duše odobrať. Nikdy sa nevzdám lásky a viery k Tebe svojmu milovanému jedinému Bohu. Milujem Ťa nadovšetko a najviac na celom svete a navždy budem. Ľúbim Tvoju Božiu existenciu a klaniam sa len Tebe jedinému Bohu a navždy budem. Ľúbim Ťa Bože a duša moja celý život len Teba velebiť, chváliť, oslavovať a milovať bude. Ďakujem Ti Otecko Nebeský z celého srdca za Tvoju Božiu ochranu a pomoc, ktorú od Teba každý deň dostávam. Ďakujem Ti za Tvoju nekonečnú lásku, ktorá lieči moje telo a dušu. Ďakujem Ti že ma neopúšťáš svojou blízkosťou ani na krátký okamih. Ďakujem Ti za záchranu života a tiež za záchranu života mojho manžela. Bez Teba a Tvojej Božej pomoci by sme tu už neboli. Ďakujem Ti za všetky liečby, ktoré som doteraz od Teba dostala včetne tej poslednej, ktorú teraz naplňám proti dlhodobej bolesti uší. Prosím Ťa Otče Bože o požehnanie tejto liečby Tvojou všemohúcou silou. Verím a doverujem Tvojej Božej pomoci a navždy budem. Ďakujem Ti za prenádhernú Božiu stránku, zázračné modlitby, Božie pravdy, Božie kréda, všetky odkazy a varovania. Ďakujem Ti Otče Bože za našeho posledného Božieho proroka Lauru, ktorá nás učí milovať len Teba jediného Boha, ukazuje nám správnú cestu po ktorej máme v živote odvážne a odhodlane kráčať. Je to naše žiarivé Svetlo a náš poklad tu na zemi, bez nej by sme tu boli nevedomí a stratení. Ďakujem Ti za našu drahú Lauru, Tvoju najvernejšiu a najoddanejšiu Božiu služobnicu, náš veľký vzor. Prosím Ťa Otče Bože požehnaj jej veľa veľa sily a zdravia aby vládala bojovať proti zlu, opatruj ju, ochraňuj ju, stoj vždy pri nej a žehnaj jej každý deň života. Ctime a vážme si všetci našu drahú a láskavú Lauru a jej nesmierne náročnú a ťažkú prácu, ktorú pre nás všetkých s veľkou láskou, ochotou a nesmiernou obetavosťou vykonává. Vážme si aj jej dobrého manžela Vladka, ktorý jej pomáha s láskou. Otecko náš Nebeský Ty si naše útočište a sila, aj najistejšia pomoc v každom súžení. Bez Teba sa nič zvládnúť nedá, všetko sa dá zvládnúť len a len vďaka Tebe a vďaka Tvojej Božej pomoci. Posielám Ti za to všetko do nebíčka k Tvojej milostivej a milosrdnej Božej tvári OBROVSKÉ POĎAKOVANIE. S láskou Gitka.

Keď Božia láska nemá hraníc.

Jana|22.07.17
Keď Božia láska nemá hraníc. Drahý Bože,som neskutočne šťastná,že si vyslišal moje modlitby.Keď si mi dnes odkázal,že vážiť si svoju rodinu je viac,ako čokoľvek iné.Ani neviem opísať tie pocity,ktoré sa ma v tej chvíli zmocnili keď mi p.Vladimír zavolal a oznámil správu,na ktorú sme tak čakali.Milí čitatelia píšem vďaku za vec,ktorú možno mnohí tiež prežívate.Píšem preto,aby ste vedeli ako náš láskavý Boh počúva všetky naše prosby a modlitby.Ako už mnohí verní bojovníci vieme,že čo znamenajú kliatby a ako vznikajú a hlavne čo spôsobujú druhým dušiam. Ale keď budete všetky svoje zlé skutky úprimne ľutovať a snažiť sa nápravy udeje sa zázrak z nebies a vaše prosby budú jedného dňa vyslišané.Schybyla som aj ja jedného dňa voči mojej sestre mojej dvojičke.Vieme všetci,že s tými ľudmi sa už viac stretávať nie je možné.No v niektorých prípadoch existujú aj výnimky keď si ich záslúžime. A verte mi ja som dnes od Nášho Božíčka láskavého výnimku dostala a stretnutia s mojou dvojičkou máme dovolené. Len jednu radu Vám dám... Oľutujte úprimne čo ste spôsobili a modlite sa k Bohu za návrat k blížnemu svojmu a bude Vám odpustené.Viem ako kliatby vznikajú v rodinách a ako to mnohých bolí a trpia a viete asi mnohí že zákaz sa s nimi stretávať je pre mnohých utrpením.Tak sa modlite za odpustenie,verte Bohu jedinému a môžte zažiť tiež to čo ja dnes.Ten jedinečný pocit, tú radosť to šťastie.Ďakujem ti Bože z celého srdca a hľbky svojej duše. Milujem ťa nekonečne. S láskou Jana❤️❤️❤️

Vďaka Ti Bože.

Daniela|24.07.17
Môj milovaný Bože, ďakujem za svoju sestru. Milí čitatelia, ja som ta druha dvojička z predošleho príbehu o kliatbe. Áno mala som ju od svojej sestry a spôsobila mi veľa utrpenia, a dlhych päť rokov odlúčenia od nej. Vieme všetci, čo je to kliatba a vieme, že Boh nám nedoporučuje sa s osobou, ktora nam toto spôsobila stretavat. Je to logicky asi pre to, že by sa nam kliatba vratila a pohoršilo by sa nám znova. Proste Boh to takto odkazal a kedže ma tej kliatby zbavil a následne aj zachránil s liečbou, plne som jeho odkazy a odporučenia rešpektovala. Vďaka Bohu som sa vyliečila z depresie a to nie ľahkej. Jasne, že som sa na svoju sestru strašne hnevala a kládla si otázku prečo? Poznáte to. Po toľkom utrpení mi ani nenapadlo porušit Božiu radu a stretnut sa s ňou. Lenže mesiace ubiehali a po čase človek prejde rôznymi starostami, trápeniami a zistí, že ak nemá surodenca, ktoreho mal predtým k dispozícii takmer 24 hodin a bol mu oporou, sú tie starosti a trápenia ovela väčšie a dni sú smutné a smutné. Bolo velmi ťažké skľbiť rodinne stretnutia a oslavy, navštevu rodičov a tak . Sestra mi preto začala chýbať viac a viac. A keďže som sa tu raz dočitala o dvoch verných kamarátkach, ktoré si tiež takto ublížili a Boh videl ako sa trápia, vedela som že mám nádej zmeniť to. Modlila som sa za návrat svojej sestry, ale samozrejme až potom keď som jej odpustila. Boh videl, že moje odpustenie je úprimné a videl že aj ona svoj hriech uprimne oľutovala , videl, že ju tu potrebujem ako svojho blížneho čeliť znova neľahkému osudu. Naozaj ju potrebujem. A tak po piatich rokoch zazvonil telefón a Vladkov hlas mi oznamuje, nech utekám objať svoju sestru. Naša drahá Laura to dostala do počutia, že Pán Boh nám to schvaľuje. Tečú mi slzy dojatia, radosti a vďaky, že Boh naše prosby počúva a odpúšťa, hoci sme zhrešili. Milujem Ťa môj Božíček velmi velmi a nadovšetko!

Veľké ďakujem milovaný Bože Otče.

Elena|23.08.17
Nekonečne ďakujem láskavý Otecko za Tvoje slová, ktoré uzdravili moju dušu, prišiel neopísateľný pokoj do duše. Vysvetlil si mi, že čo sa deje v mojom tele, aký veľký boj prebieha, že bolesti je dôsledok silného účinku požehnania liečby a upokojil si ma, že som sa neprevinila a správne vykonávam liečbu, preto je zhoršenie zdravotného stavu. V tomto boji bude určite jednoznačným víťazom Tvoja Božia liečba a moje uzdravenie. Milovaný Otecko poznám Tvoje zázračne liečby, lebo som bola zachránená , uzdravená, kde lekári nedokázali už žiadnej pomoci.Nekonečne Ti ďakujem za všetko , milujem Ťa vždy a navždy . Ďakujem Ti , že ako som Ti poďakovala aj za tú prechodnú bolesť a poslala som Ti ju do Tvojej Božej náruče, ako prejav lásky, vďačnosti a dôvery k Tebe, po kratučkej chvíli tie veľké bolesti rapídne ustúpili. To dokážeš len Ty jediný , všemocný, stvoriteľ, láskavý Boh.
Pani Laura veľké ďakujem, že aj napriek náročného dňa ste obetovali duševnú silu prijať pre mňa vzácne Božie slová. Ďakujem za všetko čo pre nás robíte, za vašu obetavosť, láskavosť, ochotu, trpezlivosť aj vášmu manželovi. Mám vás rada, vážim si vás . Pane Bože prosím Ťa ochraňuj , pomáhaj , požehnavaj , napĺňaj silou pani Lauru, Vladka a všetkých , ktorí Ťa milujú , veria............ Ďakujem
s láskou, vďakou