Pán BOH nie je náhlivý, ale pamätlivý !!!!

07.08.2017 13:21

Pán BOH nie je náhlivý, ale pamätlivý !!!!

Gabika |07.08.2017 12:32
Chcela by som vám napísať jeden príbeh, ktorý sa mi stal. Bývam v jednej dedinke už siedmi rok, mám tu dosť zaujímavých susedov, kúsok odo mňa bývajú taký alkoholici, ktorý tu robia každý deň nejakú zlotu, vykrikovali nám stále pred domom, alebo si tu aj pospali na pár hodín v strede cesty, s Božou pomocou a skvelou modlitbou proti zlým susedom, mi už dajú konečne pokoj, a dokonca sa veľa krát stalo, že ma ochraňovali. Môj manžel je väčšinou na cestách tak som dosť často s deťmi v dome sama. Asi pred troma rokmi sa vrátil sused (lepšie povedané ho vyhostili, pretože tam niečo vyviedol) z Anglicka, kde bol asi 9 rokov, vedela som, že už pred tým ako odišiel tak tu týral svoju manželku a robil zlotu kde sa dalo. Tri roky ma sledoval, prepichoval gumy na aute, aj keď prišiel niekto na návštevu tak aj im. Vyháňal všetkých z uličky, že to je jeho ulica. Snažil sa huckať susedov proti mne. Jeho manželka od jeho príchodu domov ostarla o 20 rokov, dostala porážku, nepúšťal ju ani na ulicu. Asi pred rokom som volala s pani Laurou a spomenula som tohto suseda, a vtedy mi BOH povedal cez pani Lauru, že sa ho nemám báť. Nevedela som prečo, lebo tohto narušeného debila sa bolo ťažko nebáť. Ale keď mi to povedal BOH, tak som sa snažila sa ho nebáť, vtedy som pochopila, že tento dotyčný sa vyžíva v tom, že sa ho ženy boja. Bol s toho totálne vykoľajený, až som ho čím ďalej tým menej stretávala. Bolo vidieť, že ho s toho poráža od nervov.
Až ho jedného pekného dňa z tohto sveta BOH povolal. Z ničoho nič, tohto človeka zo svojej zloby a nenávisti k všetkým ľudom PORAZILO. Na každého raz príde, skôr, či neskôr.
Pán BOH nie je náhlivý, ale pamätlivý !!!!
Bála som sa napísať tento príbeh, pretože som sa zľakla, či som mu nejako neublížila ja, pretože mi dlho ubližoval, a mala som strach a poriadne nervy na neho. Ale dnes ma pán BOH ubezpečil, že ja som mu ani v najmenšom neublížila, že ho povolal ON. Bolo mi vysvetlené, že mať na niekoho zlosť, kto mi ubližuje nie je hriech, pokiaľ mu neprajem niečo zlé a nepreklínam ho.
ĎAKUJEM TI BOŽE ZA TVOJU KAŽDODENNÚ OCHRANU A POMOC
BOŽE milujem ťa nadovšetko na svete
Veľmi moc Vám ďakujem pani Laurika, keby ste mi vtedy a aj teraz nepomohli, tak sa z toho už asi určite zbláznim. Mám Vás veľmi rada oboch, ďakujem za každú pomoc a odpustenie
Gabika

 

 • Elena|08.08.2017 
  Lucia šalená, ty už si úplne pomätená! Taký človek, ktorý nehorázne klame, ohovára pani Lauru, vyvolenú Pànom Bohom, ty ktorá už zo šialenstva nevieš, kde a na koho útočiť. Nemáš už s kým komunikovať? Tvoje sliepočky sú tichšie v tvojej sekte? Čo ťa pravda páli? Klameš o každom príspevku, ktorý prečítaš na Božej stránke, ale mi najlepšie vieme, čo sme prežili, ako veľmi nám pomáha láskavý Boh a Laura, my sme nezabudli! Dušan aj Gabika napísali, čo je pravda, to žili oni, nie ty vymenená Lucia. Ty už nevieš ani čítať! Aj Gabika čo písala, si prevrátila do svojej ohavnej lži, že vyslala na človeka kliatbu, ktorý jej ubližoval a zomrel. Ona si veľmi dobre uvedomuje, čo je kliatba, ako ublíži a že sa jej to vráti, sám Boh vysvetlil a upokojil ju, že to nebol hnev, ktorý vysiela kliatbu. Boh nezabúda , láska , pomáha, ale aj vychováva a trestá. Ty si uvedomuješ, koľko zloby- kliatieb si ty poslala na tu najčistejšiu dušu, najvzácnejšiu, Boží dar, Božie dieťa, Božieho posledného proroka Lauru aj jej manžela? Vidíš sama, oni žijú! Len vďaka Bohu, lebo tá tvoja zloba , závisť, nenávisť, by ich už dávno zabila, ale ich chráni samotný všemocný Boh, čo som Bohu veľmi vďačná.
  Lucia klamárka.........., keď začne Pán Boh vracať tvoju zlobu , to čo si vyslala a čo rozsievaš, len čo mi vidíme, tak už by sme sa teraz triasli, že sa to nebude dať niesť a Boh vidí všetko.
  Kto sa na tvoju sektu dostane , tak hneď bude hľadať tu liečieľku Lauru, ktorú ohovárať, opľúvaš, .......... a veľmi rýchlo pochopí, kde je pravda! Pravda je na Božej stránke a Laura je Boží prorok!
  Neprajem ti nič zlé, lenže Boh si aj s tvojou dušou narobí poriadok.
  Milujem Ťa najdrahší Otecko , ďakujem za všetko aj vám pani Laura, Vladko.
  s láskou