Otecko Nebeský odpusti mi.

11.06.2017 03:30

Otecko Nebeský odpusti mi.

Zuzana|21.05.2016
Keď som dostala liečbu na môj krvný zápal bola som v prvom rade prekvapená a hneď som rozmýšlala či to zvládnem. Poďľa známej som vedela , že je to náročné a ja som dostala ešte raz tak dlhú liečbu. Sklamala som Ťa Otecko no napriek vśetkému si mi liečbu požehnal. V prvý deň som sa z toho hneď povracala a tak začal byť každý deň pre mňa boj či to zvládnem a strach, aby som sa zas nepovracala. Neuvedomila som si Otecko, že som začala liečbu brať s odporom a nechuťou. Odpusti mi . Keď som si prečítala odkaz päť dní starý, že viac mi moju liečbu nežehnáš, kôli môjmu postoju , až vtedy som si to uvedomila. Odpusti mi PaneBože daj mi ešte šancu a požehnaj mi liečbu. Pochopila som a dúfam ,že nie neskoro, že tieto bylinky a koreniny majú liečivú silu a silu uzdraviť. Treba aj im prejaviť lásku a úctu za ich požehnanú silu od Teba . Tešila som sa , že dnes končím liečbu s obkladmi , že ako mi  to rychlo ubehlo , že aj to ostatné ubehne tak rýchlo a ja Ti Otecko dokážem, že som to zvládla, lebo Ti verím . No viem, že bez Tvojho požehnania to nemá zmysel a ako ste mi pani Laura napísala len by som sa zbytočne trápila. No chcem vám povedať , že ako som zmenila postoj a dakovala bylinkam za pomoc tak mám stále chuť piť čaj a nemám už také problémy konzumovať všetko. Prosím Ťa Otecko nevzdávaj to so mnou a odpusti mi a požehnaj mi naspäť moju liečbu. S pokorou a láskou Zuzana.

 

Božia odpoveď pre dušu Zuzany:
Duša tejto ženy nedokáže nikdy svoju dušu do správneho myslenia voči mojej Laure umravniť a myslí si ako veľmi len nemiluje Boha, tak predsa nemôže byť tak veľmi zlá, no čistota jej duševného myslenia ostala preveľmi zašpinená na to, aby dušu tejto ženy Boh miloval takou láskou, akú od neho za vyznania svojej lásky očakáva a preto zabudni na tú Lauru, ktorej duševná snaha prijať liečebnú pomoc od Boha do tvojeho trápenia bola úprimná a čistá, aj keď dobre cítila aký duševný prepad zlého myslenia jej duša od tej tvojej zachytila, čo neni správne podľa Boha konanie tvoje a začni viac činiť dobra ako odovzdávať Bohu prejavy svojej lásky aby bolo tvojemu šťastnému životu požehnané a čo myslíš, že bude za tvoje zlé duševné konanie? Rozmýšľaj!
Božiu liečebnú receptúru napĺňa duša tejto ženy v takej nechuti a odpore k nej, že aj bez požehnania Boha by sa všetky bylinky v svojej účinnosti vzopreli odporom ako cíti k nim. Lebo keď Boh toto vidí, ako sa nesmierne trápi len aby naplnila Božiu liečbu pre svoje zdravie, nežehná ju. Amen.