Odpoveď farára na Petrov komentár.

22.03.2015 12:13

Odpoveď farára na Petrov komentár.

13.03.2015

Že vraj keby ste žili v stredoveku tak by ste skončili na hranici za tieto riadky. Tak ste napísali. Hahaha. V stredoveku nebol internet a web, tak by ste nemali skadiaľ nazbierať tie gebuziny o ktorých píšete, že ich máte z webu. Povytrhávate z kontextu veci a tvárite sa, že ste podali komplexnú pravdu o Bohu. Duch Svätý že je výmysel? A kto si ho vymyslel? Apoštoli v Skutkoch apoštolských? Či tie nečítate? Tvrdíte, že vám Panna Mária nepomohla. Poznám stovky ľudí, ktorí tvrdia, že im pomohla. Kto klame? Nechcem s vami polemizovať. Chcem sa za vás modliť.

RE: Peter | 13.03.2015

Aj my sa budeme za teba modliť, aby sa ti odznova nahodili ističe v tvojej hlave a začala tam opäť svietiť, už dlho vypálená žiarovka cirkevnými lžami, ktoré si stihol za svoj život pochrúmať a stráviť a na rozdiel od teba my Boží bojovníci sa modlíme k Pánu Bohu a ty k modlám v kostoloch..... CELÉ ZLE! 
Nečítaš pozorne a si blbej! Amen.

RE: Tomáš | 13.03.2015

No teda ty si bystrý, u teba je škoda sa zaoberať Božou existenciou. Si určite veľmi študovaný a pojedol si múdrosť Božiu, keďže si prišiel na to, že v stredoveku nebol internet..., alebo si len zakomplexovaný debil, ktorý nedokázal vydedukovať, čo tým autor chcel pre dobro tvoje povedať? Chytáš sa len omrviniek, ktoré padajú na zem a tak pôsobia, v porovnaní s Petrovým príspevkom, ktorý je naozaj snahou vypracovaný a čas mu bol venovaný. Budeš sa za nás modliť hmm, nechaj to radšej i tak to nebude vypočuté. A čo sa týka mňa nepomodlím sa za teba, pokým si ovca je to zbytočné i tak budeš stále robiť tvoje MEEE to je u teba odpoveď na všetko..., ak chceš prečítaj si Božie odpovede, dajú ti veľa, ak si schopný si vyvíjať svoj obzor. 

Peter super príspevok, informácií mi dal naozaj dosť, veľmi mi rozvinul škálu vedomosti, ktoré som doteraz nepoznal a môžem s nimi narábať. Drž sa s pozdravom Tomáš.

RE: Lucia | 13.03.2015

Ach jáj, pán Jaroslav, že sa nehanbíte, ešte oponovať, sa Vám čudujem, to ozaj len pre peniaze, ktoré dostávate od osprostelých nevinných ľudí môžete robiť.
Na začiatku sa duch Boží vznášal nad vodami. Tak sa to cituje v Biblii, všetko ostatné pripísané do nového zákona je faloš a veľký omyl. Že starý zákon bol nahradený novým, takto sa asi ohradzujete, keď poslušné Vaše ovečky také dristy píšu cudzím ľuďom, mne. Nie je žiadny svätý duch mimo pána Boha, nerozdeľujte všemoc pána Boha na tri časti. Keď je raz jedna duša nemôžu byť tri.