Odovzdať sa láskou duševnou svojemu Bohu, znamená celoživotnú výhru.

21.10.2016 17:44

42.

Odovzdať sa láskou duševnou svojemu Bohu, znamená celoživotnú výhru.

21.10.16  17:44

Aj keď je pre tvoju dušu život nepochopiteľný a ťažko zvládateľný, začni čím skôr rozmýšľať prečo je to tak. Každá tvoja duševná útrapa nesie korene tvojeho trápenia hlboko položené v tvojich dávnych schybeniach o ktorých ani tvoja duša nevie, ale pamätá si každý tvoj zlý skutok spáchaný v minulých životoch. Ľutujte všetky duše svoje dávne hriechy pred jediným Bohom aj keď ich ničivostnú silu nepoznáte, ale ja tvoj Boh vždy každej duši do cítenia našepkám, čo má tvoja duša ľutovať. Pre tvoju dušu to môže byť bezvýznamné, ale pre mňa Boha v mojom súdnom a spravodlivom pohľade nie. Ľutujte duše všetky svoje hriechy a Váš život sa začne uberať lepším smerom, nie takým aký kráčate v terajšej dobe pohltení smútkom a beznádejou. Ja Váš Pán Boh vždy duševnú tvoju spoveď prijmem a uľahčím tvoje žitie na tejto zemi spoveďou tvojej duše úprimnou. Nesúď svojich nepriateľov merítkom svojej duševnej spravodlivosti, lebo nikdy tvoja duša nedokáže rozpoznať pravú mieru mojej Božej spravodlivosti a svojim trestom a hnevom na svojeho duševného nepriateľa si môžeš navodiť Boží karmický trest, ktorý sa ti určite páčiť nebude.

Pamätajte na to vy duše, že ja Boh som s vami spojením neustále a zachytím záchvev aj toho tvojeho najmenšieho duševného smútku a keď mňa svojeho Boha dokážeš osloviť s vrúcnou prosbou o pomoc určite ju tvojej duši utrápenej poskytnem. Miluj mňa Boha ty duša a dôveruj mojej všemocnej moci, ktorej dotyk ti dám vždy pocítiť pokiaľ v moju Božiu existenciu a silu uveríš. Dokážem ja tvoj Boh robiť zázraky na počkanie ak si to tvoja duša zaslúži. Nemusíš na zázrak od svojeho Boha dlho čakať, ak pochopíš moje Božie zákony a budeš sa ich postulátmi riadiť a dodržiavať. Neplač v žiali svojom, ale svoje slzy smútku odošli mne Bohu, ktorý tvojej duši dych života dal a budem si ťa každá jedna duša mňa Boha milujúca opatrovať a ochraňovať v svojom náručí. Pokiaľ sa mi aj v tom najväčšom trápení dokážeš bez reptania odovzdať a prijať svoj osud ako nevyhnutný ale zároveň potrebný k svojemu duševnému pochopeniu a k svojej duševnej náprave, nikdy tvoju dušu neopustím a všetok tvoj žiaľ a bolesť duše budem v svojej Bože sile zmierňovať a tíšiť jej plač zásahom svojej Božej všemoci. Vždy a navždy, každý jeden jediný deň mysli na to, že svojeho Otca Boha pri svojej duši vždy máš ak na mňa ako prvá nezabudneš. Mne tvojemu Bohu sa toto ale nikdy stať nemôže, tvojej duši ale áno. Preto akou láskou svojeho Boha budeš do každého dňa obdaruvávať v svojich každodenných modlitbách, tak takou láskou ja tvoj Boh sa budem o tvoju dušu starať a ochraňovať ju každým dňom. Amen.

daniela|21.10.16  18:23  

Milujem Ťa Bože najvrúcnejšie ako len viem a želám si nikdy Tvoju láskavú náruč nestratit. Ďakujem Ti za všetko čo mám a za každučkú liečbu, čo si mi požehnal. Ďakujem za dvoch vzácnych človiečikov vo Dvorníkoch. Milujem Ťa Božíčku môj milovaný

Lukáš|21.10.16  20:35

Každým prekrásnym krédom sa k nám pane Bože prihováraš a veľmi nás povzbudzuješ pri našom trápení. Ďakujeme Ti za každé slovko povzbudenia, ktoré nám cez nádherné kréda zosielaš. Srdečná vďaka za všetko. Pani Laura ďakujem a prajem veľa zdravia a síl Vám a manželovi. S láskou Lukáš

miro|21.10.16  21:31

Otče Bože, ďakujeme. Tiež som bol posledné dni smutný, ale po dvoch dňoch v modlitbách mi akoby zázrakom zavolala pani Laura ohľadne niečoho iného, ale môj smútok hneď vycítila a upokojila ma. Následne na to aj Ty si ku mne krásne prehovoril cez pani Lauru a upokojil si ma, hneď mi je ľahšie na duši a lepšie sa mi žije, viem že je všetko v Tvojich Božích rukách a verím Ti že to bude dobré. Ľúbim ťa najviac na svete a keby som ťa mohol objať tak ťa vystískam tak ako dieťa svojho otca. Za to, že aj keď som niekedy babrák, tak Ty si ku mne stále dobrý.

Júlia L.|21.10.16  21:49

Ďakujem Ti Láskavy Môj Bože za krásne nové Božie Krédo .Z celého srdiečka Ti Ďakujem že nás ochraňuješ a učíš ako máme správne kráčať životom plných prekážok .Podporuješ nás Pane a dávaš nam len Ty sily odvahy ,bojovnosti kráčať k tebe správne.Ďakujem Vám p.Laura a Vladko želám Vám veľa zdravíčka a sily .Ĺubkam Vás

Simona|21.10.16  22:28

Moj drahý Bože,
Ďakujem za toto krásne krédo plné lásky..,ďakujem za pani Lauru,jej manžela,za svoje zdravie,zdravie svojich blízkych a za všetko čo mám.Ano som duša hlúpa a robím chyby,no lúbim ťa a vždy aj budem..Ty vždy najlepsie vieš čo potrebujeme a čo je pre nás najlepsie aj keď to mnoho krát zistíme až neskor.Viem,že možno vela reptám a mám slabé chvíle,no v posledných dňoch uvažujem nad tým,že všetko čo mi chýba nemôžem mať pretože to je asi moja karma a tak to má byť..ľutujem všetky svoje hriechy či už z minulých životov alebo z tochto..,snáď sa raz dozviem niečo o mojom minulom živote..,možno mi to pomôže vela pochopiť.moj drahý Bože odovzdávam sa do tvojej láskavej náruče..lúbim ťa a vždy aj budem otecko moj nebeský...

Gitka|22.10.16  15:52

Otče Bože, ďakujem Ti za ďalšie prekrásné a poučné krédo, ktoré nám svojou laskavosťou a dobrotivosťou posieláš pre náš ľahší, radostnejší a šťastnejší život tu na zemi. Ďakujem Ti Otče Bože za Tvoju Božiu ochranu, pomoc v trápení a beznádeji, za povzbudenie nikdy sa nevzdať, bojovať a postaviť sa aj tým najťažším prekážkám, ktoré nám život do cesty bude prinášať. Otče Bože, prosím Ťa neopusti moju dušu, ako ja tvoja duša neopustím nikdy Tvoju Božiu náruč. Otče Bože, pomož prosím Ťa nášmu poslednému prorokovi pani Laure v jej ťažkom živote. Požehnaj jej do ďalšieho života veľa sily a zdravia, aby vládala bojovať proti zlu. Najvačšiu doveru preukazujem Tebe Otče Bože. Verím v Tvoju všemocnú silu. Verím v Tvoju všemocnú pomoc. Ďakujem Ti Otče Bože za Tvoju pomoc, ďakujem Ti za všetko.

Renata R.|22.10.  19:08

Milujem Ťa Otecko náš láskavý a ďakujem za túto cestu životom s Tebou . Neopustím ťa nikdy si moja láska môj život . Vždy ťa budem milovať ctiť a milovať tvoju existenciu . Si moje všetko a tak to aj zostane Amen . Ďakujem pani Laura ste úžasná žena ľúbim Vás ďakujem.

Elena|22.10.16  20:58

Otecko nebeský milujem Ťa celou dušou a nikdy neprestanem. Ďakujem za všetko. Otecko, Tvoje Božie kréda zasahujú dušu a učia nás približovať sa k Tebe. Učiť sa životu podľa Tvojej všemocnej vôli a snažiť sa prijať do svojej duše čo najviac pokory a oddanosti, láske, viere v Teba a Ty sa Otecko milovaný o všetko postaráš, pohladíš, pomôžeš, keď vrúcne s vierou Tvojej všemohúcnosti sa oddám. Otecko pri Tvojich slovách aj slzičky do  sa do očí naženú. Si mi všetko, čo potrebujem, lebo u Teba mám všetko.
Pani Laura, ďakujem, že nám vždy držíte svetlo na cestičke k Oteckovi, za všetko čo pre nás robíte.
Ďakujem

Marta|22.10.16  22:20

Milujeme Ťa Tatičko Nebeský a ďakujeme za Lásku,ktorú nám dávaš, za slnko, ktoré si nám poslal v podobe pani Laury a ako všetci vieme bez LÁSKY a SLNKA sa nedá žiť, ĎAKUJEM

Peter T.|22.10.16  22:55

Ďakujem Ti Bože. Posledné týždne ma dosť zmohli a unavili, no Ty Otče si ma posilňoval. Prepáč, že som nebol silnejší. Zažil som ďalšie z ľudskej nenávisti, zloby, mamonu, falošnosti a ľudskej hlúposti. Ďakujem za tento Tvoj odkaz Bože, lebo je tým najsilnejším liekom na môj súčasný duševný stav. Už predošlé Tvoje krédo Otče, mi prinieslo nepopisateľnú radosť a pomoc, za čo sa Ti chcem nesmierne poďakovať. Milujem Ťa Bože. Pochopil som ďalší, širší rozmer nášho života.

Erika|23.10.16  12:16

Bože dobrý ,ďakujem za nádherný odkaz.Ľúbim Ťa .

Peter B.|23.10.16  13:10

Tatinko môj nebeský.Cítim Tvoju pomoc keď sa Ti zdôverím zo svojim trápením...je to až neuveriteľné ako sa o mňa staráš.Veľmi pekne Ti za to ďakujem....každý z nás pociťuje okolo seba, kam sa ten svet valí. Najsmutnejšie je keď to má človek v rodine a nedokáže ľudí prijmuť aby boli lepší, pravdovravný, a neboli falošný...Viem že to všetko vidíš, veľmi by som si prial aby nás pravoverných bolo čo najviac...nech sa im v tých hlavách rozsvieti.Ďakujem za toto ďalšie krédo ktoré nás posúva o krôčik ďalej v našich životoch. Každé jedno slovíčko od Teba je ako blahodarný liek. ĽÚBIM ŤA OTČE BOŽINKU. Tvoj Peter.

Ľudmila|24.10.16  10:50

Ďakujem za veľmi prekrásný odkaz slzy sa mi liali po líciach pomoc nam vždy pošleš v pravý čas zo srdca veľké ďakujem a tiež pani Laure aVladimírovi,ktorí to majú ťažké .ProsímŤA BOŽE pomáhaj im vo všetkom,čo potrebuju lebo si to najviac zaslűžia .BOŽE TY SI moje všetko aj keď dostávam ,čo si zaslúžim.Mam ŤA rada BOŽE STVORITEĽ s láskou Ľudmila.

Ľubo a Monika|24.10.16  14:24

Tieto Božie kréda sú veľmi poučné a múdre. Každý človek by ich mal ovládať a riadiť sa nimi v živote. Myslíme si, že by bolo vhodné zaradiť ich do učebných osnov škôl a hlavne preniesť ich do praxe a žiť podľa nich. Namiesto toho na školách vyučujú cirkevní vymývači mozgov, pedofili a šašovia zvrátené náboženstvo o trojjedinom Bohu.

Elena L.|26.10.16  16:49

Ďakujem Ti Pane Bože za toto nádherné krédo,ktoré mi v tomto období veľmi pomáha. Srdečná vďaka za všetko Bože,za lásku, ktorú mi dávaš.Veľakrát mi pomáhaš v ťažkých situáciách.

Júlia P.|22.10.16  22:10

Otče Bože láskavý, ďakujem krásne za tieto slová. Potrebujeme ich viac ako soľ. Ako nádherne a pochopiteľne si nám to vysvetlil. Ďakujem, že si tu pri a pre nás.