Odošli pravostné odpustenie dušiam, ktoré spôsobili v tvojom existenčnom bytí životné trápenie.

24.09.2016 21:18

40.

Odošli pravostné odpustenie dušiam, ktoré spôsobili v tvojom existenčnom bytí životné trápenie.

24.09.16  21:20

Čistota a krása tvojej duše nespočíva v jej prázdnych slovách, v ktorých nenesie úprimnosť a pochopenosť nakoľko zlom v tvojom živote nastane vždy pokiaľ si v svojich skrytých pohnútkach úprimná. Nehovor a mlč pokiaľ ty sama necítiš, že si úprimná. Faloš ja tvoj Boh odkryjem v duši tvojej okamžite. Riaď sa zákonom mojim Božím, neublížim, aj keby som chcela. Zastav tú riavu nenávisti voči všetkým, ktorí ti ubližujú a ver tomu, že mojemu pohľadu budeš duša milšia ako nenávistná. Snaž sa odpúšťať aj keď to moc ťažké je, ale zásluhy u mňa Boha budeš mať nekonečné. Vzdaj sa ambície, bohatstva, úspechu. Buď dušou chudobná, ale zároveň v mojom Božom pohľade bohatá, za čo ťa budem ja tvoj Boh odmeňovať. Kráčaš za kým? Za svojimi nepriateľmi alebo za mnou Bohom? Nedokážeš a ani nemáš moc súdiť svojich nepriateľov a toto rešpektuj každá jedna duša hnevlivá k svojim nepriateľom. Ver tomu, že ja si ich duše do poriadku dám. Neuč sa žiť v nenávisti, lebo prichádza karma a to snáď nechceš, aby tvoja duša trpela za svojich nepriateľov tvojou nenávisťou a neláskou k nim. Tento verdikt prenechaj na svojeho Boha, ktorý vidí tvoj plač vždy včas a nikdy neopustí tvoju dušu svojim nezáujmom. Boh ja vidím každú z vás a počúvam od každej jednej duše váš plač, no nikdy svoj pohľad neuzavriem pred dušou smutnou a nešťastnou. Ak tvoja duša Boha miluje, nikdy svoj pohľad Boží pred jej tvárou neuzavriem. Nie je pravda, že ja Boh opustím tvoju dušu, pokiaľ budeš dodržiavať moje zákony Božie. Ty spíš a ja bdiem. Nedôveruj nikomu na svojej pozemskej púti, ale dôveruj len mne Bohu. Nikdy sa z mojeho pohľadu ty duša nestratíš, pokiaľ ma svojou láskou duševnou neopustíš. Milujem každú jednu dušu ktorej som život dal, ale je na každej jednej či moju lásku prijme alebo odvrhne. Znásob svoju lásku každá duša do takej intencie, že dokážeš odpustiť v svojom duševnom vnútri aj tomu najväčšiemu nepriateľovi, čo neznamená stýkať sa s ním. Každý deň ale tvoje duševné odpustenie bude znamenať tvoja duševná výhra a ja Boh tvoju dušu budem milovať. Slnko svieti pre všetkých a ja váš pán Boh dávam šancu pre duše nepoučiteľné, ak pochopia vyhrajú a ak nepochopia prehrajú. Amen.

Ivan|25.09.16  10:12

Pane Bože ďakujem Ti za ďaľšie krédo do tejto sebeckej a falošnej doby, určite by sa mal nad ním zamyslieť každý jeden človek, aj keď ako píšeš, odpúšťať je ťažké, ale veľmi potrebné. Prosím Bože, pomôž a daj mi silu, aby som bol vždy úprimný! Ďakujem za všetko, čo pre mňa a moju rodinu robíš. Ďakujem aj za 3-mesačnú kúru zázvorom a zinkom, ktorú som v piatok ukončil. Milión krát vďaka je málo aj preto, že aj keď som schybil Ty si mi prostredníctvom p.Laury pomoc poslal. Veľké Ďakujem, ale aj veľké PREPÁČ Pane Bože. Posielam pozdrav pani Laure i Vladimírovi.

Dana K.|25.09.16  13:07

Bože dobrý,ďakujem!

Ľudmila Š.|25.09.16  15:36

Ďakujem TI BOŽE aj Vám BOŽÍ PROROK LAURA za veľmi pekné krédo a pravdivé . Ľudia sú viac a viac horší nedokážu odpústit robia si zlé až tak ,pokiaľ ťa nezníčim je to hrozné.

Renata R.|25.09.16  17:33

Je to nádherné krédo milujem ťa OTECKO môj milovaný a ďakujem ti ta tvoju lásku a pomoc Ďakujem.

Tomáš|25.09.16  20:29

Vďaka Ti Bože, že posielaš pre Nás kréda. A stále mi nimi pripomínaš, ktorá je tá správna cesta a o koho sa mám v prvom rade vo svojom živote opierať.

Michaela|25.09.16  21:32  

MILUJEME ŤA PANE BOŽE ♡

Zuzana|25.09.16  22:35

Veľmi silné a dôležité krédo pre nás hriešnikov. Je veľmi nebezpečné pestovať hnev v sebe ,lebo sa to vždy otočí proti nám. Toto krédo mi pripomenulo slová pána Vladka, keď mi odkázal odkaz od Otecka, že mi odpustil moje zlyhanie. Vtedy povedal , že aj oni s pani Laurou mi odpúšťajú , lebo tak je to aj v prikázaniach ... a odpusti nám naše viny ,ako i my odpúšťame.... a vtedy som zistila , že veľakrát sa hneváme kôli malichernosťam a Pán Boh nám odpúšťa aj tie najväčie prešľapy. Pane Bože pomôž nám byť lepšími a čistejšími dušami. Pani Laura veľka vďaka za nové krédo. 

Marta|25.09.16  22:52

Ďakujeme Ti láskavý Bože za krásne slová aj vám pani Laura a pán Vladimir za vašu obetavú prácu.

Simona|26.09.16  17:01

Krásne a tak pravdivé krédo..
Ďakujem..Milujem ťa pane Bože 

Gitka|26.09.16  18:02

Láskavý a dobrotivý Otče Bože moc Ti ďakujem za ďalšie krásné, veľmi poučné a veľmi pravdivé krédo. Odpustiť je treba všetkým ľuďom, ktorí nám v živote ublížili aj keď je to niekedy ťažké. Mať však pri sebe Boha a jeho nekonečnú lásku je duševná výhra v našom živote a poklad nad všetky poklady sveta. Milujem Ťa Otče Bože a vždy budem.