ODKAZ.

20.01.2016 01:37

ODKAZ.

Erika Ďugelová | 04.12.2015
Ďakujem za odblokovanie stránky.Nie pre mňa ,lebo ja prístup mám.Pre ľudí,ktorý po mne pátrali,a zisťovali.Až našli...Čítate moje všetky komentáre,ktoré som tu vložila.A rozprávate ,že som aj z manželom a deťmi v sekte.Je to Váš názor,ja Vám ho
neberiem.Ešte raz chcem zopakovať ,my Lauru poznáme už dlhé roky.A nebanujem ani jeden deň.
Ale hlavne im chcem odkázať,že nepochopili hlavnú podstatu tejto stránky.A všetko čo si prečítali,bohužiaľ nepochopili.
Veríme v BOHA,a nie v Lauru-ako si niekto myslí.Laura je posledný Boží prorok,a ak to nechcete pochopiť,nenavštevujte túto stránku.A Nám dajte pokoj.Verím,že si to dotyčný prečítajú,lebo viem,že tu chodia. ZBOHOM.


RE: miro | 04.12.2015
Chcem podporiť Eriku a povedať týmto ľuďom len toľko, že to celé nepochopili. Tak ako Erika píše. Je to tak, že keď sa objednávame pre liečby alebo životné rady k pani Laure, chodíme si tam pre rady od pána Boha!
Nie pre Laurine rady, ale pre Božie rady!
Áno, pani Laura má dar odovzdávať ľuďom odkazy priamo od Boha, a tie sú pre nás také cenné!
My nepotrebujeme názory ani rady pani Laury (aj keď si pani Lauru určite poviem za všetkých vážime ako milého a láskavého človeka, ktorý pri všetkej pokore slúži oddane Bohu a veľakrát vie poradiť aj sama). Ale keď sa niekto objedná k nej, očakáva pomoc od Boha, nie od pani Laury.
MY SA OBJEDNÁVAME K PANI LAURE PRE BOŽIE ODKAZY. TIE SÚ PRE NÁS DôLEŽITÉ!!! Nie pani Laura, ale BOH!
Ale tým pádom vlastne aj pani Laura, lebo ona je jediný prorok na svete, cez ktorého Boh liečby ľuďom dáva, aj keď to ona sama sa tak nerada označuje.
JE TO TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kto to nechápe, nech dá pokoj a žije si ďalej svoj život bez Boha.

RE: jaro | 04.12.2015
My niesme sektári.ale sme v spoločenstve Pána Boha. Je to spoločenstvo ako niktoré iné. Plné lásky a hlavne dobra. žiadne modlárstvo, rúhačstvo, žiadne kliadobníctvo. žijeme z lásky jedného k druhému a hlavne z lásky k Bohu. už to pochopte a šprtajte do vlastného hovna ktorým sa svojou hlúpou dušou krmite každý deň a nie do nášho otčinka nebezkého ktorý nás milujem a formuje aby sme boli ešte krajší, múdrejší, čistejší. Ak nebudete mať na svojom prvom mieste Pána Boha a dodržiavať božie postuláty, budete zatratený. Veď ten dole sa z vás smeje a už sa vás nevie dočkať. Hore ideme za odmenu....