Odkaz pre pani Anabelu.

19.06.2015 11:15

Odkaz pre pani Anabelu.

miro | 5.05.2015

Vážená pani Anabela, my nie sme zďaleka takí nenávistní ako je vaša katolícka cirkev, my nie sme tí, čo znásilňujú malé deti, preťahujú rehoľné mníšky, viedli vojny a mučili ľudí!!! Všetci vaši farári a cirkevní hodnostári sa tvária ako najväčší anjeli, ale sú to tie najväčšie prasce a páchajú najviac zla! A vy ste tu vystrašená z tých pár pravdivých slov, ktoré vám tu napíšeme?

Je to preto, lebo keď počujete pravdu, tak Vám to pripadá ako nenávisť, lebo Vás tá pravda doslova páli pod kožou. Lebo Vy viete že máme pravdu a že pani Laura je Boží prorok, Vaša duša to vie, to len vy ste sprostá a slepá! Toto nie je nenávisť, slovo "sprostá" píšem, aby ste sa spamätali, lebo mi záleží na záchrane tohto sveta a takých ako ste vy. Tak nesúďte štýl akým píšeme ani slovíčka aké používame. Ale rozmýšľajte nad tým čo píšeme. Snažíme sa vám pomôcť, hovoríme Vám pravdu a to priamo, tvrdo a nekompromisne, lebo Vás chceme zachrániť. Chceme Vám pomôcť. Ale vy ste ako samotná vaša cirkev - bojujete nenávisťou, vidíte to nedôležité, ale čo keby ste sa zamysleli nad tým čo vám tu píšeme!!! TO čo píšeme, nie to AKO to píšeme...

Pravda bolí, aj Vás to bolí, nie ste jediná, každého katolíka tieto slová zabolia, preto to označujete ako nenávisť, lebo vás to bolí na duši. Lebo žijete v klame a omyle a keď počujete a pocítite pravdu, bolí vás to. Nečudujem sa Vám, ale je na čase sa zamyslieť a uvedomiť si pravdu - CIRKEV VÁS KLAME!

Ja by som rešpektoval Váš názor, keby bol váš. Lenže Vy názor nemáte! Vy ste cirkvou tak osprostená, že vaše názory sú tie, ktoré Vám oni vštepili. Čo vy na to? Máte trošku pokory na to, aby ste priznali že mám pravdu alebo naďalej zatvrdíte vaše srdce a budete sa tváriť že ste nič nepočuli a sťažovať sa že som to napísal príliš tvrdo? Viem aj tvrdšie.

Budíček Slovensko prispaté!!! BOH je iba jeden jediný a klaňať sa treba iba Jemu, keď Ho chcete milovať, tak Ho milujte, ale Jeho! Nie Ježiša ani Máriu, ale Boha! www.liecitelka-laura.sk

RE: Lucia | 5.05.2015

Pekne. Je čas. Treba sa zobudiť. My sa pravdy nevzdáme.

RE: Daniel | 5.05.2015

Miro musím pochváliť Tvoj článok – reakcia na Anabelu. Neskutočná pravda, výstižné, sám by som lepšie nenapísal. Je to tak. Sfanatizovaní katolíci bez vlastného názoru len zastávajú názor cirkvi a nie svoj! Obhajujú vraždiaci Vatikán, pedofilných kňazov a mamonársku cirkev, ktorá vodu káže a víno pije. A nás, čo nevraždíme a nezneužívame malé deti označujú za nenávistných a nevraživých len preto, lebo odkrývame pravdu o tejto ich zločineckej cirkevnej mašinérii tvrdo a bez okrasných slovíčiek – to im vadí, že si neberieme servítky pred ústa. Ale oni si tiež neberú, keď nás označujú za satanistov, fanatikov…..JE TO CHORÉ!!! Nie sme jeden alebo dvaja čo veríme v jediného a pravého Boha. Je nás už mnoho a naše rady sa rozmnožujú. Z radov katolíckej cirkvi začína ubúdať a pridávať sa k nám. Chvála Bohu nájdu sa u nich ešte takí, čo majú kúsok zdravého rozumu a nezakrývajú si nasilu oči a nezapchávajú uši. Nebude dlho trvať a náš silnejúci hlas už nebudú môcť umlčať a budeme mať navrch. Už teraz máme na Slovensku a aj vo svete veľa priaznivcov. Ja som viac v zahraničí ako doma, takže viem že je to tak! Preto vyzývam všetkých Vás statočných Božích bojovníkov, bojujte, píšte do stránky a hovorte všetkým okolo Vás o jedinom láskavom našom BOHU, o pani Laure a jej stránke. JA OSOBNE TO NEVZDÁM NIKDY A VÁS PROSÍM, NEVZDÁVAJTE TO TIEŽ!!! Pamätajte na to, že vašim bojom odďaľujete deň apokalypsy tohto sveta. Myslite na svoje deti!!!!!!!!!!

Miro BRAVÓ!

RE: Margita | 5.05.2015

Pozdravujem Vás Miro. Presne ako píšete, naozaj je najvyšší čas sa zamyslieť a nebáť sa utvoriť si svoj vlastný názor. Pán Boh je len jeden a bodka. Je až smiešne že toľko vzdelaných ľudí na Slovensku sa vôbec nezamýšľa nad pravdou. Je to až smutné. Pán Boh náš Stvoriteľ prostredníctvom pani Laury, nášho posledného proroka vyliečil, zachránil život, poslal množstvo modlitieb, liečebných procedúr a mnoho iného, že nechápem čo tu je nepochopiteľné. Mimochodom aj ja som chodila na náboženstvo pred viac ako 45 rokmi a vtedy nás neučili o duchu svätom, ale museli sme vedieť hlavne modlitbu Otčenáš. A moja mama mi hovorievala, nikdy sa nespúšťaj Boha, pomôcť vo všetkom ti môže len PÁN BOH !!! Nikto iný!!!

RE: Kvetena | 7.05.2015

Pani Laura je to tak krásne a úprimne napísané, že my to tak cítime, lebo milujeme Nebeského Otecka. Vaše slová sú naplnené Láskou, že ten kto to číta musí pochopiť kde je tá skutočná pravda. Vy ste tá Pravda, ktorá ide od BOHA skrze Vašu dušu k nám. Preto aj ja vysielam Lásku každému, aj tým čo ma nenávidia, aby sa nestalo to, čo mohlo by sa stať. Tak krásne ste to napísala, že mal by to každý pochopiť a vziať si Vaše slová k srdcu a zamyslieť sa. Ani ja to nevzdávam. NIKDY. Ved nič netrvá večne, všetko čo začalo sa skončí. Ste úžasná, beriem si Vás za príklad v mojom živote. Krásny požehnaný deň Vám aj Vašemu manželovi Vladimírovi. Vaše slová sú požehnané, ako aj Vaše kroky v živote.