Nikto na svete nie je väčší ako Boh!

18.06.2015 19:34

Nikto na svete nie je väčší ako Boh!

miro | 18.06.2015

Nikto na svete nie je väčší ako Boh! Ani nikto nikdy nebol a ani nikto nikdy nebude! Tak komu sa budeme klaňať? Ježišovi? Márii? Duchovi svätému?
Ak mi vy vygumované cirkevné hlavy dokážete že niekto je viac ako samotný BOH, tak sa mu budem klaňať. Dovtedy sa budem klaňať Bohu, dokým mi nedokážete že niekto je viac!
To len vy ste tak hlúpi, že uctievate hocikoho len nie samotného jediného vládcu tohto sveta - pravým pomenovaním Boha.
Žiadny iný dôkaz o niekom väčšom ako je Boh neexistuje, lebo nikto taký na celom svete nie je! Lebo ešte aj Biblia začína slovami: Na počiatku Boh stvoril nebo a zem...
Keby tam bolo: Na počiatku Ježiš Nazaretský stvoril nebo a zem..., budem sa kľaňať Ježišovi Nazaretskému.
Keby tam bolo: Na počiatku Zlaté teliatko stvorilo nebo a zem.., budem sa kľaňať zlatému teliatku.
Ale jasne tam stojí na začiatku každej Biblii na celom svete vo všetkých jazykoch sveta jedna jediná a tá istá veta: Na počiatku Boh stvoril nebo a zem...
Tak kto je viac ako Boh???
Kto je najmocnejší na svete???

RE: Kvetena | 18.06.2015

Mirko, tisíc násobná pravda. Niet nad BOHA a NIKDY NEBUDE. Ale tým tupým hlavám to nedôjde, lebo majú vymyté mozgy. Krásne napísané, Nebeský Otecko má radosť. Pozdravujem všetkých Božích bojovníkov a prajem krásny požehnaný večer.

RE: Lucia | 19.06.2015

ÁNO, presne Mirko, to je tak, že oni si môžu natrepať kde chcú tie svoje trápne pesničky a my sa nemôžeme ani ozvať, lebo akí že sú oni vážní a na to, že Pán Boh je jeden a Mária nemôže byť predsa matkou Pána Boha, nebola tu skôr, to nič nepovedia, argumenty nemajú a posmievajú sa nám a pritom všetci z desatora, ktoré doteraz a stále uznávali Židia, ktorým bol daný Starý zákon, vedia, že máme a vždy sme mali len JEDINÉHO PÁNA BOHA. No to povedia, že Židia sú zlí. To je tak ako sa hovorí, všetci sú blázni, len ja som lietadlo, na taký štýl rozmýšľanie.