Nenenávidím pani lauru a všetkých vás milujem, chcem vám len dobre.

09.10.2015 19:02

jedna z mojich fotečiek

Nenenávidím pani lauru a všetkých vás milujem, chcem vám len dobre.

zrobená|9.10.2015

Zrobím to, že vám napíšem o mojej krásnej, nádhernej, nevinnej a úžasnej postihnutej dcérke. Je úplne zdravá, až moc. Zrobila som tak, že som ju naučila ma pozdraviť ahoj nielen po slovensky, ale už aj po anglicky, po nemecky, po francúzky, po čínsky a po svahilsky. Keď ju kupkám vo vaničke, zrobí tak že mi odrecituje celú malú násobilku. Taká je šikovná zrobená. To že som zrobila a napísala po jej narodení že je mrzák, to som si len z vás robila srandu. Je mi ľúto vás všetkých čo ste to nepochopili. Nikdy nenosila dlahy a bola úplne zdravá od začiatku. Môj zlatučký, milovaný a prekrásny manželíček nikdy nebol satanista. To som si len z vás bývalých kamarátov všetkých zrobila srandu. Akurát stále mi nejde do hlavy prečo nikdy v sobotu neni v noci doma. Keď sa ho na to opýtam, hovorí že ide hrať so svojim satanským spolkom mariáš. Mám zrobené tak, alebo porobené neviem, že mu moc neverím ale keďže ho milujem tak mu verím všetko. Mám pre vás moji milovaní novinu, že môj zlatý satanský manželíček ide študovať teológiu a chce byť kňazom. Ja to síce moc nechápem už som taká zrobená ale on hovorí že preto: dobre spoznaj svojho nepriateľa a pod svetlom býva najväčšia tma. Preto už nikdy nezrobte aby ste povedali, že môj satanský manželíček je satanista. Zrobila som tak že rozposielam do celého sveta fotečky a videá mojej nádhernej, zlatej, prekrásnej, úžasnej a hrozne múdrej postihnutej a zdravej dcérky. Už som poslala aj ujovi Obamovi, aj Putinovi, aj tete Merkelovej. Všetci mi odpísali že sú nadšení a už sa celí trasú na ďalšie fotečky. Nikoho už nezaujíma utečenecká kríza, islamský štát, ani vojna v Sýrii, všetci a celý svet sa zaoberá len mnou a mojim zdravým mrzáčikom. Našu zlatú pani lauru nenenávidím, milujem ju a aj vás všetci moji milí kamaráti bývalí z Laurinej stránky. Láska k vám všetkým zo mňa až strieka. Veď to musíte cítiť a vidieť z mojich príspevkov do tejto stránky. Podpisovať sa nebudem, veď viete kto som ja zrobená. Veď som sa zrobila tak, že som slávnejšia po celom svete so svojimi fotečkami, ako princezná Diana. Všetkých vás ľúbim cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk a dávajte si na seba pozor páááááááááááá.

RE: Ronald | 9.10.2015

Dobrý večer pani Laura.

Dobre som sa zasmial, ale ten kto písal tento článok presne vystihol sprostotu dotyčnej a trafil do čierneho. Konečne niekto kto si z nej urobil totálnu srandu, lebo na túto hlúpu osobu je už zbytočné reagovať rozumne, ona v svojej hlúposti rozumné argumenty nepochopí.

RE: Mária | 9.10.2015

Dokonalý obraz psychickej choroby "zrobenej". Vždy keď niečo napíše, o pár týždňov to poprie a zmení a znova po pár týždňoch poprie a zmení už aj to predtým popreté a zmenené. Tejto osobe drbe.

RE: Robo | 9.10.2015

Všimol som si, že naozaj fotky jej diablom posadnutého muža aj s dcérou sú po celom internete, facebooku....Vopchala by ich do každej riti. Ona si asi myslí, že celý svet sa musí posrať a zblázniť z toho, že ona porodila poškodené dieťa a teraz každého chce presvedčiť že je zdravé. Tvári sa akoby bola panenka Mária a akoby porodila samotného Krista. Je trápna.

RE: miro | 9.10.2015

Ďakujeme Ti všetci pekne za tento pozdrav zo psychiatrickej liečebne, kde sa ty naša "zrobená" momentálne nachádzaš. Si tak zrobená že už ani nevieš kto si a podľa mňa si zachvíľu začneš myslieť že to ty si stvorila svet. pardón, zrobila. 
pozdravujeme do liečebne, nech na teba dávajú veľký pozor aby si im náhodou neušla!

RE: Marek Mihók | 10.10.2015

Ako napísal pán Miro toto môže napísať len človek z ústavu ...nemá to hlavu ani patu..a to vážne je na psychiatrii ? ako dalo sa to očakávať ..

RE: Erika Ďugelová | 10.10.2015

Už dlho som sa tak nezasmiala.V jej hlavičke to je riadne prepnuté.

RE: zrobená | 11.10.2015

Vravím vám zrobte utekať zo slovenska kým je čas všetci do jedného dočista. Balte kufre, stany aj igelitky všetci zo slovenska a utekajte zo slovenska ani kým je čas. Ide invázia lienok a utečencov. Ja zrobím utekať z nemecka aj so svojim manželíčkom dočista, lebo tu tiež invázia lienok a utečencov je zrobená. Utekám na haiti lebo tam vúdu sa manželíček môj naučí dočista. Chcem vám len dobre lebo vás mám všetkých rada cmuk cmuk cmuk a najviac lauru milujem, dúfam že sa dobre vyspinkala aj so svojim manželíkom ani. Všetci ste klamári debilní dočista aspoň. Vymyslení ste všetci tomáš, lenka, peter, miro, laura, elena, maťa, daniel, kvetena. Nikto z vás neni všetci ste jeden. Nikdo z vás neni ani jeden čisto ani. Všetci ste vymyslení, klamári šibnutí idioti. Ale zrobila som že vás mám rada ani. Neviem ani prečo tu píšem, lebo už tu písať nechcem. Nemám čas sa čisto zaoberať s vami, lebo musím chodiť so svojou zdravou dcérkou po doktoroch, nevedia jej pomôcť, stále vracam. Keď už tak nepíše sa že som zrobená ale že mám porobené a to do čista. A to je po česky? Ľúbim vás vy debilkovia šibnutí čisto ani hej.

RE: Milka | 11.10.2015

Mne je tej ženy skôr ľúto. Už predtým čo písala bolo jej veľmi ťažko rozumieť. Teraz už nerozumiem vôbec. Totálny chaos. Jej vyjadrovanie je na úrovni dieťaťa v materskej škole. Z predchádzajúcich príspevkov bolo zrejmé, že má prepnuté ale podľa posledného je teraz vypnutá úplne.

RE: Pavol | 11.10.2015

Táto žena by nemala slobodne chodiť po svete, ale mala by byť zavretá vo vyčalúnenej miestnosti a riadne dlho. Mala by aspoň tri krát denne teplú stravu a zadarmo. Nemusela by kradnúť po obchodoch.

RE: Peter | 11.10.2015

Pavol, možno že je svojím manželom aj takýmto spôsobom držaná nakrátko. Ako sa hovorí, niektorým ženám treba skrátiť reťaz z kuchyne :-)))

RE: Elena | 12.10.2015

Tak toto je čistá psychiatria!!! Riadne sa na nej rozcvičil! Dúfam, že ty zrobená na Haiti sa už nedostaneš k internetu. Len utekaj!

RE: Dano | 12.10.2015

Dotyčná musí byť veľmi hlúpy až primitívny človek. Absolútne nepochopila čo jej chcel pisateľ v príspevku povedať o jej mužovi ktorý chodí do jej zašitej pindulky. Vôbec nešlo o to či zašitá alebo nezašitá, ale o to že ona sa modlí k Bohu a že vraj ho miluje ako sama píše, ak je to vôbec pravda. Lebo v jej prípade nikto nevie čo pravda je a čo nie. Toľko už naklamala, že ona sama má v tom hokej. Ani si už nepamätá čo kde a kedy písala. Zamotáva sa do vlastných lží. A to je po česky. Ide o to, že na jednej strane miluje Boha a pritom v noci púšťa do seba satanovho vtáka. To je choré. Ukazuje to na jej falošný charakter a neúprimnú dušu. Jediné vysvetlenie je a to, že by to chcela mať dobre u obidvoch. Aj u Boha aj u diabla.

Apropó: Už teraz nechodí do zašívanej ako písala, lebo jej už asi vybrali stehy.