My pravdu vieme a nevzdáme sa svojej viery.

19.04.2015 11:57

Nás to nebolí, že nám krivdíte, lebo my pravdu vieme a nevzdáme sa svojej viery.

Lucia | 19.04.2015

Zistila som, že nás ohovárajú na internete. Že nás ovládli zlé sily. Nedali sa nám niektorým ani vyjadriť. To nevadí, lebo náš najmilovanejší Otecko vidí každý náš čin a pred ním sa neschováme, hriech nezatajíme, ako pred vyštudovaným, v rozprávkach nepravdivých, kňazom. Chcela by som k Vám len toľko dodať. Pán Boh, náš Nebeský Otecko, do ktorého sa aj prorok Ježiš modlil pri smrti ako verím všetci budeme, vidí každý náš čin, nepotrebuje pomocníkov do riadenia nad zemou, živým a neživým, je našim jediným najsilnejším kráľom a okrem Neho nie je iného a tak to pre nás pravoverných ostane. Keď toto je podľa vás hriech, pán Boh, náš najmilovanejší nás odsúdi, ale pamätajte, že vás tiež. Je jedno koľko zaspievate proroku Ježišovi Kristovi pesničiek, ide o vaše skutky, za to je posledný súd, takže s tým príchodom do neba ešte počkajte. Svätá cirkev nemôže byť svätou, pretože ju riadia ľudia. Keď sa povie slovo svätá, objaví sa mi bez hriechu a či my ľudia sme bez hriechu? Ja nie. Hnevám sa aj, rôzne rozmýšľam. Kto z ľudí v cirkvi je bez hriechu teda? Naďalej sa nazývate svätými? Ja vás nebudem súdiť, píšte si čo chcete o nás, lenže pamätajte, my pravoverní pravdu vieme o Pánu Bohu a keď poviem Nemcovi, že Pán Boh je jeden a Ježiš Kristus bol prorok, čo je napísané v Starom zákone, predpovedané Mojžišom, že príde na zem veľký prorok, nikdy nie Pán Boh sám, načo? Keď prehovára k nám cez ľudí? Tak Nemec mi odpovie, mal som ten pocit. Keď to poviem Angličanke povie mi, myslela som si to. Keď to poviem moslimovi, je mu to jasné a keď to poviem niektorému Slovákovi odpíše mi, Pán Boh je jeden, takže je trojitý. Neviem čo k tomu viac dodať. Ja by som sa zamyslela. No každý máme slobodnú vôľu, nikto z nás pravoverných, verím, vás nebude nútiť rozmýšľať, život je šanca, treba ho využiť a reinkarnácia je pravda, preto nie sme v nebi predsa. Nikdy by som nevymenila spoločenstvo ľudí za Pána Boha. Ani Ježiš Kristus, prorok nebol poslaný na svet učiť kresťanstvo, ale lásku k Pánu Bohu ako každý jeden prorok a láskavá pani Laurika si nezaslúži za svoju lásku k pánu Bohu pokorovanie, ale obdiv, lebo je to nádherná dušička a prídete na to sami. Je mi vás ľúto, že ste takí zaslepení hriešnou cirkvou. Vždy keď som sa ocitla v kostole, videla som tú faloš, nie lásku k Pánu Bohu, samé sochy a vystrašených ľudí v pozore pred hriešnym kňazom. S láskou Lucia

 

RE: miro

Lucka pekne napísané, veľmi pekne a pravdivo! Chválim tvoju odvahu postaviť sa toľkým vypatlaným hlavám na internete, neviem kde táto diskusia prebieha, ale viem že také existujú. Oni môžu tak maximálne diskutovať, ale Boha poprieť nedokážu. Boh vždy bol, je a aj bude! Tak ako aj sprostí ľudia vždy boli, sú a aj budú. 

Chcel by som len dodať k spomínanej diskusii, síce neviem o čom je (Lucka pošli sem link, nech môžeme bojovať viacerí) ale tupci ktorí nevedia že Boh a cirkev sú dve totálne odlišné veci, by sa mali zamyslieť: Čo bolo prvé? BOH alebo Ježiš?

Asi že Boh, lebo Ježiš sa narodil ako človek, žil ako človek a zomrel ako človek. Viete prečo vy duté cirkevné hlavy? Lebo bol človek!Lebo nebol Boh! Boh nezomiera, Boh je tu stále, je večný a bude súdiť. A ten deň je možno blízko, možno nie, na tom nezáleží, dôležité je, že súd pre Vás cirkevných zaslepencov bude krutý, lebo uctievate falošné modly. Zbohom!

RE: Peter

Takisto by som chcel, podporiť tvoj pravdivý a výstižný komentár Lucka, tiež to nechápem ako môžu byť títo kresťania takí útoční a písať o nás že sme satani a podobne. My nikoho nemučíme, neupaľujeme a nezabíjame novo narodené deti tak ako cirkev........ ani nenútime násilím, aby ľudia čítali túto Božiu stránku, nikoho nezneužívame a neokrádame ohlúpnutých ľudí tak ako cirkev, ale snažíme sa žiť podľa desatoro Božích prikázaní a nie ako cirkev ich všetky porušuje a porušovala......... Tak kto je väčší satan? Ja keď sa modlím k Bohu každí deň a chodím do práce, aby som zarobil peniaze, ako každý normálny bežný človek, alebo ten farár čo zneužíva malé deti...... rozpráva bludy v kostole a nechá si napchať doplna pokladničky v kostole katolíckymi ovcami a ani prstom nemusí pohnúť lebo vie, že má okolo seba dosť sfanatizovaných ovečiek, takže môže mať v kľude nohy na plafóne a ďalej porušovať Božie prikázania, ale dokedy?!

RE: Lucia

Zdá sa, že tú stránku odstránili a dobre urobili. Tu je link, ktorý mi bol poslaný, http://modlitba.sk/?p=7514. Videla som tam príspevok aj od Zuzky, perfektný, aj od Teba Mirko, asi, lebo nejaký Mirko tam písal a tak rôzne, viac ľudí písalo v náš prospech, zo stránky, výborne. Posmieval sa tam pán svojej žene, že vyhodila akože sväté obrázky, čo zrobila podľa mňa múdro, lebo žiadne obrázky ani obrazy ani sochy sväté nie sú. Elenke a mne sa nedali vyjadriť, jej príspevok napriek opakovaným snahám vložiť ho do tejto stránky sa ako môj na stránke neobjavil, to nevadí, sú trápni. Či mníšky, či kňazi, ľudia ako my, nie sú svätými a podporujem príspevok nový láskavej pani Lauriky, ako stále je to len pravda a nič len pravda. Láskavá pani Laurika je Boží prorok, z Božej vôle, nášho najmilovanejšieho Pána Boha a podporujem výroky Božích bojovníkov a veľmi si vážim, že takíto ľudia sú, vďaka Ti Pane Bože. Ďakujem Mirko a Peťko, veľmi si vás vážim. Obsmievajú aj našu petíciu, ale my nebudeme podporovať klamstvá cirkevné a pozerať sa na to ako Slovensko upadá, kým Vatikánu sa len navyšuje. Nie ste svätí, ste ľudia ako my všetci. Sme si rovní a nepopierajte už prosím vás Boží súd, lebo je to pravda a nikto nejde do neba za modlitby, ale za modlitby k Pánu Bohu jedinému a svoje skutky. S láskou Lucia