Zločiny katolíckej cirkvi.

26.06.2015 14:08

Zločiny katolíckej cirkvi.

Kvetena|26.06.2015                                                                                   
Z Desatoro Božích prikázaní. No ja napíšem len jedno a to prvé Božie prikázanie. Boh poctil Izraelcov tým, že ich urobil strážcami svojho zákona, mali považovať za svoju svätú povinnosť slúžiť takto celému svetu. Príkazy desatoro majú byť prijaté všetkými ľudmi. Boli dané k ponaučeniu všetkým, všetci sa podľa nich majú riadiť. Týchto desať stručných všetko obsahujúce a smerodajné prikázanie, obsahuje povinnosti človeka k Bohu a jeho blížnym. Všetky sú postavené na veľkom princípe Lásky. Miluj Hospodina, Boha svojho z celého srdca svojho  celou svojou dušou, celou svojou silou  a  celou svojou mysľou. A miluj  svojho blížneho  ako seba samého. Tak čo katolíci, hodnostári  hovorí Vám to niečo? Poznáte vlastne  Božie prikázania? Nebudeš mať iného BOHA  okrem mňa, všetko, čo máme vo veľkej obľube, to zmenšuje našu Lásku k BOHU, alebo nám to bráni v službe  ktorá  BOHU patrí, sa nám stáva BOHOM. Je len jeden, jediný BOH, nikdy iný nebol a nikdy nebude. Pozrela som si video od pápeža Františka, ktoré sa objavilo na internete, kde hovorí o špeciálnej správe od pápeža Františka pre konferenciu. Plnú charizmatických a  letničních vodcov. Jedná sa o výzvu  k  jednote, aby sa znovu zjednotili či pridali  ku katolíckej cirkvi. Predstavuje sa ako prorok Eliáš so správou. Priviesť deti späť k otcom a otca k deťom, aby obrátil srdce otcov k synom, aby pripravil cestu Pánovi. My vieme, že  Eliáš  príde pred druhým príchodom Pána. Pochopil som, že duch Eliáša je duch zmierenia. Obracia srdcia jeden k druhému. Vieme, že prvých 1000 rokov  tu bola jedna cirkev a to  katolícka. A  slová katolícka znamená  univerzálna, neznamená to rímska. Katolík  znamená: vezmite si späť  čo  Vám patrí, veď sme katolíci. Biblia nám hovorí, že Slovo Božie oddeľuje, je ostrejšie než meč. A ospravedlnenie znamená, že Kristus je sám naša spravodlivosť. Och Ty švihnutý pápež, také sprostosti rozprávať a verejne do televízie, že sa Boha nebojíš, plnú papuľu Ježiša  a Márie, veď tí serú na Teba Ty hajzel. Ked takto hovoríš, ten národ je úplne zblbnutý. Pre Teba a tých ostatných bude aj peklo málo. Vy všetci pôjdete rovno do vriaceho olejového kúpeľa za to svinstvo, čo ste napáchali za tieto dve tisícročia. Tvoja tvár je veľmi zlá pápež František a ten pohľad pichľavý, no presne ako Satan, môžeš si s ním podať ruku. Ale on sa na Teba aj všetkých ostatných vykašle, zničí Vás, že ste ho poslúchali Vy tupé polená. A Vy idete niekoho odsudzovať a súdiť? Pozrite sa na seba, čo zla ste napáchali. Myslíte si keď poobliekate tie handry vyšívané zlatom striebrom, že schováte všetko zlo? Pán  BOH  všetko vidí a pomaly ale isto Vaša vláda končí. 

Katolícke vyhladzovacie tábory v 20. storočí.                                                       

V druhej svetovej vojne  v.r. 1942-43 v Chorvátsku bolo veľa vyhladzovacích  táborov, ktoré riadili katolícky   Ustašáci  pod diktatúrou Ante Paveliča, praktizujúceho  katolíka a pravidelne navštevoval vtedajšieho pápeža.  Boli dokonca zriadené aj koncentračné tábory pre  deti: Najznámejšie z týchto  táborov  bol v Jasanovaci na čele ktorého stál františkánsky farár. Boli tu vyvražďovaní Pravoslávny  Srbi  a podstatná časť židov. Svoje obete  upaľovali v peciach  ako nacisti , na rozdiel  od týchto  však hádzali do ohňa obete za živa--Nacisti ich najprv  usmrtili v plynových komorách.  Inokedy Ustašáci obete zapichovali ako prasce, alebo zastrelili.  Počet  obetí : 300 000 až  600  000 v pomerne maličkej krajine. Mnohý zo zabijákov boli františkáni. Tieto zverstvá boli  také, že prizerajúci sa nacistický príslušníci  SS  sa sťažovali  Hitlerovi, pravda márne. Pápež o tom vedel, ale neurobil nič, aby tomu zabránil. Tak čo katolíci, hanbite sa, aj teraz robíte zversvá, aby sa nik nedozvedel pred BOHOM  sa neschováte. Keby ste tak mohli ako kedysi ste upaľovali na hranici, chodili ľudia a udávali, za to, že ženy vyliečili, vedeli predpovedať  a Vy ste sa báli takých ľudí nevinných, nútili ste ich priznať pod nátlakom mučenia, aby sa priznali, že spolupracujú so Satanom. Aj keď sa priznali čo nikdy nespravili ste ich zničili, zabili, lebo ste sa ich báli. Veď čo zla ste už spôsobili na  tejto Božej Zemi. Hnusíte sa mi. Vy špiny. Máte čierne duše  satanské.  Aký prekrásny by bol Svet bez Vás. Veď Vás tu vôbec netreba. Zničili ste národ a ničíte ďalej, klamete o Ježišovi a Márii, Ježiš nikdy nebol Bohom  ani Mária sa nikdy nikde nezjavila Vy tupé hlavy to Satan zobral na seba jej podobu a tak všetkých zavádzal a vy tupci ste mu vo všetkom pomáhali odvracať ľudí,celý národ od  BOHA, Vy hanbu nemáte, snažíte sa zničiť čo najviac môžete, ale verte, že národ sa vráti späť k Bohu. Stvoriteľovi jedinému. Bojte sa, nech sa Vaše svedomie trasie a nedá Vám spať, za všetko čo ste spôsobili vy tupci. Nám kostoly netreba, nám stačí pod holým nebom alebo aj doma. Nepotrebujeme darmožráčov čo len majetky hromadia, veď pôjdete do pekla a tam Vám nič netreba. Holý si prišiel na túto Božiu Zem a tak aj odídeš. Verím, že každý čo si toto prečíta, pochopí, kto je katolícka cirkev. Nech sa zrútia všetky kostoly. Nech zmizne všetka zloba a špina zo sveta a nikdy viac BOJTE  SA. Veď to čo Vy robíte, ani zver nerobí. Hanba Vám  katolíci. Vy chcete niekoho súdiť a odsudzovať? Poznáte Božie prikázani? Vy špinavé papule MY Boží bojovníci  budeme chrániť nášho Proroka a nedáme  Ho. Dovedie nás až k BOHU. BOH chráni posledného Proroka, Vás Satan zneužíva a likviduje Vás, choďte do pekla Vy smrad.

Lucia | 26.06.2015
Kňazov katolíckych, ani z iných cirkví, nikomu netreba, neslúžia Pánu Bohu, Jedinému nášmu, nesúdia spravodlivo, ale zhadzujú ľudí pri spovedi, na ktorú nemajú právo, akíže oni sú svätí, sa hrajú na najlepších ľudí na svete a takíto nie sú tí pedofilovia vo väčšine, zavádzajú blbosťami národ a ich vymyslenými svätosťami, krstami a neviem čím, len žeby zarobiť na druhých ničím a keď sa im to povie, vysmejú sa do tváre, lebo sú to namyslené prasce, nejednému kňazovi som poslala video, kde som sa nahrala ako čítam desatoro Božích prikázaní zo Svätej Biblie, zo starého nezmeneného nikým Zákona, ako sa neklaniať soškám, dielu ľudí, veď to v prikázaniach je, ale len JEDINÉMU PÁNU BOHU, NAJMILOVANEJŠIEMU, TOMU, ČO NÁM DAL VŠETKO, ČO MÁME, najväčšia Láska patrí JEMU nášmu Oteckovi nebeskému. Každý Pánu Bohu pravoverný sa zastane posledného Božieho poroka, lebo je to dar a vôľa Pána Boha, aby táto láskava, milovaná, dušička medzi nami bola. Pozdravujem Božích bojovníkov. S láskou Lucia.
Zuzana | 26.06.2015
Je to hrozné koľko zločinov ide cirkev napáchať a nik ju za to nevie potrestať. Ale nebojte sa vy špiny, Pán Boh vám to všetko zráta a pôjdete tam, kam si zaslúžite, rovno do oleja a budete sa škvariť za všetko, čo ste tu na zemi napáchali a stále páchate.