MOJA SPOVEĎ PÁNU BOHU A AKO MA CHCEL SATAN DOSTAŤ.

10.06.2017 12:55


MOJA SPOVEĎ PÁNU BOHU A AKO MA CHCEL SATAN DOSTAŤ.

Marta M.|21.03.2016
Prednedávnom som sem písala ako mi Boh zmenil život a aká som šťastná. Moje šťastie však netrvalo dlho. Cítila som, že niečo nie je v poriadku v súvislosti s človekom, ktorý mal byť môj životný partner. Tak som požiadala pani Lauru o pomoc, či sú jeho slová voči mne úprimné a či sme si ešte stále súdení. Pravdu povediac som túžila dostať od Boha odpoveď, že to len ja špekulujem, že mám pri sebe svoju lásku, tak čo vymýšľam. A vôbec by som sa na Boha neurazila, ak by ma vyhrešil. Skôr som si to priala, lebo som vedela, že sa budem chcieť zmeniť. Ako vždy som hľadala chybu v sebe. No odpoveď bola iná. Človek, ktorému som chcela dať všetku lásku a celý svoj život sa zmenil z úžasného človeka s dobrým srdcom na Bohom nazvaným sebcom a plaziacim sa hadom, ktorý ma nikdy nebude úprimne milovať. Po prečítaní odpovede sa mi zrútil celý svet. Neviem jesť, spať, vstať z postele, neviem žiť. Nezapochybovala som o Bohu, ale keďže to bolo pre mňa tak bolestivé, satan to chcel využiť a z každej strany mi niekto dohovaral, že ja sama ho najlepšie poznám a že to nemôže byť pravda. Skoro som uverila. Našťastie len skoro. Nevedela som, čo mám robiť. Nechcela som sklamať Pána Boha, ale nechcela som ani prijať pravdu. Bola som zmätená. No opäť som sa presvedčila, že Boh má vždy pravdu. Dozvedela som sa také veci, že všetko čo mi Boh odkázal, sedí do poslednej bodky. Je to pre mňa veľká rána. Verila som, že aspoň tento muž ma nesklame. A on ma sklamal najviac. Spôsobil mi väčšiu bolesť ako otec a aj bývalý priateľ. Pane Bože, neviem svojim hlúpym rozumom pochopiť, prečo mám cítiť takú bolesť. Po pani Laure si mi odkázal, že moja duša ma ako duševný základ nazvaný dobrota a láska. Preto nerozumiem, prečo sa toto všetko deje. Snažím sa ľuďom dať lásku a čím viac dávam, tým viac mi ubližujú. Viem, že len Ty vieš, prečo to tak je. A mne neostáva nič iné, len sa odovzdať Tebe Bože. Aj keď to netrvalo dlho a zahnala som zlé myšlienky do samého pekla, ľutujem Otecko, že vôbec nejaké myšlienky prišli. Prosím o odpustenie. Ako si sám povedal, že "zlo dobro nemá rado" chcel ma asi satan dostať. Ale nepodarí sa mu to! Ďakujem Bože, že si mi dal dostatok síl poraziť ho. Budem sa len modliť a veriť, že raz opäť zasvieti slnko. Pani Laura a pán Vladko, ďakujem za Vaše rady.

Laura:
Boží odkaz pre mňa odkrývajúci zlo z Vašej duše mňa zasahujúce za radu, ktorú som pre Vás od Boha prijala na Vašu žiadosť.

Do silného hnevu na tvoju dušu bola dostaná táto žena za odpoveď od Boha, ktorej výsledok takéhoto zvratu vo svojom živote neočakávala a začala rozmýšľať o tvojich schopnostiach pochybovačne, nakoľko to neni možné, žeby tento ich vzťah šancu od Boha pre lásku nedostal a je to len tvoja vina, lebo ich spoločnej láske ty sama nič dobré neželáš. Všetky odoslané Božie slová pripísala ako odkázanými od teba a nie od Boha, za čo sa na teba veľmi hnevá. Boha nahnevalo myslenie veľmi zlé a nesmierne silné na dušu tvoju, čo znamená žiadnu pomoc viac ja Boh sám tejto duši neposielam. Do takého obrovského hnevu niesla táto duša svoju zlobu na teba za Boží odkaz, že keby som okamžite nezasiahol, zabila by ťa želaniami ktoré nahlas do tvojej blízkosti odoslala, čo sa zachytilo Denym psíkom, ktorého láska ťa chránila a ochránila pred prvotným nárazom prichádzajúceho zla a bude Boh dušu tejto ženy prísno trestať. Amen.

Vladimír:
Pekne Vám ďakujem slečna Marta! Ste skutočne veľmi dobrý a prajný človek. Odkedy Vám manželka poslala odpoveď od Boha, že Váš partner je falošný a nemiluje Vás úprimne, tak sa nám Vašim zlým prianím spôsobilo, že môj veľký pes ktorého mám veľmi rád a ochraňuje nás tu pred cigánmi skoro skapal, nevládze chodiť už niekoľko dní a nič nežerie. Včera večer som bol s ním na prechádzke aby som ho trošku rozhýbal. Ledva plietol nohami keď šiel. Asi po sto metroch ľahol a nechcel sa už pohnúť z miesta. Musel som ho vziať na ruky a odniesť domov. Toto všetko nastalo po tom, ako Vám manželka poslala odkaz od Boha o podlosti Vášho partnera Jaroslava. Na tom psovi bolo očividne vidno aký je smutný a trpí, len leží a nič nežerie. Srdce mi trhalo keď som videl niekoľko dní toto nevinné zviera trpieť, ktoré nikomu nič neurobilo a musí trpieť len zato, že nás miluje a svojou láskou ochraňuje. A to len pre Vašu zlú a nenávistnú dušu. Hanbite sa! Kde je Vaše svedomie!? Už nehovorím o tom, že aj ja so svojou manželkou zachytávame zlobu z Vašej duše aj keď ste momentálne ďaleko v zahraničí. Keď som psa doniesol domov, manželka musela robiť obrad na ochranu tohoto psíka pred Vašou zlobou aj pred zlobou Vášho partnera, lebo ako nám Boh odkázal zlo ide aj od neho. Modlila sa proti Vám a Vášmu partnerovi ochrannú modlitbu k Bohu, ktorú musela neskoro v noci prijať od Boha, aby náš pes prežil a nám dvom aby sa uľavilo. Všetci falošní kliatobníci sa vyhovárajú tak ako Vy na satana. Pritom zlé a nenávistné sú vaše duše. Odkaz ste dostala od Boha a pritom Vy svoju zlobu obraciate proti Laure, lebo ona nie je Boh a Boha sa bojíte. Zaujímavé je to, že aj keď Pán Boh satana isto nemá rád, ale ako Vám bolo odkázané hnevá sa na Vás a nie na satana. Za neho sa Vy iba zbabelecky skrývate, aby Vás všetci ľutovali: veď ja nič, to satan. Keby ste bola tak z obliga ako sa vyviňujete, tak by Vás Pán Boh v svojom odkaze o Vás ospravedlnil, poľutoval a obvinil by satana. Ako vidíte nestalo sa tak a Boh viní Vás. Je veľmi smutné ako ste písala, že ste uverila viac ľuďom keď ste dostala informácie od nich o necharaktere svojho partnera, až vtedy ste uverila Božiemu odkazu pre Vás a napísala, že Boh mal predsa len vo všetkom pravdu. Takže Vy skôr veríte ľuďom ako Bohu, keď Vám pošle svoj Boží odkaz. Pre Vás platí posledné Božie krédo, že nestačí veriť v Boha a milovať Ho, ale mali by sme Bohu veriť – Jeho odkázaným pravdám. Čo u Vás vo Vašej duši takto nefunguje. Načo potom píšete také krásne básničky do manželkinej stránky o Bohu, keď Mu neveríte! Ste taká istá neúprimná a falošná duša ako Váš partner Jaroslav. Vy dvaja ste sa museli dlho hľadať. Poradím Vám, zostaňte spolu. Vy k sebe patríte.

Daniel:
Otrasné, neuveriteľné a smutné. Keby som toto bol vedel ako sa Marta zachová, nikdy by som ju do tejto stránky nepochválil. Pani Laura je mi Vás ľúto, skutočne to nemáte ľahké! Neuveriteľné, koľko žnete zlosti od ľudí za Božie odkázané pravdy. Na tom vidno, že skutočne komunikujete s našim láskavým Pánom Bohom, lebo Pán Boh hovorí a odkrýva vždy len pravdu najmä z duší ľudí. Keby ste bola falošný liečiteľ a prorok, tak by ste ľudí len chválila a utešovala akí nie sú len dobrí a pekní. A nemala by ste nikdy nepriateľov, kliatobníkov, lebo všetci by boli s Vašim hodnotením spokojní, učičíkaní akí len oni nie sú do zlatista chrumkaví a chutnučkí. Vtedy by ste mala vystarané. Mala by ste lásku celého národa. Trebalo by ešte len písať pekne o cirkvi aká je dobrá a kňazi sú skoro ako anjeli a nikomu nič zlé v živote neurobili. Však veď pedofília je normálna a prirodzená, praktikujúca aj medzi ostatnými ľuďmi v spoločnosti. No vtedy by Vám tlieskala aj katolícka cirkev a možno by Vás časom vyhlásila aj za svätú ako sa chystajú teraz vysvätiť matku Terezu. A potom by možno aj sám pápež prišiel na Slovensko a ponúkol by svoju ruku pani Laure na pobozkanie v jej úctivom pokľaku na kolenách. Veď on je pre Slovákov Bohom na zemi No viem že to sa nikdy nestane, lebo pani Laura musí odostierať temnotou vytvorený závoj krásy ľuďom z očí o sebe samých. Je to pre ich dobro!!! Takže pani Marta rozmýšľajte o svojej duši a svojom charaktere a počúvnite Božie rady okamžite a na prvý krát a pochybnosti o Lauriných schopnostiach a Božej pravde nehádžte na satana ale viňte svoju dušu. Kolenačky úprimne ľutujte to, že ste taký silný hnev vyslala na Laurinu dušu ktorý jej duša ihneď a silno zachytila. Nemohlo to byť nič slabé a nevinné, keď to skoro zložilo vyše 50 kg psa a aj samotná Laura s manželom cítili na svojich dušiach Vašu nenávisť. Je mi z Vás smutno. Koľko ešte takýchto bezcharakterných chrapúňov bude útočiť na Božieho proroka? Jediné čo ma utešuje, je Božia spravodlivosť a pevne verím, že všetci takíto sa jej stopercentne dočkáte!

Milka:
Je pravda, že pani Laura odkazuje ľuďom len Božiu pravdu. Mali by sme byť Bohu za to vďační a tiež aj pani Laure, lebo keby jej nebolo nemal by nám kto tú Božiu pravdu o nás povedať. Všetci ľudia sme ale ješitní a túto pravdu nechceme počuť. Nasilu pred ňou zatvárame oči, lebo úprimná pravda o nás sebe samých bolí. Je iba málo ľudí tak statočných a úprimných voči sebe, ktorí si takéto Božie odkázané pravdy vedia vážiť a sú za ne radi, aj keď je to pre nich bolestivé. Ako tu už na stránke bolo písané ja len pripomeniem. Buďme radi, keď poznáme svoje schybenia priamo od Boha odkázané, lebo o mnohých z nich ani nevieme, neuvedomujeme si ich, poprípade ich zľahčujeme. Je dobré keď sa dokážeme napraviť a vieme v čom máme odstraňovať svoje duševné chyby a zlé vlastnosti. Buďme radi ak to dokážeme v tomto živote do svojej smrti, aby sme za ne nemuseli trpieť na druhej strane v zlých sférach.
Verím, že všetci chceme byť po svojej smrti blízko pri Bohu a nie čo najďalej od neho. Preto si vážme aj pani Lauru, ktorá jediná nám dokáže k tomuto cieľu dopomôcť svojou láskou a ochotou prijať tieto odkazy od Boha a tým naše duše pomôcť priblížiť po svojej smrti k Pánu Bohu a nie naopak.

Oliver:
Naozaj neviem prečo Marta píše do stránky pani Laury básničky o Bohu, keď mu neverí a nosí v svojej duši toľkú zlobu, nenávisť a navyše k takému človeku ako je pani Laura, ktorá jej chcela len poslúžiť a vyhovieť jej žiadosti. Mohla sa na ňu vykašľať a neurobiť pre ňu nič.

Elena:
Nebudem ti vykať, Bohu tykám a ty si to určite nezaslúžiš!! Píšeš krásne slová, za ktorým sa skrýva zloba a veľká zloba a ešte si napísala, že vôbec myšlienky nejaké prišli! Prišli strašné!!!!!!! Hanbi sa!!!! Za pravdu od Boha si svoj hnev otočila na Lauru, ktorá za nič nemôže!!! Ak nevieš čo je láska, tak psík ktorý skoro skapal od tvojej zloby, v ňom je úprimná láska! Hľadáš v živote lásku, ale tá nepríde, keď dokážeš takto ublížiť!!! Mala si pokľaknúť a vrúcne poďakovať, že si mala odkrytú pravdu!!! Vyhodiť slizkého hada!!!!
Ty si potrebovala Božie slová ešte potvrdiť nejakými ľuďmi?!?! Ty Bohu neveríš, len to čo ti vyhovuje, a len to , keď sa potvrdia Božie slová. To je falošná láska k Bohu, ktorá ťažko bude odmeňovaná Božou láskou.
Pani Laura, je mi úprimne ľúto a som z toho vyvedená, že toľko zloby je v našich skazených dušiach, tu je ďalší dôkaz, že ste Boží prorok a ochraňuje vás Otecko nebeský, lebo keby to tak nebolo, tak by vás to zlo, ktoré je na vás vysielané dávno zabilo.
Bože Otče ďakujem ti, že nám Lauru, Vladka ochraňuješ aj všetko, čo je jej srdcu blízke a prosím Ťa nikdy neprestaň. Veľmi Ťa prosím.

Zuzana:
Ach pani Laura a pán Vladimír. Je mi nesmierne ľúto, že zas a znova prežívate trápenie (predtým vtáčiky) a teraz si to zlízol aj váš psík . Pre mňa nepochopiteľné, že niekto môže v zlobe a hneve niečo také spôsobiť. Marta možno si predtým nečítala , ako kliatobníci prajú zlo pani Laure, no ich zvieratká to z lásky k nim vezmú na seba. Majú tu schopnosť takto ochrániť toho koho ľúbia, rovnako ako aj malé deti sťahujú to na seba. Nečítala si ako pre to veľmi trpia aj pani Laura s Vladkom , pretože u nich platí X- násobne, že za dobrotu, na žobrotu. Tak sa neuraz za odkazy na svoje meno, ale rýcho kľakni na kolená a pros Pána Boha o odpustenie .
Pani Laura, Vladko prajem veľa síl .

Dominika:
Viete najviac ma vie nahnevať určitá skupina ľudí, ktorá sem píše krásne romány, básničky a neviem čo ešte, lebo väčšinou sú to práve ti, ktorí myslia na pani Lauru zle a preklínajú ju. Už tu bolo toľko veľa prípadov v ktorých si to odniesli, či už pani Laura a pán Vladko alebo ich zvieratka a stále sa nevie z toho nikto poučiť. Na čo je prosím vás dobre toto divadlo? Keď sa už teda niekto na niečo pýta, tak musí rátať s tým, že minca ma vždy dve strany, buď to bude dobre alebo zle. Ľudia, ktorí nevedia počítať aj s tou horskou stranou mince, radšej nech sa nič nepýtajú, aspoň tak ušetria bolesť a drahocenný čas pani Lauri. To platí pre každého! Som z toho zhnusená, pretože ešte pred par dnami som slečnu Martu chválila, aké pekne básničky napišala a vážne som si myslela, že sú úprimné a idu priamo zo srdca. No a teraz mam čo k tomu dodať? Mne taktiež bolo povedané, že sa nesmiem stretávať s určitými ľuďmi z blízkej rodiny a bol v tom aj človek, ktorého som mala odmalička veľmi rada a vždy som sa tešila, keď som sa s nim mohla stretnúť a čo som teraz mala začať myslieť zle na pani Lauru a jej Manžela? Proste som to prijala, lebo viem, že to išlo priamo od Boha a že to bolo len pre moje dobro. Samozrejme som dala na Božie slova, lebo viem, že Boh vie vždy, čo je pre moju dušu to najlepšie a viem že sa NIKDY nemyli. Ľudia, ktorí o Božích slovách pochybujú, nemôžu nášho nebeského Oca úprimné milovať a očividne ani rešpektovať. Týmto na nikoho neútočím a ani nechcem nikoho súdiť, pretože to len Boh môže, ale je to môj názor a subjektívny pohľad na vec. Cítim, že sa muším a aj chcem zastať pani Lauri, pretože robí pre nás toľko veľa a ide sa pre nás priam zodrať, aby sme sa mali lepšie a niektorí hlupaci si to nevedia vážiť. Toto ma vie tak neskutočne vytočiť!