Moja odpoveď pre Sunny z kresťanského fóra.

20.07.2015 13:40

Moja odpoveď pre Sunny z kresťanského fóra.

miro | 19.07.2015

Sunny ahoj, nepotrebujem čítať bibliu na to aby som miloval Boha jediného. Ja ho cítim. Ja viem že je a že je iba jeden jediný.

Už som ti to písal, nový zákon je cirkvou pomenený pre ich mocenské účely. Majú všetkých v hrsti, veď to je najväčší hnus na tejto planéte. Katolícka cirkev! Fuj!

Sunny, pohni srdcom, pohni hlavou, rozumom, nepotrebuješ ich, tento svet ich nepotrebuje, bol by krásny, keby tu farári a cirkev nešpinili vzduch!

Netreba nám ich. Stačí milovať Boha a cítiť lásku.

Cirkev nenávidím, napáchali NAJVIAC ZLA NA SVETE. Áno, sú tu 2000 rokov, ale toto sa už skončí. Ich vládcom je samotný SATAN. SATAN = CIRKEV.

Viedli vojny, zabíjali, prenasledovali, upaľovali, likvidovali tých čo vedeli o Bohu pravdu a šírili ju(tak ako naprídklad ja, pani Laura, atď...), znásiľňovali, brali majetky, fuj!!! nevidíš to??? To nie je to čo hovoria, robia to najhoršie čo sa dá. Navyše ešte aj odkláňajú ľudí od skutočného Boha - vládcu zeme a vedú ľudí k modlárstvu!! Sochy, oltáre, Ježiš, Mária, taký svätý, taký svätý,... na BOHA ZABUDLI!

 

Ale Boh na špinavú cirkev nazabudol a ani na Vás čo ste sa chytili do ich modlárskej siete, pasca klapla, čakajte na Boží súd a dovtedy sa upokojujte tým, že si čítate cirkevný nový zákon a myslíte si, že uctievaním Ježiša sa zachránite. Hovno sa zachránite. Padnete do papule samotného satana. 

 

Začnite sa MODLIŤ K BOHU!

 

Sunny a nikdy ti nepoviem že je niekto na svete pre mňa viac alebo rovný Bohu. Ja mám svojho Boha jediného ako jedinú autoritu na svete. Iba ON jediný ma bude súdiť, viem to a preto sa modlím, prosím a klaniam sa iba Jemu jedinému.

 

Pedofilní farári čo to hrajú na Boží zámer??? Do pekla s ich hnusnými dušami!

Amen.

 

P.S. Pani Laura je jediná ktorá sa nám snaží ukázať pravého Boha, hovorí nám pravdu o Bohu, je odvážna že sa nám snaží zachrániť naše duše. Nikto iný by to nedokázal robiť tak vytrvalo a s takou láskou ako pani Laura. Čo za to má? 

Nič. 

Všetci na ňu pľujete. Ona sa Vás snaží zachrániť a vy si do nej utierate vaše špinavé katolícke topánky! Lenže DOKEDY???

Príde doba keď zistíte pravdu a pochopíte KTO je pani Laura, potom aby už pre vaše nevernícke duše nebolo neskoro, lebo ani Boh nebude čakať večne kým dostanete rozum!

 

RE: Zuzka | 21.07.2015

Presne tak, Miro, máš úplnú pravdu vo všetkom, čo píšeš. Spoliehať sa na to, že Boh mi odpustí - však je to jeho remeslo, odrapocem 1x verím a 3x zdravas a som čistý ako ľalia??? Tak to nie, takto to veru nefunguje, lebo Pán Boh je predovšetkým spravodlivý, až potom milostivý.

RE: Peter | 21.07.2015

Miro veľmi výstižne a presne si to napísal, že Boh je len jeden a ten čo všetko stvoril, všetci mi čo v Pána Boha veríme podobne píšeme, ale pokiaľ tí čo milujú nadovšetko cirkev a Ježiša s Máriou nepochopia, že Boh je ten ktorý stvoril túto zem po ktorej kráčajú, že Boh stvoril slnko ktoré dáva život na tejto planéte, že Boh stvoril mesiac, hviezdy a celý vesmír, tak im to ťažko preťažko vysvetlíme. Lebo oni si asi myslia, že Ježiš stvoril všetko aj nás ľudí a asi aj samotného Pána Boha. Proste tým, čo veria pedofilným farárom a podporujú ich v ich darmožráctve, chamtivosti a moci, ťažko nalejeme pravdu do ich makovíc, to spraví len Boh, keď už bude pre nich neskoro.