Môj odkaz pre cirkvou ovládané kresťanské duše.

13.05.2015 21:51

Môj odkaz pre zblúdené cirkvou ovládané kresťanské duše a všetkých oponentov Božích odkázaných právd.

Laura|1.02.15

Pisateľ príspevku s názvom „pravda o pani Laure“. Chcem ťa upozorniť na to, že nemusíš svoj príspevok vkladať do všetkých rubrík na mojej stránke, aby bol viditeľný ostatným. Stačí ho napísať tam, kde patrí a to je rubrika BLUDÁRIUM. Ja ti tvoj názor na mňa neberiem. Ale s istotou ti môžem povedať, že KATOLÍCKA CIRKEV a všetci jej prívrženci vrátane teba ste duté, vymyté ľudské mozgy, zablúdené duše, ktorým slepotu v očiach odstráni len telesná smrť a posledný Boží súd. Nikdy ma nezastrašíte vy cirkevné hlúpe a poslušné ovce, nikdy moju dušu nezastavíte v Božom mojom poslaní, ktoré tu na zemi mám naplniť a ktoré aj pod Božím riadením mojich krokov a pod neustálou Božou ochranou naplním, nikdy moju dušu neumlčíte v hlásaní Božích právd! Váš Kristus aj keď bol kedysi prorokom Bohom zvolený, pre dnešnú dobu sa stáva len cirkevným nástrojom k ovládaniu zdravého myslenia ľudí a modlou, akou bolo kedysi zlaté teľa. Nikdy neprestanem hlásať to, čo mi Pán Boh káže svojou vôľou pre tento celý nevedomý svet len preto, aby som vám cirkevníkom bola sympatická a neškodná pre vás všetkých. To by som nebola Božím posledným prorokom. Sám Boh cirkev nemá rád a ja Jeho Božie postuláty odkazujem do sveta a vždy odvážne budem. Môžete moju dušu potupovať, urážať, obsmievať ako dlho len chcete, ale pamätajte na to, že v mojom poslaní moju dušu proti Božej vôli nikdy neumlčíte a nikdy nezastavíte. Celý svoj život budem popierať vašu nikdy „neexistujúcu svätú trojicu“ alebo „najsvätejšiu?“, tak sa vám to lepšie počúva? Celý svoj život budem popierať božstvo Ježiša Krista, ktorý je celosvetová falošná bezduchá modla, vašimi vymydlenými cirkevnými mozgami vtesnaná do kamennej sochy, pred ktorou na smiech a na urážku Boha kľakáte a vzdávate jej hold a úctu. Že vám neni vy cirkevní katolícki zblúdenci hanba! Pre cirkev by bol najdôveryhodnejší Boží prorok a to taký, ktorým by bola ona sama, nikým neohrozená vo svojich falošných hlásaniach. Spoľahlivo a s istotou vás všetky cirkevné ovečky vedie do zatratenia. 

HANBITE SA VY KATOLÍCKI FANATICI A ZBLÚDENCI! Nikdy neschválim váš názor na mňa, že som falošný Boží prorok a bludárka, len aby som vám zavrela tie vaše nevymáchané smradľavé cirkevné papule. Boh moju dušu na túto zem v poste v posledného Božieho proroka neposlal hlásať pre vaše duše to, čo by sa vám páčilo a čo by ste chceli počuť, len aby ste aj naďalej mohli žiť v nevedomosti, tme, nepoznaní a blížiacej sa istej zatratenosti svojej duše. Môj Pán Boh mi odkazuje pre vaše zblúdené a cirkvou zmanipulované, v myslení pomýlené duše tie Božie pravdy, prostredníctvom ktorých chce dať svetu ešte šancu sa zachrániť od blížiacej sa apokalypsy, do ktorej ju vedie celá vaša katolícka cirkev falošným a zavádzajúcim učením o trojjedinosti Boha. Čo je totálny nezmysel, lož a blud! Je to cirkevný výmysel! CIRKEV URÁŽA BOHA A BOH NEMÁ KATOLÍCKU CIRKEV RÁD!

Som presvedčená, že cirkevné učenie je pre vás všetkých katolíkov ako posvätný zlatý grál a vedie vás všetkých do úplnej straty zdravého rozumu, do úplnej straty vlastného úsudku, do trvalého psychického narušenia, primitivizmu a chorej, navždy nevyliečiteľnej duše. Skutočne mal môj láskavý Pán Boh pravdu, keď sa vyjadril o katolíckych veriacich, že ste všetci do jedného hlúpe ovce žerúce potravu obsahujúcu len cirkevné lži, ktoré do vás pchajú a vy im to s vďačnosťou do posledného sústa zožeriete aj s navijákom. A bojíte sa čo len krátko odrgnúť, len aby vám kúsok z cirkevnej potravy náhodou z papule nevypadol. Moja duša vás kŕmi čistými Božími pravdami poslanými od samotného Pána Boha, ktoré však už vaše preplnené bruchá cirkevnou kontaminovanou potravou nedokážu ako zdravý pokrm prijať a spracovať.

  • KATOLÍCKA CIRKEV BUDE NAVŽDY MOJIM NEPRIATEĽOM!!!

  • BOH NEBUDE NIKDY PRE MOJU DUŠU TROJJEDINÝ!!!

  • KRISTUS NEBUDE NIKDY PRE MOJU DUŠU BOHOM!!!

  • DUCH SVATÝ NEEXISTUJE A ANI NIKDY NEEXISTOVAL!!! CIRKEVNÁ LOŽ A VÝMYSEL!!!

  • A MOJA DUŠA JE SKUTOČNE PRAVÝ A POSLEDNÝ BOŽÍ PROROK BOHOM K TOMUTO POSTU ZVOLENÝ!!!

  • SVET NEPOTREBUJE ŽIADNU CIRKEV, ĽUDSTVO POTREBUJE NÁJSŤ PRAVÚ VIERU A LÁSKU V JEDINÉHO PÁNA BOHA!!!

PS: 

Sťažovať sa môžete Bohu a Bohu povedzte, že som si sama nadelila tento titul, ktorý mi podľa vás katolíkov nepatrí a že vás to nekonečne štve! Veď reklamujte na tých najvyšších miestach a to u Boha. Povedzte Bohu, že som podľa vás diabol, falošný prorok, že som ovládaná satanom. Len aká škoda, že ma nemôžete ukrižovať alebo upáliť, však? To by bolo radosti, keby ste ma mohli vidieť vy cirkevníci horieť na hranici, však? Vaši farári by už neboli v svojich cirkevných funkciách ohrozovaní Božími pravdami a mohli by naďalej viesť svet do zatratenia a popritom znásiľňovať a zneužívať nevinné deti, však? Obhajoba vás cirkevných ovečiek pre nich je asi taká, že veď aj oni sú len ľudia z mäsa a kostí, majú tiež pudy a musia sa predsa sexuálne vybiť, však? Najlepšie nikým nevidení a tajne, však? Sú to vlastne chudáci, ktorí nemajú inú možnosť sexuálnej úľavy ako len na maloletých nevinných deťoch, však? No čo majú robiť, keď už si kvôli udržateľnosti a nededeniu svojeho bohatstva na žiadne pokolenia vymysleli celibát oni sami, však? Veď čo majú robiť so svojim neuhasiteľným sexuálnym chtíčom, keď malých detí v kostoloch na ich "svätých omšiach" je tak veľa a vyvolávajú pre ich pohľad neskutočne silný sexuálny náboj, však? Prečo zneužívajú len maloletých a nemajú sex s dospelými jedincami? Lebo nevinné deti sa nemajú šancu voči ich znásilneniam brániť a to ich asi vzrušuje. Takíto sexuálne narušení farári sú posadnutí diablom. Beda, keby nejaké dieťa povedalo, že pán farár mu robil nepekné veci. Povstali by všetky babky v dedine a dieťa by označili za klamára, však? Musia sa predsa beztrestne naši farárkovia nejakým spôsobom sexuálne vybiť, lebo by im to mohlo udrieť na mozog a čo potom, kto by vás kŕmil klamstvami a bludmi, však?