Milujeme Boha, alebo cirkev?

19.01.2016 15:52

Milujeme Boha, alebo cirkev?

Mária a Peter | 04.04.2013

Rada by som aj ja prispela do tejto rubriky kde chcem vyjadriť aj ja svoj názor a to ako cirkev vnímam ja. To čo tu máme odkázané od pána Boha je pravda, ktorá vychádza priamo od nášho láskavého Boha prostredníctvom pani Laury, ktorá má tento úžasný dar. Sú to fakty ktoré sú bez akéhokoľvek omylu a chyby, pretože pán Boh sa nemýli. Sú nám odkázané sprostredkovane a o to by sme si to mali viac vážiť a veriť, lebo blahoslavený bude ten kto nevidel a uverí. A v cirkvi vidíme, vidíme majetky, pozemky, milodary, manipulovanie ľuďmi, ale nevidíme u nich skromnosť, otvorenosť, prístupnosť. Sama sa prizerám tomu a žasnem ako sa ľudia vo Vatikáne klaňajú pápežovi, bozkávajú mu prsteň, čakajú pod oknom len aby im zakýval.... veď kde je ta ich pravá viera v Boha. Každý jeden z nás by mal pokľaknúť s pokorou v srdci pred nášho láskavého otecka, nášho pána Boha a ďakovať jemu za všetko a nie pápežovi, farárom, biskupom. V čom je iný pápež a jeho osadenstvo ako sme my? Je smrteľník ako každý z nás, narodil sa rovnako ako každý jeden z nás, tak o čo je hodnotnejší oproti hockomu z nás? Prečo dokážeme pokľaknúť pred neho a bozkať mu ruky? Čo nám tento človek také daroval, čím nám pomohol? Doma nám pomáhajú najbližší, kamaráti a predsa si pred nich nekľakáme a nebozkávame im ruky. Všetci sme si pred Bohom rovní, na to sme už asi zabudli. Prečo sa kardináli vyvyšujú, každý jeden biskup sa cíti mocný a dôležitý, lebo jeho slovo je nadovšetko. Idú radiť rodinám ako vychovávať, pomáhať, deliť sa aj s posledným a oni sami vo svojich kruhoch zneužívajú, honobia majetky, nedelia sa. Je to nehorázne, aké bohatstvá si honobí cirkev, zlaté čaše, zlaté kríže, pozemky, majetky, budovy, drahé obrazy. Ako si vymyslela cirkev, že treba svätiť každú nedeľu a hlavne nezabudnúť ísť do kostola (dať milodar pre kostol) a pritom v odkaze cez pani Lauru je sobota tým dňom, ktorý sa máme veľa modliť k Bohu a modlitbami prehlušovať sily zla. Aký fanatizmus to tu rastie? Prečo za všetko berú kňazi milodari - alebo skôr úplatky. Zaplatiť treba za krst, svadbu, za omšu pre blízkeho, za pohreb.... Veď to je ich robota, za ktorú dostávajú plat, prečo majú mať za to na viac priplatené. Vám platí niekto navyše, že idete vôbec denne do práce? Cirkev neplatí a neodvádza dane. Ale prečo? V čom je cirkev viac ako skromný a čestný malo podnikateľ? On predsa živý celú rodinu a nevie prežiť, pretože jemu daň nik neodpustí, a cirkev nemusí zaplatiť za materiálne bohatstvo daň, ktoré nemá pred pánom Bohom žiadnu hodnotu. 
Zabudli na pokoru. Nie ich slovo, ale Božie slovo je to ktoré má váhu a ja sa skláňam pred nášho pána, otecka nášho. Prosím ho o to, aby sa ľudia neklaňali tam kde nemajú, neblahoslavili tých, ktorých nemajú, ale nech sa obracajú a prosia teba pane Bože o pomoc. Nech ďakujú tebe za to, že sme tu. Že si každému z nás dal krásny dar zvaný život a ty jediný si s ním rob tak aby sme plnili tvoj Boží plán. Zabudli sme sa klaňať Bohu ale klaniame sa sochám svätých, soche Ježiša... Zamysleli ste sa koľko krát denne pokľakneme priamo pred nášho stvoriteľa pána Boha? Koľko krát sa modlíme iba ku nemu a prosíme o pomoc iba jeho?
Každý jeden z nás má možnosť zmeniť jednu jedinú vec a to, že nebudeme velebiť cirkevných hodnostárov ale nášho pána Boha. Ku nemu sa budeme obracať, pred neho budeme skláňať svoju tvár a jeho nosiť vo svojom srdci a hlásať jeho meno. Modlime sa k pánu Bohu, klaňajme sa iba Bohu pretože on je všemohúci a on je jediný pred ktorým by sa mal každý pokorne skloniť a prosiť ho o odpustenie, ďakovať mu za všetky dary a hlavne by sme ho nemali nikdy prestať milovať. Pretože on nás nekonečne miluje a nie cirkev, pretože oni zo svojho bohatstva nikdy nikomu nedajú a ani sa nezľutujú nad tými čo nemajú teplo, vodu, prípadne čo do úst. Svoje materiálne statky si honobia a stále viac a viac rozširujú a my ich v tom ešte aj podporujeme pretože im za všetko platíme. Milujem ťa pane Bože a skromne s pokorou sa ti klaniam. Ďakujem ti že si mi ukázal smer cesty a modlitby ktoré patria iba tebe. ĎAKUJEM ti otecko môj.

 

Peter | 05.04.2013

Ako sa hovorí "smekám klobouk", pretože lepšie by som to nenapísal!!!Som šťastný že sa zobúdzame zo slepoty zvanej "cirkev prolhaná"...Pracujme každý v našom okolí a snažme sa zachrániť spoločne tento svet pre naše deti a možno i pre nás(pretože koniec sveta sa takýmto spôsobom určite veľmi rýchlo blíži), tým že budeme hlásať Božie meno a odkazovať ľudí na túto stránku aby mali možnosť sa presvedčiť, že to nieje žart a žiadne bludy,, že p. Laura je Božie dieťa,prorok ktorý sa snaží plniť Božiu vôľu, a skrze ňu nám Boh dáva šancu zmeniť veľa vecí ale hlavne i seba!!!Prajem aby sa nám to darilo.
Milujme sa navzájom, ale hlavne milujme a dôverujme Bohu.Prajem všetkým krásny deň.

miro | 05.04.2013

Iba by som chcel pripísať že mne osobne dáva obrovskú energiu denne pomáhať ľudom v drobnostiach a usmievať sa na ľudí, hneď je celý svet krajší a je to krásny pocit. Aj keď je vo svete veľa zla, netreba nariekať, treba sa modliť k nášmu pánovi, treba príjmaťa ďakovať a odkazovať každého v okolí na pani Lauru. Ja to robím a ďakujem Vám pani Laura a želám veľa síl od pána do ďalšieho tohto života!

Erika | 03.04.2013

Milý navštevníci tejto krásnej stránky,chcem tu povedať svoj názor na cirkev ,suhlasim zo všetkým čo tu Náš láskavý Boh posiela prostrednícom pani Laury,či už ide o Vatikán, pápeža naozaj ,ved ked teraz idete na omšu do kostola tak sa na našho najvyššieho Boha zabuda.Ved ked vidite vo Vatikáne tolko bohatstva tam je ,alebo v akom luxuse teraz žiju knazi,o tom sa iným len sníva.Ja som tu najkrajšiu vieru v Boha pochopila až ked som navštivila pani Lauru.A odvtedy moje prosby posielam priamo k Bohu.A dovolím si tu napísať krásny kusok modlidby z KORANU:OKREM BOHA NIE JE NIKTO HODNY UCTIEVANIA.Pozdravujem Vas pani Laura a aj vašho manžela.A hlavne ani trošku sa nebojím to tu napísať,a vy ktorý navštivite tuto stránku ,alebo pani Lauru,verte že ,urobíte najlepšiu vec ,ktoru môžte urobiť.Všetkých Vas pozdravujem.