Liečebná pomoc od Nášho Boha.

18.09.2017 10:41

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sunflower turning towards sun

Ďakujem Ti Pane Bože.

Dominika|24.08.17
Ocko môj nebeský chcem sa Ti poďakovať za bazalkovú receptúru. Veľmi mi pomohla a posilnila moje telo aj moju dušu. Ďakujem Ti za to, že som si vďaka tejto receptúre zvládla plniť svoje denné povinnosti s kľudom. Chuť tohto čaju bola veľmi príjemná a ľahká. Každý dúšok bol pohladenie pre moju dušu. Ďakujem aj za otruby, ktoré som užívala. Ďakujem Ti Bože za každú pomoc a aj za silu, ktorú mi dávaš a ktorú potrebujem, aby som mohla ísť ďalej.

Ďakujem.

Gabika|24.08.17
Láskavý Bože, ďakujem TI za liečbu na moje zuby, už tretí zubár nevedel čo má spraviť, keď mi opäť zo všetkých zubov vybral plomby a dal nové, všetci mi chceli len nervy zo zubov ťahať, pretože mi nič nepomáha a bolesti mám zo dňa na deň horšie. Už som len čakala, kedy mi budú chcieť vytrhať všetky zuby. Ďakujem Bože opäť za tvoju pomoc, za liečbu, ktorá ma zbaví bacila, ku ktorému mi pomohla zubárka so špinavým náradím. Teším sa keď sa budem môcť konečne najesť bez bolesti :)
Milujem ŤA Bože nadovšetko na svete.
Ďakujem aj Vám pani Laurika aj Vám pán Vladimír za každú pomoc, podporu, lásku a všetko čo pre nás robíte, mám Vás rada, ďakujem :)

Vďaka za smerovanie.

Júlia P.|22.08.17
Dobrý deň, milá pani Laura.
Chcela by som Vám ešte raz poďakovať za usmernenie pred pár dňami. Počkám koľko bude treba, hlavne že viem, že som na správnej ceste. Veľmi mi to pomohlo. Už sa kvôli tomu nemusím trápiť. Dýcha sa mi ľahšie. Ďakujem krásne.
A so zlými odkazmi nestrácajte svoj čas a energiu. Tie v dnešnej dobe sú a vždy budú. Ale rozumný človek pochopí, keď si prečíta to ohováranie a Vašu stránku kde je pravda. Tak ako ten môj známy, napriek tomu, že tie bludy čítal, obhajoval Vás a dával Vám za pravdu. On vycítil, že ľuďom pomáhate a že ste správni ľudia. To mi aj povedal. A teraz sa aj sám presvedčil, keď dostal liečbu. Plnú lásky. Bol dojatý. Nechápal, že čo na tom komu môže vadiť, že nenašiel nič zlé. Takže ľudia, so srdcom na správnom mieste, pochopia. Cez stránku, alebo cez liečby.

Držte sa aj s pánom Vladimírom. S Pánom Bohom

Jednou ranou dve "muchy".

Edo|22.08.17
Pred nedávnom som tu písal ako mi Tatík Nebeský pomohol s predajom domu, zo sťahovaním na nové pôsobisko a všetkými vecami s tým súvisiacimi.
Dnes vidím tú Božiu prozreteľnosť a som šťastný že som pozorne počúval. Po cca 2 týždňoch sa objavili problémy na bývalom bydlisku. Pán Boh vedel čo sa tam bude diať. On jediný vidí celý náš život dopredu, a ja som Ti nesmierne vďačný Otče Božinku za to že si ma dostal včas na nové bydlisko. Ako sa hovorí-"Jednou ranou dve muchy".
Tatík Vám nebude vysvetľovať, je to všetko na nás ako sa vždy rozhodneme. Avšak Božia prozreteľnosť je na milión percent: To by predsa neboli Božie liečby a rady keby to tak nebolo. Moc Ťa ľúbim Božinku a ešte raz VELIKÁNSKA VĎAKA....

Liečebná pomoc od Nášho Boha.

Michaela|16.08.17
Chcem sa ti Otče Bože z celej mojej duše poďakovať za liečebnú pomoc pre moj zdravotný problém,ktorý si odovzdal cez našu drahú p. Lauru. Poznáš detailne moju dušu a moje telo, presne vieš aký je skutočný problém. Ušil si na mieru presne liečbu na moje telo. Ďakujem Ti aj zato, že sa môžem modliť modlitby, ktoré nie sú prístupné pre všetkých. Každý deň ráno za tri dni som sa budila na bolesť hlavy. Úprimne som pomodlila modlitbu na tento problém ako šibnutím zázračného prútika bolesť pominula. Ešte raz VELIKÁNSKE ĎAKUJEM. Poďakovanie patrí aj p. Laure zato, že mohla prijať liečbu pre mňa, dokonca ešte skôr ako bolo v pláne. Ďakujem aj manželovi p. Laury Vladimírovi za trpezlivosť pri vysvetľovaní liečby.

Poďakovanie.

Marta|14.08.17
Chcem sa touto cestou poďakovať Tebe Pane Bože, za lásku ktorou ma obdarúvaš. Každý deň mi dovolíš vstať s postele a ísť do práce.
Aj dnes som mala na ceste do obchodu šťastie v nešťastí, lebo pri pokladni som zistila, že som si zabudla zobrať platobnú kartu a na ceste domov som utrhla prehadzovačku na bicykli, šťastie som mala v tom že v obchode som mala aspoň pár drobných na chleba, a keď sa mi pokazil bicykel tak som bola kúsok od domu. Ďakujem Ti Bože, lebo viem, že sa mohlo stať aj horšie, vždy nad nami bdieš a aj keď sa to nezdá držíš nad nami svoju ochrannú ruku a preto ĎAKUJEM. Aj Vám pani Laura za Vašu obetavú prácu, ktorou nás všetkých posúvate ďalej.ĎAKUJEM

Ďakujem Bohu za liečbu.

Marcel|14.08.17

Ďakujem Ti Pane Bože aj Vám Pani Laura za liečebnú pomoc ktorú ste mi poslali.
Hneď ako si zoženiem potrebné ingrediencie začnem s liečbou a vysadím doterajšie lieky, ktoré som užíval.

Zo srdca ďakujem Pánu Bohu aj Vam Pani Laura a Pán Vladimír.

Boh Vám žehnaj.

S pozdravom
Marcel

Najkrajší darček k narodeninám.

Miriam|12.08.17

Bože Otče, veľmi Ťa ľúbim a z celého srdca Ti ďakujem za liečbu na moju chorobu, ktorú si mi poslal prostredníctvom pani Laury, je to najkrajší darček k narodeninám, aký si len môžem predstaviť. Pani Laura, neskutočne si vážim, že ste pre mňa prijali túto liečebnú pomoc a z celého srdca Vám za to ďakujem. Verím, že s Božou pomocou túto liečbu zvládnem napĺňať a budúci rok už budem zdravá ako rybička. Nech Vás aj pána Vlada náš najláskavejší Pán Boh ochraňuje a požehná Vám veľa veľa síl a pevného zdravia, aby ste zvládali napĺňať toto neskutočne náročné a pritom úžasné poslanie, ktoré máte na tejto Zemi.Veľmi Vás mám rada. Boh Vám žehnaj!

S láskou,
Miriam

Zrejme by som behal len po vyšetreniach.

Peter B.|10.08.17
Otče Božinečku, chcem sa Ti poďakovať za liečbu na moje zažívanie. Pani Laura má od Teba neskutočný dar, a neskutočnú "databázu" informácií, ktoré jej posielaš. Stačila jej veta: čokoľvek zjem, nerobí mi to dobre atď.... nebudem sa rozpisovať, Hneď vedela kde je problém, hneď mala odpoveď čo treba spraviť, a čo treba dodržiavať.
Asi ako málo kto, som sa tešil na klystír ktorý som dostal naordinovaný, okrem iného, pretože som sa tešil kedy sa budem môcť najesť bez nepríjemného pocitu....
Láskavý Bože, nebyť Tvojej rady, a schopností ktoré si dal pani Laure, neviem či by som sa odvážil navštíviť lekára...zrejme by som behal len po vyšetreniach.

Poďakovanie za liečbu.

Mária|12.09.17

Drahý Bože, môj milovaný Otecko. Chcem sa ti z celého srdca poďakovať za liečbu, ktorú si mi poslal cez našu zlatú pani Lauriku. Mala som veľmi vážne zdravotné problémy, lekári nevedeli zistiť čo mi je a jediný Ty Bože si mi poslal účinnú liečbu, ktorú s láskou budem napĺňať. Toľko krát si mi už Pane Bože pomohol, ja a moja rodinka dostala veľmi veľa Božích rád a pomocí v živote a vždy nám zabrali na 100%. Ďakujem aj Vám pani Laurika, za to že ste prijala Božie písmo na môj vážny problém. Veľmi mi zužoval a obmedzoval život. Som Vám zo srdca vďačná, pretože vždy mi každá jedna Vami prijatá rada od Pána Boha zabrala a vyliečila ma z mojich trápení. Zo srdca ďakujem, Mária s rodinou

Ďakujem milovaný Otecko.

Renata R.|10.09.17
Milovaný môj Bože z celého srdiečka by som sa Ti chcela poďakovať za liečbu na moje choré oči , ktorú si mi odoslal ja viem že mi pomôže ako každá liečba , ktorú som absolvovala. Vrelá vďaka p. Laura za váš čas a ochotu pomáhať nám ľúbim Vás ďakujem z celej duše .