Len Ty Boh môj si Ten ktorý všetko vidí, všetko riadi a všetko lieči.

10.10.2017 10:05

Ďakujem Pane Bože.

Martina|13.10.17
Ďakujem ti laska moja za tvoju ochranu za pomoc pri našom trápení ale hlavne za nášho laskaveho proroka Lauru prosím neopustaj nas a daj nam silu bojovať tak ako bojuje Laura milujem ta Pane Bože môj

Nezasluhujem si to, čo dostávam.

Edo|13.10.17
Otče Božinku, chcem sa touto cestou poďakovať za odobrenie zahraničnej cesty cez našu Laurušu od Teba. Učíš ma prekonávať samého seba, lebo sám by som nepristúpil na tak pre mňa ťažkú vec. Povedal si mi že na novom mieste akoby rozkvitla jar-toto nie je jar, to sú neskutočne veľké veci. Viem že si nezasluhujem to čo od Teba dostávam, akoby sa otvorilo obrovské okno a vstúpil čerstvý vzduch s tými najkrajšími vôňami prírody. Nedokážem to popísať slovami.
Chcem sa poďakovať za nesmiernu podporu Vladimírovi ktorý mi vysvetlil ako sa mám k danej veci postaviť a pochopiť Boží odkaz-smerovanie.

Viem že nie som ten ktorému by si mal pomáhať, Otče Božinku, ale budem sa snažiť aby som Ťa nesklamal.Ľúbim Ťa.

Láskavý Bože.

Marta|13.10.17
Tatičko Nebeský,si tou najväčšou Láskou pre nás všetkých, no mnohí ani len netušia o čo prichádzajú. Ďakujem Ti Bože, že vidím denne Tvoju Lásku v mojom živote, tá jar ktorá pučí v našej rodine je neskutočná. Z hĺbky duše Ti ďakujem.Prosím Ťa Tatičko požehnaj takúto jar aj pani Laure a jej manželovi Vladimírovi, nech pocítia na svojich dušiach úľavu a radosť, Požehnaj ich prácu úspechom.
Ďakujem

Láska do konca života.

Renata R.|10.10.17
Milovaný môj Otecko milujem ťa z celého srdiečka a budem až do konca svojho života. Vždy si mi pomáhal a pomáhaš aj napriek mojej lenivosti a ľahostajnosti . Poslal si mi liečbu po našej Laurinke , ktorú si nesmierne vážim a mám ju vo svojom srdiečku. Nie je to ľahká liečba na krvný zápal , každý kto pozná a vie čo to obnáša je to dosť ťažká liečba . Ale vždy si spomeniem na teba BOŽE môj milovaný a viem že to dám aj keby mali kamene padať. Milujem ťa môj milovaný a ďakujem ti za tvoju silu , ktorú mi odovzdávaš s láskou v modlitbičkách , ktoré milujem . Po každé keď ich čítam cítim tvoju lásku a pohladenie sú to tie najkrajšie pocity ktoré môže človek cítiť. Sú pretkané láskou , pokojom a neskutočným pocitom šťastia .Ďakujem Ti môj milovaný za všetko čo si pre mňa a moju rodinu urobil som šťastná lebo ja už viem že TY BOŽE nás miluješ a láskaš . Budem ťa milovať a nemusím sa báť ničoho a naplním svoju liečbu tak ako si mi predpísal . Som hrdý človek na to že viem že ma miluješ dáva mi to silu Leva . Všetko bude v poriadku tak ako všetky ostatné liečby , ktoré si mi odovzdal a preto Ti ďakujem môj milovaný a prejem každému tie pocity lásky , ktoré prežívam .Milujem ťa Otecko náš milovaný ďakujem.

Vyznanie lásky a vďaky Pánu Bohu a liečiteľke Laure.

Gitka|10.10.17
Milí čitatelia tejto Božej stránky, rada by som sa s Vami podelila o dobré skúsenosti s najlepšou liečiteľkou na svete a tou je bezpochyby pani Laura. Dnes som si spomenula, že za niekoľko dní to už bude 14 rokov keď som prvýkrát navštívila pani Lauru v mojom veľkom trápení, zúfalstve a beznádeji. Chcem verejne napísať na túto Božiu stránku, že mi náš láskavý a dobrotivý Pán Boh touto návštevou u pani Laury doslova zachránil život. Nikdy na liečiteľku Lauru nedám dopustiť, do konca svojho života jej budem nesmierne vďačná, vždy ju budem chrániť, hájiť a stáť pri nej. Nekonečne ďakujem Pánu Bohu, že ma priviedol k pani Laure, bola som na tom zdravotne veľmi zle, bola som prekliata. Dostala som pomoc od Pána Boha, ktorá mi veľmi pomohla keď som ju na 100% naplnila. Odchádzali mi ľadviny a pečeň, silná krátkozrakosť spôsobená neliečeným zápalom pečene, stále som mala zvýšené teploty, bolesti a zápaly v celom tele, nič som nezvládala. Časté zápaly močových ciest a bolestivé ľadvinové koliky ma nesmierne telesne i duševne vyčerpávali. Najsilnejšie antibiotika mi nepomáhali a keď tak len na veľmi krátku dobu. Žiadný pozemský lekár mi nedokázal pomôcť. Pomohol mi náš jediný pravý BOH, najlepší lekár na celom svete. Najdrahší môj Otecko Nebeský, chcem Ti touto cestou vyjadriť svoju nekonečnú lásku a poďakovať Ti za všetku Tvoju pomoc. Láskavý môj Otče Bože, milujem Ťa nadovšetko a najviac na celom svete a navždy budem. Otče Bože , bez Teba a Tvojej milostivej a milosrdnej Božej pomoci by som tu už nebola. Ďakujem Ti láskavý môj dobrotivý Bože za všetky liečby, všetku pomoc, zázračné modlitby, Božie pravdy, Božie kréda a všetky odkazy a varovania. Ďakujem Ti za prenádhernú Božiu stránku, na ktorej sú poklady nevyčísliteľnej ceny. Ďakujem Ti za našeho posledného Božieho proroka Lauru, je to náš obrovský poklad tu na zemi, bez nej by sme tu boli všetci nevedomí, stratení a bludili by sme v tme. Veľmi si vážim našu drahú Lauru a jej nesmierne náročnú a ťažkú prácu, ktorú pre nás vykonává s nekonečnou láskou, trpezlivosťou, ochotou a obetavosťou. Je mojim veľkým vzorom, má a vždy bude mať moju veľkú úctu a obdiv. Prosím Ťa láskavý môj Bože, ochraňuj našu drahú Lauru a tiež jej dobrého manžela Vladka pred každým zlom, žehnaj im obom a stoj pri nich každú sekunda života. S láskou Gitka.

Len Ty Boh môj si Ten ktorý všetko vidí, všetko riadi a všetko lieči.

Margita|10.10.17

Drahý BOŽE z celého srdca Ti ďakujem za ďalšiu liečbu, ktorú si mi poslal na moje ubolené telo aj dušu. Ani to neviem slovami opísať ako som vďačná. Som šťastná že mi pomáhaš, lebo len s Tvojou pomocou zvládam toto moje ťažké obdobie, len s kódovanými modlitbami od Teba Otecko sa všetky vzniknuté situácie ukľudňujú. Len Ty Boh môj si Ten ktorý všetko vidí, všetko riadi a všetko lieči. Ďakujem Ti BOH môj za všetko čo si pre mňa urobil a nebolo toho málo. Milujem ŤA PANE BOŽE a vždy budem. Prosím o pomoc pri naplňaní liečby, aby som vždy mala všetkých liečiv dostatok a mohla to zvládnuť. Verím Tebe nekonečne a viem, že táto liečba mi dodá všetko čo moje telo potrebuje. Ty si Tatinko môj jediný lekár. Prosím Ťa Pane Bože o odpustenie mojich schybení nielen z tohto života, ale aj z predchádzajúcich životov. Ľutujem všetky chyby, ktoré som urobila- prosím o odpustenie.
Prosím Ťa BOŽE môj o požehnanie pre našu drahú Lauru – posledného proroka a jej Vladka, ochráň ich pred všetkým zlým. Daj im silu aby mohli aj naďalej napĺňať Tvoju vôľu.
Pani Laura, pán Vladko zo srdca Vám ďakujem za Vašu vynaloženú silu, obetavosť a ochotu. Bez Vás sme stratení. BOH Vám žehnaj obom.
S láskou, vďakou a pokorou Margita 

Hraničná kontrola.

Zuzana a Mario|10.10.17
Otecko môj Nebeský. Veľmi sa Ti chceme poďakovať za liečby pre naše choré telá. Mali sme problémy s doručením s našími bylinkami a vitamínmi , pretože zásielky neposielajú do zahraničia. Hlavne pre iné zloženie vitamínov , ževraj na slovensku sa môžu voľne predávať a tu napríklad nie a tak sme zvolili inú alternatívu a všetko objednali na slovenskù adresu a keď konečne všetko prišlo mohli sme sa cez víkend vybrať pre našu zásielku. Pri ceste naspäť nás zamrazilo. Na hranici robili veľkú kontrolu . Muž sa pýta ,že čo budeme robiť ak nás budú prezerať a všetko nájdu. Moje slová boli, len nech sa modlí k Tebe Otecko aj so mnou , že jedine Ty nám pomôžeš. A ako vždy prešli sme bez problémov vďaka Tebe Otecko. Dnes sme mohli konečn začať napĺnať naše liečby. Prosíme Ťa Otecko pomôž nám a požehnaj naše liečby , aby sme ich zvládli obaja bez problémov a už nemohli nakaziť aj naše deti , ale aby sme ich mohli zdravý vybozkávať bez strachu o ich zdravie. Veľka vďaka patrí aj nášmu prorokovi , lebo bez pani Laury by sme žiadnu liečbu nedostali a ona si vždy nájde čas aj na úkor seba, čas pre nás ostatných , aby nám pomohla. Otecko vedel prečo si ju vybral, lebo na svete by nenašiel ochotnejšieho a lepšieho človeka. Ľùbime vás veľmi. ❤❤❤