Len láska k Bohu dokáže všetky tvoje duševné schybenia dostať do Božieho odpustenia.

21.05.2017 18:32

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt natur vandfald

47.

Len láska k Bohu dokáže všetky tvoje duševné schybenia dostať do Božieho odpustenia.

21.05.2017  18:32

Nie je ani jednej sekundy v tvojom pozemskom živote, aby som ja tvoj Boh na tvoju dušu čo len krátkou chvíľou zabudol a ver tomu, že pri tvojej bezmocnej duši stojím pohľadom bedlivým neustále. Pokiaľ nevymeníš ty Boha za Kristov falzifikát, vždy budem pri tvojej duši stáť citom lásky Božej svojej nefalšovanej, za ktorú sa opiera cirkevný hierarchiát falšou svojou voči tvojim duševným bôľom. Len krátky čas potrvá kedy katolícka cirkev stratí moc nad svojim poslušným ľudom, ale kým tento čas nadíde preukazujte svoju duševnú lásku Bohu mne a nie tým koňom, do ktorých vaše nevedomé a poslušné duše osedlajú a prikážu cválaj. Neni to správne, lebo katolícka cirkev zbavuje tvoju dušu slobodnej vôle a ženie do tvojej duše strach vyplývajúci z ich strachu, čo keď budeš ty duša milovať svojeho Boha viac ako mňa cirkev? Toto nikdy nebude fungovať a podpíšem sa svojim menom Božím spravodlivým na všetkých ich katolíckych farizejských dušiach. Čo prosíš cirkev o splnenosť svojich snov nikdy nevyslyší, lebo nie je Boh ale zištnosť jej katolíckych úmyslov, aby dokázala svoje vrecká viac plné mať. Pamätajte všetky vy duše, ja váš Boh nepotrebujem od vás peniaze, ale dôveru a neskonalú vieru v to že existujem. Že som ten, ktorý stvoril som vašu pozemskú zem, vesmír, hviezdy, vašim dušiam dych života som vložil, zvieratá ktoré som usmernil do takých prírodných priorít aby prežili a hladom a smädom nikdy netrpeli. Každá z vás duša v slobodnej vôli má osud v svojich rukách a podľa toho sa bude uberať plynutosťou aj tvoje duševné bytie. Neexistuje žiaden žiaľ v tvojej duši, ktorý by som ja tvoj Boh z lásky nedokázal uhasiť. Spĺňaj moje Božie kritériá každá duša jedna a vedz tomu, že nikdy nebudeš sama bez Boha. Svoje slová najskôr vždy skontroluj pokiaľ ich vyslovíš ku duši slabšej a v tvojej nenávisti a hneve živúce. Všetky tvoje schybenia duše ospravedlním ja Boh tvoj sám, pokiaľ bude pokora tvojim domácim sídlom. Amen.

Jana|21.05.2017  19:43

Ďakujem ti Bože za krásne a našim dušiam poučné krédo. Poteší a zahreje pri srdiečku od teba každučké slovko nám poslané. Vďaka Vám drahá Laura za odovzdanie . Milujem ťa Bože môj. S láskou Jana

Kvetena|21.05.2017  20:19

Najmilovanejší Stvoriteľ a Boh môj, nekonečne som Ti vdačná za krédo, ktoré si nám poslal . Je krásne pohladí dušu ,poteší srdce , Veľká vdaka najdrahší Nebeský Otecko , veľmi ťa ľúbim s hlbokou láskou , oddanosťou a pokorou . Aj Vám drahá a láskavá naša pani Laurinka za prijatie tohto krásneho kréda cez Váš duševný príjem .Dakujem Vám, ľúbim Vás , Boh Vás žehnaj . S láskou kvetena

Mária|21.05.2017  23:28

Dakujem ty otecko nas velmi ta milujem.

Jaroslav|22.05.2017  09:30

Niet ničoho nad Božie kréda :)

Marta|22.05.2017  09:36

Ďakujem Ti Bože, Tatičko náš za krásne a povzbudzujúce slová.
Ľúbim Ťa.

Marek M.|22.05.2017  09:39

Ďakujem Ti Bože za ďalšie krásne krédo .Dodávajú človeku silu.

Gitka|22.05.2017  11:34

Otče Bože dobrotivý, ďakujem Ti za ďalšie nádherné, pravdivé a poučné krédo. Bezhranične a absolútne verím v Tvoju jedinú Božiu existenciu a vždy veriť budem. Ďakujem nášmu poslednému Božiemu prorokovi pani Laure, že ma naučila milovať Teba jediného Boha a ukázala mi správnú cestu po ktorej mám v živote odvážne a odhodlane kráčať. Milujem Ťa Otče Bože a navždy budem. Patrím Ti v živote a chcem Ti patriť i po smrti. S láskou Gitka.

Dana K.|22.05.2017  11:47

Láskavý, dobrotivý, Bože otče náš.... Ďakujem Ti za to to krédo.......milujem Ťa....láskavý Bože a objímam.....dušou srdcom....Ďakujem....

Marta M.|22.05.2017  18:28

Otčinko, ďakujem. Každý deň mi nejakým spôsobom pripomenieš, že si stále pri mne. Nikdy sa Ťa nevzdám a budem Ťa milovať navždy.

miro|22.05.2017  21:00

Cim to je pane Boze ze pri citani Tvojich kred mi vzdy vyhrknu slzy a polovicu textu preplacem? A po ich precitani sa mi v dusi rozlahne take zvlastne ticho. Dakujem Ti za tieto pocity Boze a len uvazujem, ako si ludia budu trieskat hlavy o lavice v kostoloch ked sa raz prevali cely ich cirkevny megapodvod. A ked o niekolko rokov najdu ludia tuto stranku a zistia ze pravda tu bola uz pred rokom 2010 kedy Laura uz davno publikovala tvoje odkazy. Nech je ta doba uz tu Boze,lebo ludia bludia...potrebuju Ta najst a to cim dalej,tym viac.

Janulienka|22.05.2017  23:20

Ďakujem Ti Pane Bože za ďalšie nádherné krédo. Milujem Ťa.

Gabika|23.05.2017  09:21

Ďakujem TI Bože otče za krásne krédo našim dušiam, nádherné zimomriavky mám po celom tele, milujem Ťa Bože z celého srdca a vždy budem.
Ďakujem aj Vám pani Laura za všetko.

Júlia L.|23.05.2017  15:50

Láskou z mojej duše Ti Bože Môj Veľké Ďakujem za ďalšie prekrásne krédičko naučne pre náš pozemský život .Ďakujem Ti Môj Bože za Tvoju vzácnu Lauru cez ktorú posielaš najvzácnejšiu poštičku pre všetky duše Teba milujúce .Ďakujem Vám pani Laura za všetko čo nám odovzdávate .

Valéria|23.05.2017  22:26

Ďakujem Ti láskavý Bože za krásne slová hladiace moju dušu. Pravda v každom slove, ktoré odkážeš pre naše duše je povzbudzujúce byť s TEBOU, odovzdať sa TI tak, ako si nás stvoril len tebe Bohu a dôverovať v silu Lásky. Ďakujem, že môžem byť tu a čítať Tvoje slová.

Silvia|24.05.2017  14:05

Ďakujem Ti Bože Otče láskavy za toto krédo aj za všetky ostatné tu na stránke.
Už nikdy by som sa ku cirkvi nevrátila,nič mi nedala skôr vzala,veľa rokov môjho života.
Ďakujem vám pani Laura že ste mi otvorili oči,že možem túto pravdu o Bohu čítať.Aký je veľkolepy,spravodlivý,milujúci jednoducho náš Pán Boh.
Ľúbim ho z celej sily a hĺbky mojej duše.

Marcel|27.05.2017  01:00

Zlo sa zlým poraziť nedá, zlo porazí len DOBRO ! Zlo odčerpáva energiu, dobro energiu pridáva a posilňuje ! Pozitívny nadhľad človeka nad zlým, robí človeka silnejším .

Peter K.|29.05.2017  16:38

Milovaný Bože otče môj láskavý, verím len Tebe nekonečne a milujem Ťa nadovšetko, lebo viem že Ty si stále so mnou v každom mojom trápení.
Otecko môj jediný len Tebe dôverujem a verím, že len Ty dokážeš všetko uzdraviť a posilniť ak je to tvoja Božia vôľa.
Ďakujem Ti Boh môj za každý okamih môjho života, lebo viem že len vďaka Tebe viem čo je láska ,šťastie a pokoj.
Ďakujem Ti Bože za toto krásne Božie krédo,za túto krásnu Božiu stránku ,za nášho posledného božieho proroka ,našu drahú pani Lauru a vždy len Teba nadovšetko budem velebiť a milovať Boh môj jediný.

Peter a Maria s rodinkou|30.05.2017  00:46

Dakujeme pane Boze ze si tu, ze nas riadis a davas nam smer zivota. Len viera v teba nas moze zachranit od zla. Dakujeme za vsetko, co nam sprostredkuvas cez svojho proroka. Pani Laura dakujeme zakazde 
prijete slovo od nasho laskaveho otecka nebeskeho.