Lauru treba pribiť na kríž!

22.05.2015 14:41

Lauru treba pribiť na kríž!

Roman | 22.05.2015

Jediný spôsob ako zistiť či je ta vaša pani laura naozaj boží prorok je pribit ju na kríž a uvidíme či vstane z mrtvích tak ako Ježiš Kristus. Podla mňa je to len chorá žena ktorá sama potrebuje pomoc. Ta jej web stránka je len lacný feak ved to vyzerá ako neaka audiotextová hra no a toľko nevraživosti od jej vstupencou poukazuje iba na jednu vec že by ste mali požiadat o odbornú pomoc.

 

RE: František|22.05.2015

Nie je nevraživosť keď sa Vám hlupákom povie pravda, ak to Vy beriete ako nevraživosť to je Váš problém. Odbornú pomoc potrebuješ Ty, lebo na Tvojom príspevku vidno aký si sprostý a vygumovaný. Nebolo by dôkazom toho, že Laura je prorok pribiť ju na kríž či vstane z mŕtvych. Lebo v histórii ľudstva bolo mnoho prorokov, dokonca aj Novým Zákonom odsúhlasených a uznávaných a jediný z nich bol pribitý na kríž iba Kristus. Tí ostatní tiež cirkvou uznávaní zomreli prirodzenou smrťou bez umučenia a pritom prorokmi boli. Tento historický fakt ukazuje na Tvoju chorú myseľ a vymletosť Tvojej hlavy, takže choď na psychiatriu Ty a hľadaj odbornú pomoc, lebo si vyšinutý magor. Nepíš tu kraviny keď si nevieš zrátať 2+2. Mimochodom Kristus zmŕtvych nevstal, jeho ostatky ležia niekde v púšti zahrabané a Ty veríš len fantazmagóriám, ktoré Ti z najväčšou pravdepodobnosťou vtĺka do hlavy Tvoja špinavá a zločinecká cirkev.

RE: Robo|22.05.2015

Musím poďakovať Romanovi za jeho príspevok. V svojej sprostosti si chudák neuvedomil, ako vlastne Lauru podporil a aj nás Božích bojovníkov, hoci jeho prvotný úmysel bol celkom iný. Svojim príspevkom potvrdil, že história sa znova opakuje, lebo Krista ako proroka ukrižovali vlastní z jeho národa, tak Roman tiež vyzýva a chce Lauru ako Božieho proroka nechať ukrižovať vlastnými z jej národa, čím vlastne potvrdzuje, že je tiež Boží prorok ako bol Kristus. Jednoducho história sa opakuje a znova vracia. Krista ukrižovali preto, lebo ich pálili Božie pravdy a nevedeli ich prijať ľudia v tej dobe, tak ako aj teraz pália satanskou cirkvou riadených kresťanov v dnešnej dobe Božie pravdy prorokom Laurou ľudstvu odkazované. Roman ďakujem Ti, pomohol si nám v presviedčaní a ďalším dôkazom ľudstvu, že Laura je Boží prorok!!!

RE: Daniel|22.05.2015

Pripájam sa a podporujem predchádzajúce reakcie na Romana, lebo naozaj jeho príspevok je totálna debilita, ktorá môže vzísť len z hlavy psychicky narušeného človeka, keď navrhuje ukrižovanie človeka. Je jedno či navrhuje ukrižovať Lauru, alebo hocikoho iného. Nabáda ľudí k vražde, čo je proti Božím desatoro. Nemám právo súdiť ako Boh, ale mám právo na svoj názor ako človek a ten je, že tento človek nie je hoden Božej lásky. Lebo také niečo môže vyprodukovať len šialená myseľ hodná nebezpečného zločinca. Neviem akého je tento človek vierovyznania, lebo to o sebe nepíše, ale s najväčšou pravdepodobnosťou keď píše o Kristovi a ukrižovaní tak je to kresťan. A v tomto článku názorne sám na sebe ukazuje, aká vlastne kresťanská viera je falošná. Nás pravoverných osočujú z nevraživosti, ale oni sami keby mohli, najradšej by ako aj v celej svojej kresťanskej histórii mučili, upaľovali a pribíjali na kríž. My pravoverní Boží bojovníci nechceme a ani by nás nenapadlo navrhnúť, nejakého človeka pribiť na kríž ako to navrhuje Roman, ani upáliť alebo inak mučiť nikoho, ako to navrhuje tento Roman a jemu podobní kresťania. A nech ma aj znova choromyseľný Roman schvaľujúci vraždu označí za nevraživého: Kresťania nemám Vás rád a aj celú Vašu pokrivenú a falošnú cirkev. Navonok máte krásne reči o láske k blížnemu svojmu, každú nedeľu sedíte alebo kľačíte v kostoloch, počúvate pekné slová pravdepodobne od pedofilného farára ktorý trápi malé deti, navzájom si pri omši podávate ruky na znak mieru a priateľstva a pritom vo Vašich falošných a zločineckých dušiach pestujete len nenávisť, osočovanie a chuť vraždiť tých, ktorí s Vami nesúhlasia. A to len preto, lebo väčšina z Vás, o čom som neochvejne presvedčený nechce priznať pravdy na tejto stránke publikované, aj keď vaše duše cítia, že to Božie pravdy sú! Hanbíte sa priznať sami pred sebou, že Vás mohla Vaša cirkev toľké roky klamať a že ste im podľahli a oklamať sa nechali. Keby ste mali v svojich dušiach čo len kúsok cti a charakteru, dokázali by ste si priznať túto skutočnosť, aj keď verím, že by to bolo pre Vás ťažké takúto potupu sami pred sebou priznať a uniesť. 

LENŽE VY TÚTO ČESŤ A CHARAKTER V SVOJICH DUŠIACH NEVLASTNÍTE!!!

ČUDUJEM SA VÁM, ŽE MÔŽETE V TAKOMTO KLAMSTVE ŽIŤ A EXISTOVAŤ!!!

U MŇA STE DUŠEVNÉ TROSKY A ÚBOŽIACI!!!

JE MI VÁS ÚPRIMNE ĽÚTO!!!

RE: Simona|22.05.2015

Drahý Roman, len toľko, že my sme už o odbornú pomoc dávno požiadali, práve preto sme prívržencami tejto ,,feak“ stránky ako ju nazývaš...
Skús sa nad sebou troška zamyslieť a používať zdravý rozum.

Pekne si to nazval, že naša pani Laura :-)

RE: Peter B.|22.05.2015

Milý Roman, ja sa dotknem audiotextovej hry čo spomínaš, ktorú hráte každú nedeľu v kostoloch s Vašimi akože služobníkmi Božími. Za kýbel kydov ktoré farára napadli 5 minút pred tým ako vstúpil do kostola od porna ktoré mal isto pustené celú noc, Ty a Tebe podobní a oddaní cirkvi vytlačíte aj posledné € - čka, len aby Vám Kristus a Mária pomohli.... a ozaj, pomáhajú Vám??? Ja viem že nie a všetci ktorí navštívili pani Lauru – BOŽIEHO PROROKA,/ to spojenie píšem naschvál veľkým, lebo viem že Vás to nesmierne serie/, všetci vedia ako to je s týmito modlami, len cirkev čučí ako voš pod chrastou, aby sa mala ako prasa v žite a hrá sa zo svojimi ovcami na mačku a myš audiotextovú hru s názvom „prispejte chudobnej cirkvi, ešte stále máme málo“. Keď cirkev vycicia všetkých na svete a zistí že v krvi sa nachádzajú vzácne kovy, budú brať do zvončeka i tú...no a po omši aby bolo uspokojenie a krásna nedeľa venovaná modlám a zarábaniu peňazí zakončená úspešne, dáme si po chuti miništranta....

Už dávno bolo písané že budú Lauru zatracovať, osočovať, urážať, pľuť a teraz dokonca i križovať. Ale príde čas a my Bohu pravoverní budeme stáť pri Laure a chrániť ju čo i telom, tak ako to robíme i prostredníctvom médií teraz...a neviem či Vám potom ten Kristus s Máriou a Vašou cirkvou pomôžu....

RE: Zuzka|22.05.2015

Milí čitatelia, vopred sa ospravedlňujem, nezvyknem písať takýmto štýlom, ale jednoducho musím.
Milý Romanko. Ježiš Kristus NIKDY NEVSTAL ZMŔTVYCH! Bol človekom z mäsa a kostí ako ja alebo ty, ale NIKDY NEVSTAL ZMŔTVYCH! Že pribiť Lauru na kríž!!! Tak toto môže skrsnúť len v úplne chorej a zmagorenej hlave! Ako sa opovažuješ takto hovoriť o človeku, ktorého ani nepoznáš?? Ty jej nesiahaš nie po členky, ale ani po päty, ty tupelo s výškou IQ siahajúcou tak žabe po pupok! Prečítal si si aspoň jeden článok? Predpokladám, že nie, lebo sa ti táto stránka nepáči...tak načo sem lezieš?? Zostaň tam kde si! Táto stránka je jednoduchá a vo svojej jednoduchosti krásna, pretože ju Laura robí s láskou, nepotrebuje platiť dizajnérom ani drahým firmám spravujúcim webstránky, lenže tebe sa asi páčia len také (s holými „kozami“). Ty si zrejme špičkový IT dizajnér, tak daj sem link, nech sa pokocháme pohľadom na tvoj výtvor! Koľkým ľuďom si ty pomohol, čo? Tak si neber Lauru do tej svojej špinavej papule! A nech mi je odpustené, ale to asi teba treba pribiť na ten kríž, aby si konečne prestal tárať tieto nezmysly, ty tupelo vygumované! Ešte ani horúčavy tohto roku neboli a tebe už zmäkol mozog...
Zdá sa ti to NEVRAŽIVÉ? Tak sa ti ospravedlňujem, ale milotou a dobrým slovom sme to skúšali už tisíckrát a k ničomu to neviedlo. Na takých ako ty treba poriadne nakričať, aby si niečo zapamätali!! Moja NEVRAŽIVÁ reakcia je len reakciou na chorý výplod tvojej chorej hlavy! Poznáš to, ako sa do hory volá... (tak sa z hory ozýva, to ti píšem, ak by si náhodou nevedel, ako to pokračuje). Keby si bol slušne napísal, bolo by ti slušne odpísané. Lenže Laura na takých ako ty – pijavice, čo súdia len podľa obalu – nemá čas. Aj tak si myslím, že môžeš byť rád, že ti tu bolo odpísané – poniektorí sa možno snažia konečne ti otvoriť oči – lebo komunikácia s tebou je očividne mrhaním času a okrem toho z morálneho hľadiska a globálneho aspektu je to všetko z tvojej strany len neprincipionálne bazírovanie na ľudskej humánnosti, ty trol. Ozaj, nebudeš ty zase schizofrenik palmer???

RE: miro|22.05.2015

Ja už len dodám milý Roman, podľa toho ako si skalopevne presvedčený že Kristus vstal z mŕtvych, že je jasné že ty veríš iba niečomu o čom nemáš potuchy. Ty nemáš ako vedieť či Kristus vstal alebo nevstal. Ale píšeš to tu tak jasne, akoby si s ním chodil každý piatok na pivo už 2000 rokov! Si debil ak veríš niečomu čo len preto že ti to odmalička hovoria. Prečo si neurobíš vlastný názor???
Poradím ti, prečítaj si všetky reakcie čo ti sem títo BOHUVERNÍ a BOHAMILUJÚCI ľudia napísali (je jedno akým štýlom), hlavne si to prečítaj, potom vypni počítač, choď sa prejsť, najlepšie do prírody, vyčisti si hlavu od cirkevných bludov, lebo ju už máš plnú. Prídi znova domov, zapni si počítač, príď sem znova a čítaj pekne od začiatku a rozmýšľaj nad tým čo čítaš ak máš čím.
Ak chceš niekoho pribiť na kríž tak si hovädo! A ak chceš pribiť pani Lauru, najprv musíš pribiť mňa!!! Tak poď!
Si presne taký zákerný a sprostý človek ako tí čo Krista bičovali. Veď ty by si bol schopný to urobiť pani Laure! Zamysli sa, do akej pozície si sa pasoval...si ten kto bičoval tvojho miláčika Krista pred 2tisíc rokmi. Si to ty! A teraz sa z neho ideš posrať, tak potom fakt neviem či si len zákerák alebo ozaj vypatlaný debil. Sa rozhodni, lebo zatiaľ si nič pekné nenapísal, preto ani tebe nikto pekne nenapísal.

RE: Elena|22.05.2015

Pripájam sa k všetkým reakciám na Romana, ktorý už dlhšiu dobu vypisuje po internete a napáda Lauru- posledného Božieho proroka. Reakcie si dostal nie len vtedy, písala som ti aj ja, Lucka, Zuzka, Robo, Tomáš, Erika. Spomeň si! My si na teba všetci spomíname, na tvoje hlúposti.

Tebe už nepomôže nik len samotný Boh a to svojou Božou spravodlivosťou, nie len nekonečnou láskou, trpezlivosťou. Dokedy chceš vypisovať tieto bludy?!?!  Už som ti písala, daj pokoj Laure. 

Píšem ti znova! PRESTAŇ ÚTOČIŤ NA POSLEDNÉHO BOŽIEHO PROROKA LAURU A NEŠPIŇ BOŽIU STRÁNKU.

To je vaše!! Ukrižovať, hranica, vraždy a požehnávanie zbraní, kupovanie odpustkov a stále ste čistí ako ľalie, veď vám to odpúšťa obyčajný pešiak na zemi - farár a jeho hriechy odpustí ďalší cirkevný hodnostár. Len na Boha zabúdate, že všetko je v Jeho Božej všemoci. Takáto hlúposť skrsne len vo vašich vymytých hlavách!

RE: Dana|22.05.2015

Čo ty chceš zistiť .....Roman? Na koho sa hráš...? O čo ti ide...? Podľa teba, ako ty hovoríš, citujem: je to len chorá žena, ktorá potrebuje pomoc....ty si sudca? Súdiš Lauru a označuješ ju za chorú?........Stránka sa ti nepáči....nikto sa ťa nepýtal na tvoj názor .....nemusíš sem chodiť, ale klameš a stránka ťa zaujíma.....tvoje ego všetko súdi a hodnotí........Lauru a všetko čo je na tejto BOŽEJ STRÁNKE......Hmm....vieš čo zatvor ústa, skľudni hormón a zamýšľaj sa nad sebou ty pako, ako rozmýšľaš, aké máš ty nevraživé myšlienky a vyjadrenia, priam vražedné, ako napísal Daniel. Laura je posledný BOŽÍ PROROK a keď sa aj na hlavu postavíš a budeš sa odrážať ušami, JE TO TAK! LAURA JE BOŽÍ PROROK!

RE: Kvetena|22.05.2015

Milí Boží bojovníci, tak pekne ste to napísali, veď to by musel pochopiť aj škôlkár. Určite Roman fičíte na drogách, alebo nejakej tráve. No kresťan nedokáže normálne myslieť, lebo majú vygumované mozgy. Počúvajú len tých darmožráčov, ktorí už ani dušu nemajú. Neberte do Vašej špinavej papule meno posledného PROROKA tu na Zemi. Hanbite sa za to čo ste to popísal? Naša Laura je posledný PROROK na Zemi. Určite ste nečítal iné stránky, ktoré sú plné Lásky, odkazov od Pána BOHA. Súdiť a odsudzovať človeka, to je to najjednoduchšie čo môžete povedať. Toľkým ľuďom pomohla a ja patrím medzi nich a som hrdá na to. Som vďačná Pánu BOHU za našu Laurinku - PROROKA a že ju máme tu na Slovensku. Tak po lopate, ako sa povie, že lepšie sa to ani nedá povedať alebo napísať, ako napísali Boží bojovníci František, Robo, Daniel, Simonka, Peter, Zuzka. Už aj blbý by to pochopil. Ste veľká negatívna energia, ktorá potrebuje zavŕtať. Ani trocha Vás neľutujem, ale budete to mať ťažké. Sme všetci šťastní, že máme našu Laurinku a máme ju všetci veľmi rady. Píšete, že ukrižovať, Teba by sa zišlo a žihľavou vyšibať poriadne. Tupému človek nedá rozum. Tupé je a tupé aj odíde z tohto sveta. Padni na kolená a pros Pána BOHA o odpustenie za všetko odsúdenie nevinného človeka s takým poslaním. Je to vzácny človek. Všetci pochopia, keď dovezú pozostatky Ježiša aj celou jeho rodinou. Keď je niekto človek, nemôže byť BOHOM, Ty hlava dubová. .Som človek mierumilovný, nikomu nič zlé som nepriala, ale Ty to máš už spočítané. Pomoc nečakaj. No škoda je plytvať energiou pre takých Palmerov. Pani Laurinka, máme Vás všetci rady, toľkým ste pomohla radami a pomocou od nášho láskavého Nebeského Otecka skrze Vašu dušu, aj ja patrím medzi nich. Ste naše Svetlo ktoré nám dal láskavý Pán BOH. Prajem Vám príjemný večer a žehnám Vás Láskou aj Vašeho manžela. Aj Vám Boží bojovníci prajem požehnaný večer, plný Lásky a Svetla.

RE: Lucia|23.05.2015

Miluj blížneho svojho že Roman? Ty by si na kríž pribíjal, ty sudca. Len Pán Boh náš Otecko nebeský nám vidí do nášho srdca a vidí presne a čisto koľko lásky v nás je a vedz, že sto krát viac ako v hoc-ktorom kňazovi, ktorého nazývaš otcom s istotou, keď je v tebe toľko zla. Milovaná láskavá pani Laurika je Boží prorok a ty to nezmeníš svojimi trapošinami. Keby si si raz prečítal desatoro zo starého zákona, vedel by si, že Pán Boh je jeden.

RE: Tomáš|23.05.2015

Laura na kríži? Hlupákom ako ty, by sa tento pohľad naozaj veľmi páčil a priam by sa u teba konečne dostala duševná spokojnosť. Jedine na čo sa sústreďuješ po diskusných internetových fórach je zničiť  pani Lauru, pretože tvoja hlúposť je naozaj nekonečná. Si obyčajné spoločenské hovno, ktoré si zaslúži byť zavreté na psychiatrii do konca života, za svoje zaostalé zmýšľanie. Nevieš sa k ničomu poriadne vyjadriť, nevieš udať dôvod toho čo tvrdíš, len tvrdíš. Si baran ktorý trieska hlavou o stĺp pretože niekde sa dopočul, že po každom náraze sa stáva múdrejším. Nemáš argumenty nemáš dôvody, nemáš nič kvôli čomu by si mal odovzdávať Laure takú nenávisť. Všetko čo píšeš má základ na výmysloch a špekuláciách. Je mi ľúto ľudí, ktorí hľadajú zúfalo pani Lauru, pretože im nik nevie pomôcť a narazia na tvoje príspevky, kde z nich cítiť len subjektivitu a nenávisť a svojou hlúposťou im uveria a klebety, chýry šíria ďalej, ako je to zvykom v ich okolí. A svojou demenciou nevedia pochopiť, že voči týmto kurevsky nezmyselným chýrom, príspevkom a propagandám, sú omnoho silnejšie podložené argumenty, pravdivé slová ľudí Lauru skutočne poznajúcich a tisícky vyliečených prípadov s najrôznejšími príčinami chorobnosti, či už duševnej alebo fyzickej. Ľudia, nie je naozaj pre Vás toto omnoho viac než dostačujúce??? Stále potrebujete zvolenie svojho farára, blízkych, fanatikov predpojatých voči Laure na internete,...? Ak naozaj nie ste schopní rozpoznať pravdu od lži v internetových diskusných fórach, pozrite si stránku, čítajte, hľadajte v nej, pýtajte sa na stránke no rozumne, nie na už zodpovedané v Božích odkazoch i na to bola táto stránka vytvorená. No ak nemáte čas venovať tomu i potom ako ste sa o Laure dozvedeli od známych, alebo od kohokoľvek iného, že Vám dokáže pomôcť a podáva iný pohľad na vieru, než akú ste od narodenia poznali. A vy pokývnete nad tým rukou alebo radšej si zapnete porno, idete do krčmy a vravíte, že nemáte na takéto veci čas. Naozaj si zaslúžite niesť svoj kríž, ktorý Vás ťaží a nedá Vám spávať celý svoj život a za svoju hlúposť trpieť. Všetci čo voči Laure šíria klamstvá sú pre mňa obyčajní primitívni zaostalci, ktorí nedokážu niesť zodpovednosť za to, čo vypúšťajú na verejnosť.

RE: Ľudmila|24.05.2015

Roman si obyčajný zbabelec, ktorého satan drží veľmi vo svojej moci inak by si toto nenapísal. Vieš ako si týmto urazil PÁNA BOHA, že chceš JEHO PROROKA križovať? Presne tak ako ti už napísali, že toto dokážu dobrí katolíci, ktorí sedia v kostoloch, vyspovedajú sa a sú čistí ako ľalie. Podotknem, že pred PÁNOM BOHOM nie. Musí ťa veľmi niečo zožierať, keď máš takú nenávisť. Pomohol si niekomu v živote ako pomáha LAURA aj za PÁNBOH ZAPLAŤ a ešte prosí PÁNA BOHA o uzdravenie chorého. Roman veď čo je na tejto stránke sa plní do bodky a ty sa môžeš aj od jedu potrhať, je to tak. Som neskutočne šťastná, že je LAURA práve na Slovensku a toto zožiera celú katolícku cirkev, lebo sa správa o JEDINOM BOHU šíri aj do sveta. Katolíci ako je možné, že Váš Ježiš uznávaný ako BOH sa na ľudstvo tak hnevá, veď sa tak dobre modlíte, prosíte, to preto posiela zemetrasenia, pôvodne, nenávisť kresťanov, neprajnosť, vraždenie, chamtivosť a iné. Tu bratskú lásku kresťanskú vidím každý deň. Poviem, že je to hrôza, oháňajú sa ružencom v kostole, sedia každú nedeľu a sú posilnení farárovými dristami. Roman tvoja duša je čierna, zlá, doslova hnusná a očistenie duše je najkrajšia vec ktorú ti prajem, tu to nájdeš, tak dobre porozmýšľaj aký boj si začal. Bojovníci som veľmi rada, že tak obhajujete nášho PROROKA LAURU. BOŽE TEBA najviac prosím o JEJ ochranu pred takouto kresťanskou háveďou. Posielam všetkým veľa BOŽEJ lásky a LAURU si brániť budeme, lebo nikto na tejto zemi JEJ nečiaha ani po členok.

RE: Peter Candrák | 25.05.2015

Ach Roman, Roman, neviem čo ťa vedie k takejto zlobe? Haníš prácu pani Laury a pritom ju sám čítaš a nasávaš. Čo vlastne chceš? Pýta sa ťa niekto na niečo? Keď sa ti stránka nepáči, tak sem nechoď. Nikto ťa nehaní a máš potrebu si zastávať cirkev a obhajovať niečo, čomu možno ani sám neveríš, len ti to od mala vtĺkali do hlavy o Kristovi a podobných bludoch. Veď teba nikto nenúti tomu veriť. My sme dospelí ľudia a veríme pani Laure, Božiemu prorokovi. Choď si do kostola, tam si kľakni a modli sa. Možno Kristovi tie klince z rúk a nôh vypadnú a pomôže ti. Len neotravuj, nič iné nechceme. Pani Laura s manželom má dosť práce a my si radšej prečítame Božie liečivé rady, tak nás neotravuj. My ti tiež nebránime, tak choď svojou cestou, raz sa pravdu dozvieš, to si buď istý!!!! A že už bude neskoro....tomu ver, ale pre teba, nie pre nás. Pani Laura držte sa, pozdravujeme vás a ľúbime vás. Ďakujeme za všetko, Peter s rodinkou.

RE: Erika Ďugelová | 25.05.2015

Toto napíše iba chorý človek. Ja nemám slov čo tu čítam. Pomoc potrebuješ ty. Ale Tebe už asi nie je pomoci. Keď píšeš, že stránka je lacný feak, tak čo tu chodíš a drístaš. Klikaj na luxusné stránky katolíckej cirkvi. Choď preč.

RE: Peter | 26.06.2015

Už dávnejšie som písal na túto Božiu stránku pre fanatikov ako si ty: nechoď do kostola! ,nepočúvaj farárov!, nečítaj cirkevnú literatúru!, nebo se z toho zblázníš! A ty si komplet zmagorený cirkvou a navyše nenávistný človek, keď píšeš takéto zlé veci. Koho treba ukrižovať sú tí, čo majú na svedomí malé nevinné deti keď ich znásilňujú a hádžu do žumpy novo narodené deti, aby sa zbavili dôkazov aké orgie sa odohrávajú za stenami kláštorov a nie Pani Lauru, ktorá žije v pokore a skromnosti a pomáha ľuďom cez Pána Boha.

Jediný spôsob pomôcť ti by bolo teba ukrižovať! Aby sa ti rozsvietilo v debni čo ju máš úplne zmagorenú od cirkevných lží, čo počúvaš od toho svojho farára čo si robí každí deň dobre a ukája sa kde sa dá a navyše podporuješ tieto cirkevné zverstvá na malých deťoch, tak to si taký istý diabol ako oni a navyše riadny psycháč a poviem ti že ten docent Chocholúšik si už na teba nachystal poriadne vysoký prúd aby ti dal riadne elekrošoky na tú tvoju sprostú makovicu!

Pred tým než niečo napíšeš, si poriadne prečítaj túto krásnu Božiu stránku a aj reakcie všetkých Božích bojovníkov na tvoj úbohý komentár, lebo to sú ľudia ktorí Pána Boha milujú a veria v Neho a nie ako ty čo proti Bohu ideš, ako taký dement z IQ 0,0.

Je to presne tak, ty nesiahaš pani Laure ani po päty, lebo nevieš pomáhať a dávať, len urážať a preto zmizni preč ty netvor a neznaboh a choď sa klaňať svojmu pedofilnému farárovi a môžete si spolu kľudne robiť dobre od rána do večera.