Laura vždy príde na to keď píšeš ty palmer.

22.03.2015 13:59

Laura vždy príde na to, keď píšeš ty palmer, je jedno akým menom sa podpíšeš.

Vladimír | 25.01.2015

Palmer – Thomass, Jakub, Dušan, Ján a najnovšie Peter zo Žiliny, prepáč mi ak som na nejaké meno zabudol za ktoré sa skrývaš. Píšem ti ja Vladimír Laurin manžel, lebo Laura sa odmieta s tebou zapodievať. Povedala, hlupákovi nikdy nič nevysvetlíš, je to len strata času. Vôbec o teba nejaví záujem a vlastne ani nikdy nejavila. Sprostému rozumu do hlavy nenaleješ, to hovorím zas ja. Vždy si ju hájili len druhí ľudia. Zvysoka na teba serie a ja tiež. Toto je len posledná moja záverečná informácia odo mňa pre teba. Budeme ťa zo stránky aj z Bludária mazať a to už navždy. Svoj priestor na stránke v Bludáriu si dostal, aby si mohol vyjadriť svoj názor a prezentovať sa. Ale keďže si sa sprezentoval zas len ako falošný klamár a nekonečný hlupák, tak tu končíš. Laura si neplatí stránku na to, aby ty si si na nej robil zadarmo svoju reklamu bludmi. Svojich desať minút slávy si si vyčerpal a stačilo. Keby si písal rozumne, inteligentne a bez chýb, bolo by to iné. Ale Laura nemieni robiť na svojej stránke reklamu zakomplexovaným tupcom, ktorí si iba liečia svoje pošramotené ego a pocit menejcennosti. Keď chceš svoje nezmysly do sveta púšťať, založ si vlastnú stránku a nerob reklamu svojim nezmyslom tým, že sa budeš priživovať zadarmo na stránke Božej. Čo sa týka tvojho dnešného osočujúceho príspevku zas pod novým menom Jano, ktorý Laura už po novom vymazala ako tu píšem, ti dám stručnú odpoveď ja sám. Áno je pravda, že v minulosti pred rokmi som pýtal ja sám telefonicky od ľudí, ktorí u nás boli pre Božiu liečbu milodar. Blížili sa Vianoce a mali sme vtedy zlé obdobie. Báli sme sa s Laurou, či vôbec vyplatíme inkaso a telefón a ako to s nami na sviatky bude. Vzal som vtedy diár, do ktorého objednávam ľudí a vybral som si námatkovo spätne asi okolo 15-20 ľudí, ktorým som zavolal a pýtal som ako milodar 10€. Myslím že to nie je moc vzhľadom na to, že u nás ľudia boli a pomoc od Pána Boha na svoj problém dostali. Ver tomu alebo never, keby sme boli z tejto práce tak bohatí ako ty nepravdivo tvrdíš, lebo už nevieš čo by si na Lauru našil v svojej nenávistnej a hnusnej povahe, tak by som určite od nikoho 10€ nepýtal. Ak nám aj niekoľko ľudí poslalo o pár € viac, za to ja nemôžem, ale sme im vďační a asi si to mohli dovoliť. Farárovi každú nedeľu hádžu do zvončeka v kostole zhruba podobný obnos a každú nedeľu. Zrátaj si koľko to je za celý rok a nikomu nie je ľúto. A pýtam sa, komu nejaký farár pomohol vyliečiť sa z rakoviny, leukémie, alzheimerovej choroby, schizofrénie.....???
A ľuďom neni ľúto toľké peniaze pchať do už aj tak dosť bohatej cirkvi a za nič! To, že som v tej dobe a chudobe takto urobil je pravda a otvorene sa k tomu priznávam a nehanbím sa za to. Nikdy v živote som nebol krivák a ak som aj schybil, tak to priznám. Nebudem nikdy klamárom ako ty palmer. A nech ľudia sami posúdia, ktorí tieto riadky čítajú, či to bolo odo mňa správne alebo nie. Hodnotenie nechám na druhých. Chcem ešte uviesť, že mnoho ľudí, čo moju manželku navštívilo so žiadosťou o Božiu pomoc nám povedalo, že ešte pred tým navštívili iných liečiteľov, ktorí pýtali v porovnaní s tým, ako sa ľudia odmeňujú Laure nehorázne peniaze, niektorých doslova ožobračili, ALE PRITOM NEPOMOHLI! Ale Boh cez Lauru pomohol vždy. A keď treba aj zadarmo. Nechávam na ostatných ľudí, nech sami posúdia, či je moja manželka zdierač ľudí o peniaze, alebo nie. Teba sa to pýtať nebudem, lebo ty sám dobre vieš, že to čo tu uvádzam je pravda. Lenže Lauru tak nenávidíš, za to, že ti tvoja vlastná dcéra utiekla s chlapom do zahraničia, lebo ju tvoja manželka prekliala a do budúcnosti jej pod vplyvom kliatby hrozilo nešťastie a zdravotné problémy, keby ostala bývať s kliatobníkom pod jednou strechou. Ste s manželkou obidvaja rovnakí. Kliatobníci, ohovárači a naskrz zlé a nenávistné duše. Mal by si svoju kliatobnícku ženu viniť a nadávať jej a nie dobrého človeka, ktorý chcel tvojej dcére od jej problémov pomôcť. Nehovorím, nájde sa zopár ľudí, ktorí s Laurou nesúhlasia a otvorene poviem, majú právo na svoj názor, ktorý aj do stránky napíšu, ale raz, dvakrát. Na to im niekto z čitateľov stránky tiež odpovie raz, dvakrát a vybavená vec. Skončia. Ale ty si ako osina v prdeli, máš tak zlú, nenávistnú a zakomplexovanú dušu, za to že tvoje vlastné dieťa od vás utieklo, že píšeš a zanášaš túto stránku svojou nenávisťou a zlobou dookola a neustále. A TOTO TI UŽ NEDOVOLÍME! 
Ako som písal, svoj priestor si už dostal a vyjadril si sa už viackrát. Stačilo. Musíme dať priestor aj iným. Sťažuješ sa, že ťa Daniel uráža. Pamätaj, čo je pravda nie je urážka. Napríklad. Keď poviem že slnko svieti a voda je mokrá, je to pravda. Keď Daniel napíše, že si ostal tým, čím ťa tvoj otec urobil, je tiež pravda! Takže aká urážka?!

 

RE: Martin zo Žiliny | 25.01.2015

Pán Vladimír. Som rád, že ste sa voči „desaťjedinnému“ palmerovi takto postavili aj s pani Laurou. Bolo už unavujúce stále čítať jeho klamstvá. Keď som na stránke na jeho bludy narazil, už som to len preskočil a nečítal. Všetci statoční Boží bojovníci vieme, čo je zač. Je to hlupák, ktorý si myslí, že keď si zmení identitu pod falošným menom, že pani Laura ako vedma na to nepríde. NO MOC SA ZMÝLIL! Ako píše babka Žofka, treba ho vypráskať z tejto stránky bičom ako psa. A to sa nám aj darí. Je to satan v ľudskej koži a ešte navyše aj sprostý človek a taký na Božiu stránku nepatrí !!!
Viem si dobre predstaviť, aké to pre Vás a najmä pre pani Lauru muselo byť ponižujúce, keď ste v tej dobe pýtali od ľudí 10€. Pýtali ste aj odo mňa a ja som Vám poslal 30€ - nebyť Boha a Vás, môj syn by zomrel. Lekári mu nevedeli pomôcť. Keby som mohol, pošlem Vám aj viac, lebo JA som Vašim dlžníkom a budem až do smrti. Syn mal ťažké ochorenie krvi. Mizli mu červené krvinky a lekári ho nevedeli vyliečiť. Čo mohli, len mu ich vždy doplniť transfúziou. Buď by zomrel, alebo celý svoj život by musel chodiť na transfúzie. Akú má hodnotu týchto mojich 30€, oproti hodnote zachráneného života môjho milovaného syna? Palmer, preber sa a rozmýšľaj!!!