Láskavý Pane Bože, chcem sa Ti poďakovať za to, že pani Laura odblokovala prístupy na túto nádhernú stránku.

29.11.2015 16:47

Láskavý Pane Bože, chcem sa Ti poďakovať za to, že pani Laura odblokovala prístupy na túto nádhernú stránku.

Dana S. | 29.11.2015
Milá pani Laura, skúšala som viac krát odoslať túto správu cez Vašu stránku, ale sa mi to voľajako nedarí, ak teda môžem, tak ju pošlem takto, nenahnevám sa, ak nebude zverejnená, len som chcela, aby ľudia vedeli o všetkom čo pre nás robíte a ako nám pomáhate vďaka Pánu Bohu. Nehnevajte sa, že som Vás takto zdržala. Prajem krásny večer Vám aj celej rodinke. S láskou Dana S. Najdrahší Náš Láskavý Pane Bože, chcem sa Ti aj takto poďakovať za to, že pani Laura odblokovala prístupy na túto nádhernú stránku a môžem aj naďalej túto stránku navštevovať. Áno, bola mi stránka po dlhej dobe zablokovaná, normálne som sa zľakla, že čo som zlé urobila. Bolo mi smutno a trápilo ma to dosť. Ale malo to tak byť, uvedomila som si pár vecí v živote. Možno to bolo tým, ale nikdy naozaj nikdy som nič zlé na pani Lauru ani len nepomyslela, veď nám toľko pomohla a Drahý Bože ani o Tebe som nezapochybovala ani na okamih, veď kebyže nemáme Teba, nemáme nič. Si pre mňa najviac. Nekonečne Ťa milujem a vždy budem, nech sa deje čokoľvek. Tak veľmi mi pomáhajú modlitby a môžem povedať, že vždy ale naozaj vždy keď Pána Boha o čokoľvek poprosím, mi pomôže. Niekedy to človek zistí až časom, že to čo sa stalo, bolo dobré pre naše duše. Lebo len Jediný Pán Boh vie a vidí, čo je dobré pre naše duše, čo potrebujeme. Pani Laura, Vám aj Vášmu manželovi pánovi Vladkovi, ďakujem za veľkú trpezlivosť s nami všetkými a Pánu Bohu ďakujem za každú stotinu života a že nám dáva šancu veci napraviť. Ďakujeme za každú odovzdanú liečebnú kúru od Pána Boha, ktorá naozaj vždy pomohla mne aj mojej rodine, za každú radu z Božej lekárne, za každú odovzdanú modlitbu, aj keď sú to už vyše dva roky, nikdy nezabudnem pani Laura aj Vám pán Vladimír, že ste mi vďaka Bohu, pri prvom stretnutí, ukázali správnu cestu a smer, ktorým mám kráčať a veľa vecí ste mi vysvetlili. Nehovorím, že som odvtedy neschybila, ale naozaj sa snažím aj keď to niekedy tak nevyzerá. Aký by bol svet krásny, keby všetci ľudia uverili a pochopili. Milá pani Laura, ešte raz Vám za všetko ďakujem a prajem veľa šťastia a nech Vás ochraňuje aj celú Vašu rodinu Náš Jediný Najdrahší Pán Boh. S láskou Dana.

 

jaro | 4.12.2015
Chcem sa pripojiť k tomuto ďakovaniu a poďakovať sa tak isto za postupné odblokovanie väčšiny stránky a za každu radu,modlidbu,liečbu,čas strávený príjmaním odpovedí, Vladkovym dosť dôležitým telefonátom, a za ten pocit keď som zakaždým odchádzal od vás s novou liečbou a cítíl že správnejšia,krajšia a jasnejšia cesta života neexistuje. Pocit keď sa láska a vďaka k Pánu Bohu nedá ani opýsať. Dakujem(e)
 

Eva|5.12.2015
Milá pani Laura, chcem sa podeliť s mojou veľkou radosťou, ktorú prežívam, keď som sa dozvedela, že stránka je odblokovaná a stačí sa iba zaregistrovať. Hneď som tak urobila a teraz čítam odkazy od nášho Pána Boha. Pane Bože ďakujem že som Ťa našla, za rady a za to že mi pomáhaš riešiť moje problémy a ovplyvňuješ môj život a. Od času keď som Ťa našla prostredníctvom tejto stránky, môj život je plnší, mám sa s kým úprimne porozprávať a poprosiť o pomoc a riešenie. Ďakujem, že mi pomáhaš riešiť všetky moje problémy.
Ďakujem Ti Pane Bože, milujem Ťa a budem sa snažiť byť lepším človekom. Bolo mi veľmi ľúto, že nemôžem čítať recepty a rady a modlitby nášho Pána Boha a tak sa starať aj o svoje zdravie a svoju dušu. Ďakujem Bože za lásku a pokoru, ktorou ma obdarúvaš. Vám pani Laura i Vášmu manželovi prajem iba to najlepšie, zdravie, veľa lásky a veľa sily od nášho Pána, aby ste mohli aj naďalej šíriť jeho vieru a lásku. Eva