Krok tvoj bude vždy duševný boj.

21.09.2018 13:15

Krok tvoj bude vždy duševný boj.

18.09.2018

Koľko krokov v svojom živote chceš vykročiť nesprávnym smerom? Ľúbiš viac sama seba ako mňa Boha duša? Ak včasne pochopíš svoju duševnú trápenosť určite prídeš na to koho je to vina. Amen.

Ak dôveruje tvoja duša Bohu ukáž a dokáž ako si sebekritická k svojim schybeniam. Amen.

Tvoj svet nesie pomenovanie zabudnutie na toho Boha ktorý tvoju dušu vždy chcel mať rád a z tvojej nelásky tak preveľmi trpíš. Ak pochopíš, veľmi skoro dušu svoju zachrániš od trestu mojeho Božieho. Buď ty duša verná mojej láske a nikdy nedôveruj tým dušiam, ktoré ťa vo falši svojej ľúbia. Tieto duše sa nesú najviac zradné v hlásaniach svojich slov. Amen.

Boh ja som veľmi silný. Dokážem to čo tvoj svet nikdy nie. Ako sa pozerám na váš svet apokalypse sa blíži, záchrannej vesty sa v tečúcich temných vodách nechytí duša tvoja zlom zasiahnutá a tomu dôveruj, že ja Boh tvoj žijúci svet so zemou zrovnám bez ľútosti k tvojej hriešnosti. Za tvojou duševnou záchranou musíš stáť duša ty sama a nauč sa pred svojim pohľadom vidieť tvár Boha. Ak toto nedokážeš, zastavím okamžite tvoj život tak nečakane že sa ani nadýchnuť naposledy nedokážeš. Amen.

Keď bude koniec tvojej duševnej cesty prichádzať dokážeš nájsť vieru vo mňa Boha ale už bude neskoro. Amen.

Budem bojovať ja Laura za všetkých z vás u Boha ktorých vaše duše ľúbi a smeruje do tých správnych koľají. Milujte len Boha jediného a láskavého!!! Aj keď je tvoj život akokoľvek ťažký, budem ja tvoj Boh pri tebe vždy stáť ak ma budeš mať rád a dôverovať sile mojej a neopustíš vieru vo mňa pre nevieru tvojeho sveta nikdy neostaneš opustený a sám. Amen.

 

Komentáre:

 1. Peter K. | 22.09.2018
  Dobrotivý a láskavý, všemocný Bože náš jediný len Ty si v mojom živote najviac na svete ,veď len Ty si všetko stvoril vo svojej všemoci a nám všetkým život si dal.Žiadna modla sektárska Teba Bože nikdy nahradiť nedokáže a vždy budeš Boh jediný a spravodlivý, do ktorej spravodlovosti odovzdávam aj ja svoju dušu a v pokore mojej duše sa pred Tebou otecko láskavý skláňam a ďakujem Ti za môj život ktorý si mi s láskou dal a poźehnal a za jeho záchranu.
  Milujem Ťa Bože môj a odovzdávam len a len Tebe svoje trápenie a z hĺbky svojej duše sa Ti za všetko ospravedlňujem, za to čo som vo svojom živote pokazil, aj za to čo som nespravil a mal som spraviť.Pani Laura je náš posledný Boží prorok na tejto zemi, ktorá sa svojím bohorúhačstvom rúti do istej záhuby a len ona jediná nám odovzdá jedinú a ćistú pravdu od Teba Bože danú a s láskou požehnanú Tebou Bože láskavý, ako sú tieto nádherné a krásne Božie kréda ako čistá pravda len od Teba daná pre naše poućenie a posilnenie do ďalšieho života.Vďaka Ti tatinko môj láskavý za všetko,milujem Ťa. 

 2. Mária a Peter | 20.09.2018
  Drahý Otče Bože, ďakujeme ti za Božieho proroka pani Lauru. Sme veľmi radi, že nám odkazuje od teba to čo potrebujeme počuť. A to nielen chlácholenie duše, ale aj vykarhanie a nasmerovanie na správny smer. A koľko času venuje tejto prekrásnej stránke. Sú to už roky čo ju dopĺňa o Božie receptúry, kréda, rady a modlitby. Každé jedno odkázané slovo je pre nás darom a ja my s manželom sme nesmierne radi že patríme ku tým, ktorým Pán Boh povoľuje byť tu s Vami. Drahá pani Laura a pán Vladko. Ďakujeme Vám za každé jedno varovné slovo, ktoré ste nám odovzdali od nášho láskavého Otecka. Sama musím pracovať na svojej duši a prosiť o odpustenie. Vždy je to len naša vina keď schybíme ako to bolo aj u mňa. Som šťastná za to, že mi Pán Boh dal možnosť vrátiť sa. Milujem ťa Otče Bože a cítim neskutočnú vďaku a pokoru. Ten krásny pocit čo mám v srdci sa nedá opísať. Ďakujeme

 3. Elena | 20.09.2018
  Bože Otče láskavý , ďakujem Ti za Tvoje Božie dary , ktorými nás obdaruvávaš , za posledného Božieho proroka vzácnu dušu Lauru, za vzácnu Božiu stránku , cez ktorú nás učíš žiť , kráčať podľa Tvojich prikázaní , kréd, aby sme boli duše hodné Tvojej laskavej Božej náruče. Veľa som schybila , vinník som len ja. Vždy až do konca života chcem kráčať a budem sa snažiť žiť život, ktorým budem kráčať ku Tebe, prosím Ťa odpusti mi moje zlyhania, pochybenia. Nekonečne ďakujem Bože Otče moj milovaný za život, záchranu života, liečby,pomoc, ochranu , každý jeden okamih života , za nenahraditelnu starostlivosť o nás všetkých, za všetko za všetkých . Si v mojom živote nadovšetko. Milujem Ťa navždy. Veľké ďakujem patrí aj našej vzácnej Laure aj Vladkovi za ich obetavosť , námahu čo všetko pre naš krajší život a duševnú záchranu robia, nikto by to iný nezvládol, nedokázal.

 4. Iva | 20.09.2018
  Otče Bože láskavý, veľmi ďakujeme za všetky Božie kréda. Každé Tvoje krédo nás učí ako správne máme žiť. Všetky Božie kréda sú krásne, veľmi poučné a povzbudzujúce. Ďakujeme Ti Otče Bože láskavý za Tvoju Božiu pomoc, za lásku ,za pokoj ,za zdravie, za Tvoju Božiu ochranu a za všetko čo pre nás robíš. Ľúbime Ťa Otče Bože láskavý a prosíme Ťa, buď stále pri nás a nikdy naše duše neopusť. Ďakujeme Vám pani Laura, že na nás myslíte a ďakujeme Pánu Bohu a Vám pani Laura za túto nádhernú a veľmi vzácnu Božiu stránku. S láskou a vďakou Iva a syn.

 5. Zuzana s rodinou | 20.09.2018
  Ďakujeme Otecko za ďalšie krásne kréda. Každý kto sa zahĺby do čítania Tvojích odkazov Otecko musí ich pochopiť. Aký požičaj , taký vráť. Dobro sa dobrom odpláca a zlo... taktiež len trestom . Ty si Bože láska , ale aj spravodlivý , ktorý dobrých odmeňuje a zlých tresce. Nie ako učí cirkev , že Ježiš zobral na seba naše hriechy. Tak potom aj Hitler ktorý dal pozabíjať ticíce ľudí je podľa cirkvi v nebi, lebo už pred necelými 2000 rokmi za neho zobral jeho hriechy na kríž Ježiš. Taká hnusná cirkevná lož. Každý si berie svoj batoh hriechov so sebou. Je na nás či sa polepšíme , oľutujeme a milujeme len jediného Boha. Otecko veď nás správnou cestou , cestou tých , ktorých si obdaroval svojou milosťou, nie však cestou tých, na ktorých sa hneváš a tých čo blúdia . AMEN
  Milujeme Ťa Bože Otče nebeský

 6. Jana | 19.09.2018
  Ďakujem ti Bože za krásne, ale hlavne poučné Božie kréda.Myslím,že každá jedna duša si v nich nájde ten správny smer cesty a pochopí v čas akou cestou kráčať. Je len a len na nás ako sa správne rozhodnúť.Ja drahý Bože chcem len tvojou cestou ísť a odpusti mi všetky moje schybenia a zlyhania.Viem,že len toto je jediná správna cesta a preto ťa Bože prosím veď moje kroky pod tvojou ochranou.Ďakujem Bože za všetko čo pre mňa a mojich blízkych robíš.Za všetku tvoju pomoc ktorú nám neustále s láskou posielaš. Milujem ťa Bože.S láskou Jana❤️

 7. Julia L. | 18.09.2018
  Láskavy Môj Bože Jediný a Najvzácnejši klaniam sa Ti ,úctou a láskou najväčšou z mojej duše a nekonečne Veľké Vďačné ĎAKUJEM za Božie Kéda ktoré nás smerujú priamim smerom len k Tebe Jedinému Láskavemu Bohu .Milujem Ťa Láskavy Môj Bože a len Tebe vďačím za zachránený môj život a správny smer k Tebe Jedinému Láskavemu Bohu .Nech to bude ako koľvek ťažké nikdy sa Ťa Môj Boh nevzdám .Láskavy Môj Bože dostava sa mi tej najvzácnejšiej starostlivosti z Náruče Boha Ty ma vedieš ,učíš ,
  liečiš,podporuješ.varuješ dal si nám svojho Proroka nikto sa nedokáže tak postarať o človeka aj dušu ako Ty Jediný Láskavy Môj Boh.Milujem Ťa Láskavy Môj Bože a milovať si Ťa budem pokiaľ ma tu necháš.Milá p.Laura veľmi pekne Vám láskou vďačne ďakujem za vašu obetavosť a odovzdanie Božieho kréda .Vďačne Vám ĎAKUJEM za bojovnosť vašu lásku za obetavosť ste najvzáscnejší vzor pre moju dušu .Nech Vám Láskavy Jediný Náš Boh žehná všetko to najkrajšie a najlepšie pre Vašu dušu aj p.Vladka .S láskou Vás pozdravujem.

 8. daniela | 18.09.2018
  Ďakujeme drahá Laura, že za nás bojujete a myslíte na nás. Bože, Teba milujem celým srdcom a nikdy sa Ťa nevzdam. Snažím sa íst len Tvojou cestou, a prosím odpusti mi ak niekedy váham a som neistá. Daj mi prosím silu vytrvat...Si moje ❤️

 9. Gitka | 18.09.2018
  Ďakujem Ti láskavý môj milovaný Bože za ďaľšie nádherné veľmi poučné a pravdivé Božie kréda, za krásne slová ktoré nás učia milovať a uctievať Teba jediného Boha a všemohúceho Stvoriteľa, ktorý nám život dal ako Boží dar. Drahý Bože, stoj vždy pri mne a veď ma správnou cestou, aby som každý deň žila podľa Tvojich Božích kréd. Milujem Ťa Bože najviac na celom svete a prosím neopusti nikdy moju dušu ako ja Tvoja duša neopustím nikdy náruč Tvoju Božiu. Prosím Ťa láskavý môj Bože ochraňuj našu vzácnu Lauru, požehnaj jej veľa zdravia, síl a energie v jej ťažkom poslaní. S láskou Gitka

Pridať komentár