Kriváci dvojtvárni.

12.06.2017 01:32

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify škaredý človek

Kriváci dvojtvárni.

Laura|08.06.2017  19:11

Moju stránku navštevujú čitatelia ktorí ju majú radi a čítajú Božiu lekáreň, Božie modlitby, Boh Vám radí...Je to skupina ľudí Bohu oddaných, ktorí majú tieto rubriky v mojej stránke odblokované a sprístupnené, aby mohli z nich brať Božie rady a múdrosti pre svoju pomoc. Už dávnejšie viem, že okrem týchto ľudí sa snažia do týchto zablokovaných rubrík dostať aj ľudia ktorí ma nenávidia, považujú ma za satana čo aj verejne do rôznych fór píšu, ľudia ktorí za svojho Boha považujú cirkev.....Týmto ľuďom sa čudujem a sú trápni a smiešni. Považujem ich za falošných krivákov a nekonečných smradov, lebo viem že všetci sa chcú podľa Božích rád z týchto zablokovaných častí stránky liečiť a byť zdraví. Pátrajú po modlitbách ktoré sú zablokované, len pre oddaných ľudí Bohu prístupné a roznášajú ich po celom Facebooku. Nechápem prečo sa chcú modliť modlitby od satana lebo ma takto označujú, prečo sa chcú liečiť liečebnými procedúrami podľa nich akože od satana?! Po celom internete ma osočujú, z hĺbky duše ma nenávidia ale liečebné procedúry od Boha chcú mať a používať. Hanbite sa vy smradi falošní. Ste obyčajní hnusní potkani a čudujem sa, že s takýmto odporným charakterom môžete vôbec existovať. Mnohí z vás sú každú nedeľu v kostole a stiahli by ste za nohy Krista z kríža dole, len aby ste sa zapáčili cirkvi a svojim susedom v obci podobného razenia. A popritom tajne sa snažíte dobíjať v mojej stránke do zablokovaných častí aby ste si mohli pomôcť. Tak čomu a komu vlastne veríte?! Navonok cirkev, farárko a kostol, ale v súkromí satan vo vašom označení ja Laura. Nedokážem vás pochopiť a myslím, že to nepochopí nikto kto je čestný, priamy a má všetkých päť pohromade. Hanbite sa!!! Ale vy sa už ani hanbiť nedokážete, lebo ste v svojich falošných a pokrivených dušiach úplne prehnití a dvojtvárni. 

Zuzana|09.06.2017 08:30
Pani Laura je mi ľúto ,že je tento svet tak skazený a dopláca na to vaša čistá dušička, ktorá vždy pomôže. Viem presne aké to je , lebo aj v mojom okolí sú takí ľudia . Do očí veľký falošný úškrn a za chrbtom ohovára. No vy to máte o to horšie , že vás vláčia po facebuku a iných stránkach. No veľakrát sme sa presvedčili, že aj zlá reklama je reklama a každý zdravý človek nájde pravdu. Prajem vám obom veľa sili v tomto boji s neskutočnou hlupotou a slepotou nášho národa. Ľúbime vás

Milan|10.06.2017  00:52

Pani Laura plne s Vami súhlasím, máte pravdu. Katolíci sú falošní, česť výnimkám. Navyše sú ešte aj hlúpi, najmä tí slovenskí. Mám známeho, ktorému som vysvetľoval veci okolo cirkvi (mamon, modlárstvo, pedofília.....)Jeho odpoveď bola takáto. Môj dedo chodil do kostola, môj otec chodil do kostola a preto budem aj ja, nič iné ma nezaujíma. Tu sa ukazuje hlúposť tohoto človeka. V minulých dobách za čias jeho deda boli ľudia prostí, bez vzdelania a v dedine jeden vzdelaný človek bol iba farár. Niet sa čomu diviť, že všetko čo nahučal slovenskému obyčajnému, nevzdelanému ľudu mu zhltli. Myslím že asi ani naši rodičia nemali takú dostupnosť k informáciám ako je dnes a preto boli ľahko ovplyvniteľní. Nebol ešte internet, predtým ani televízia. Dnes je informačný boom. Ľudia by mali rozmýšľať a zvažovať čomu veriť a čomu nie. Nemali by ostať sprostí ako človek, ktorého som na začiatku spomínal. Podľa mňa on rozmýšľa asi takto: Môj dedo bol sprostý, otec bol tiež sprostý a preto budem sprostý aj ja. A to je jeho osobná tragédia a hanba nad ktorou sa môžme v dnešnej dobe len počudovať a užasnúť nad sprostotou slovenského katolíckeho národa. Ja som mu ironicky odpovedal, že keď chodí do kostola on, mohol by ponúknuť farárkovi za miništranta aj svojho mladého syna ktorého viem že má. Farárko by sa isto potešil, viete čo mám na mysli. Nadal mi a nahnevaný odišiel. Ale ja som cítil, že som trafil do čierneho a dotyčný bude rozmýšľať. Aspoň dúfam, pokiaľ nie je totálny debil. 

Kvetena|10.06.2017 15:04

Teraz som si prečítala pani Laura , aký sú ľudia sebecký a áno máte pravdu falošný. Nechcú nič počuť o Bohu , ale modlitby a liečenie by chceli . Neuvedomujú si , lebo si nechcú uvedomiť ,že im by to ani nepomohlo žiadne liečenie ani modlitby , lebo Pán Boh im to nepožehná a Jeho oklamať nemôžu , aj ked si myslia že niečo získajú . Nikomu by som nedala ani modlitbu ani na liečenie . Nezamýšľajú sa ľudia prečo sa to všetko deje , len bedákajú Bože ako si to mohol dopustiť a prečo ja prečo práve ja . takýto sú ľudia ! Rozprávala som sa s jedným evanjelickým farárom a povedala som mu , že sa prídem porozprávať ., že chcem niečo vedieť . Ešte nevie čo sa na neho chystá . Ani na Vás nedám dopustiť naša drahá a láskavá pani Laura . Viete každý si na seba upletie taký bič aký potrebuje ! Myslia si ,zájdem do kostola a vyspovedám sa a mám odpustené - omyl ! a veľký ! Vy si z toho nič nerobte , viem že to príde ľúto že sú ľudia taký darebáci , ale ved každý čo zaseje si aj zožne ! Máme Vás rady všetci Boží bojovníci , Každý jeden zistí Pravdu , ale už bude neskoro ! Kydať na človeka dokážu , ale prijať pravdu , to nie ! Pravdy sa boja , ale tej neuniknú !! Ste naša , rozdávate lásku plným náručím , radíte nám , pomáhate Vy ste to Svetlo , tá cesta ktorou nás vediete k Bohu . Posledný náš prorok , ten vzácny Dar od najláskavejšieho Nebeského Otecka !

daniela|11.06.2017  19:07

Veru tak! Pravda raz vijde na povrch a to len vďaka Vám drahá Laura. Už vidím ako si všetci kriváci začnú sypať popol na hlavu a ako Vás začnú zrazu uznávať a potrebovať. Ako rýchlo prezlečú kabáty, len sa tak zapráši. A potom im to všetko zrátate. Veď vieme, že Váš čas ešte len príde. Vieme, aké to máte teraz ťažké, koľko príkoria podstupujete a to len za to, že ste tá najlepšia a najláskavejšia dušička na svete. Ťažko sa s tým žije, ja viem, ale my boží bojovníci Vás vždy podporíme a sme tu pre Vás kedykoľvek! Aj keď v praxi je to vždy naopak, že bez Vašej láskavosti a Božej pomoci neprežijeme, vlastne ste tu Vy vždy pre nás kedykoľvek. Veľmi si to vážime a uctievame Vašu obetavosť pre nás. Nech Vám Otecko Nebeský požehnáva už len samé pekné dni, pokoj a lásku, zdravie a odhodlanie ísť s nami ,čo Vás lúbime ,ďalej. Boh nám žehnaj

Dokedy?

Elena|12.06.2017  13:25

Ťažko je človeku, keď osočujete pani Lauru, že je satan, že satanovi slúži a iné klamstvá, podlosti. Zamyslite sa trošku, aby Vám to neublížilo. Všade na tejto prenádhernéj, vzácnej stránke čítate , že všetci sa máme utiekať k láskavému Bohu, všetko je o Bohu a od Boha. Satan nás bude učiť láske k Bohu, k dôvere k Bohu, vzdá sa našich duši dobrovoľne a rád, aby naše duše mali šancu prísť k Bohu. On, ten smrad satanský! To nedáva zmysel, prieči sa to rozumu! Nebuďte smiešny a tak zaslepený, hlúpy, so zatemnymi mozgami! Pani Laura a nič na Božej stránke neodsudzuje Ježiša. Bol to človek , ktorý po tejto zemi kráčal a tiež učil k láske k Bohu, robil zázraky, z Božej vôle. Mal tu istú úlohu na zemi, ako pani Laura. Nebol Boh a nikdy ani nebude! Ani súčasť Boha! Pýtam sa , čo Vám stvoril Ježiš? Nič ! Celý obrovský vesmír, táto prekrásna zem, všetko čo nás obklopuje už bolo dávno pred tým, ako bol na tejto zemi! Tak aký Boh? Veľký omyl! Boh je len jeden , vždy bol a vždy bude je to Stvoriteľ, vládca najsilnejší, najmocnejší, dokonalosť, jedinečnosť, všemoc, láska, absolútna pravda! Vy , ktorý osočujete pani Lauru, posledného Božieho proroka , za pravdy sa mýlite! Všetci do jedného na to prídete buď ešte tu na zemi, alebo na druhej strane! Po Ježišovi ostala len krásna modlitba, ktorú nám cez jeho dušu zoslal jediný Boh a to :"Otče náš.......". zamyslite sa, čo odriekate, aké slová. Pozrite sa okolo seba, o čo všetko sa Boh stará, čo všetko stvoril, stará sa o nás každým okamihom, keď treba zošle dážď, zase slniečko, potom zimu a je to každý okamih , nás život , náš nádych , náš výdych a bude aj ten posledný a tiež len z vôle Boha. Čo pre vás urobila cirkev? Ha? Má vždy vytrčenú ruku a stále pýta :"Daj!" Aké všetké povinnosti Vám povymýšľala, aby Vás ovládala? Aký človek Vám môže hriech odpustiť? Ktorý? Neodpúšťal hriechy ani Ježiš, žiaden prorok . Dušu od hriechov oslobodí len Boh , naša úprimná ľútosť a naša náprava k lepšiemu. Farár určite nie! Ten na vás ani cez okuliare nemusí vidieť, do duši nevidí , čo ste nepovedali nevie! Tak vás zase aj v tomto cirkev oklamala! Učia vás, že vás Ježiš spasil, lebo zomrel na kríži. Další podvod! Všetci budeme robiť zle, do vyčerpanosti a len poniektorí budú lepší, laskavajši a budú odmenení rovnako. Zabudli ste na Božiu spravodlivosť , tá je presná a na nič nezabudne, ani na to , čo sme mi už dávno zabudli.To je vás krivý meter, ktorý by sa ani Vám nepáčil. Nuž a chceli by ste byť zdravý, šťastný, bez trápenia a tak. Zišli by sa Vám tieto modlitby, liečby, rady , ktoré nám poslal Jediný Boh cez svoje statočne dieťa Lauru, tak to by ste prijali. Tomu veríte, lebo vidíte tie poďakovania láskavemu Bohu. Lenže zase si neuvedomujete, že bez Božieho požehnania sú neúčinné! Boha jediného nechcete, veríte cirkvi, ale liečby áno! To je krivý charakter. To je necharakter! Boha nechávate čakať, len dajte pozor, aby ste na Božiu milosť nečakali večnosť!
Bože Otče prosím Ťa ochraňuj , pomáhaj, požehnávaj , daj sily pani Laure aj Vladkovi.
Milujem Ťa Bože Otče najdrahší , vždy budem. Nekonečne ďakujem za Tvoje vzácne dary a všetko všetúčko za všetkých. Bez Tvojej milosti, pomoci, požehnania už by som tieto riadky nepísala. Ďakujem pani Laura, Vladko ste najláskavejšie duše, ktoré som mala možnosť v živote stretnúť. Mame vás radi a vážime si vás.

Jediná pravda.

Peter K.|20.06.2017 14:21
Chcem povedať, že je mi veľmi ľúto aký sú ľudia zákerný a sebecký a nevedia nájsť tú skutočnú pravdu ktorá je všade okolo nás .Veď stačí sa pozrieť na oblohu prísť do prírody a hneď musí byť každému jasné že toto všetko stvoril jediný láskavý Boh všemohúci
A o ničom inom táto nádherná Božia stránka nie je, len o Bohu a jeho pomoci pre nás a Božích postulátoch a modlitbách ku Bohu.
Jedine sa to dá vysvetliť tým ,že všetci Tí čo takto zákerne napádajú pani Lauru a útočia na túto Božiu stránku sú zmanipulovaný cirkvou a jej postojmi, že všetko čo je proti cirkvi je zlé a proti Bohu, ale opak je pravdou, lebo cirkev od svojho vzniku ide proti Božím prikázaniam a porobila už toľko zla, že sa to nedá ani pochopiť.
Tak vážne nechápem a ani nikto kto má prístup na túto Božiu stránku prečo ľudia napádajú niekoho, kto ukazuje pravdu svetu a učí k láske k jedinému Pánu Bohu.
Ja pevne verím že Boh ukáže skutočnú pravdu celému svetu a všetci čo išli proti pani Laure pochopia že sa veľmi mýlili.
Bože láskavý žehnaj pani Laure aj pánovi Vladimírovi veľa pokoja a lásky a daj aby všetci čo nevedia nájsť pravdu pochopili,že táto Božia stránka a všetko na nej je jediná skutočná pravda Tebou daná láskavý a drahý Bože môj.