Kriváci dvojtvárni.

10.06.2017 02:07

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify škaredý človek

Kriváci dvojtvárni.

Laura|08.06.2017  19:11

Moju stránku navštevujú čitatelia ktorí ju majú radi a čítajú Božiu lekáreň, Božie modlitby, Boh Vám radí...Je to skupina ľudí Bohu oddaných, ktorí majú tieto rubriky v mojej stránke odblokované a sprístupnené, aby mohli z nich brať Božie rady a múdrosti pre svoju pomoc. Už dávnejšie viem, že okrem týchto ľudí sa snažia do týchto zablokovaných rubrík dostať aj ľudia ktorí ma nenávidia, považujú ma za satana čo aj verejne do rôznych fór píšu, ľudia ktorí za svojho Boha považujú cirkev.....Týmto ľuďom sa čudujem a sú trápni a smiešni. Považujem ich za falošných krivákov a nekonečných smradov, lebo viem že všetci sa chcú podľa Božích rád z týchto zablokovaných častí stránky liečiť a byť zdraví. Pátrajú po modlitbách ktoré sú zablokované, len pre oddaných ľudí Bohu prístupné a roznášajú ich po celom Facebooku. Nechápem prečo sa chcú modliť modlitby od satana lebo ma takto označujú, prečo sa chcú liečiť liečebnými procedúrami podľa nich akože od satana?! Po celom internete ma osočujú, z hĺbky duše ma nenávidia ale liečebné procedúry od Boha chcú mať a používať. Hanbite sa vy smradi falošní. Ste obyčajní hnusní potkani a čudujem sa, že s takýmto odporným charakterom môžete vôbec existovať. Mnohí z vás sú každú nedeľu v kostole a stiahli by ste za nohy Krista z kríža dole, len aby ste sa zapáčili cirkvi a svojim susedom v obci podobného razenia. A popritom tajne sa snažíte dobíjať v mojej stránke do zablokovaných častí aby ste si mohli pomôcť. Tak čomu a komu vlastne veríte?! Navonok cirkev, farárko a kostol, ale v súkromí satan vo vašom označení ja Laura. Nedokážem vás pochopiť a myslím, že to nepochopí nikto kto je čestný, priamy a má všetkých päť pohromade. Hanbite sa!!! Ale vy sa už ani hanbiť nedokážete, lebo ste v svojich falošných a pokrivených dušiach úplne prehnití a dvojtvárni. 

Zuzana|09.06.2017 08:30
Pani Laura je mi ľúto ,že je tento svet tak skazený a dopláca na to vaša čistá dušička, ktorá vždy pomôže. Viem presne aké to je , lebo aj v mojom okolí sú takí ľudia . Do očí veľký falošný úškrn a za chrbtom ohovára. No vy to máte o to horšie , že vás vláčia po facebuku a iných stránkach. No veľakrát sme sa presvedčili, že aj zlá reklama je reklama a každý zdravý človek nájde pravdu. Prajem vám obom veľa sili v tomto boji s neskutočnou hlupotou a slepotou nášho národa. Ľúbime vás

Milan|10.06.2017  00:52

Pani Laura plne s Vami súhlasím, máte pravdu. Katolíci sú falošní, česť výnimkám. Navyše sú ešte aj hlúpi, najmä tí slovenskí. Mám známeho, ktorému som vysvetľoval veci okolo cirkvi (mamon, modlárstvo, pedofília.....)Jeho odpoveď bola takáto. Môj dedo chodil do kostola, môj otec chodil do kostola a preto budem aj ja, nič iné ma nezaujíma. Tu sa ukazuje hlúposť tohoto človeka. V minulých dobách za čias jeho deda boli ľudia prostí, bez vzdelania a v dedine jeden vzdelaný človek bol iba farár. Niet sa čomu diviť, že všetko čo nahučal slovenskému obyčajnému, nevzdelanému ľudu mu zhltli. Myslím že asi ani naši rodičia nemali takú dostupnosť k informáciám ako je dnes a preto boli ľahko ovplyvniteľní. Nebol ešte internet, predtým ani televízia. Dnes je informačný boom. Ľudia by mali rozmýšľať a zvažovať čomu veriť a čomu nie. Nemali by ostať sprostí ako človek, ktorého som na začiatku spomínal. Podľa mňa on rozmýšľa asi takto: Môj dedo bol sprostý, otec bol tiež sprostý a preto budem sprostý aj ja. A to je jeho osobná tragédia a hanba nad ktorou sa môžme v dnešnej dobe len počudovať a užasnúť nad sprostotou slovenského katolíckeho národa. Ja som mu ironicky odpovedal, že keď chodí do kostola on, mohol by ponúknuť farárkovi za miništranta aj svojho mladého syna ktorého viem že má. Farárko by sa isto potešil, viete čo mám na mysli. Nadal mi a nahnevaný odišiel. Ale ja som cítil, že som trafil do čierneho a dotyčný bude rozmýšľať. Aspoň dúfam, pokiaľ nie je totálny debil. 

Pridať komentár