Korunuj duševnou svojou láskou len mňa Boha jediného.

16.09.2018 13:40

13.09.2018

Nikdy mňa svojeho Boha duša nezapri vo vyhrážkách cielených aby si takto nerozvážne konala a svojeho Boha zaprela pod nátlakom katolíckej cirkvi. Pamätaj na to, že ja Boh tvoju zradu brzko spoznám a odhalím. Kráčaj mojimi Božími krokmi ktoré som tvojej duši v postulátoch odovzdal. Nie tvoj skazený svet bude tvojim priateľom od zloby ktorého navždy budú uzatvorené oči tvoje ale ja Boh veľkoleposť ktorého ucítiš každým životným okamihom. Amen. 

V ktorom postavení rebríčka životných hodnôt stojím pred tvárou tvojou ja Boh alebo skazenej a skorumpovanej cirkvi dôveruješ tak veľmi viac ako svojemu Bohu? Potom nepokladaj svoj žiaľ pred moju Božiu tvár. Nebudem tvoj plač počuť ja Boh a tvoje slzy nikdy neuvidím, lebo hráš svoj život na strunách falošných. Bude dohra tvojej duševnej falše obraz tvojej duševnej tváre, ak niečo so svojou duševnou maskou neurobíš. Amen.  

Keď Boh tvojej duši odkáže že je deň, tomu dôveruješ. Keď tvojej duši noc v tme ukážem dôveruješ a si vedomá toho že treba ísť spať. Keď tvojej duši poviem že som Boh jediný nedôveruješ. Koľko dôvery v moju Božiu existenciu ty duša v sebe živíš? Koľko falše budeš pestovať vo svojom duševnom vnútri? Amen.

Ani jeden deň nebuď obozretnosti zbavená, lebo ja tvoj Boh dokážem rozpoznať sebemenšiu tvoju úchylku myslenia. Mýlim sa ja tvoj Boh, nikdy nie. Amen.

Kam sa stráca duša tvoja láske ku mne? Je to falošná cirkev a keď sa zobudíš bude už veľmi neskoro. Amen.

 

Komentáre:

  1. Marta | 25.09.2018
    Ďakujem Ti Láskavý Bože za Tvoje slová, ukazujú nám správny smer, odpusť mi prosím moju hriešnosť, že som bola tak slepá a hluchá.

Pridať komentár